PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : japonya'dan peugeot 206RC modifiye parçaları

RCkid
26-01-2010, 15:28
bana ilginç geldi

http://ymworks.by.shopserve.jp/
http://translate.google.com/translate?hl=tr&sl=ja&tl=en&u=http%3A%2F%2Fymworks.by.shopserve.jp%2FSHOP%2F17 668%2Flist.html
http://www.ymworks.com/weekly/topics2006.html
http://ymworks.by.shopserve.jp/SHOP/mus2063001.html

206RC için egzoz sistemleri,süspansiyon sistemleri, rollcage'ler, helezonlar ECU tuning vs.

hiç aftermarket olarak görmediğim radyatör

japonların ilgilenmesi ilgimi çekti

boosted_pug
26-01-2010, 17:07
bi short shift 44100 yen 700 tl yapıyo artı kargo artı gümrük ingiltereden almaya dewam :D

G_TT_I
26-01-2010, 17:51
Japonlar 106 gti ile çok ilgilendi, özel oraganizasyonalrda pistlere çıkanlar bile var:)
Hatta burada sıfır alınıp 1-2 mod. parçası ile gemiye konan bile oldu:)
Adamlar doğru yolu biliyor:):):)

Cem.B
26-01-2010, 17:54
daha yenimi görüon bunları mustafa :)kaç senedir var yaw

cembozbey
26-01-2010, 17:55
Japonlar 106 gti ile çok ilgilendi, özel oraganizasyonalrda pistlere çıkanlar bile var:)
Hatta burada sıfır alınıp 1-2 mod. parçası ile gemiye konan bile oldu:)
Adamlar doğru yolu biliyor:):):)

pug severim zamanında bendede gti vardı ama japoonyada puga binmek herkes uçarken emeklemeye benzer

Cem.B
26-01-2010, 18:00
adamlara göre honda oranın tofaşı :) adamlar sıkılmış macera arıolar demekki

G_TT_I
26-01-2010, 18:07
pug severim zamanında bendede gti vardı ama japoonyada puga binmek herkes uçarken emeklemeye benzer

Artık kullananları uyandırıcan bana alman, fransız, japon kore fark etmez emeklemeden koşulmaz:) hepsinin yeri ayrı, bence tek tek mail at, napıyorsunuz siz kendinize gelin diye;)

cembozbey
26-01-2010, 18:15
Artık kullananları uyandırıcan bana alman, fransız, japon kore fark etmez emeklemeden koşulmaz:) hepsinin yeri ayrı, bence tek tek mail at, napıyorsunuz siz kendinize gelin diye;)

cok kalabalık nfusları var benm mail kotası izin vermez ona

okadar supralar evolar rx7ler silvialar 200ler 300ler vtecler typarlar ve trye gelmemiş bi ton aracı bırak sen gti bin garip geldi bi an=)

M_PROJECT
26-01-2010, 18:24
cok kalabalık nfusları var benm mail kotası izin vermez ona

okadar supralar evolar rx7ler silvialar 200ler 300ler vtecler typarlar ve trye gelmemiş bi ton aracı bırak sen gti bin garip geldi bi an=)

soyle dusunmek lazim . bu arabalari alan kisiler illa gazlamak icin almiyor sonucta . cidden japonyada nerdeyse her kose basinda bir 106 gormekte mumkun . japonlar cografya geregi kucuk motorlu , kucuk sasili araclari seven kisiler bununda kesinlikle + oldugunu dusunuyorum . birde onlarda neredeyse her sehirde en az 2 pist oldugu icin , bizdeki gibi araclari yukleyip rolling kovalamak manasiz geliyor adamlara , piste cikip 600 beygir onden ceker araba yerinde 250 onden cekerle pist turu kasiyorlar . dukkanlar icinde boyle bir araba yaparken yaptiklari araclarin hizli oldugunu ebisu gibi yada tsukuba gibi pistlerdeki zamanlarina gore degerlendiriyorlar.

Ranthor
26-01-2010, 18:27
soyle dusunmek lazim . bu arabalari alan kisiler illa gazlamak icin almiyor sonucta . cidden japonyada nerdeyse her kose basinda bir 106 gormekte mumkun . japonlar cografya geregi kucuk motorlu , kucuk sasili araclari seven kisiler bununda kesinlikle + oldugunu dusunuyorum . birde onlarda neredeyse her sehirde en az 2 pist oldugu icin , bizdeki gibi araclari yukleyip rolling kovalamak manasiz geliyor adamlara , piste cikip 600 beygir onden ceker araba yerinde 250 onden cekerle pist turu kasiyorlar . dukkanlar icinde boyle bir araba yaparken yaptiklari araclarin hizli oldugunu ebisu gibi yada tsukuba gibi pistlerdeki zamanlarina gore degerlendiriyorlar.

biz kumda oynuyoruz:(

cembozbey
26-01-2010, 18:29
ben kendi fikrimi belirttim tabi bunda japonyadaki cogu modellerin buraya gelme-mesinin bende olustrdugu merak ve istekde var o ayrı..ama japonlarında kucuk modelelri mevcut justy olsun nissan 323,corolla hactbakler olsun...tabi bu ulkeye baska arac gelmicek anlamına gelmez ama daha saglamı daha ucuzu ,parcası daha az maliyetlisi varken şaşırtıcı....

G_TT_I
26-01-2010, 18:31

Tam insanlar time trial'lere ısındı, sevmeye başladı, pisti kapadılar:mad:
sokaklarda her hafta sonu risk ile arabayı yormaktansa ayda 2 ayda bir kere piste çıkmak çok daha iyi.

cembozbey
26-01-2010, 18:36

cidden kumda oynuyrouz abi bi egzost downpipe testpipe birde filtre için 3kere yeşilkoy gumruge gittim ayakcılara para verdim dhlde mudure agladım simdi araba 100000hp olsa nolcak nerde kullanıcazki sanki...

ben zaten japonyada olsam pug istemem derken ordaki fırsatlar ordaki mkanlar için diyorum adamlar modifiyenin başkentini yabmıslar araba ucuz parca ucuz hersey kendi uretimleri...

bizdede ilerleme var ama geriye dogru pistleri kapatıyolar =)

Schumi
26-01-2010, 18:59

Aynen hatta Cem'e ben shortshiftin fiyatını söyleyince iyi bir küfür etmişti. :D

Bu arada beni en çok şaşırtan saçmalatan www.206rc.com adresi bir japona aitti ve RC sahipleri orada buluşuyordu. Ama şuan domain kapalı. Bende kaçırdım domaini. :)

Chatin
26-01-2010, 19:03
adamlara göre honda oranın tofaşı

işte bunu demeyecektin.. arkadaşlarına soyle seni sevdiklerini falan yazsınlar son olarak. banlanmana az kaldı :)

Cem.B
26-01-2010, 19:30
işte bunu demeyecektin.. arkadaşlarına soyle seni sevdiklerini falan yazsınlar son olarak. banlanmana az kaldı :)

yok bişi olmaz merak etme:)

RCkid
26-01-2010, 22:10

yok hacı biliyodum da aklıma geldi yeniden
yeni parçalar var mı işe yarıycak bakıyım dedim