PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : araç muayne yardım

çağlarcoskun
27-01-2010, 00:31
arkadaşlar belki biraz saçma gelebilir yada yasak falansa konu silinebilir sorun değil ama konuyu açmak zorundayım :D muaynem bitik. bu hafta içi muayneye gitmeyi düşünüyorum. aracımda sorun olarak sadece komple egsoz var ama susturucuları falan duruyo fazla ses çıkarmıyo performans amaçlı takılmış bi egsoz. 5cm lik yay var bide kornam çalışmıyo direksiyonun içindeki filmlerinde sorun varmış galiba şimdilik muayneden böyle geçirme gibi bi imkanım varmı acaba hani egsozu yayı falan sökmeden. tanıdıkla falan iş yapılmıyomu ? onu sök tak parası vericeğime neyse parası veriyim bikerette geçiyim diyorum acaba böyle bişey söz konusumudur tanıdığı olan varmı ? =) varsa pm yolu ile yardımcı olabilirlermi ( belki buraya yazmak sakıncalıdır takip falan varsa ) :D tekrardan söylüyorum konu sakıncalı ise affola sadece bilgi amaçlı açtım herkese çok teşekkür ederim şimdiden =)

emre yeşil
27-01-2010, 00:48
Muayene ile ilgili çok fazla konu arama yapıp oradaki yazıları okursan sorularının tüm cevapları orada var.

ramo si
27-01-2010, 22:18
len baco ben yanındayım açtığın konuya bak ayıp ayıp:)

zafer_0403
27-01-2010, 23:00
daha yeni muayene yaptırdım tamamen muayene yerindeki kişinin 1 nci planda ruhsal durumu çok önemli. diğer senin soruların kornanı yaptırmadan sakın gitme ağır kusur deyip gönderiyorlar bütün anpullerin çalışsın emniyet kemerlerin sorunsuz takılı kalsın cam suyu fıskıyen çalışsın ve içinde su olsun yay artık problem etmiyorlar benim araç yerdeydi resmen egzozunun nekadar sesi çıktığını bilmiyorum ama az bağırıyor ise ondanda geçersin

Çok dikkat ettikleri ağır kusurları şöle sıralayım ben
Spor direksiyon
Ampuller
korna
silecekler
lastik derinliği
Emniyet kemerleri

emresener
27-01-2010, 23:03
yangın tüpü
2 reflektör
yaardım cantası
far ayarı yapp.

korna hafif kusur
yaya bişey dediklerini daha görmedim duymadım.
egzozun emisyonunda problem yoksa sıkıntı olmaz zaten

YavuzNaz
28-01-2010, 09:50
haraccı muayne istasyonuna ibiza götürdük 17 jant yay egsoz fa korna xenon vardı üzerinde yay ve kornadan ağır kusur olarak bıraktılar farklı bi zamanda hadımköy istasyonuna 98 megane coupe götürdüm aks körükleri yırtık şanzumanda yağ kaçağı var ve bu şekilde tek seferde gectim bu yuzden ıstasyonlar arası bı kopukluk var ben hiç birine itimat etmiyorum.

Saro-Ş
28-01-2010, 09:54
Çağlar 307 götürdüm biliyosun halini korna ve amerikan parkı iptal ettiler geçtim tabii aradaa verdik orda takılan muamelclere ama sen götür silivriye orda bi tandık var gibi yaparız bişeyler;) hatta istersen bekle 1 hafta snra comboyuda götrcm beraber gideriz

sinan-s
28-01-2010, 09:58
yay a bişi dememzler..komple egsoza da bişi demiyorlar.yeterki son susturucun orjınal olsun..Korna ağır kusurdur.takarsın bi korna götürüsün..

Saro-Ş
28-01-2010, 10:02
Buarada Birşey Sorucam Kare Plakada Sorun oluyomu

zafer_0403
28-01-2010, 10:09
sorun olmuyor benim 2 plakada kare idi arkadaki app mühürsüzdü hiç birşey demediler sadece o yapıştırdıkları bantı mühürlü plakaya yapıştırıyolar kare uzun farketmiyor

Saro-Ş
28-01-2010, 10:19
Benimki mühürsüz olucak :) bu yüzden diğerlerinide götüreyim ben :)

sinan-s
28-01-2010, 10:23

Hiçbir sıkıntı olmuyor..+++ olarak plakan eski tr siz ise bile sıkıntı yok

Saro-Ş
28-01-2010, 10:24
Hiçbir sıkıntı olmuyor..+++ olarak plakan eski tr siz ise bile sıkıntı yok

Teşekkür:)

çağlarcoskun
28-01-2010, 23:14
Çağlar 307 götürdüm biliyosun halini korna ve amerikan parkı iptal ettiler geçtim tabii aradaa verdik orda takılan muamelclere ama sen götür silivriye orda bi tandık var gibi yaparız bişeyler;) hatta istersen bekle 1 hafta snra comboyuda götrcm beraber gideriz

tmm kanka 15 ocakta noter satışı yaptım. 30 gün sürem var 15 şubata kadar gidip emniyete ruhsatı yenilenmesi için vermem lazım. konuşalım bu konuyu :icon_tup: