PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adam trafikte ....

ef186
11-12-2006, 02:44
Adam trafikte alçaktan uçarak giderken polise yakalanır... Kenara çeker, arabadan iner:
- Buyurun Memur Bey
- Beyefendi aşırı hız yaptığınız için sizi durdurmak zorundayım, ehliyetiniz lütfen?
- Ehliyetim yok, son yaptığım kazada ehliyetime el koydular memur bey.
- Peki aracınızın ruhsatını görebilir miyim?
- Araba benim değil memur bey çaldım ben bu arabayı.
- Anlamadım nasıl yani, siz bu arabayı çaldınız öyle mi?
- Evet memur bey, aa durun bir dakika torpido gözünde ruhsat olacaktı. Silahımı oraya koyarken ruhsat gibi bir şey gördüm galiba...
Polis iyice şaşırır :
- Torpido gözünde silah mı var?
- Evet memur bey, bu arabanın sahibi kadını vurduktan sonra cesedi bagaja koydum, silahı da torpido gözüne koydum...
- Ne bagajda ceset mi var?
- Evet memur bey...
Trafik polisi bunu duyar duymaz amirini arar, arabanın etrafı bir anda polislerle dolar ve adamı sorguya alırlar... Ekipler amiri adamın ehliyetini ister. Adam ehliyetini çıkarır, ehliyet geçerli temiz, hiçbir anormallik yok. Bunun üzerine adamın ruhsatını ister. Adam çıkartır ruhsatı da verir. Ekipler amiri yine bakar ki araba adama ait. Derken adamdan torpido gözünü açmasını ister. Adam açınca ortaya çıkar ki orada da silah falan yok... Ekipler amiri bir de bagaja bakmak ister. Adam bagajı açar. Bagajda ceset falanda yoktur. Bunun üzerine ekipler amiri :
- Çok garip. Sizi durduran memurun anlattığına göre bu arabanın bir kadına ait olduğunu söylemişsiniz. Kadını öldürüp, cesedi bagaja, silahı da torpido gözüne koymuşsunuz...
Adam güler :
- İnanamıyorum... O şimdi benim için "aşırı hızlı gidiyordu" da demiştir.

Alıntıdır ...

tyMu
11-12-2006, 02:54
güzelmiş inanılmaz böle polisede canım :D

Serencebey
11-12-2006, 09:35
yüzzüs efendim :)

ahmetbaha-drs
11-12-2006, 10:31
Denemek lazım :D :D

KaanKY
11-12-2006, 10:45
hehehe bizde yapalımmm

tolgaa
11-12-2006, 13:02
offf yarıldım gülmekten yaa :D

vtecbar
11-12-2006, 14:25
:)eheh ii miş

Dodo-FB
11-12-2006, 16:57
-Zaten bizim memurlara yapacan bunu ..

-Belki konuyla az alakası var ama anlatayım içimde kalacak .. :)

-Geçen hafta içi arabamla sahil yolunda gidiyordum durdurdu megane'lı polis abilerimizz ..

-Yakşamlar ehliyet ruhsat dedi buyurun efendim dedim , ooo

camlarımızda filmliymiş dedi evet memur bey malesef dedim

hımm dedi arabasına gitti , sonra bakarmısınız arabanızda

egsoz ve filmden bağlıyacağız dedi hiç yapmadığım bi şekilde

tabiki olur dedim adam bir şok yaşadı tamam nasıl isterseniz

dedi bende benim istediğim birşey yok sizler görevinizi

yapıyorsunuz dedim ya sen çok efendisin sana bunu yapmicam

filmleri yakın zamanda söktür dedi teşekkürler dedim yürüdü gitti .. :)

Eriador
11-12-2006, 17:26
muhahhaa süper ya

tyMu
11-12-2006, 17:58
dodo çok iyimiş seninkde hepsi yapmaz böyle ama :D

slave
11-12-2006, 19:42
valla süper denesek paka basarmıyız evdeki hesap çarşıya uymassa
- hüopp taksi
-buyrun
-eve ltfen (arabayı bağladılarda ehueueu)

MUGENPOWE®
11-12-2006, 22:50
ya o bısı dıı lgecen haberlerde ızledm polıs cewrmıs herıfı aadm dıokı polise sen benı tanımıyoomsn dıo polıs dıokı hyr ya nası tanımassn felan dıo polıs dıokı adın soyadın nedıo adam soluyo polıs hemen ewdekı cocuunu arıyo olm google gır su ısmı yaz dıo bak bakalm ne cıkıcak dıo cocuk bakıyo hıc bısı cıkmıyo babasına soluyo polıs dıokı sen ne ıse yararsn googleda bıle yoksn dıo ahuahuahuahu yarıldm bunu ızledm twde yaaaaaaaaa

Low-Rider
11-12-2006, 22:53
auahuahau gerçek olamaz mügen bu
ahahaha

ef186
11-12-2006, 23:44
ya o bısı dıı lgecen haberlerde ızledm polıs cewrmıs herıfı aadm dıokı polise sen benı tanımıyoomsn dıo polıs dıokı hyr ya nası tanımassn felan dıo polıs dıokı adın soyadın nedıo adam soluyo polıs hemen ewdekı cocuunu arıyo olm google gır su ısmı yaz dıo bak bakalm ne cıkıcak dıo cocuk bakıyo hıc bısı cıkmıyo babasına soluyo polıs dıokı sen ne ıse yararsn googleda bıle yoksn dıo ahuahuahuahu yarıldm bunu ızledm twde yaaaaaaaaa

Bu benim yazdığımdan da beter yaw zuahahahah :)

MUGENPOWE®
12-12-2006, 00:46
walla twye cıktı abı ya

ef186
12-12-2006, 00:55
walla twye cıktı abı ya

Teknolojik polis :) zuahahahha kaçırmışım izlemek isterdim yahu ....

MUGENPOWE®
12-12-2006, 01:03
walla kacırmısıns

tyMu
12-12-2006, 01:21
mugen one ya offf auaha komedi :D

CTG
12-12-2006, 01:38

:hahaha: :hahaha: çok ii