PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dr.Vinyl vs. Autoking ?

YALIM
05-12-2006, 10:12
İkisi de oto iç ve dış bakım ve koruma işi yapan firmalar..
Hangisi daha iyi? :soru:
Tecrübesi ve bilgisi olan vardır belki, paylaşırsa sevinirim..

mgnPower
05-02-2007, 16:10
ben autoking'i dort bes defa kullandim memnun kaldim. islerini iyi yapiyorlar hakkini veriyorlar yani. olmayacak ise olur kesin yapariz demiyorlar ama yapmayizda demiyorlar en azindan uyariyorlar soole boole artilari eksileri olur diye. ama koltukdan karliga bir cok defa dedigi[M] gibi memnun kalarak ciktim ostimdeki autoking'den.

Emir_b16a
06-02-2007, 03:55
autokinge giden arkadaşlarımın nerdeyse hepsi memnun ama bn gitmiyorum sanayide ustam hallediyo saolsun koltukları söküp taban halılarını bile yıkayıp 3 saatte kurutmaya çalıştığımızı bilirim :D dr.vinyl hakkında bilgim yok :)

luneytunes
06-02-2007, 06:19
dr.vinyl e götürdüm arabamı. sağolsunlar çok ilgilendiler. hatta bir kaç hatalı yer vardı, hediye olarak tamir bile ettiler.

mgnPower
06-02-2007, 08:02
autokinge giden arkadaşlarımın nerdeyse hepsi memnun ama bn gitmiyorum sanayide ustam hallediyo saolsun koltukları söküp taban halılarını bile yıkayıp 3 saatte kurutmaya çalıştığımızı bilirim :D dr.vinyl hakkında bilgim yok :)

ben hic temizlik konusunda gitmedim bu iki yerede. genelde noyasiz kaporta gocukleri lokal plastik tamiri deri ve kumas koltuk kaplamasi tamiri vs. gibi nedenlerden gittim. onun disinda temizlik konusunda pazarlari kendim yapiyorum herseyi.