PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : taksicilere dikkat

tandogan
01-11-2009, 19:58
cuma günü akşam saat 9 civarıydı.beylikdüzü migrostan çıktım eve gidicem taksi durağına yürümedimde yoldan geçen sarı bir taksiyi çevirdim. herif hafiften alkollü gibiydi. yakuplu belediye başkanlığı önünde polis çevirmesi vardı çevirdiler.adamın arabasının muaynesi yokmuş.kontağı kapattı,polislerin yanına gitti.aa bi baktım taksimetre artıyor.adam gitti geldi 4 lira olan taksimetre o gelince 8 lira olmaz mı. bu taksimetre kontak kapalı artıyor dedim yüzsüz terbiyesiz demezmi 120 lira ödedim 8lira ver diye. küfürü bastım 5 lira verdim indim arabadan bir şey söyleyemedi dikkat etmek lazım taksicilerin arasında da şerefsizler olabiliyor paylaşmak istedim

stlegal
01-11-2009, 20:01
istanbulda yaşıyorum senede belki 1 sefer binmiyorum araba kiralarım yine binmem kendi vatandaşına bu kadar ALLAHSIZ davranan yoktur sanırım lafım hepsine değil.!!!

deniz
01-11-2009, 20:02
hayda olaya gel buyuk gecmıs olsun ya

CasabLanca
01-11-2009, 20:02
GENELLEME yapmak istemiyorum ama az çok ortamın içinde olduğum için biliyorum taksicilerin çoğu hapçı otçu tekin değiller yani

Eyüp
01-11-2009, 20:04
GENELLEME yapmak istemiyorum ama az çok ortamın içinde olduğum için biliyorum taksicilerin çoğu hapçı otçu tekin değiller yani

Geneli bozuk , bende sansıma ne zaman binsem olesi denk geliyor :)

Dikkatli olmak lazım.

GKS
bu taksilerin geneli dayaklık kaşınıtısı var çoğunun arada kaşımak lazım..

BaDCaT
Bazı taksilerde kornaya basınca artıyor..dikkat ettim adam uzaktaki arabaya korna çalıyor durduk yere taksimetre artıyor..

Eray Yümsel
kop42 de taksicilik yapıyo onunda yorumunu almak isterdik ama o şimdi uzaklarda :(

deniz
01-11-2009, 20:06
aslında yoldan gecene bınmıceksın..
durak arabalarına bınıceksın

Eyüp
01-11-2009, 20:08
aslında yoldan gecene bınmıceksın..
durak arabalarına bınıceksın

Duraklardada cıkabiliyor bozuk tipler.

Alısveris merkezi duraklarında olmasa bile mahalle arası duraklarda cıkabiliyor.Test edilmistir :)

onursumer
01-11-2009, 20:08
hiç şaşırmıyorm boyle şeylere artık ...

ben genelde bizim burda duraktan biniyorm hep aynı arabalar aynı kişiler hiç sorun yaşamıyorum ;)

Kaan
01-11-2009, 20:09
ohaa ohaa ohaa ebesinin nikahı artık daha neler ya

deniz
01-11-2009, 20:09
Duraklardada cıkabiliyor bozuk tipler.

Alısveris merkezi duraklarında olmasa bile mahalle arası duraklarda cıkabiliyor.Test edilmistir :)

dogru dıyorsun valla
o zaman onu soyle dıyelım daha evvel bındıgın guvendıgın arabaya ve kısıye bınıceksın onunda denk gelmesı zor her zaman ama baska caren yok

bugra_0101
01-11-2009, 20:10
bende yaptım bir süre aslında her sürüde kesin var 2-3 tane bozuk onlar yüzünden diğerleride yanıyor, keşke hiç vermeseydin :)

deniz
01-11-2009, 20:13
konuyla Alakalı gecen basıma gelen bır olay....ıstınyede ısıklardayım yan serıtte bır taksı onundekı kadın surucunun ısıgı gec gordugu ıcın Arabasında bayan oldugu halde kafasını camdan cıkarıp onundekı bayana yürüsene lan kaltak dıyerek bagırdıktan sonra bır hısımla pati mati uzadı gıttı sok olmustum bu tarz hayvanlarda var arabadakı kadını dusunemıyorum yanı..

CallMeInsane
01-11-2009, 20:15
cuma günü akşam saat 9 civarıydı.beylikdüzü migrostan çıktım eve gidicem taksi durağına yürümedimde yoldan geçen sarı bir taksiyi çevirdim. herif hafiften alkollü gibiydi. yakuplu belediye başkanlığı önünde polis çevirmesi vardı çevirdiler.adamın arabasının muaynesi yokmuş.kontağı kapattı,polislerin yanına gitti.aa bi baktım taksimetre artıyor.adam gitti geldi 4 lira olan taksimetre o gelince 8 lira olmaz mı. bu taksimetre kontak kapalı artıyor dedim yüzsüz terbiyesiz demezmi 120 lira ödedim 8lira ver diye. küfürü bastım 5 lira verdim indim arabadan bir şey söyleyemedi dikkat etmek lazım taksicilerin arasında da şerefsizler olabiliyor paylaşmak istedim

beylik düzünde sarı taksiye binersen olucagı odur tabi sarılar kaçak olarak bu tarafta şalışıyor geçen gün bizim urda 59 plaka taksi gördüm :S millet iyice azıttı

tandogan
01-11-2009, 20:15
bende yaptım bir süre aslında her sürüde kesin var 2-3 tane bozuk onlar yüzünden diğerleride yanıyor, keşke hiç vermeseydin :)

onuda yapacaktım ama akşam akşam başımı belaya sokmak istemedim. yoksa iş kodeste biterdi.

DERAN_TUYNER
01-11-2009, 20:21
Forever Korsan tarife sabit :)

GKS
01-11-2009, 20:21
genelde bu şerefsizlerin alışkanlıkları milletin önüne direksiyon kırmak kimseye yol vermemek kırmızıda geçmek ara sokakta gazlamak kadın sürücüleri rahatsız etmek dengesiz kullannmak milleti kazıklamak çakallık gibi şeyler işte

Berkan
01-11-2009, 20:22
özeillke bahçeşehirde Kırmızı taksilerin alayına uyuzum ...aracınla giderken dibine yapışırlar gereksiz gereksiz gaza basmaya calısırlar üstüne kırar yol vermez yola atlar..
ayrıcada klasik taksici numarası para üstü bahabında güneşlikten cıkardıkları paralara iyi bakın sahte olasılıgı cok yüksek oluyo

said_
01-11-2009, 20:24
çok fazla taksi kullanırım tam aksine taksicilerin düzeldiğini düşünüyorum eskiden çok fazla problem yaşardım artık gayet saygılı ve hatta eğlenceli olabiliyolar yada benim kısmetim :)

stan
01-11-2009, 20:25
taksimetre dururkende atıo kontak kapalı olsa da taksimetre kapanmaz die biliyorum bizde de taksi var ama şöför çalışıo :)

Boost Up
01-11-2009, 20:33
Teyzemin başına geldi daha dün anlattı. 5 lira tutmuş gidilecek mesafe. Teyzem 5 lira vermiş, taksici demişki abla bu para yırtık. Sonra teyzem 2. yi çıkarıp vermiş yine 5 lira demiş abla bu da yırtık. Teyzem en sonunda bozdurmak istemediği halde 50 lira vermiş, taksici demiş abla dalga mı geçiyorsun bu da yırtık? Teyzem de en sonunda 3lira verip inmiş:D

fatiii
01-11-2009, 20:35
abi ne taksimetresi en güzeli onceden pazarlık yapıp konusup binmek..

gariban spec :D

imprezaWRC
01-11-2009, 20:39
Bazı taksi şoförleride sağnak yağmurda müşteri beğenir, hatta semt ve yaka beğenir. 29 Ekimde caddedeki yürüyüşten sonra yağan yağmur nedeniyle taksiye binmemiz gerekti. Tavandaki Taksi lambası yanan ama içinde müşteri olanları ayrı kalayladım; ama bir tanesi vardı ki tam dayaklıktı; eleman caddeden gideceğimiz yeri söyledim, hadi be diye cevap verdi; haliyle bende s..tir'i çektim; bindiğimiz taksinin şoförüde önce mızmızlık yaptı bende de sinir tavan yaptığından elemana sen para kazanmak mı kazanmamak mı istiyorsun diye sorduğumda bir zahmet içeri buyur etti.

levent
01-11-2009, 20:44
Bazı taksi şoförleride sağnak yağmurda müşteri beğenir, hatta semt ve yaka beğenir. 29 Ekimde caddedeki yürüyüşten sonra yağan yağmur nedeniyle taksiye binmemiz gerekti. Tavandaki Taksi lambası yanan ama içinde müşteri olanları ayrı kalayladım; ama bir tanesi vardı ki tam dayaklıktı; eleman caddeden gideceğimiz yeri söyledim, hadi be diye cevap verdi; haliyle bende s..tir'i çektim; bindiğimiz taksinin şoförüde önce mızmızlık yaptı bende de sinir tavan yaptığından elemana sen para kazanmak mı kazanmamak mı istiyorsun diye sorduğumda bir zahmet içeri buyur etti.

bana da kabataştan beşiktaş iskeleye gidicem diyince laf etmeye kalktı bitanesi istiyosan diğer arkadaşa binim senin para kazanmaya niyetin yok anlaşılan dedim öyle yürüdü lavuk bu ağustosta bi akşam :)

bugra_0101
01-11-2009, 20:48
ben çalışırken hiç burun kırın etmezdim çok bilirim caddeden alıp 3,5 lira yazan yere yolcu bıraktığımı ama 1 km gitmedende havaalanına müşteri aldığımı :)

stlegal
01-11-2009, 20:51
ben çalışırken hiç burun kırın etmezdim çok bilirim caddeden alıp 3,5 lira yazan yere yolcu bıraktığımı ama 1 km gitmedende havaalanına müşteri aldığımı :)

delikanlılarda var ama çok enterasan tiplerde var bide matematikleri karşı tarafa çok zayıf kendilerine çok güçlü ben fazla veren para üstünü hiç görmedim

Eyüp
01-11-2009, 20:52
bana da kabataştan beşiktaş iskeleye gidicem diyince laf etmeye kalktı bitanesi istiyosan diğer arkadaşa binim senin para kazanmaya niyetin yok anlaşılan dedim öyle yürüdü lavuk bu ağustosta bi akşam :)

Ben bi kere zincirlikuyuda adama abi gündüz tarifesi acarmısın dedim , arkadaki taksiye git ben acmam o acarsa gotursun dedi.Arkadaki taksiye anlattım adamlar sen musterimi seciyosun diyerek tekme tokat girismislerdi birbirlerine:D

Orhan
01-11-2009, 20:52
yılda 2-3 kere istanbulda taksye binmek zorunda klaıyorum hepsi ayrı macera

MELİH
01-11-2009, 21:01
Bazı taksilerde kornaya basınca artıyor..dikkat ettim adam uzaktaki arabaya korna çalıyor durduk yere taksimetre artıyor..

haberlere çıkmıştı böyle bir taksici

MertS
01-11-2009, 21:02
km'de 800kuruş arttığı için.. takip etmek daha kolay olur :)

yani ben böyle biliyorum az çokta fiyat tutuyor ..

DeNNis
01-11-2009, 21:09
taksimetre 10,20 tl yazar, 11 ver yeter abi derler ahahah

Eyüp
01-11-2009, 21:10

ben su zamana kadar hic bi taksiden daha 1tl'nin altındaki kusuratlarrı alamadım :D

imprezaWRC
01-11-2009, 21:18

9,20 tuttu; ben 10 tl verdim, adam bana 50 kuruşum yok dedi; ben zaten para üstünü almayacaktım ama bari doğru hesaplasaydı diye de içimden geçirmedim değil.

boosted_pug
01-11-2009, 21:22
cebeci camiinin ordaki duraktan bindim yukarı akdereye gidicektim 10 lira yazıcak hep binerdim adam nereye dedi bende akdereye dedim başladı way böle iş mi olur ben sabahtan beri durakta bekliyorum böle olursa bizdemi hırsızlık yapalım durdur lan arabayı dedim yok olmaz durakta abi war atarlar beni dedi ewin önüne geldim indim arabadan atladım arabama doğru durağın önüne anlattım elemana böle böle die sonra ne oldu bilmiyorum hangi duraktaysa oraya bildirin

yaşar
01-11-2009, 21:30
Maslakdan çıktım ışıklarda taksiye bindim seyrantepe stadının orda ineceğim dedim tamam dedi araca bindim opeti geçince sapakda durdu abi otarafa gidemem alacağım 5 lira 10 liralık yakıt yakamam dedi .Dedim sizi boşuna öldürmüyorlar attım 5 lirayı yürüye yürüye stadın oraya kadar gittim her adımda yanımdaki yeğenim sövdü :)

sinan-s
01-11-2009, 21:43
VAy bee neler oluyor..Burası İstanbul

elpadre
01-11-2009, 21:43
bu taxıcılerın hepsı boyle 11 tane pertım var bunun 7 tanesı taxı yuzunden yaptıgım kaza

bır gun arkadasımla bındık taxıye arkadasım yabancı fransızca konsuyurz her neyse taxımden bındık taxıye her neyse adam bızı turıst sandı baktım gece tarıfesı acmıs gıdıyoruz yolda aksaraya geldık ben turkce olarak sagda ınebılrız dedım sonra taxımden o zamanın parası 10 lıra tutu ben adama 5 lıra verdım ve aynen bu lafı soyledım sen gececımısın gunduzcumusun dedım kafanmı guzel be adam dedım hıc bır sey dıyemedı yanımdakı arkadas saykoydu bıraz bızımkısı taxının camını patlattı kufur ettı hıc brı seyde yapamadı ındık baska taxıye bındık devam ettık yolumuza tam serefsızler bunlar

levent
01-11-2009, 21:46
ben su zamana kadar hic bi taksiden daha 1tl'nin altındaki kusuratlarrı alamadım :D

aynen bende alamadım :)

rodya
01-11-2009, 21:49
Kontak kapalı olsa bile taksimetrenin çalışabilmesi normal değil mi?
Zira zaman zaman taksiler müşterilerinin işlerinin bitmesini beklerler dışarıda.Aksi takdirde kontak açık beklemek zorunda kalırlardı.Ya da araç stop ettiğinde taksimetre sıfırlanırdı ki bu daha büyük karmaşa.

levent
01-11-2009, 21:51
Kontak kapalı olsa bile taksimetrenin çalışabilmesi normal değil mi?
Zira zaman zaman taksiler müşterilerinin işlerinin bitmesini beklerler dışarıda.Aksi takdirde kontak açık beklemek zorunda kalırlardı.Ya da araç stop ettiğinde taksimetre sıfırlanırdı ki bu daha büyük karmaşa.

o zaman 1dk dan fazla beklediğimiz ışıklarda yada yoğun trafiktede dururken atması gerekmezmiydi? bana hiç denk gelmedi dururken yükselen taksimetre..

oxygen
01-11-2009, 22:02
Bence biraz fazla abartıyorsunuz şerefsizdir vs vs konularında.Şöyle örnek veriyim bugün gece tarifesinden bahsediyorsunuz gündüz gece açıyorlar diyorsunuz,çoğu sektörde aynı değilmidir bu?hiçbirşey bilmeyen birisi tuning shopa girer 50 liralık şeyi 100 liraya satarlar(genelleme yapmıyorum yanlış anlaşılmasın) bu örnekler çoğaltılabilir.Bence Bu ülkede bu kadar ŞEREFSİZ varken bu sıfatı taksiciler için kullanmak pek yakışık almıyor.

O yüzden çok abartmamak gerektiğini düşünüyorum tabiiki haklı olabilirsiniz ama bu kadarda yüklenilmemeli taksicilere bence.Aralarında üni mezunlarıda çıkabiliyor,tonton amcalarda çıkabiliyor,yeri geldiği zaman alkol masasında olmayan güzel muhabbet taksicilerle aranızda geçebiliyor..

Bence taksiciler ve minübüscülerin tek eksisi yeterli eğitim seviyelerinde olmamaları..Şöylede bir durum söz konusu yeri geldiği zaman EN EĞİTİMLİSİNİN bile ne kadar ŞEREFSİZ olduklarını görüyoruz..Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

gsi_club
01-11-2009, 22:05
terbiyesizlikten baska birsey degil...

VTEC®
01-11-2009, 22:07
bu akşam başıma gelen valla kimsenin başına gelmesin inşallah. Nautilustan çıktık kız arkadaşımla birlikte ***** bu aralar arabasız olduğum için bizimki ben kendim giderim diye tutturunca bende dedimtaksiye bin bari nautilus un taksisini aradıma ama tam çıkış saatine denk geldiği için bulamadım. buraya kadar herşey normaldi.

yoldan geçen bi tanesine el işareti yaptım. kapısını açtım kız arkadaşımı bindirdim bendede alıkanlıktır bindiğim taksinin dolmuşun falan plakasına bakarım hani bişiy falan unutursam bulabilme şansım belki olur diye. nese kız arkadaşım bindi araca ben kapıyı kapattım vatandaş ıslak zeminde full patinaj dipgaz kapattı gidiyo arkamı döndüm elim kolumda bağlı kaldı. telefonunu aradım kız arkadaşımın ne oluyo bilmiyorum korkuyorum diyince şalter attı kaçırıyor sandım. bende taksiye bindim. kız arkadaşma dedim durdursun arabayı dedim durdurmuyor gideceğim yere bırakacakmış diyince Allahtan benim bindiğim taksici efendi çıktıda arkasından yetişmeye çalıştık kız arkadaşım uyanıklık yapıp acıbadem mc donalds ın önünde indirtmiş kendisini 5 tl para verdim indim kaçtım dedi. kafası güzeldi alkollüydü dedi.sonra benim bindiğim taksiyle eve bıraktım. plakası elimde vatandaşın polise ihbar ettim durumu izah ettim ama bilmiyorum ne olacak. ama bende iş yerim acıbademde olduğu için arada bir taksi duraklarını ziyaret edeceğim. Kız arkadaşıma o anları yaşatan taksiciyi bulup "TEŞEKKÜR PLAKETİ" şeklinde bir HAKYEMEZ ile gereken ilgiyi göstereceğim.

Sinir küpüyümde anca bu kadar iyimser yazabiliyorum...

Eyüp
01-11-2009, 22:12
bu akşam başıma gelen valla kimsenin başına gelmesin inşallah. Nautilustan çıktık kız arkadaşımla birlikte ***** bu aralar arabasız olduğum için bizimki ben kendim giderim diye tutturunca bende dedimtaksiye bin bari nautilus un taksisini aradıma ama tam çıkış saatine denk geldiği için bulamadım. buraya kadar herşey normaldi.

yoldan geçen bi tanesine el işareti yaptım. kapısını açtım kız arkadaşımı bindirdim bendede alıkanlıktır bindiğim taksinin dolmuşun falan plakasına bakarım hani bişiy falan unutursam bulabilme şansım belki olur diye. nese kız arkadaşım bindi araca ben kapıyı kapattım vatandaş ıslak zeminde full patinaj dipgaz kapattı gidiyo arkamı döndüm elim kolumda bağlı kaldı. telefonunu aradım kız arkadaşımın ne oluyo bilmiyorum korkuyorum diyince şalter attı kaçırıyor sandım. bende taksiye bindim. kız arkadaşma dedim durdursun arabayı dedim durdurmuyor gideceğim yere bırakacakmış diyince Allahtan benim bindiğim taksici efendi çıktıda arkasından yetişmeye çalıştık kız arkadaşım uyanıklık yapıp acıbadem mc donalds ın önünde indirtmiş kendisini 5 tl para verdim indim kaçtım dedi. kafası güzeldi alkollüydü dedi.sonra benim bindiğim taksiyle eve bıraktım. plakası elimde vatandaşın polise ihbar ettim durumu izah ettim ama bilmiyorum ne olacak. ama bende iş yerim acıbademde olduğu için arada bir taksi duraklarını ziyaret edeceğim. Kız arkadaşıma o anları yaşatan taksiciyi bulup "TEŞEKKÜR PLAKETİ" şeklinde bir HAKYEMEZ ile gereken ilgiyi göstereceğim.

Geçmiş olsun , İstanbulda taksiye binerken cok dikkatli olmak lazım.:ofk:

OnurS
01-11-2009, 22:16
Walla kız arkadaşım yada kardeşim yoldan fln binicekse plakasını aldırıyorum yüksek sesli söyletiyorum duyuyolar plakanın alındığını yada ben bindiriyosam belli ede ede alıyorum.Kendim biniceksemde çook nadir alkollüyken fln çook yakın mesafe biniyorum mecbur kalmadıkçada yoldan binmem ztn.Tabi durak taksisiyse bi sıkıntı yok, yeri belli yurdu belli...

Melih-Ö
01-11-2009, 22:39
çok ilginç gerçektende geçmiş olsun

Melih-Ö
01-11-2009, 22:44

sizede büyük geçmiş olsun :S ne olursa olsun metrobüs ve otobüs kullanıyorum minibüs bile değil. Kız arkadaşımda dahil en güvenlisi gerçi hiçbiri güvenli değil ama diğerlerine nazaran bi nebzede olsa metrobüs daha iyi

VTEC®
01-11-2009, 22:48
Metrobüste karışık kısa mesafelerde kalabalıkta cepççiler dolmaya başladı kullananlar dikkat edin derim.

Melih-Ö
01-11-2009, 22:49
toplu taşıma aracı hep sıkıntı gerçekten. Uyarı için teşekküler ne olursa olsun özel eşyalarımı hep garantiye alırım arka cepte cüzdan taşımam asla hep ön cebimdedirler :) eşortman giydiysemde montumun iç cebin koyarım ev güvenli böyle eskiden neymiş ya millet camını çerçevesini açı kbırakıp yatarmış ne hale döndük ya

VTEC®
01-11-2009, 22:51
İnanırmısın mübalağlı konuşuyorum ama korkuyorum g.tümden donumu çalacaklar diye...

Melih-Ö
01-11-2009, 22:53
Abi devir öyle bi devir oldu gerçekten biz ne kadar iyimser olursak o kadar kötülük görüyoruz türkiyenin kanunumudur nedir :D

turbo&quattro
01-11-2009, 23:01
Havalimani ile evim arasi yaklasik 5km..En son evime gelmek icin havalimani taksisine bindigimde goturmek istemediler.Kavga gurultu zor binmistim.

FaBeRgE
01-11-2009, 23:12
geçmiş olsun,
maalesef ülkemizdeki toplu taşımacılıkla ilgilenen kişilerin eğitim seviyesi çok düşük (%90 sanırım)

MeJo
01-11-2009, 23:32
ank da da böle teyzemlerden işe gitcem kısa ara yol var orayı bilmeyen yok taksici yolu uzatıp cadde den gidiyor mesafe 5 TL uzatınca 7 TL abi aradan git diyorum yok düz daha iyi diyor :D

yaşar
01-11-2009, 23:40
geçmiş olsun,
maalesef ülkemizdeki toplu taşımacılıkla ilgilenen kişilerin eğitim seviyesi çok düşük (%90 sanırım)

Taksicili yapan adamların çogu dışarıda iş bulamayan insanlar,çevre edinmeyen esnaf olamayan insanlar .Ben durak taksiciliği yaptım 1,5 ay, aracına düşürülmüş bir telefonu adam gidip satabiliyorsa söyleyecek sözümüz yok. Gece çalışan taksicilerin çoğu uyuşturucu hap karı kız oğlan pazarlıyor .

Şimdi burdan biri yazar bende taksiciyim ama öyle değilim diye ( Hepsi değil ) diye belirteyim başım ağrımasın .

crazydog
01-11-2009, 23:52
en temizi korsan taksi heleki ewinize yakın durak warsa ki bi kaç kere de kullanyısanız ohh gayet güzel geçen akşam lazım oldu bakırköyden floryaya gidicektik alkol var diye araba çıkartmıyalm dedik çağırdık geldi arkaş bizim korsan taksi aynı zamanda gelin arabasıydı o şekilde gittik ahuauhu çok eğlenceliydi :D:D

Oldschool
01-11-2009, 23:56
burası istanbul :D

cem
02-11-2009, 00:11
çok fazla taksi kullanırım tam aksine taksicilerin düzeldiğini düşünüyorum eskiden çok fazla problem yaşardım artık gayet saygılı ve hatta eğlenceli olabiliyolar yada benim kısmetim :)

nedense banada eglencelileri denk geliyo hep bi gun kaza yapicaz biriyle hatta hayirlisi şans heralde :)))

Eriador
02-11-2009, 00:37
birde bayan müşterilere sarkıp aklı sıra çaplınlık yapanları varya ...

FUA
02-11-2009, 01:14
Havalimani ile evim arasi yaklasik 5km..En son evime gelmek icin havalimani taksisine bindigimde goturmek istemediler.Kavga gurultu zor binmistim.

bende bu konuya deginicektim...her havalimanı taksisine binisimde kavga ediyorum hakkaten bıktım evimi onların gonlu olcak diye anadolu yakasına mı tasiyim anlamıyorumki...adama diyorum gidicegim yeri diyorki neden sıra sonu binmedin sıranın sonundaki sendin diyorum diyoki su garajda bekleyenleri goruyomusun onlara binmen gerekir isim gucum yok pasamın keyfi olacak diye 1km yuruyecem(dedigi yer cıkısa giderken sagda buyuk alanda bekleyen taksiler) her bindigimde kavga ediyorum hakkaten ordaki kahyada bırakmıyor musteri indiren taksilere biniyim gidiyim...abi yapamzlar sole bole diyoda hakkaten o havalimanı taksisine bi cozum gerekiyo bizi gectim turistler biniyor bize bunu yapan turiste neler yapar...

JumboAli
02-11-2009, 06:35
senın yıne ıyı bana sortıe'den bjk Tansas(yıkılan) 'a 20 lıra dedı taksı metre kapalıydı bıde al dedım sana 7lıra hadı hayırlı ısler olsun