PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kır Düğünü Mekanları?

mehzent
11-01-2010, 10:25
Arkadaşlar başlık belkı alakasız gelebılır, fakat yaklaşık 15 gundur duğun mekanı araştırıyorum bır kaç yer ıcıme sındı ama bahsedılen rakam 400 kişi için 45 Bın TL

Bu yuzden buradanda belkı benım hıc duymadığım mekanları bana onerebılecek yada tanıdık vasıtası ıle bırkaç yere benı yonlendırebılecek arkadaşlar olabıleceğini düşünerek bu konuyu acmak ıstedım nede olsa aramızda bunca evli abılerımız var :D

Bugune kadar buraya hangı konu ıle alakalı yardım konusu acsam cozemedığımız ıs olmadı ınsallah bunuda cozerız :D

Hatta bu sefer boyle bır işi çözebılırsek aracı olan arkadaşa ozel sevgılıler gunu kolyesı yapalım :)

Şimdiden Teşekkürler ;)

mmustu
11-01-2010, 10:29
hauhauhau hadi hayırlı olsun yavrım.

valla kır düğünü diyince şöyle birşey yapılabilir sanırım Polonezköye ve Cumhuriyetköy civarında bu iş için müsait yerler var adamların mekanı güzel ama bildiğin restaurat tarzı yerler burası apaçık geniş bahçeler her taraf yeşil sadece düğün için biraz uyarlama yapılması gerekecektir.Dediğin kişi sayısını karşılayabilecek yerler buralar.Gidip görmek konuşmak lazım ;)

mehzent
11-01-2010, 10:33
Abı net bıldığın yerler varsa eğer isimde verırsen makbule gecer :)

miniks
11-01-2010, 10:37
sarıyer bahcekapıda bahar country var cok guzel mekandır. 3 dugun e katıldım. organızasyon yemek vs hersey cok guzel

olcay_bora
11-01-2010, 10:41
minik abi burası ne fiyat ister ortalama bigin var mı

Eray Yümsel
11-01-2010, 10:42
parkorman da hala yapıyolarsa güzel olur

mmustu
11-01-2010, 10:44
Abı net bıldığın yerler varsa eğer isimde verırsen makbule gecer :)

yavrı baktırırım bizim çocuklara mekan ismi ve irtibat numaralarını alırım

bu arada miniklerin dediği yerde güzeldir :icon_tup:

XSi
11-01-2010, 10:53
Arkadaşlar başlık belkı alakasız gelebılır, fakat yaklaşık 15 gundur duğun mekanı araştırıyorum bır kaç yer ıcıme sındı ama bahsedılen rakam 400 kişi için 45 Bın TL

Bu yuzden buradanda belkı benım hıc duymadığım mekanları bana onerebılecek yada tanıdık vasıtası ıle bırkaç yere benı yonlendırebılecek arkadaşlar olabıleceğini düşünerek bu konuyu acmak ıstedım nede olsa aramızda bunca evli abılerımız var :D

Bugune kadar buraya hangı konu ıle alakalı yardım konusu acsam cozemedığımız ıs olmadı ınsallah bunuda cozerız :D

Hatta bu sefer boyle bır işi çözebılırsek aracı olan arkadaşa ozel sevgılıler gunu kolyesı yapalım :)

Şimdiden Teşekkürler ;)

http://www.eventgarden.com.tr/

sarıyer - bahçeköyde, ormanın doğrudan içinde bi mekan, ben düğünüm için bakmıştım fiyat bana göre pahalıydı, düğünde 750 kişi vardı :)

Sonra benim uzaktan bir kuzen düğün yaptı burda, mekan gayet güzeldi, belirttiğin bütçe de yeterli gelir..

Sportivo
11-01-2010, 10:55
gel bizim çiftliğe :) gerçek kır gerçek doğa...

şimdiden hayırlı olsun nerde olacaksa...

mehzent
11-01-2010, 10:56

sarıyer - bahçeköyde, ormanın doğrudan içinde bi mekan, ben düğünüm için bakmıştım fiyat bana göre pahalıydı, düğünde 750 kişi vardı :)

Sonra benim uzaktan bir kuzen düğün yaptı burda, mekan gayet güzeldi, belirttiğin bütçe de yeterli gelir..

Orayada baktım 40 Bin TL çivarına gelıyor orasıda bunlar bıraz yuuksek geldı bana bır duğun ıcın 40 bın cıvarı 25 lere halledebılceğim mekanlar bakıyorum Teşekkürler yınede sağol :)

mmustu
11-01-2010, 11:02
400 kişi ve 45 bin tl :icon_wack millet şaşırmış yemin ederim :)

yanlız kişi başına hesap ettiğinizde 110 liralara gelirki bir düğün için heleki yemekli kır düğünü için bu para çok değildir.

mehzent
11-01-2010, 11:12
yanlız kişi başına hesap ettiğinizde 110 liralara gelirki bir düğün için heleki yemekli kır düğünü için bu para çok değildir.

Senın kafan guzelmı abı verılen bır yemek sen sımdı toplu yemek versen bır restaurantta adam senden mekan parası alıyorumu en baba menuyu sana 40 tan verıı hadı ses duzenı ıcın 2 lıra vıdeo ıcınde 1 lıra ver başka ne olcak mıllet cok yukseklerde ucuyor :D

mehzent
11-01-2010, 11:14
sarıyer bahcekapıda bahar country var cok guzel mekandır. 3 dugun e katıldım. organızasyon yemek vs hersey cok guzel

Abı aradım gorustum teklıf verıcekler sağolasın :)

mmustu
11-01-2010, 11:16
Senın kafan guzelmı abı verılen bır yemek sen sımdı toplu yemek versen bır restaurantta adam senden mekan parası alıyorumu en baba menuyu sana 40 tan verıı hadı ses duzenı ıcın 2 lıra vıdeo ıcınde 1 lıra ver başka ne olcak mıllet cok yukseklerde ucuyor :D

olum siz düşük olmasını istediğinizden böyle düşünüyorsunuz

adamlar 400 kişiye hizmet verecek sonuçta gelecek yemeği bizde biliyoruz 2 parça bişi :D o adamların 400 kişi için yaptığı yemeği Emre tek başına yer sabahtan akşama kadar :D

ama adamların mekanı sadece düğün için değil adam bunun için ek hazırlıklar yapacak ekibi falan adama para kalması için normal diyorum ve şunu ekliyeyim

benim bahsettiğim yerin bu kadar yükseklere çıkacağını tahmin etmiyorum

M.A.D
11-01-2010, 11:18
mehmet abi illa bi restoran veya başka bi kuruluş olmak zorunda mı ? tanıdık birinin güzel geniş bi bahçeli villası vs. varsa ordada güzel bi organizasyon oluşturulabilir çok uçuk fiyatlara gitmeden, yemek, pasta, içecek vs. dışardan bi tanıdık restorantla anlaşırsın yine :) yani tanıdık vasıtasıyla çok güzel ve uygun şeyler çıkarılabilir diye düşünüyorum :)

fotolar için bisürü kişi var düğün fotosu olcak ama fotoğraf fotoğraftır :D ben varım , mert var , thollga abi var , özgür abi var , kamera için buğra abi var :) nimetin göbeğine düşmüşsün :D bunları bi düşün derim ben :icon_tup:

orhansah
11-01-2010, 11:22
mehmet semt tercihleri neler?

mehzent
11-01-2010, 11:23
mehmet semt tercihleri neler?

Abı ben istınye bahçekoy sarıyer taraflarına baktım avrupa yakasında bır cok yer uyar aslında :)

Hadi en Dipteki abı çözelim şu işi :)

mehzent
11-01-2010, 11:24
mehmet abi illa bi restoran veya başka bi kuruluş olmak zorunda mı ? tanıdık birinin güzel geniş bi bahçeli villası vs. varsa ordada güzel bi organizasyon oluşturulabilir çok uçuk fiyatlara gitmeden, yemek, pasta, içecek vs. dışardan bi tanıdık restorantla anlaşırsın yine :) yani tanıdık vasıtasıyla çok güzel ve uygun şeyler çıkarılabilir diye düşünüyorum :)

fotolar için bisürü kişi var düğün fotosu olcak ama fotoğraf fotoğraftır :D ben varım , mert var , thollga abi var , özgür abi var , kamera için buğra abi var :) nimetin göbeğine düşmüşsün :D bunları bi düşün derim ben :icon_tup:

Canım o bıraz garıp olur gıbıme gelıyor..Ama bakmak laızm yınede sağolasın :)

corrado
11-01-2010, 11:38
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=71675

belki bakmışsınızdır ama ekleyeyim dedim.

seref1
11-01-2010, 11:38
polonezköyden ckıcaksn cumhuriyet köyune doğru şöyle bi geziceksn.her turlu zevke uygun var.dere kenarı, çimsiz , çimli:):)

mehzent
11-01-2010, 12:04
Avrupada bulsam daha ıyı olucak onun ıcın en son polenzkoye bakıyım dıyorum ;)

orhansah
11-01-2010, 12:17
Abı ben istınye bahçekoy sarıyer taraflarına baktım avrupa yakasında bır cok yer uyar aslında :)

Hadi en Dipteki abı çözelim şu işi :)

:D

peki içki olayını nasıl düşünüyosun. limitli-limitsiz-yok? :D

mmustu
11-01-2010, 12:20
polonezköyden ckıcaksn cumhuriyet köyune doğru şöyle bi geziceksn.her turlu zevke uygun var.dere kenarı, çimsiz , çimli:):)

aynen yukarıdada yazdığım gibi kesinlikle mehmetin aradığı tarzda yerler :icon_tup:

mehzent
11-01-2010, 12:20
:D

peki içki olayını nasıl düşünüyosun. limitli-limitsiz-yok? :D

hepsi olabılır abı ama lımıtlı olsa daha ıyı cunku cok ıcılmez dıye dusunuyorum :)

orhansah
11-01-2010, 12:26
hepsi olabılır abı ama lımıtlı olsa daha ıyı cunku cok ıcılmez dıye dusunuyorum :)

fiyata en çok etki eden şey menü seçimi zaten o yüzden sordum. eşime söylüyorum bakacak birkaç yer.

mehzent
11-01-2010, 12:43
Beklemedeyım abı :)

orhansah
11-01-2010, 12:51
ha bi de en önemlisi :D tarih nedir :D

mehzent
11-01-2010, 15:13
ha bi de en önemlisi :D tarih nedir :D

hazıran sonu veya temmuz abı :)

miniks
11-01-2010, 15:29
Abı aradım gorustum teklıf verıcekler sağolasın :)

nedemek kardesım ınsallah ıstedıgın gıbı olur

ÖmerF.Bayar
11-01-2010, 15:30
http://www.secretgardenistanbul.com/
buna bi bakın derim yeri beyenirseniz eger 22 ocakda istanbul da olucam sahipleri aile dostumuzdur gerekirse fiyat için birlikde bile gideriz :)

mehzent
11-01-2010, 15:43
http://www.urza.com.tr/org/fotogaleri.html

Arkadaşlar benım aklıma yatan mekan burası fakat en son 43 gıbı rakamlara ındırdım buraya birının aracılığı ıle sağlam kanaldan gırış yapsak belkı daha dusururum en guzelı bu gıbı ama iş tanıdık bulmakta :)

mmustu
11-01-2010, 15:45
olum kçımızın dibi ama haberimiz yok çok güzel bi yer moruk :D valla iyi düşün tayyar parası bu :hehe:

dur bakalım istinyeli abilerimize bir soralım inş tanıyan birileri çıkar ;)

Yekta
11-01-2010, 15:46

nası limitli ya :confused: ben gelmem o zaman söyliyim :D

mehzent
11-01-2010, 15:49
olum kçımızın dibi ama haberimiz yok çok güzel bi yer moruk :D valla iyi düşün tayyar parası bu :hehe:

dur bakalım istinyeli abilerimize bir soralım inş tanıyan birileri çıkar ;)

hadı saldıralım davşanım dort koldan darlayalım surayı bıraz :D

Olum Babana solesene uçakta yapalım su duğunu yada su mekan ıcın soruştur :)

mmustu
11-01-2010, 15:49

:D :D :D olum şu adamın seçtiği mekana bakın bize biz apaçilere bence bizi davet etmemeli yazık günah yani :D

biz kendi aramızda bi meeting yapmalıyız :D

Serhat Y.
11-01-2010, 15:50
tarabya sırtlarında fransız bahçesi var fena deniz manzaralı çok güzel bir mekan,çok pahalı olması gerek 2-3 bin lira gibi bir rakamdı 1,5 sene önce, araziyi kiralıyorsun, geri kalan eglence, dekore işelerini kendin organize ediyorsun yemek konusunda da bi catering ile anlaşıyorsun oluyor bitiyor...

mehzent
11-01-2010, 15:51
:D :D :D olum şu adamın seçtiği mekana bakın bize biz apaçilere bence bizi davet etmemeli yazık günah yani :D

biz kendi aramızda bi meeting yapmalıyız :D

kapı onunde takılırsınız kaputlarda içki spec :) ama gazate kağıdına sarılı olucak ::D

mmustu
11-01-2010, 15:52
kapı onunde takılırsınız kaputlarda içki spec :) ama gazate kağıdına sarılı olucak ::D

:hehe: aynen gelin arabasının önüne falan atlarız güzel olur :D

Sefa_vts
11-01-2010, 15:54
tarabya sırtlarında fransız bahçesi var fena deniz manzaralı çok güzel bir mekan,çok pahalı olması gerek 2-3 bin lira gibi bir rakamdı 1,5 sene önce, araziyi kiralıyorsun, geri kalan eglence, dekore işelerini kendin organize ediyorsun yemek konusunda da bi catering ile anlaşıyorsun oluyor bitiyor...

İşte bu! Bence bu mehmet.. direk araştır..

mehzent
11-01-2010, 16:02

Ya bahçesine kadar gıttım gırdım fakat sonra acıl bı tel gelmıştı oradan cıktım sonrada kaynadı orayıda aradım sımdı teklıf yolluyolar :)

grkm
11-01-2010, 16:04
adını unuttuğum yer Bahar country di moruk minikler tavsiye edince hatırladım.

Yalnız ben bizimkileri takımlar içinde düğünde düşünemiyorum :) :)

Yekta
11-01-2010, 16:06
adını unuttuğum yer Bahar country di moruk minikler tavsiye edince hatırladım.

Yalnız ben bizimkileri takımlar içinde düğünde düşünemiyorum :) :)

en çok özgünü merak ediyorum penguen gibi olur valla hahauha :D

Serhat Y.
11-01-2010, 16:07
birde bahar country nin yanında "neşe suyu" diye bi mekan olması lazım fiyatı daha uygundur

mmustu
11-01-2010, 16:08

auhauhauhua bence kimse özgüne takım giydiremez :D

imhotep
11-01-2010, 16:20

hahaha birazdan ban gelir:D:D

grkm
11-01-2010, 16:34
oz`a papyon yakışır :D

Mutu
11-01-2010, 16:47
Fiyat nasıl birşeymiş öyle ben Bolu'da yaparım düğünü , kırlar serbest , üstüne bir de pertt s2000 parası kalır :hahaha:. Mziği ver sona ohhh şikayet eden olamaz çünkü herkes düğünde olur :p

luckdove
11-01-2010, 17:19
Kemerburgaz'da (Göktürk) Mom's kafe'yi bir arastir istersen. Bir arkadasim evlendi orada. Ben dugune gidemedim ama guzel olmus diye duymustum.
http://www.istanbulrestaurants.com/detail.php?id=979

mehzent
11-01-2010, 18:21
oz`a papyon yakışır :D

o gelin arabası şöförümüz ne gıyse olur trafık yapa yapa gıdıcez duğune :)

Killah
11-01-2010, 18:28
Tanıdığınızın böyle orman içinde kırlık bahçelik evinde, catering yapılarak çok çok daha uygun fiyatlara çıkılabilir. Tabi seçim sizin, ancak öyle birşey düşünürsen cateringde yardımcı olurum.

yasin_oguz
11-01-2010, 20:55
emirgan korusunun içinde pembe köşk birde hidiv kasrı var abi orayıda bakmanı tavsiye ederım

Yigit-Y
11-01-2010, 20:58
illa kır düğünü diyorsan yardımcı olamam fakat yayla piramit restauranttın sahibiyim istersen yardımcı olabilirim...

douu
12-01-2010, 12:02
Adana'da yap dicem de sıkıntı olur :D Allah mesut etsin şimdiden..

mehzent
12-01-2010, 12:46
http://www.urza.com.tr/org/fotogaleri.html

Arkadaşlar benım aklıma yatan mekan burası fakat en son 43 gıbı rakamlara ındırdım buraya birının aracılığı ıle sağlam kanaldan gırış yapsak belkı daha dusururum en guzelı bu gıbı ama iş tanıdık bulmakta :)

Evet bu mekan için bi tanıdık bulmamız lazım :D

Diğer öneriler içinde tesekkürler arkadaşlar ;)

Berkan
12-01-2010, 17:41
hoşuna gidermi yada baktınmı bilmem ama cok uzakda degildir sana bahçeşehirdeki

sayfiye var :D

sahipleri iki alt komşumuz düşünürsen konusabilirim

http://www.bahcesehirsayfiye.com/

rodya
12-01-2010, 17:51
http://www.dugun.com/istanbul_dugun/sosyal_tesisler/yildiz_hisar_restaurant

aqustic
12-01-2010, 18:03
Mehmet dügün alanına kendi ismini ve yengenin ismini ledlerle yazdırıp animasyon devresini de benden alcak mısın?:D
Mesela "MEHMET yazacak sonrasında ortada kalp olcak ondan sonrada gelin hanımın ismi yazcak ve yazılar bi o yana bu yana gidip gidip gelcek.Yürüyen ışık akan ışık strobeler vs vs :D:D
Şahsen ben kendi dügünüm için şimdiden vakit buldukça animasyon kodlarını yazıyorum.Ledlerin yerini de CNC ile deldirtip kendim gömcem..Çok güzel ve ayrı bi hava katcaktır.

Göki,ZD
12-01-2010, 18:10
mehmet sen düğünü boşverde yılbası gecesi koltukda şapkam kaldı onu kaybetme gözünü seveyim:D

-ER-
13-01-2010, 16:37
Mehmet dügün alanına kendi ismini ve yengenin ismini ledlerle yazdırıp animasyon devresini de benden alcak mısın?:D
Mesela "MEHMET yazacak sonrasında ortada kalp olcak ondan sonrada gelin hanımın ismi yazcak ve yazılar bi o yana bu yana gidip gidip gelcek.Yürüyen ışık akan ışık strobeler vs vs :D:D
Şahsen ben kendi dügünüm için şimdiden vakit buldukça animasyon kodlarını yazıyorum.Ledlerin yerini de CNC ile deldirtip kendim gömcem..Çok güzel ve ayrı bi hava katcaktır.

eyvallah zamanı gelince konuşuruz. :)
olabilir :)

şu mekan için tanıdık bulursak iyi olur

Mehzent

-ER-
13-01-2010, 16:38
mehmet sen düğünü boşverde yılbası gecesi koltukda şapkam kaldı onu kaybetme gözünü seveyim:D

Gittimde bakim hacı daha hiç gitmedim.:D

Mehzent

Kanka bu arada senin bere benim arabada kalmış lazım mı :D

-ER- :D

Low-Rider
14-01-2010, 14:10
http://www.facebook.com/video/video.php?v=252049927358&ref=nf