PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Project01 hakkinda

halilcakir
09-11-2009, 21:15
Merhaba arkadaslar

Bugunku konuyu gormesem yazmazdim ama burda Ergun abi ve Kenan ustanin haberi bile olmadan nahos durumlar ortaya cikiyor.

Oncelikle project01 bizim adanadaki arkadas grubumuza verdigimiz isim.Sitedede boyle yaziyor.Ismi Yuregir bulmustu site fikri benden cikti ve tasarimida ben yaptim ama sitenin masraflari , sevdigimiz arkadaslarimizin arabalarinin projeleri ve site Sami abiye aittir.O da artik kendi arabasindan baskasiyla ilgilenmiyor desem yeridir.

Zaten bu arkadas grubumuzun arabalarinin ya benim yayinladigim videosu var yada sitede fotografi var...

Son bir kac aydirda , arabalarin montaj ve tamirini yapan Ergun abi ve Kenan ustada bizim tesvikimizle , dukkanlarinda bu ismi kullanmaya karar verdiler ama bu isimle bu gune kadar ne en ufak bir ticaretleri olmustur ne de internette en ufak birsey yazmis cizmis birileriyle gorusmuslerdir.

Sagolsunlar sitede imzalarinda project01 yazan arkadaslar goruyorum belki bir coguyla yuzyuzede gelmisimdir gelmisizdir , sanirim onlarinda arabalarinin mekanik islerini Ergun abi yapiyor ama dedigim gibi ne Ergun abinin ne bizim hicbirseyden haberimiz yokken project01 diye imzalarla polemikler olmasi hicbirseyden haberi bile olmayan Ergun abinin ekmegiyle oynamak oluyor dikkat edelim yoksa Sami abi veya benim umrumuzda degil sonucta bizim icin hobi ve zaten project01 dedigimiz arabalarin videosunu yayinliyorum.

Moderatorlerden ricam konu kilitli sekilde bir sure yayinda kalsin boylece kafadaki soru isaretleri kalksin.

Imza sahibi arkadaslardanda ricam project01.net te fotosu olmayan yada videosunu yayinlamadigimiz arkadaslar bir zahmet imzalarini editlesinlerki karisiklik ortadan kalksin.

Mr.K
09-11-2009, 21:22
Fun'lar ne yapcak peki ?

H22Power
09-11-2009, 21:31
imzalarımız çok önemli çoğu kişi aracında emeği geçen kişilerin isimlerini yazıyor hiçbir alakası olmadığı halde bu kişilerin adını yazmak sıkıntı doğuracaktır halil çakırın dediği gibi o imza adı altında yazılan bütün yorumlar postlar imzada adı geçen sahıslara negatif bir durumda zarar verecektir...

carpediem
10-11-2009, 06:57
Halile Kesinlikle katılıyorum +1