PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : antalya gece 00:00 operasyonu

dragon07
26-01-2010, 17:34
evet arkadaslar bugün inşallah güzel bi buluşma yapacagız anladıgınız üzere herkez davetlidir,..buluşma yeri olarak üniversiteyi düşünüyoruz.saat 23:00 orda olalım herkezi bekliyorum...

onursoytam VTS
göktan GTİ
dmg VTİ
adanalı-R teg-vtek
hakan tunalı ve kankileri :D
BLJ ali-gti
bp pompacıları :D (ali-mustafa) 2vti

gelenler belli oldukça buraya eklerim

hakantunali
26-01-2010, 17:36
efe kalabalıkmı baya gelelim mi bizde? geçenki gibi olmasın :)

nakayama
26-01-2010, 17:37
üniversite önündeki üstgeçidin ordamı olacaksınız efe abi ?

dragon07
26-01-2010, 17:38
bu sefer olay kopucak :) siteden fazla yazmakta istemiyorum sıkıntı yasamamak adına...
gelmezseniz üzülürsünüz okadar diyorum :)

hakantunali
26-01-2010, 17:39
vay o zman ciyerli makinalarımızı getirelim :)

32FT430
26-01-2010, 17:41
antalyadan yeni geldik bizde önceden haberimiz olsaydı :D

Tugral
26-01-2010, 17:57
izlemeye gelelim bakalım neler varmıs

dragon07
26-01-2010, 17:58
izlemeye gelelim bakalım neler varmıs

su kaliteli çekim aletlerinide getirirsen :)

Tugral
26-01-2010, 18:03
getireyimde kablosu yok benim pcye atmam zaman alıyor bana cok güvenmeyin o yüzden. Şu üstgecittenmi izliycez yarısı yoksa peslerinemi gezicez?

dragon07
26-01-2010, 18:05
üst geçit spec :) kenardan çekirdek felan :D

nakayama
26-01-2010, 18:06
üst geçit spec :) kenardan çekirdek felan :D

İstersen abi biz çekeriz yarış bittikten sonra eve gidince hemen videostreetfireye atarım :D

dragon07
26-01-2010, 18:07
İstersen abi biz çekeriz yarış bittikten sonra eve gidince hemen videostreetfireye atarım :D

iyi olur :)

nakayama
26-01-2010, 18:08
iyi olur :)

tamamdır:icon_tup:

USTAaa
26-01-2010, 18:19
efeeee xq 131 diyorum,annadın sen onu...

mustafa-u
26-01-2010, 19:03
efeeee xq 131 diyorum,annadın sen onu...

ama biz anlamadık METİN..bizede anlatsana anlıyalım...:D

ibrahim
26-01-2010, 19:04
biz burda donuyoruz siz nisbet yapar gibi organizasyon yapıyorsunuz efe :)

Bulut Y.
26-01-2010, 19:11
güzel video çekin plz :p

Jön Türk
26-01-2010, 19:12
Yanayım yanayım gece gece ekşın he :D

metin01
26-01-2010, 19:20
hadi bakalım iyi eğlenceler kasaba dikkat edin arabayı parçalamasın

som306
26-01-2010, 19:22
Efeee ben nerdeyim ya tamam gelmıyom kanka

dragon07
26-01-2010, 19:57
nerde olursa ol bu akşam orda ol :D 6 vitesli 306ınla :D

ustaaaaaMMM sagolsun :D

som306
26-01-2010, 20:23
nerde olursa ol bu akşam orda ol :D 6 vitesli 306ınla :D

ustaaaaaMMM sagolsun :D
tamam bi ekmek çıkart bize:)

mustafa-u
26-01-2010, 20:26
roll sonrası kokoreçler kimden...:D

M.Can Çimir
26-01-2010, 20:40
roll sonrası kokoreçler kimden...:D

eve biraz iş getirdim, onları tamamlayabilirsem gelirim, kokoreç de yeriz abi :) gelemezsem de deftere yazarsın, ilk fırsatta hem benim işi hem de beyaz balığı ıslatırız güzel bir organizasyonlar :)

dragon07
26-01-2010, 20:40
yenilen ısmarlar :D

watchword
26-01-2010, 21:02
haberimiz olacaktı hani bi kaç zaman önceden ?

mustafa-u
26-01-2010, 21:06
yenilen ısmarlar :D

yeneni yenileni bilmem ben...
birtek organizatörü tanırım EFEcim... :heyoo:

Alperen-B
26-01-2010, 21:12
hadi bakalım iyi eğlenceler kasaba dikkat edin arabayı parçalamasın

ahahu aynen mukayet olun ona :D

Selim.Y
26-01-2010, 21:31
arkadas sansa bak Antalyadan manavgata geldık Organızasyon oldu ıyı mı :D
buarada 2 hafta once pazar aksamı da bırseyler vardı galıba ... Bızım manvgatın vteclerını gordum deepo taraflarında :)

FakirAli
27-01-2010, 01:21
kendi adımı konuda gördüm benım haberım yok bişiden ama =) nası iş bu

som306
27-01-2010, 01:37
efeeeee güzeldi güzel kanka donduk ama deydi.videolarda sabaha gelir:)

onursoytam
27-01-2010, 01:39
arkadaşlar çok eğlendik gelen herkeze çok teşekkür ederiz.
VİDEO ları hemen ekliyorum...

dragon07
27-01-2010, 01:53
olm aradık ulaşamadık blj ali :)

zevkli oldu en azından dostane oldu...;)

Tugral
27-01-2010, 10:54
TEG Vtecli arkadasımız defalarca aracında sorun olduğunu video istemediğini söylemesine rağmen ısrarla video ekleniyor. Video neden kaldırıldı diye bosuna sormayın yönetime.

som306
27-01-2010, 10:57
TEG Vtecli arkadasımız defalarca aracında sorun olduğunu video istemediğini söylemesine rağmen ısrarla video ekleniyor. Video neden kaldırıldı diye bosuna sormayın yönetime.
bu işe senin neden karıştığını sorsam peki? orada konuşuldu şu bu diye.varmıydın orda?biz geçilsekte koyarız video merka etme:icon_tup:

metin01
27-01-2010, 11:00
evet şimdi bende telefonla konuştum videodan haberi olmadığını söyledi.

Bulut Y.
27-01-2010, 11:03
adamı sogutcaksınız arabasından bunlar hep efenın mok yemeleri :D:D:D:D:D

GOKTAN
27-01-2010, 11:04

:icon_tup:

Bulut Y.
27-01-2010, 11:06
goktan senın aractada sıkıntı varmıs sanırım ınşallah kısa zamanda çözersin

som306
27-01-2010, 11:12
evet şimdi bende telefonla konuştum videodan haberi olmadığını söyledi.
ya nasıl olmaz kardeşim ya dün konuştuk orda yapmayın ya.dostça ne güzel denendi.baskısının kaçırdığını söyledi.sorunu halletsin tekrar miss gibi deneriz dedik

metin01
27-01-2010, 11:25
tmmm deneyin ona bişey demiyoruz ama videonun katıldığından yada ekleneceğinden haberi yok

Bulut Y.
27-01-2010, 11:28
ctz vtec gelmedimi aksam ????

som306
27-01-2010, 11:39
tmmm deneyin ona bişey demiyoruz ama videonun katıldığından yada ekleneceğinden haberi yok
var kardeşim nasıl olmaz ya.konuştuk kendiside vardı.neden böyle sonuç doğuyor anlamıyorum

Tugral
27-01-2010, 11:42
bu işe senin neden karıştığını sorsam peki? orada konuşuldu şu bu diye.varmıydın orda?biz geçilsekte koyarız video merka etme:icon_tup:

benden rica etti arkadas antalyada yeni olduğundan, evet ordaydım merak etme uydumu? Geçilme gecilmeme değil video istemiyor adam bu kadar basit

Tugral
27-01-2010, 11:44
var kardeşim nasıl olmaz ya.konuştuk kendiside vardı.neden böyle sonuç doğuyor anlamıyorum

Bırakın bu işleri orda size iki saat video konmasını istemediğini defalarca söyledi tabi laf anlatamayınca boşverdi. Orda olmasak yutucaz...

som306
27-01-2010, 11:56
Bırakın bu işleri orda size iki saat video konmasını istemediğini defalarca söyledi tabi laf anlatamayınca boşverdi. Orda olmasak yutucaz...
ya neden koymuorz arkadşım?biz ne için deniyoruz o zaman.ne varmış bundaki yani bukadar büyültülüyo.sorun varmış sonradan öğrendik.yaptırsın yeniden güzelce deneriz.ben geçilsemde koyarım video ister 10 boy olsun ister 1 boy olsun.buluştuk denedik zaman harcadık

tool
27-01-2010, 12:01
ya neden koymuorz arkadşım?biz ne için deniyoruz o zaman.ne varmış bundaki yani bukadar büyültülüyo.sorun varmış sonradan öğrendik.yaptırsın yeniden güzelce deneriz.ben geçilsemde koyarım video ister 10 boy olsun ister 1 boy olsun.buluştuk denedik zaman harcadık

video icin araba deneniyorsa eger amac sadece arabayi gormek degildir, 3kisilere duyurmak var isin altinda...

videosuz denemem sonucu cikiyor burdan ;)

Bulut Y.
27-01-2010, 12:01

iki tarafta anlaşsın oyle koyulsun video bence uzatmanın alemi yok boş yere tadımız kaçmasın...

Tugral
27-01-2010, 12:03

Ya adam istemiyor arabasının sorunlu halde yürütmüş sizi kırmamıs kendisi bile kullanmadı bir ricası vardı video istemiyorumdu onu bari yerine getirin sonra laf dedi oluyor. İyice bku cıktı bu işlerin antalyada

mustafa-u
27-01-2010, 12:34

demekki bazı şeyler konuşulurken sen orda DEĞİLDİN...
efe denemek için ısrar edip siz yola çıktığınızda onlarda üst geçitteydi..onurların video çektiğini görünce videoları siteye koymayın arabam zaten sorunlu ben denemeyecektim ama efe istedi kıramadım diye söyledi..
özelliklede rica etti..ama RİCAdan anlayan çıkmayınca tuğralın dediği gibi BOŞVERdi..

som306
27-01-2010, 14:05
demekki bazı şeyler konuşulurken sen orda DEĞİLDİN...
efe denemek için ısrar edip siz yola çıktığınızda onlarda üst geçitteydi..onurların video çektiğini görünce videoları siteye koymayın arabam zaten sorunlu ben denemeyecektim ama efe istedi kıramadım diye söyledi..
özelliklede rica etti..ama RİCAdan anlayan çıkmayınca tuğralın dediği gibi BOŞVERdi..
ben haberlerini alıyorum kardeşim haberim var.tamam sorun değil konulmasın.bilen biliyor sonucu uzatmaya gerek yok.

dmg
27-01-2010, 14:17
tugral abı mustafa abı tmm tesekkurler sız bılıorsunuz zaten neyın ne oldugunu kardesım gectı ayagına saglık aracım sorunluydu weya deıldı olan oldu..neyın ne oldunu herkez gordu ewt sorunlu halıyle anca bu kadar gelebıldın tam yururken nası olucak bakalım en kısa surede arabamı yapıcam tekrar denerız problem yok..
bn kemal can..

saygılar

mustafa-u
27-01-2010, 16:24
ben haberlerini alıyorum kardeşim haberim var.tamam sorun değil konulmasın.bilen biliyor sonucu uzatmaya gerek yok.

senin yaşın başın ne ki bana KARDEŞİM diye hitab ediyon bebe...

o laflarını YEDİRİRİM sana akıllı ol...:mad: :mad:

serdar_07
27-01-2010, 18:53
yahu antalyada ne zaman roll olsa videosu buraya konsa mutlaka bi sorun oluyor anlamak mümkün deil...hep geçilen araçlarda bi arıza oluyo buda ayrı bi sorun bence toplu sözleşme yapalım antalyalılar olarak SONUCUNA KATLANACAK OLAN DENESİN BENCEE yoksa bu polemikler bitmez 106 daki sorun ne açıklayabilecek olan var o kadar parçalara rağmen... bu arada bütün araçlara maşşallah ..306 gtı volkan sanada maşşallah...

GOKTAN
27-01-2010, 20:21
yazacak konu bulamadım bari buraya yaziyim...aracımda map sensörü bozuk oldugunu efeye söyledim (bu sensörü zaten anlatmama gerek yok doğru dürüst araç çalışmıyor bile)hatta bu halde hatta ve hatta arkada 38 cm neredeyse 30 kg lik bir kutu bassla geldim yanınıza cünkü bir işim dolayısıyla geciktim bile..arac zaten sorunlu birde bagajdaki 30-40 kg yi düsünün.bu konunun buralara gelecegi zaten geceden belliydi...bazı arkadaslara söylüyorum aracın üzerindeki malzemeler belli saxonun bunca sey olmasına ragmen gecmesi zaten mümkün deil....haa bende map sensörümü yaptırır arkaka yan koltukalrımı hatta iç döşemelere kadar söker gelirim o zaman kim geciyo kim kalıyo belli olur...dostca bi gece olması için sadece yarım saatliğine arkadasları görmek muhabbet için ugradım efeye söz vermiştim..hatta ve hatta kırcami tarafında bide egsozdan polisle dalasıp geldim...bunca seye ragmen hala konusan varsa efeden telefonumu alsın yüzüme söylesin...yönetimden ricam konu kilitlensin ve kapansın!!!!!!!!!!!

Antalyalogy
27-01-2010, 22:49
Kitlenmeyen Antalya Roll konusu ve birlik beraberlik istiyoruz..

Ya bir arkadaşımız koyulmasın videom diyor kilitleniyor ya ben seni geçerdim de veya geçtim de oluyor yine kilitleniyor..:(:(:(:icon_wack:icon_wack

Tugral
27-01-2010, 23:10
Video istenmiyosa konulmaz illa birşey kanıtlıycaksan ulusala girersin kanıtlarsın. Saygı duymak lazım arızalı arabasıyla gelmiş yarışmış video istemiyorum demiş (dedi kulaklarımla duydum bizzat ordaydım) . Bunda uzatılcak bir konu yok. Tabi cocukluk işte ilk olunca bazı şeyler bazı duyularını yitirebiliyor demekki. Bizde zamanında yasamısızdır belki.

KCANN_220
27-01-2010, 23:18
ozgur abı bnm kımsenın bırlıgı beraberlıgını bozduum yok aksıne herkezle tanısmak ısterım hıc sorun sıkıntı deıl..ancak soyle bısı war tugral abıde yanımdaydı arabamda sıkıntı olmasına ragmen efeyı yada dıerlerını kırmak ıstemedım..tek rıcam wıdeo konulmasını ıstemedım 3-5 kere soyledım arkadaslar ısrarla dewam edınce bısı demedım..sonra wıdeo konulunca kalıdırılmasını ıstedım..bu kadar basıt bısey..yakın zamanda arabamı yapıcam o zaman denerız ceksın wıdeoları nere koyarsa koysun hıc sorun deıl yanı...

saygılar

M.Can Çimir
28-01-2010, 06:41
senin yaşın başın ne ki bana KARDEŞİM diye hitab ediyon bebe...

o laflarını YEDİRİRİM sana akıllı ol...:mad: :mad:

Abi boşver uğraşma, arkadaşlar 10-15 kişi dışında kimseyi tanımıyor Antalya'dan, yazdıklarını takip ediyorum ben farkındayım. Geçen gün bana bile yarışmayacak olan gelmesin falan yazdılar, onlar minibüse binerken biz gecenin bi vakti dağda tepede yarışıyoduk ya da yarışan arkadaşları izliyorduk haberleri yok. Siteye yazmıyoruz, aktif değiliz diye bişey bilmeyen, kimseyi tanımayan adam muamelesi yapıyorlar kendileri bizi tanımadıkları için.

Tuğral sen de boşver arkadaşlar yarışsınlar video koysunlar geçsinler geçilsinler. Zaten video koyulmasın denilmişse ve buna rağmen video konmuşsa bişey yazmaya gerek yok. önceden de böyle muhabbetler oluyordu, videolar sızıyordu nete taraflar istemediği halde. bu böyle devam eder.

Ayrıca o gece gelemedim ama konuyu takip ediyorum, "dostça yarıştık" falan yazmışsınız, ne güzel dedim. Ama şimdi bakıyorum yine tartışmalar başladı, konu yakında kilit yer, siz de birbirinizin kalbini kırdığınızla kalırsınız. Şimdiye kadar hiç kimse bir yere varmadı bu konuları tartışarak.

hdedeoglu
28-01-2010, 08:53
kardeşim kemalcan baskı balatayı hazırla geliyorumm aynı tayfayı yine topla seyretsinlerrr sonra bidaha video koysunlarr

mustafa-u
28-01-2010, 09:24
sorun geçmek veya geçilmek değil...
yarıştığın zaman geçilirsen bahaneler arkasına saklanmayacaksın yada hiç denemeyeceksin ..ben böyle düşüyorum..resmi draglarda bahaneler nasıl kabul edilmiyorsa burada da durum böyle olmalı..

amaaaa....
sorun araç sahibinin videonun paylaşılmasını siteye konulmasını İS TE ME ME Sİİİİİ...

KEMALCAN özellikle RİCA etti..
ama bunu anlamayan kişilere bazı şeyleyleri anlatmaya çalışmak deveye hendek atlatmaktan zor sanırım..

Antalyalogy
28-01-2010, 10:19
ozgur abı bnm kımsenın bırlıgı beraberlıgını bozduum yok aksıne herkezle tanısmak ısterım hıc sorun sıkıntı deıl..ancak soyle bısı war tugral abıde yanımdaydı arabamda sıkıntı olmasına ragmen efeyı yada dıerlerını kırmak ıstemedım..tek rıcam wıdeo konulmasını ıstemedım 3-5 kere soyledım arkadaslar ısrarla dewam edınce bısı demedım..sonra wıdeo konulunca kalıdırılmasını ıstedım..bu kadar basıt bısey..yakın zamanda arabamı yapıcam o zaman denerız ceksın wıdeoları nere koyarsa koysun hıc sorun deıl yanı...

saygılar

Yok lafım sizin konunuza özel değil genel de başımıza gelen bir şey..Sana lafım yok...

Ama bence video lu mu videosuz mu olacak baştan net bir şekilde konuşulup denemek lazım..

Efe nin arkadaşlarından kimseye zarar gelmez çünkü zararlı insanlarla arkadaşlık yapmaz zaten..

Bence olmuş bir yanlış anlaşılma nasılsa iki gün sonra evren büfe de yine yüzyüze bakacaksınız..;)

Konu kapansın gitsin...

Saygılar benden..:icon_tup:

32FT430
28-01-2010, 11:35
antalyada gerginlik hiç bitmiyor :)

tunch
28-01-2010, 11:50
kemalcanın iyi niyeti fena suistimal edilmiş demekki katekulliye getirip videolar patlatılmış... herkesle denememekte fayda var kaldıki o aracın vtecle denemesi tamamen dosthane oldugunu ortaya cıkarıyor cunku zaten belli saglıklı haliyle vtilarla nasıl yurudugu :) neyse dede geliyorsa videoya meraklı arkadaşlara bayram var :D

devilboy
28-01-2010, 12:10
yarıştıktan sonra geçilince balatam kaçırıyor filtrem tıkalı lastiğimin basıncı düşük gibi bahaneleri çok yaşadım ve herkeste bilir başına gelmiştir eğer aracın sorunu varsa buna rağmen yarışılıp geçiliyor ise bu kimseyi bağlamaz bahanesi olmaz yarışmasaydın ozaman derler adama ısrar edilmiş dahi olsa sorun varsa çıkarmam arabamı kim benden zorla arabamı alıp yarışabilir bukadar basit ama gördüğüm kadarıyla video istemiyorum eklemeyin denildiği halde eklenmesi terbiyesizliktir bence istenmeyen bişeyi zorla yapmanın alemi yok

som306
28-01-2010, 12:29
Kitlenmeyen Antalya Roll konusu ve birlik beraberlik istiyoruz..

Ya bir arkadaşımız koyulmasın videom diyor kilitleniyor ya ben seni geçerdim de veya geçtim de oluyor yine kilitleniyor..:(:(:(:icon_wack:icon_wack
ağızına sağlık abicim.beni orda Tegli arkadşım boy boyda geçseydi ben koyucaktım yıne.hiç alınmam bozulmamda.sadece kavga gürültü olmasın diye

yarıştıktan sonra geçilince balatam kaçırıyor filtrem tıkalı lastiğimin basıncı düşük gibi bahaneleri çok yaşadım ve herkeste bilir başına gelmiştir eğer aracın sorunu varsa buna rağmen yarışılıp geçiliyor ise bu kimseyi bağlamaz bahanesi olmaz yarışmasaydın ozaman derler adama ısrar edilmiş dahi olsa sorun varsa çıkarmam arabamı kim benden zorla arabamı alıp yarışabilir bukadar basit ama gördüğüm kadarıyla video istemiyorum eklemeyin denildiği halde eklenmesi terbiyesizliktir bence istenmeyen bişeyi zorla yapmanın alemi yok
ben bahanede kabul ettim yani doğrudur vardır sorunu ki bunu yarıştıktan sonra öğreniyorz ve 4 kere deneniyor yani.onada lafım yok ama ben dedim sorunu halletsin yine güzelce deneriz.oradada anlaştık.tek sorun herkes birbirini kayırıyor.orda olup olmayan konuşuyor.

Demekki bundan sonra yarışmadan önce sözleşme imzalanacak,expertz çağırıcaz.soru soracaklar ne var ne yok aracında.ona göre boyları aradan çıakrıcaz.böyle yaparsak daha seviyeli olur.en son çare bu olucak:):)

devilboy
28-01-2010, 12:36
ben bahanede kabul ettim yani doğrudur vardır sorunu ki bunu yarıştıktan sonra öğreniyorz ve 4 kere deneniyor yani.onada lafım yok ama ben dedim sorunu halletsin yine güzelce deneriz.oradada anlaştık.tek sorun herkes birbirini kayırıyor.orda olup olmayan konuşuyor.

Demekki bundan sonra yarışmadan önce sözleşme imzalanacak,expertz çağırıcaz.soru soracaklar ne var ne yok aracında.ona göre boyları aradan çıakrıcaz.böyle yaparsak daha seviyeli olur.en son çare bu olucak:):)

söylediklerim sadece kişi üzerine değil herkes için geçerlidir benim bildiğim aracın sahibi sorun var dediği halde aracı kullanan arkadaşın ısrarı üzere anahtarı vermiş olması bana göre ısrar edende aracı verende hatalıdır ama video konusunda hem fikirim..

som306
28-01-2010, 12:43
söylediklerim sadece kişi üzerine değil herkes için geçerlidir benim bildiğim aracın sahibi sorun var dediği halde aracı kullanan arkadaşın ısrarı üzere anahtarı vermiş olması bana göre ısrar edende aracı verende hatalıdır ama video konusunda hem fikirim..
ya benim zaten bişeyi ispatlamaya çalışma amacım yok.başka zamanda o beni geçer bu kadar basit.

Allah aşkına video kaç dk durdu forumda? kim izledi?kaldırıldı konuda kapandı.biz anlaştık aramızda.gerisini ilgilendirmez konu(seninle alaksı yok)

hdedeoglu
28-01-2010, 12:49
ya dostumm sorun etmeyinn kardeşimşle yarışann 306 gti lı arkadaşımm benn teg sahibinin abisiyimm ben müsait oldugum da bizzat senin için gelecemm yine orda ortamm ayarlayınn yine aynı yerde arkadaşların video çeksinn tekrardan ekleyin istediginiz yere videolarıı

som306
28-01-2010, 12:54
ya dostumm sorun etmeyinn kardeşimşle yarışann 306 gti lı arkadaşımm benn teg sahibinin abisiyimm ben müsait oldugum da bizzat senin için gelecemm yine orda ortamm ayarlayınn yine aynı yerde arkadaşların video çeksinn tekrardan ekleyin istediginiz yere videolarıı
ya zaten benım bişeyi sorun ettiğim yok.olay kişilsel hale girdi.tabi her zaman şeref getirirsin çayımızı içersin güzelce gazlarız videoda koyarız:icon_tup:

hdedeoglu
28-01-2010, 12:58
tabi tabii sorun etmeyinn lafını sana yazmadım zatenn genel anlam da yazdımmm ben gelimm güzelce gazlarız merak etme

tool
28-01-2010, 13:03
yeni videolari bekliyoruz...