PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Datron TW7M Wireless Sorunu

ILHAN K
12-12-2009, 11:38
Arkadaşlar dün bu notebook u aldım ,içinden çıkan cd den driverları tanıttım ama wireless tanımıyor, datron destek de telefonları açmıyor, daha önce bunu kullanan varsa driverını verebilirse çok makbule geçer ,teşekkürler.

said_
12-12-2009, 12:18
içinden çıkan driverı yükle abi eğer tanımıyosa yapılcak bişi olmuyo banada oldu ses kartını yüklüyorum tanımıyo yüklü diyo en sonunda servise gönderdim ayrıca destek telefonlarıda cevap vermiyo aynı şeyden bende problem yaşadım

arda-m
12-12-2009, 12:43
normal ethernet kartını kullanarak internetten güncel driver datron un support undan wireless driver ı download edip yükleyin düzelir

ILHAN K
12-12-2009, 12:46
evet destek telefonları cevap vermior deli oldum bunla uğraşırken, ufotek in siteside kapalı telefonlar kapalı , datron öyle , sitesinden indiriyorum çalıştırmıyor, ne salak iş anlamadım gitti

TUĞRA
12-12-2009, 18:31
daha detaylı anlatırsanız yardımcı olmaya çalışıyorum... nasıl bir hata veriyor kurulum esnasında?

onursumer
12-12-2009, 19:49
urun sıfırmı ?

hangi işletim sistemi var birde uzerindeki wireless in markasını modelini biliyormusun ?

everest yükleyip donanım bilgilerinden bakabilirsen yardımcı olabilrim

ayrıca destek telefonlarını açmamaları normal yanlış haırlamıyorsam datron battı :D

Schumi
12-12-2009, 20:48
http://halfdone.com/Development/UnknownDevices/UKD_14-20_Beta.zip

Bunu indirip diğer aygıtlar yada bilinmeyen aygıtlar altından kablosuz cihazın marka ve modeline bakarsan sürücü konusunda yardımcı olurum.

ILHAN K
14-12-2009, 08:25
arkadaşlar teşekkürler, datronun sitesinde bulunan driverlardan biri oldu , sorunu driverı tanımaması idi, şu anda çalışıyor, datron battı diye haberleri yeni duydum burdan söylediğinize göre araştırdım galiba batmış evet bilsem almazdım cihazı başka bir marka bakardım ,neyse wireless sorunu aşıldı ama başka bir sorun var, notbook çalışırken monitörü kapatıp açtığımda yani bekleme konumuna girip çıkınca çok ağırlaşıyor cihaz, cpu kullanımı %50-60 larda oluyor yaptığı bir işlemde yok, niye böyle oluyor bilmiyorum, kapatıp açınca düzeliyor, ama bekleme konumuna girip çıkınca aynı yine ağırlaşıyor.