PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet Sitesi Yapımında Yardım..?

mehzent
07-12-2009, 12:18
Forumda bu konuda bılgısı olanlar coktur diye buraya yazmak ıstedim, şirkete internet sitesi yaptırıyorum ve bir online sipariş sitesi içerikli gibi olacak bu site bunu birisi ile anlaşmıştım fakat hiç iş bitirici biri olarak cıkmadı anlaştığım kişi surekli yalanlar atlatmalar..

1000 $ a anlaşmıştım ben 600 unu odedım 400 ü kaldı şimdi bana bu kişi siteyi getirecek ve hafta sonu askere gidiyormuş guya ıstediğim cocuktan bunu alırken yanımda bılen bırı olursa tum şifreleri o alsın kalanını o yapar ve parayı ona oderım bende en azından hakeden alsın...

Fakat sitenın arkasına bir arama motoru kuruyordu cocuk yanı ben sureklı hakım olucam resım eklıyıp sielebılecem motorla yada kod numarası değiştircem bu sanırım farklı bir kol olabılır belırtmek ıstedım....

chaylak
07-12-2009, 19:36
ne olarak calisti acaba? asp-aspx-php? veritabani ne kullandi? access mi, sql mi mysql mi? bunlarda önemli aslinda..

bi de yarisini yapilmis biseyin üstüne devam etmek zor olur, sifirdan yaparken nerde hangi tabloyu nasil kullandiginizi, hangi verileri nasil cektiginizi, kafadan sorguları falan daha hakim olunacagi icin zorlanir devam eden kişi.

istanbulda olsaydim yardimci olmak isterdim.

bahsettiginiz seyde ara motoru iside kolay biseydir, tablodan cekip editlenebilir hale getirmek. yapacak olan kisi zorlanmayacaktir biraz anliyorsa.

!KO
07-12-2009, 19:38
büyük ihtimalle php mysql calısmıstır

kayaakin
07-12-2009, 19:41
bu işi bilen kişilerle, bir ajansla çalışmanızı öneririm.

mechanıcer
07-12-2009, 19:42
mehmet cozum bulundu detayları telde konusurus

ef186
07-12-2009, 19:45
Forumda bu konuda bılgısı olanlar coktur diye buraya yazmak ıstedim, şirkete internet sitesi yaptırıyorum ve bir online sipariş sitesi içerikli gibi olacak bu site bunu birisi ile anlaşmıştım fakat hiç iş bitirici biri olarak cıkmadı anlaştığım kişi surekli yalanlar atlatmalar..

1000 $ a anlaşmıştım ben 600 unu odedım 400 ü kaldı şimdi bana bu kişi siteyi getirecek ve hafta sonu askere gidiyormuş guya ıstediğim cocuktan bunu alırken yanımda bılen bırı olursa tum şifreleri o alsın kalanını o yapar ve parayı ona oderım bende en azından hakeden alsın...

Fakat sitenın arkasına bir arama motoru kuruyordu cocuk yanı ben sureklı hakım olucam resım eklıyıp sielebılecem motorla yada kod numarası değiştircem bu sanırım farklı bir kol olabılır belırtmek ıstedım....

Mehmet Kimse yarım iş devralmaz .Alanda uğraştırır .
Eyer ciddi bir site istiyorsan ara konuşalım 15 gün içinde teslim edilsin siten .
Yok bir çocuk bulup gerikalanını yaptırım diyosan allah kolaylık versin :D

chaylak
07-12-2009, 19:54
param siteden birine gitsin diyorsan bizde yapabiliriz:D

mehzent
08-12-2009, 15:16
Mechanıcer Metınım hallettı sağolsun çözülmüştür iş, teşekkürler herkeze...Konu kalabalık yapmaması içinde silinebilir.Teşekkürler.

Cimmeria
08-12-2009, 15:23
1000 dolara yapılan online satış sitesine güven olmaz bence profesyonel bir ajans ile çalışın, internet sitelerini yapmak marifet değildir, asıl iş site açıldıktan sonra doğru interaktif pazarlama faaliyetlerini yapabilmek ve site için düzgün bakım hizmeti verebilmektir.

rodya
08-12-2009, 16:17
oscommerce ler joomlalar dan tutun da yüzlerce hazır script alışveriş sitesi scriptleri mevcut.Hatta piyasadaki pek çok insan bunları editleyip satıyor.