PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugatti Satılıkmış :D :D :D

Djalican
31-10-2009, 13:41
http://www.sahibinden.com/hatasiz_sahibinden-16WQQaXQQ18219822WQQpXQQdisplayitem

Bu araça hakkında bilgisi olan varmı Vtec kaçta açar kaçta kapatr yağ yakarmı..KM de kaç kurus yakar wuhahahahahahahaha :heyoo: :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

dehsettuning
31-10-2009, 13:42
he he supermıs tl ile kac para yapar hesaplayamadım ;D

SekoLive
31-10-2009, 13:43
inanmıyorum yaw bu feyk ilandır diye düşünüyorum:eek: ama alican alacaksanda çok yakar bu araç alma derim hem ilerde biraz daha düşer fiyatı :hahaha: :hahaha:
nezmaan çarpdında nezaman değiştirdin ne güzel yazmış :D şehir içinde kullanıcak bişi arıyormus :D gelsin takaslayalım :D

Satıcının da diğer ilanı bu
http://www.sahibinden.com/imalatcidan_vitrin_mankenleri-28WQQaXQQ6850851WQQpXQQdisplayitem

takdir sizin :D

Tuner
31-10-2009, 13:44
alican kuralları okumadınmı kardeşim

Sahibinden.com sitesinde bulunan veyahut benzer ilan sitlerinde bulunan ilanların TechTurkey forumunda , sadece satın alınması amacıyla bilgi almak için açılan konulara izin verilecektir.

Aksi taktirde ilan sitelerinde bulunan ilanların dalga geçme , tartışma , küçük düşürme fake veya gerçekligi tartışılır vs. gibi
satın alınması harici amaçlarla açılan konular uyarılmaksızın silinecektir.

svtec
31-10-2009, 13:47
araç sahibi soyadına bakılırsa vural özkeçecinin akrabası hralde vural benim müşterim bu aracın filosunu kurcak para var :)

edit: fryk olma itimalide var soyadı benzerliği.. geldiğinde sorarım olur biter :)

onursumer
31-10-2009, 13:53
benim anlamadığım md plaka yabancıdan yabancıya diilmi ? fake bence ;)

Killah
31-10-2009, 13:56
34MB164 dü plakası üsküdarda görmüştük

chiefkadir
31-10-2009, 13:57
Basma-pazen mavisi hoşuma gitmediği için satıyorum at yrrğı. kırmızısı alacam :D

som306
31-10-2009, 13:58
benim anlamadığım md plaka yabancıdan yabancıya diilmi ? fake bence ;)
fake gibi."Sağ çamurluğu değişmiştir, 3 parçasında boya vardır.":heyoo:

civicsi_r
31-10-2009, 13:59
Aracımı farklı bir rengini almak amacıyla satıyorum........... satma sebebi adam bak ya

fatiii
31-10-2009, 14:02
alican kuralları okumadınmı kardeşim

Sahibinden.com sitesinde bulunan veyahut benzer ilan sitlerinde bulunan ilanların TechTurkey forumunda , sadece satın alınması amacıyla bilgi almak için açılan konulara izin verilecektir.

Aksi taktirde ilan sitelerinde bulunan ilanların dalga geçme , tartışma , küçük düşürme fake veya gerçekligi tartışılır vs. gibi
satın alınması harici amaçlarla açılan konular uyarılmaksızın silinecektir.

sırf bu olay icin bile techturkeyden vazgecmem...

adı önemli deil bi otomobil sitesine bi zaman uye olmustum orda sırf bu ilanlarla dalga gecmek icin acılmıs bi konu var.bakarken ne görüyüm benim ilan var,ben ilanda aracın motorunun orjinal turbolu oldugunu belirtmişken bu cok zeki arkadaslar sanki araba işinden bi kendileri anlıyomus gibi,yok bu cocugu biri uyandırsın yok bu arabayı eminim fabrika cıkısı diye boyle almıstır diye sayfalarca ti ye alma mevzusu olmus..

tabi bende o site uyelerine vede adminlerine baya bi sövüp ayrılmıstım(atılmıstım desem yeridir :D ) akıl var mantık var bu kadar üye var elbet biri birinin tanıdıgıdır...