PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : video hazirlama icin program

tool
17-12-2009, 09:13
merhaba,
cumartesi gunune yetismesi gereken bir tanitim filmi var, cekimleri ve fotolari hazir muzikte hazir gibi fakat bunlari neyle araya getirecegim bilmiyorum;
video edit seysi hic kullanmadim.

amac intro ve end credits kismi hazirlamak, arada fade out, muzigi artarak fondan gelmesi, kolay kullanim olmasi birinci kriter

video hazir oldugu icin efekt falan gerekmiyor. movie maker disinda onerileri bekliyorum lakin ordan istedgim gibi biseyler cıkmıyor...

despe
17-12-2009, 09:18
ulead video studio

kullanımı kolaydır resimleri müziği varsa videoyu koyarsınız. müziği bir çubuk halinde gösterir ve o çubukla ses istendiği gibi kısılıp açılır. güzel resim geçişleri vardır.

metinalan
17-12-2009, 09:21
adobe permier de işini görecektir biraz daha teferuatlı ama işini güzel programdır

tool
17-12-2009, 09:31
ulead video studio

kullanımı kolaydır resimleri müziği varsa videoyu koyarsınız. müziği bir çubuk halinde gösterir ve o çubukla ses istendiği gibi kısılıp açılır. güzel resim geçişleri vardır.

intro hazirlamak icin kendi text editoru varmi mesela

TT meetin vol99

seklinde ekranda ilk 6saniye bir yazi cikmasini istiyorum mesela bas tarafta?

despe
17-12-2009, 10:02
evet istediğin yazıyı yazabiliyorsun. ve altta çubuklar çıkıyor ileri geri oynatarak zamanını ayarlayabiliyorsun. değişik şekillerde ekrana yansımasını sağlıyorsun

by_BuRoCk
17-12-2009, 10:24
power director kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim
kullanımı çok basittir ve istedigin herşeyi yapabilirsin
hatta daha fazlasını bile yapabilirsin
eger düşünürsen bende var upload edebilirim

aqustic
17-12-2009, 11:49
proshow producer öneririm.Efektler arasında geçiş yaparken yumuşak geçiş,efektin rengini ayarlama,siyah beyazdan renkliye dogru geçiş,zoomlu geçiş vs fazlası var.1,5 yıldır kullanıyorum.