PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tobacco shop konusunda bildikleriniz

erkin006
21-01-2010, 10:51
Evet yakın zamanda kısmet olursa açmayı düşünüyorum ankarada bi avm ye...daha önce bu işi yapmış olanlardan işin inceliklerini alalım...

nelere dikkat etmek lazım mesela...işin başında ben durmayı düşünüyorum...***** tırttıklama çok oluyor bu sektörde...barkod sistemi olacak mutlaka...

evet söz sizde:)

Mali
21-01-2010, 10:57
AVM icerisinde sigara yasagindan dolayi tuketim zaten yasak bildigim kadariyla,Istanbulda oyle en azindan.Gordugum birkac dukkanda yasaktan bu yana once devredildi daha sonra yerleri tamamen bosaltildi.Uzun lafin kisasi iyice olcup bicmeden ve guncel yasanin getirilerini dusunmeden bence AVM icerisinde boyle bir ise girmek riskli...

Orhan
21-01-2010, 10:58
aynen gıda işi gibi sağlam iş bence
ama yasaktan çok etkilendiler doğrudur
madem avmde iş yapacaksın daha farklı bişey olabilir

erkin006
21-01-2010, 11:02
bu avm de kipa migros tansaş gibi bi alışveriş ve sigara alkol benzeri şeylerin satışı yapılan biyer yok...ayrıca cepa örneğindeki gibi yemek katında terası mevcut yani insanların sigara içebileceği bir alan var soğuk moğuk olsun:)

orhan abi ilk etapta bu tarz ufak gireyim diyorum...büyük oynamaya gerek yok:)

paşa
21-01-2010, 11:28
açacağın katta sinema-yemek-teras warsa kira abartılı deilse gözün kapalı gir ama bunların hepsi yoksa risk.. ama şöyle bi durum war tam krizi fırsata çewirme dönemindeyiz nakit warsa bağlamaya değer kurarsın dekorundan ıvır zıvırına kadar yaza göre fiyatlar nerdeyse yarıyarıya ucuza mal edersin kış olduğu için avmler herzaman yoğun cepa'daki tobacco shop'a hiç tek müşteri olarak girdiğimi hatırlamıyorum. hep başka bi müşteri oluyor içerde ama biliyorsundur sigaradaki kar marjını hiçbişey... iyi düşünmek lazım ;)

Orhan
21-01-2010, 11:33
bu avm de kipa migros tansaş gibi bi alışveriş ve sigara alkol benzeri şeylerin satışı yapılan biyer yok...ayrıca cepa örneğindeki gibi yemek katında terası mevcut yani insanların sigara içebileceği bir alan var soğuk moğuk olsun:)

orhan abi ilk etapta bu tarz ufak gireyim diyorum...büyük oynamaya gerek yok:)

hangi avm özelden bi yaz sorduralım nedir ne değildir ama yazdığın şartlar olumlu tabiki

erkin006
21-01-2010, 11:37
bağlantılar tamamdır abi zaten özeldende yazdım o yönden sıkıntı yok:)

KSK-VTEC
21-01-2010, 11:39
idda ve sayısal al ve bol bol hediyelik eşya olsun benimde avm lerde mağazam var burdaki tabbacco shop bahsettiğim şekilde sözleşme yapmadıysan bu bahsettiğim sanş oyunlarını eklet şimdilik düşünmesen bile

YavuzNaz
21-01-2010, 14:33
avm tobacco shop öncelikle tek başına olacak isen yorucu olacaktır sana yardımcı olacak tanıdık biri mutlaka olmalı ben yanlızlıktan öyle bir dükkan devrettim tütün mamullerinin çogunlugunu bulundurmanı tavsiye ederim çok şık pipo ve puro stantları mevcut bunların yanında aksesuarları ve kaliteli çakmak olmasınıda tavsiye ederim lakin dükkan büyük değil ise hediyelik eşya biraz zor olur satışı yavaş içecek grubu olmalı şans oyunları için ayrı biri durmalı makinelerin başında şuan kağıthane merkezde yakın bir abim tekel shop sahibi 3 kişi dönüşümlü çalışıyorlar tek başına çok zor. hayırlı uğurlu olsun.

Talih.b16
21-01-2010, 14:55
ben tabacco shop sahibiyim tekel ıckı vs vb guzel temiz bi is cok cesit koyman lazım satılmasada bulundur mesela bulunmayan ıckıler var jackın bazı serılerı bul koy surupbunda lıkore cok ıyı bı dekor la ıyı bı ıs cıkar ama bulundugun yerın potansıyelıne bak en onemlısı bu.takıldıgın yer marka ıckı vs olursa herzaman yardımcı olurum

Talih.b16
21-01-2010, 14:58
tabacco shop acıcaksan sadece ıckı ve sıgarayla ılgılı seyler bulundur sans oyunu falan mekanı bozar kalıteyı dusurur tabıı benım fıkrım hedıyede sadece puroluk gumus kanyak sıselerı ozel alkol sıgara malzemelerı koy bunun dısına cıkma

absinth
21-01-2010, 15:25
idda ve sayısal al ve bol bol hediyelik eşya olsun benimde avm lerde mağazam var burdaki tabbacco shop bahsettiğim şekilde sözleşme yapmadıysan bu bahsettiğim sanş oyunlarını eklet şimdilik düşünmesen bile

antalya 5m migrosta var küçücük biyer sadece idda var işleride baya bi iyi katılıyorum abi

sportinger
21-01-2010, 15:28
pro kapları, makasları, kanyak mataraları, vip tütün yan aksesuarlarında yardımcı olurum.

Onurkk06
21-01-2010, 15:33
antares de yok mesela kapandı tabacco tabacco açıcaksanız eğer antaresde düşünüüyorsa kesinlikle bu oscar uludağ firezza cafeleri var onların tarafa bakan dükkanlardan birine açmalısınız hem kafeye gidenler sigara alabilsin hem de herkes sigara içmeye oraya çıkıyor para olsa ben açıcam walla:D

ömerve
21-01-2010, 15:49
tabacco shop acıcaksan sadece ıckı ve sıgarayla ılgılı seyler bulundur sans oyunu falan mekanı bozar kalıteyı dusurur tabıı benım fıkrım hedıyede sadece puroluk gumus kanyak sıselerı ozel alkol sıgara malzemelerı koy bunun dısına cıkma

Aynen..
şans oyunları vs hiç gerek yok,sadece sigara ve alkol ürünleri olursa daha elit olur.

Hayırlısı olsun.

DogukanB
21-01-2010, 18:41
Çayyolu yakınlarında açıcaksan sırtın yere gelmez erkin, müdevimi oluruz haberin ola:D

erkin006
21-01-2010, 18:51
şans oyunları konusunda karar vermiş değilim henüz...muhtemelende koymayabilirim...

Doğukan insallah eğer kısmet olursa size yakın olacak zaten:)

CasabLanca
21-01-2010, 18:57
antares de yok mesela kapandı tabacco tabacco açıcaksanız eğer antaresde düşünüüyorsa kesinlikle bu oscar uludağ firezza cafeleri var onların tarafa bakan dükkanlardan birine açmalısınız hem kafeye gidenler sigara alabilsin hem de herkes sigara içmeye oraya çıkıyor para olsa ben açıcam walla:D
girişteki iddaa bayii olan mı kapattı
çok sık gelip gidiyorduk adamla aramız iyiydi devredeceğim diyordu

şans oyunları konusunda karar vermiş değilim henüz...muhtemelende koymayabilirim...

Doğukan insallah eğer kısmet olursa size yakın olacak zaten:)
şans oyunu koyabiliyorsan koy bence
çünkü para kasanda birikir perşembeden perşembeye ödeme yaparsın parayı çevirir kazanırsın :icon_tup: