PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sağlıkçı/doktor/ortodontist/yada psikolog varmı yardm..

eeyore
31-01-2010, 01:49
arkadaşlar bnm sol kolumda bi skntı war.
olay şu sol kürek kemiğimden sol elimin parmak ucuna kdr dayanılmaz derecede ağrım oluyo ve kolumu kullanamıyorum. sabit brakıyorum ince ince ağrıyo hareket ettiriyorum canımı çıkartıyo.

beyin boyun mr ları temiz. beyinde bişi yok (hissizlik söz konusu çnk) boyun fıtığı sol kola vuruyomuş boyunda da fıtık yok
kalp krizi geçirmeme dair ağrıdan başka bi belirti yok ne soğuk terleme ne nefes sıkışması (nefes sıkışması oluyo ama o sinir krizi anında fln oluyo alakası yok yani) nede göğsümde ağrı bu seçenekte eleniyo

bu kolum bnm niye ağrıyooooooooo??? 4 5 tane doktora gittim hepsi ayrı şey söyleyip tedavi edemediler. en son nörolog a kolumda kas yiyen bakterimi war dedim tıpta öle bişi yok dedi (yalan house'un bi bölümünde vardı :D)

nyse en son sinirsele bağladılar çnk hçbir hastalık belirtisi yok koluma vuruyomuş vücuduma sinirliyken verdiğim zarar. ama en son yeşil reçeleri ağrı kesici kullandım o bile kesmedi diil apranax fort volterenn fln..

napıcam ben artık duvardan duvara vuruyorum kolumu duvara atlıyorum kolumu vurim belki ağrısı geçer diye uyutmuyo ağlatıyo resmen :(

varmı tavsiye edebileceğiniz bişi?? sinirlerimi yada duygu dürtülerimi aldırabileceğim bir tıp bilimi varmıdır bi el atsınlar bana??

yada bildiğiniz kocakarı ilacı :(

TünayK
31-01-2010, 01:54
normalde mı agrıyor sınırlenınce mı?

eeyore
31-01-2010, 01:56
normalde mı agrıyor sınırlenınce mı?

snirleniyorumm 2 3 gün sonra tutuyo ağrısı

kv661
31-01-2010, 01:57
snirleniyorumm 2 3 gün sonra tutuyo ağrısı

ağrıyan kolunda güç kaybı war mı?

BlackEmperor
31-01-2010, 01:59
ellerinde veya parmaklarında şişme oluyor mu ?

eeyore
31-01-2010, 02:00
ağrıyan kolunda güç kaybı war mı?

ilk hastaneye gittiğimde ağrıdan uyuşmuştu azalma war dedi doktor nöroloğa yolladı oda bşi yok dedi. bazen oluo ama ağrıdan hareketlerim azalıyo bşi yapamıoumm

emg yapıldı sinirler kaslar sağlam onlardada bşi yok :(

eeyore
31-01-2010, 02:01
ellerinde veya parmaklarında şişme oluyor mu ?

cıx öle bşi yok

TolgaEsentepe
31-01-2010, 02:01
Geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede tedavi edilebilir.

PNR05
31-01-2010, 02:03
Allah esirgesin ama Multipl skleroz olma ihtimali var gibi yazılarınızdan.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Multipl_skleroz

eeyore
31-01-2010, 02:03

çok teşekkür ederim.
en son eski baltalimanı kemik hastanesi başhekimi bizim akraba ona gitmiştim imanımı gevretti muayene ederken herkesde var bu dedi tedavisi yok dedi (ama çekilmez bişi bu yaaa) 15gün kolunu kullanma ilaç al geçer dedi. geçioda tekrar edio geçsinn istiyorum artıkk çok rahatsz edici ve gerçekten kanırtıcı bi ağrı var çnk böle an gelio dirseğimin arkasından bıçak sokuyolar resmen :'(

TünayK
31-01-2010, 02:04
bu kadar doktor bakıpta cozemedıyse psıkolojıktır...bendede tansıyon cıkmıstı gecen sene doktorlar bısey bulamadı her turlu tahlıl ıvır zıvır ısler yapıldı..en son psıkologa gıttım olay cozuldu...ankarada benım psıkolog ıstersen yonlendıreyım.

eeyore
Allah esirgesin ama Multipl skleroz olma ihtimali var gibi yazılarınızdan.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Multipl_skleroz

cıx MS diil onada baktılar öle duruyo ama diilmiş...

BlackEmperor
romatizmadan şüphelendimde :) kas gevşetici kullan stresten olabilir. birde yediklerine dikkat et tuzdan ve nikotinden uzak dur bir süre rahatlamana yardımcı olur ot yiyeyerek beslen :)

eeyore
31-01-2010, 02:06
bu kadar doktor bakıpta cozemedıyse psıkolojıktır...bendede tansıyon cıkmıstı gecen sene doktorlar bısey bulamadı her turlu tahlıl ıvır zıvır ısler yapıldı..en son psıkologa gıttım olay cozuldu...ankarada benım psıkolog ıstersen yonlendıreyım.

şişlide la paix hastanesi var (lape die geçiyo ismini okunuşuna çevirdiler) orda psikiyatr a gttm geçn kış kadın gel burda yat dedi. min on günden kapı açtı. ilaç verdi dünyamı şaşırdım ağlamam lzm biri ölmüş bn gülüyodumm hoş diildi.

kv661
31-01-2010, 02:06
ilk hastaneye gittiğimde ağrıdan uyuşmuştu azalma war dedi doktor nöroloğa yolladı oda bşi yok dedi. bazen oluo ama ağrıdan hareketlerim azalıyo bşi yapamıoumm

emg yapıldı sinirler kaslar sağlam onlardada bşi yok :(

Vallaha ben doktor değilim, benim peder doktor. Fizik tedavi romatizma alanıda zaten.

Bende boyun fıtığı war ağır kaldırmaktan dolayı. Böyle azdığı zaman kolda güç kaybı oluşur.

Genede bir baktırman lazım nerelere gittiğini bilmiyorum ancak bulamadık demeleri çok saçma elbet bir sebebi vardır. Hiç yoksa bile psikolojiktir. Ancak bu tip ağrılar psikolojik değildir.

İStersen sabah uyanınca bir sorarım ama büyük ihtimalle bir gelsin muayene ediyim der. Yarın bu konuya yazarım ne dediğini.

Öyle deli gibi ilaç alsanda fayda etmez(apranax fort ise bir işe yaramaz bu tip ağrılarda)

Muscoflex alabilirsin ya da etol fort

ikiside bir nebze uyku verir. Hem uyuman kolaylaşır hemde kendini böyle pamuk gibi hissediosun :D ilacın etkisi azalınca uyku hali de geçiyor ancak bu dediğim ilaçları sık sık alma(her sabha ya da her akşam gibi) ağrın dayanılmaz olunca bir muscoflex ya da etol fort al bir tane de novalgine vur kafayı yat uyu

eeyore
31-01-2010, 02:07
romatizmadan şüphelendimde :) kas gevşetici kullan stresten olabilir. birde yediklerine dikkat et tuzdan ve nikotinden uzak dur bir süre rahatlamana yardımcı olur ot yiyeyerek beslen :)

yumuşak doku romatizmasıda dendi :D ama hava güneşliyken aarımın tutması hoş oldu oda diilmiş onuda çürüttü başka doktor. skntı snir muhtemelen tuz kullanmıyorum ama sigara bni sakinleştren etken oldu hayatımda.
ot yiyim hmmm bnde anoreksi war o konuda braz skntılı hçbşi yemiyorum gene nükstti hastalık çnk.

anoreksi: yemek yeme dürtüsünün yitirilmesi (yazdm bazıları bluminya-kusma hastalığı-ile karıştırıyolar çünkü)

TünayK
31-01-2010, 02:09
şişlide la paix hastanesi var (lape die geçiyo ismini okunuşuna çevirdiler) orda psikiyatr a gttm geçn kış kadın gel burda yat dedi. min on günden kapı açtı. ilaç verdi dünyamı şaşırdım ağlamam lzm biri ölmüş bn gülüyodumm hoş diildi.

senın olay farklı baya benımkı adı ustunde psıkolog zaten daha cok "osurdum cok koktu bende cok sınırlendım" tarzında sıkıntılara bakıyor...

cem
31-01-2010, 02:10
Doktor çözemediyse kim çözecek bu işi :)

kv661
klasik öğrenci hastalığı boyundaki 3 ile 5 omurları arasındaki sinir sıkışması olabilir.(farazi olarak konuşuyorum)

Çünkü aynı haltlar bende de war (yemek değil de )

ağrıdan duramama

boynunu çevirirken ağrı var mı acaba böyle robocop gibi mi dönüosun yoksa normal mi?

eeyore
Vallaha ben doktor değilim, benim peder doktor. Fizik tedavi romatizma alanıda zaten.

Bende boyun fıtığı war ağır kaldırmaktan dolayı. Böyle azdığı zaman kolda güç kaybı oluşur.

Genede bir baktırman lazım nerelere gittiğini bilmiyorum ancak bulamadık demeleri çok saçma elbet bir sebebi vardır. Hiç yoksa bile psikolojiktir. Ancak bu tip ağrılar psikolojik değildir.

İStersen sabah uyanınca bir sorarım ama büyük ihtimalle bir gelsin muayene ediyim der. Yarın bu konuya yazarım ne dediğini.

Öyle deli gibi ilaç alsanda fayda etmez(apranax fort ise bir işe yaramaz bu tip ağrılarda)

Muscoflex alabilirsin ya da etol fort

ikiside bir nebze uyku verir. Hem uyuman kolaylaşır hemde kendini böyle pamuk gibi hissediosun :D ilacın etkisi azalınca uyku hali de geçiyor ancak bu dediğim ilaçları sık sık alma(her sabha ya da her akşam gibi) ağrın dayanılmaz olunca bir muscoflex ya da etol fort al bir tane de novalgine vur kafayı yat uyu

mr da baktılar hatta klostrofobim azdı ruhumu teslim ediyodumda boyun fıtığı çıkmadı
bakalm acıbadem e gittim bjk nin eski doktoruna gttm unimed var cbostanda orda gttim bide baltalimanı kemk hastanesi eski baş hekimi akrabamıza gittim =)
ok yrn alırım ilaçları ama babana bi sorarsan süper olur yada bna fon açtırın bn hastaneye yatim :D bn sirdalud mr fln kullanıodm

On3R

Bana bi gecmis olsun demis degilsin vini di pi ayusu.

Bu arada cok gecmis olsun.MR'inizi ankaradami cektirdiniz?

BlackEmperor
31-01-2010, 02:11
:D sen çok derinlere inmişsin yaw incik boncuğa takma kafanı kurcalama fazla bünyeyi canın ne istiyorsa onu yap :D kimyasallardan uzak dur yeter gerisini salla gitsin bide aç kalma arada bir bişeler atıştır bünyen zayıf düşmesin vücudun kimyasal dengesi çok önemli ;)

eeyore
31-01-2010, 02:12
klasik öğrenci hastalığı boyundaki 3 ile 5 omurları arasındaki sinir sıkışması olabilir.(farazi olarak konuşuyorum)

Çünkü aynı haltlar bende de war (yemek değil de )

ağrıdan duramama

boynunu çevirirken ağrı var mı acaba böyle robocop gibi mi dönüosun yoksa normal mi?

yok yaa ztn deli gbi ders çalışan bi tip diiilim boynumda skntı yok boynumda sdc dövme war o kdr :D

senın olay farklı baya benımkı adı ustunde psıkolog zaten daha cok "osurdum cok koktu bende cok sınırlendım" tarzında sıkıntılara bakıyor...
yok bna drek hastane lzm :D

Doktor çözemediyse kim çözecek bu işi :)
çaresizlik böle bişi.

Ersin ÖREN
31-01-2010, 02:13
hemiplejik migren olabilir.

www.emelgokmen.com

benim migrenimi yenmeyi başaran insandır kendisi.ilk teşhis ms'di bana..

kv661
31-01-2010, 02:13
mr da baktılar hatta klostrofobim azdı ruhumu teslim ediyodumda boyun fıtığı çıkmadı
bakalm acıbadem e gittim bjk nin eski doktoruna gttm unimed var cbostanda orda gttim bide baltalimanı kemk hastanesi eski baş hekimi akrabamıza gittim =)
ok yrn alırım ilaçları ama babana bi sorarsan süper olur yada bna fon açtırın bn hastaneye yatim :D bn sirdalud mr fln kullanıodm

ya onu bunu bilmem de bizim ailede ben hariç herkes doktor. Hepsininde alanı aynı. 45 senedir doktorlar dedem-babam olmak üzere.

Ankaraya yolun düşerse istersen uğra bir baksın. ben genede yazarım yarın sorduktan sonra buraya ya da PM atarım ne dediğini

inş. geçer vallaha çekilcek dert değildir

cem
31-01-2010, 02:14
çaresizlik böle bişi.

Ankara'da olsam yardımcı olurdum :)

DogukanB
4 ayda 40 kilo verdim, yaptırmadığım test tahlil kalmadı

çözüm madalyon terapi merkezi, meksika caddesi konsoloslukların yanında kocaman bi bina psikolog pınar hanım. kuğulunun ordan edasa kebaptan yolun karşıya geçip ara sokaktan çıkıyosun, yol sonunda sağa dönüp 100 m gidiyosun

yasinS
EKG ye girdin mi?

eeyore
31-01-2010, 02:15
:D sen çok derinlere inmişsin yaw incik boncuğa takma kafanı kurcalama fazla bünyeyi canın ne istiyorsa onu yap :D kimyasallardan uzak dur yeter gerisini salla gitsin bide aç kalma arada bir bişeler atıştır bünyen zayıf düşmesin vücudun kimyasal dengesi çok önemli ;)

ay incik boncuk olsa iyi hayatımı şaşırtıyo yaa incik boncuk olsa en son hastanedeki kadın uzun senelere dayanan depresyon dedi höh dedm :D
46 raporluksun sen dedi abla ddm yapma oynama geleceğimle :D
vücutta denge kalmamış ne kimyasalı :D b12 düşük olur insanda bu normal bnm yerle bir yaaa anoreksi yzdn

ay ne çürükmüşüm bee :D

Bana bi gecmis olsun demis degilsin vini di pi ayusu.

Bu arada cok gecmis olsun.MR'inizi ankaradami cektirdiniz?

çk tşk ederim
yok 2 mr da aynı anda çekildi erenköy acıbadem hastanesindeydi snra gttiğim btn doktorlarda mr ları gördü temiz dedi
beynimi çok beendm ama :D

eeyore
31-01-2010, 02:19
hemiplejik migren olabilir.

www.emelgokmen.com

benim migrenimi yenmeyi başaran insandır kendisi.ilk teşhis ms'di bana..

ulan adiiii sen ne ara dövme yaptırdın bnden hbrsiz! annede ablada normal migren war bnde çkmadı onada baktırdım :D snndemi kolun aarıodu :S
harbi he ne ara dövme yaptırdın bak takıldım bn orda. çocuk gdicem bennn görm gtmeden seni lütfette cbostana.

ya onu bunu bilmem de bizim ailede ben hariç herkes doktor. Hepsininde alanı aynı. 45 senedir doktorlar dedem-babam olmak üzere.

Ankaraya yolun düşerse istersen uğra bir baksın. ben genede yazarım yarın sorduktan sonra buraya ya da PM atarım ne dediğini

inş. geçer vallaha çekilcek dert değildir

ank a yolum düşerse diil htepede okuyorum ztn :D ok süper olur yaa bn geçicem ank a ztn uğrarım babana.

Ankara'da olsam yardımcı olurdum :)

şu an ist teym :D

4 ayda 40 kilo verdim, yaptırmadığım test tahlil kalmadı

çözüm madalyon terapi merkezi, meksika caddesi konsoloslukların yanında kocaman bi bina psikolog pınar hanım. kuğulunun ordan edasa kebaptan yolun karşıya geçip ara sokaktan çıkıyosun, yol sonunda sağa dönüp 100 m gidiyosun

ora nere :S

EKG ye girdin mi?
cıx gerek görmedi kmse sormadı söylemedide ztn kalple alakası yokmuş..

On3R
31-01-2010, 02:20
beyin haricinde bel ve boyun mr'i varmi?

eeyore
31-01-2010, 02:21
beyin haricinde bel ve boyun mr'i varmi?

boyun mr ı var temiz. bel yok. kolumla alakalı çekilmeyen bitek omuz mr ı kaldı rontgenlerde temizdi.

BlackEmperor
31-01-2010, 02:21
teşhisi koydum ben :D senin uzun bi süre kafa tatiline ihtiyaıcn var mümkünse sıcak bi yer deniz kenarı palmiyelrin altında ohh mis gibi dalga sesleri :cool:

cem
31-01-2010, 02:22
şu an ist teym :D

Ankaraya dönersin geçer o zaman istanbulun havasından olmuştur o :)

eeyore
31-01-2010, 02:24
Ankaraya dönersin geçer o zaman istanbulun havasından olmuştur o :)

mkr etme kuzu ank a dönüncede geçmicek biliyorum...

teşhisi koydum ben :D senin uzun bi süre kafa tatiline ihtiyaıcn var mümkünse sıcak bi yer deniz kenarı palmiyelrin altında ohh mis gibi dalga sesleri :cool:
ay çok güzel olurrr yaa haitiye gtmk istiodum da deprem oldu ordada.

gökan
aynı durum benım basımdada var boyundan omuza ve koluma kadar bı sancı sol tarafımda oyun fıtıgı rıskı cokmus bu tur durumlarda

TheAce
kendi kardeşimde bir bel rahatsızlığı var, basketbol oynarken birgün belinin üzerine düştü 6 sene önce. gitmedik doktor çektirmedik mr vs.vs. kalmadı önce romatizmal dediler sonra kas spazmı dediler ödem dediler öyle dediler böyle dediler bişey çıkmadı. azıcık yüklenmede bel ağrısı yaşıyordu, bu gibi durumlarda neyin ağrı yapmadığını görmek en mantıklısı. aslında hiçbişey yokmuş kardeşimde olay şundan ibaretti, düştü belinde kas ödemi oluştu. uzun süre hastalığın belirtileri geçmeyince kardeşim kendi pozisyonunu hareketlerini hep ağrımaması için ne yapmaksı gerekiyorsa onu yaptı ve o bölge kaslarının hepsini çok kuvvetsiz hale getirdi. artık kasları en ufak yükte ağrır hale geldi yani kaslarını köreltti. sonuç birkaç ay egzersizle sıkıntısını attı.

yani demek istediğim farklı hastalıklar gibi gözüksede, bu gibi ne olduğu belli olmayan hastalıklara neyin ağrı yaptığı değil yapmadığına iyi göz atmak lazım. anlattıklarınızdan sonra kas spazmı geçirip geçirmediğinizi soracağım ama siz zaten bütün sıkıntılarınızı doktorlara anlatmışınızdır. olay psikolojik bir olaya benzer gibi. çok geçmiş olsun...

kop42
31-01-2010, 02:25
kulunc gırmıstır

On3R
31-01-2010, 02:26
Saglik problemin icinde hacettepeye devam etmeni tavsiye ederim :)

MertS
31-01-2010, 02:28
Sayfaların hepsini okumadım ancak 3-4 ay önce bişeylere çok canım sıkılmıştı,saçlarım falan dökülmeye başlamıştı üzüntüden stresten.sol omzumun üstünden dirseğimin biraz altına kadar..
ince ince sızı şeklinde ağrı giriyodu ki acıdan ağladığımı çok bilirim.

yaşam hastanesi,devlet hastaneleri medical park aklınıza hangi hastahane gelrse gittik.
bi çözüm yok.

zamanla geçti kendiliğinden.. ama çektiğim acıyı ben bilirim.

buna benzer olma ihtimali yüksek sanırım yani kol falan diyince bu geldi aklıma.
çok geçmiş olsun..

eeyore
31-01-2010, 02:29
kendi kardeşimde bir bel rahatsızlığı var, basketbol oynarken birgün belinin üzerine düştü 6 sene önce. gitmedik doktor çektirmedik mr vs.vs. kalmadı önce romatizmal dediler sonra kas spazmı dediler ödem dediler öyle dediler böyle dediler bişey çıkmadı. azıcık yüklenmede bel ağrısı yaşıyordu, bu gibi durumlarda neyin ağrı yapmadığını görmek en mantıklısı. aslında hiçbişey yokmuş kardeşimde olay şundan ibaretti, düştü belinde kas ödemi oluştu. uzun süre hastalığın belirtileri geçmeyince kardeşim kendi pozisyonunu hareketlerini hep ağrımaması için ne yapmaksı gerekiyorsa onu yaptı ve o bölge kaslarının hepsini çok kuvvetsiz hale getirdi. artık kasları en ufak yükte ağrır hale geldi yani kaslarını köreltti. sonuç birkaç ay egzersizle sıkıntısını attı.

yani demek istediğim farklı hastalıklar gibi gözüksede, bu gibi ne olduğu belli olmayan hastalıklara neyin ağrı yaptığı değil yapmadığına iyi göz atmak lazım. anlattıklarınızdan sonra kas spazmı geçirip geçirmediğinizi soracağım ama siz zaten bütün sıkıntılarınızı doktorlara anlatmışınızdır. olay psikolojik bir olaya benzer gibi. çok geçmiş olsun...

fizik tedaviye gittim geçici süre geçirdi ağrıyı. kolumu hareket ettirmiince belli süre snra diniyo gbi oluyo. bitanesi omzumda kas alanının dar olduunu söledi werdii ilaçları kullandm ama geçirmedi fln :/
çk tşk ederm.

kulunc gırmıstır
o ihtimal çoktan elendi bardak çektk banamısın demedi kulunç dolu hatta snirlerin üstünde oldğunu idda etti fizyoterapist onn içn snirlerimi aldırmam lzm.

aynı durum benım basımdada var boyundan omuza ve koluma kadar bı sancı sol tarafımda oyun fıtıgı rıskı cokmus bu tur durumlarda

eet drek ztn sol kol diince boyun fıtığı oraya vuruyo dediler mr temiz çktı ama

tool
31-01-2010, 02:30
yel girmesi

cem
31-01-2010, 02:31
mkr etme kuzu ank a dönüncede geçmicek biliyorum...

kızlarda pskolojik oluyo bu ,duygusal olur böle zamanlar , kuaföre falan git o zaman iyi gelir :)

eeyore
31-01-2010, 02:31
Sayfaların hepsini okumadım ancak 3-4 ay önce bişeylere çok canım sıkılmıştı,saçlarım falan dökülmeye başlamıştı üzüntüden stresten.sol omzumun üstünden dirseğimin biraz altına kadar..
ince ince sızı şeklinde ağrı giriyodu ki acıdan ağladığımı çok bilirim.

yaşam hastanesi,devlet hastaneleri medical park aklınıza hangi hastahane gelrse gittik.
bi çözüm yok.

zamanla geçti kendiliğinden.. ama çektiğim acıyı ben bilirim.

buna benzer olma ihtimali yüksek sanırım yani kol falan diyince bu geldi aklıma.
çok geçmiş olsun..

saç baş duruyo sdc kolda skntı war 3 4 senedir var geçmedi hala :( tşk ederm çok.

Saglik problemin icinde hacettepeye devam etmeni tavsiye ederim :)

hee bronşit oldumm ateşim çktı bzm beytepe kampüsün içindeki adam hemoroid ilacı yazdı :D

eeyore
31-01-2010, 02:33
kızlarda pskolojik oluyo bu duygusal olur böle zamanlar kuaföre falan git o zaman iyi gelir :)

kuzu bni kuaför kesmiyo :D
bn kızlığın getirisi çok fzla bşi ypmıoum pztesi annemle gtçez bni götürüo rapunzel olmşum kestirticek ama yok bna daha fazlası lzm böle parçalamam fln lazm yani onları.

yel girmesi
yavrucomen ona çok deli gbi dikkat ediyorumm yaa kulunçlar var 1 i 5 yapmasın die tedavisi nedir beyim :D

cem
31-01-2010, 02:34
kuzu bni kuaför kesmiyo :D
bn kızlığın getirisi çok fzla bşi ypmıoum pztesi annemle gtçez bni götürüo rapunzel olmşum kestirticek ama yok bna daha fazlası lzm böle parçalamam fln lazm yani onları.

rapunzeli düzelt hemde sarı yap sacları değişiklik iyi gelir en azından moral olur :)))

bladerk
31-01-2010, 02:35
geçmiş olsun kaslarını kltür fizikle germen sonucu bi rahatlama oluyosa o yolda çözüm araman fena olmaz ısıtmak,germek bi de güzel masaj rahtlama sağlayabilir aynı zmanada ne yaparsan yap iyi geleceğine ikna etmeyeçalış kendini sürekli oluyosa sürekli yaptığın ama farkında olmadığın bi hareketin sonucu olabilir örn: uyurkenki tepkilerin gibi

eeyore
31-01-2010, 02:37
geçmiş olsun kaslarını kltür fizikle germen sonucu bi rahatlama oluyosa o yolda çözüm araman fena olmaz ısıtmak,germek bi de güzel masaj rahtlama sağlayabilir aynı zmanada ne yaparsan yap iyi geleceğine ikna etmeyeçalış kendini sürekli oluyosa sürekli yaptığın ama farkında olmadığın bi hareketin sonucu olabilir örn: uyurkenki tepkilerin gibi

uyurken genelde bacak çalışıyorum ben yaa =) tekme vb şekilde :D kollarda bşi olmuo :D
bengay manyaa olmştumm masöre fln gdiyodumm bisaat ruhumu teslim ediodumm o ovdukça bnm sancım artıyodu :(

On3R
31-01-2010, 02:39
hee bronşit oldumm ateşim çktı bzm beytepe kampüsün içindeki adam hemoroid ilacı yazdı :D

Sizin kampus sakatmis.Hocalar bir noktaya sabit kalmis anlasilan.Hacettepenin kendisine git.Bana 2.hayatimi veren hastane.

eeyore
31-01-2010, 02:41
Sizin kampus sakatmis.Hocalar bir noktaya sabit kalmis anlasilan.Hacettepenin kendisine git.Bana 2.hayatimi veren hastane.

aşaa sıhiyeye inmem içn sevk lazm bizim ordan. bakim gidicem bizim okulun ortodontistine ama oda psikolojik derse bni sinirlendirenleri parçalıcam yani canımdan can çkıyo resmen aarıdan yaa sol kol pert yazı yazamıyorumm tuwalette bile skntı çekiyorum ya banada yazık ama ne istiyolar bendenn 1 de diill 7283729749274 tane kişi resmen

eeyore
31-01-2010, 02:42
hadi yatın saat 4e geliyo yrn çözmeye dvm ederz :)

On3R
31-01-2010, 02:52
Psikolojik birsey degil bence.Genel olarak artik ne zaman birsey bulunamazsa psikolojik diye gecistiriyorlar.Elindeki MR'lar guvenilir olsun kontrastli felan cektir hatta.

Emir_b16a
31-01-2010, 03:41
geçmiş olsun hastane falan uğraşma bnce eyer çok şikayetçiysen doktordan medet umamışsın psikoloğa gitmelisin :)

ALPER-VNS
31-01-2010, 04:50
yaw sinirseldir eski kızarkadaşımı dövüyodu az kalsın haha :D

mlh_s
31-01-2010, 11:24
ne zamandan beri ağrın var,ağrını neler arttırıyor ya da azaltıyor?,Ağrıyan kolunda güçsüzlük,kuvvet kaybı,uyuşukluk oluyor mu?Boyun ve omzunu yaralayacak herhangi bir travma geçirdin mi?

Jam da Joker
31-01-2010, 11:34
Annemde var belki seninkide budur :
http://www.saglikbilimi.com/tenisci-dirsegi/

hddsheriff
31-01-2010, 12:51
Bir arkadaşımda da aynı sorun var onun da beli sürekli ağrıyor fakat sebebini bulamıyor dr lar. Yapılan tek şey psikolojik tedavi.... Öncelikle iyileşmeyi gerçekten istemen gerekiyor...

eeyore
31-01-2010, 13:23
ne zamandan beri ağrın var,ağrını neler arttırıyor ya da azaltıyor?,Ağrıyan kolunda güçsüzlük,kuvvet kaybı,uyuşukluk oluyor mu?Boyun ve omzunu yaralayacak herhangi bir travma geçirdin mi?

4 senedir fln böle dönem dönem tutuyo ağrım devamlı olan birşey değil genelde çok snirlenirsem fln 2 3 gün snra tutuyo ağrısı yada kriz geçirirsem (sinir yada astım ki astım krizimi de sinirsel yada çok ağlamam fln tetikliyo) ondan snra 2 3 gün içerisinde başlıo ağrım. uyuşukluk yok dediğim gibi normal zamanda hçbirşey yok ama ağrım olunca perte bağlıyo kolum yok travma konusunda bitek kafa travlamarı yaşıyorum bide tırnağım çekilmişti bu ağrıyan kolumda 9 sene önce o kdr onn haricinde başka hiçbir travma kırık çıkık (he bileğimi çatlatmıştım duvara yumruk atıp bikaç kere ama o sağ kolumda) yok hastanelerden ve iğneden korktuğum için dikkat ederim o konulara

geçmiş olsun hastane falan uğraşma bnce eğer çok şikayetçiysen doktordan medet umamışsın psikoloğa gitmelisin :)

psikolokluk işim yok bnm drek psikiyatr yada hastanede bi tatil süreci :)

Annemde var belki seninkide budur :
http://www.saglikbilimi.com/tenisci-dirsegi/

"tenisçi dirseğiniz varsa, dirseğinizin dış kısmının hemen altında kasların kemiğe bağlandığı yerde hassasiyet ve bazen de kızarıklık oluşacaktır. El bileğinin dirençli hareketlerinde bu bölgede genellikle ağrı hissedersiniz. El sıkışırken ya da bir şey kaldırırken ağrınız olabilir" bu durumların hçbiri yokki ne hassasiyet ne kızarma nede bi ağırlık kaldırdığımda ağrı. normal zamanda ağrım olmadığı zaman ağırlık kaldırıyorum hçbşi olmuo ama ağrım varken öldürüyo kolumu kullanmak beni.

Psikolojik birsey degil bence.Genel olarak artik ne zaman birsey bulunamazsa psikolojik diye gecistiriyorlar.Elindeki MR'lar guvenilir olsun kontrastli felan cektir hatta.

mr lar temiz ki acıbadem de çekildi ay yookk bidaha girmem o mezar gbi yere ruhumu teslim ettim ztn o zmn dövmelerim yoktu şmd bisürü var house dizisinin bi bölümünde bi tane hapisanede dövme yaptırmış adamı mr a sokmuşlardı ord yapılan dövmelerin içinde demir olduğundan adamın dövmelerini çekti mr bidaha girmeyi düşünmüyorum bndede varsa die :( çok iğrenç bi görüntüydü =(

Bir arkadaşımda da aynı sorun var onun da beli sürekli ağrıyor fakat sebebini bulamıyor dr lar. Yapılan tek şey psikolojik tedavi.... Öncelikle iyileşmeyi gerçekten istemen gerekiyor...

onda işe yaradımıki psikolojik tedavi?? valla bnm hastaneye yatmm lzm la paix hastanesindeki psikiyatr öle demişti..

ilginize tşk ederm arkadaşlar.

hddsheriff
31-01-2010, 14:31
onda işe yaradımıki psikolojik tedavi?? valla bnm hastaneye yatmm lzm la paix hastanesindeki psikiyatr öle demişti..

ilginize tşk ederm arkadaşlar.

Hayır işe yaramadı psikolojisine bağlı ağrılar artıp azalıyor. Acıdan ağlıyor ama dr psikolojik diyor garip bir durum... Netice alabilirsek haber veririm geçmiş olsun...

eeyore
31-01-2010, 14:51
Hayır işe yaramadı psikolojisine bağlı ağrılar artıp azalıyor. Acıdan ağlıyor ama dr psikolojik diyor garip bir durum... Netice alabilirsek haber veririm geçmiş olsun...

bndeki durumda o sanırsam bnde hastaneye yatsam bi işe yaramıcak gibi görünüyo biton ilaç kullandım zaten dahada beter oldum diyebilirim. gene acıdan ağlıyo olması gene iyi ben o devirleri geçtim şmd kendimi duvara vuruyorum belki çıkarda ağrısı geçer fln dio o kdr fenaya bağladım yani çok teşekkür ederim sizede geçmiş olsun çok..

gurcell
31-01-2010, 15:17
Zona geçirmiş olabilir misin? Aşırı stres, takıntı , anorexia derken hepsi tetiklenmiş olabilir. Farketmeden zona geçirmişsindir, zona sinir ucunda maraz bırakır, dediğin gibi etkilere sebep olur.

hddsheriff
31-01-2010, 15:49
bndeki durumda o sanırsam bnde hastaneye yatsam bi işe yaramıcak gibi görünüyo biton ilaç kullandım zaten dahada beter oldum diyebilirim. gene acıdan ağlıyo olması gene iyi ben o devirleri geçtim şmd kendimi duvara vuruyorum belki çıkarda ağrısı geçer fln dio o kdr fenaya bağladım yani çok teşekkür ederim sizede geçmiş olsun çok..

Teşekkürler. Aslında benim aklıma bu konu ile ilgili bir fikir geliyor acaba hipnoz işe yarayabilir mi ?

onursumer
31-01-2010, 15:57
Gecmıs olsun ıns pıskolojık degıldır bendede sınırsel olabılıcek bırcok hastalık var tek cozum huzur ;)

eeyore
31-01-2010, 16:04
Zona geçirmiş olabilir misin? Aşırı stres, takıntı , anorexia derken hepsi tetiklenmiş olabilir. Farketmeden zona geçirmişsindir, zona sinir ucunda maraz bırakır, dediğin gibi etkilere sebep olur.

biliyorum zona yı ama farketmeden geçirilezz yaa oo =)
ve tek bi bölgede çkmıo bildiğim kadarıyla aarızası

Teşekkürler. Aslında benim aklıma bu konu ile ilgili bir fikir geliyor acaba hipnoz işe yarayabilir mi ?

ya onu çooooooooook güvenilir biyerde yaptırmak lzm çok pis oyunlar dönüyo o mewzularda yok senn orda algıların açıkken alt beynine kadın/adam bişiler sölüyo snra ruh hastası bişi çıkıyosun
ama eet öle bişi lzm bana böle silsin binimum herşeyi bnmde kafam rahat etsin de işte olmuyo

Gecmıs olsun ıns pıskolojık degıldır bendede sınırsel olabılıcek bırcok hastalık var tek cozum huzur ;)

hee desene kendimi öldürüp ebediiiiiii huzura geçiş yapmam lazım :)

hddsheriff
31-01-2010, 16:13
ya onu çooooooooook güvenilir biyerde yaptırmak lzm çok pis oyunlar dönüyo o mewzularda yok senn orda algıların açıkken alt beynine kadın/adam bişiler sölüyo snra ruh hastası bişi çıkıyosun
ama eet öle bişi lzm bana böle silsin binimum herşeyi bnmde kafam rahat etsin de işte olmuyo

Güvendiğin birinin yanında yapılırsa sorun olmaz sanırım. Her ne olursa olsun senin kafanda bitirmen gerekiyor bu hastalığı yoksa ne yaparsan yap hikaye... kolunu kesip kopartsan bile 1-2 ay sonra öbür kolun ağrımaya başlar.. Biliyorum dile kolay geliyor yaşamayan bilemez ama durum bu...

Ps: kendini duvardan duvara vurunca kolun çıkarsa eğer çok çok daha fazla acı çekeceksin bunu da unutma. Erc de sen harunla sohbet ederken neşe doluydun üzüldüm böyle olduğuna...

eeyore
31-01-2010, 19:41
Güvendiğin birinin yanında yapılırsa sorun olmaz sanırım. Her ne olursa olsun senin kafanda bitirmen gerekiyor bu hastalığı yoksa ne yaparsan yap hikaye... kolunu kesip kopartsan bile 1-2 ay sonra öbür kolun ağrımaya başlar.. Biliyorum dile kolay geliyor yaşamayan bilemez ama durum bu...

Ps: kendini duvardan duvara vurunca kolun çıkarsa eğer çok çok daha fazla acı çekeceksin bunu da unutma. Erc de sen harunla sohbet ederken neşe doluydun üzüldüm böyle olduğuna...

valla haklısın kardeşş beynde bitio herşeyde işte... beynimi kesicem kesin çözüm kıhkıh :D

walla belki o zmn açarlar ameliyat yaparlar da arada onada bakarlar ne senaryolar yazdım cnm bn sorma :D
bn öle ruhsal acıyı fiziksel acıyla bastıran bi tipim yaparım öle :D
yaa sorma erc de süper zmn geçti f1 de de süperdi ya bakma böle skntılarım olduuna neşe dolu bi tip olarak gezerimde bu kol aarısı bitiriyo içimi kim biliyoki bakarım wrc de ne halde olucazz etap sonlarında stop larda :D

alicancalis
31-01-2010, 19:43
peki çok pardon ama ortodontist'in konu ile alakası ne?

eeyore
31-01-2010, 19:46
peki çok pardon ama ortodontist'in konu ile alakası ne?

yalnış yazmışım ortopedist yazcaktım ama bu ağrıyı sende çeksen inan adını bile şaşırırsın 6.sayfadada bunun farkedilmesi süper tşk ederm :D
gecenn 3 ünde ağrıdan uyuyamayıp kalkınca böle oluo :D

hddsheriff
31-01-2010, 20:31
valla haklısın kardeşş beynde bitio herşeyde işte... beynimi kesicem kesin çözüm kıhkıh :D

walla belki o zmn açarlar ameliyat yaparlar da arada onada bakarlar ne senaryolar yazdım cnm bn sorma :D
bn öle ruhsal acıyı fiziksel acıyla bastıran bi tipim yaparım öle :D
yaa sorma erc de süper zmn geçti f1 de de süperdi ya bakma böle skntılarım olduuna neşe dolu bi tip olarak gezerimde bu kol aarısı bitiriyo içimi kim biliyoki bakarım wrc de ne halde olucazz etap sonlarında stop larda :D

wrc ye kadar iyleşmessen loeb e okutup üfletelim seni o da kar etmezse c4 wrc ile kolunun üzerinden geçiririz :D

eeyore
31-01-2010, 20:37
wrc ye kadar iyleşmessen loeb e okutup üfletelim seni o da kar etmezse c4 wrc ile kolunun üzerinden geçiririz :D

valla igk bana muhtaç :P loeb le iletişim kuramazlar vallahaaaaaa igk da fransızca bilen tek ben varmışım çnk hakemlerden :)
bakalm nerden kalcazz :) medya ve pit alanı hep ayrı yerde kaldık biz erc zamanı dragosta otelde f1 dede gebze öğrt evinde kalmıştık başarılıydıı =)
erc de o 207 li adam wardı ya arabayı son gün pert etti o bzm oteldeydi eğlence olmştu makinistlerindn bitane tip wardı jr bni kesip duruyodu :P

hddsheriff
31-01-2010, 20:52
valla igk bana muhtaç :P loeb le iletişim kuramazlar vallahaaaaaa igk da fransızca bilen tek ben varmışım çnk hakemlerden :)
bakalm nerden kalcazz :) medya ve pit alanı hep ayrı yerde kaldık biz erc zamanı dragosta otelde f1 dede gebze öğrt evinde kalmıştık başarılıydıı =)
erc de o 207 li adam wardı ya arabayı son gün pert etti o bzm oteldeydi eğlence olmştu makinistlerindn bitane tip wardı jr bni kesip duruyodu :P

biz vücut dili ile anlaşırız loeb le :D valla sezon açılsın diye 4 gözle bekliyorum :D Siz hakem ve gözetmenlerin de işi zor ya aç susuz bekle dur :D Luca betti idi takla atan :D

deniz
31-01-2010, 20:53
valla bu tarz rahatsızlıklarda bızım burda Baltalimanı kemik hastanesi var sadece bu tarz seylere bakıyorlar ve cok basarılı doktorlar var ıstersen bır gorun.

gurcell
31-01-2010, 21:43
biliyorum zona yı ama farketmeden geçirilezz yaa oo =)
ve tek bi bölgede çkmıo bildiğim kadarıyla aarızası

Zona bende omurgamın üzerinde çıktı , tam kürek kemiği hizasında, farketmedim, sinek ısırdı sandım, sonrasında kollarımın içinde acı, elektrik çarpması gibi şeyler oluştu, doktora gittim, zona olduğum ortaya çıkmıştı. Sinir ucu iltihabı olduğu için omurga etrafınfaki sinirleri tetikliyor, dolayısı ile omurga networkü üzerinden her yere acı yolluyordu şerefsiz. 3 aylık bir cipralex tedavisi ile bir şeyim kalmadı şimdi.

eeyore
31-01-2010, 23:03
valla bu tarz rahatsızlıklarda bızım burda Baltalimanı kemik hastanesi var sadece bu tarz seylere bakıyorlar ve cok basarılı doktorlar var ıstersen bır gorun.

eski başhekimi Metin Ağacaoğlu baba tarafından akrabam zaten kendisi en son gittiğim doktordu ztn eşine gidicem bu hiçi söyleyeceğim gene çok teşekkür ederm

Zona bende omurgamın üzerinde çıktı , tam kürek kemiği hizasında, farketmedim, sinek ısırdı sandım, sonrasında kollarımın içinde acı, elektrik çarpması gibi şeyler oluştu, doktora gittim, zona olduğum ortaya çıkmıştı. Sinir ucu iltihabı olduğu için omurga etrafınfaki sinirleri tetikliyor, dolayısı ile omurga networkü üzerinden her yere acı yolluyordu şerefsiz. 3 aylık bir cipralex tedavisi ile bir şeyim kalmadı şimdi.

annemle knştum onn akrabası olmş önceden ağrıdan duramazdın dedi öle bşi olsam.

biz vücut dili ile anlaşırız loeb le :D valla sezon açılsın diye 4 gözle bekliyorum :D Siz hakem ve gözetmenlerin de işi zor ya aç susuz bekle dur :D Luca betti idi takla atan :D
hee gzeldi abimde biraz işte artizdi indi havası son gün :D
bana muhtaçsınızzz FİA nında adamları fransız çünkü erc de knşmuştum btanesiyle. valla bn hç sektörde olmadım erc ydi ilk yarışım medyaya verdiler ordan bi ark ta etaplara çkarken alıodu bni yanına makara kukara gdioduk :D f1 de ztn pit alanı ve renault garaj hakemiydim şmd wrc de gne medyaya werirler sektöre vermezler beni çamur çimen sayılı zaman geçirsem yeter yaa =)
geçenlerde nurdan abla'yla beraberdik fıtığı kudurmuş onunda bnmde ses fln gtmişti bu 2010 kültr zımbırtısında gelen ekip fransızdı bnd ank geldiğim gbi gttm yanlarına en son nurdan abla düzelt kendini lazmsın bana wrc de dedi :D amaan gelim orayaa ne dert kalır ne tasa yaaa =)

kv661
31-01-2010, 23:09
hastalık hastalık dedik benimde boynum azdı iyi mi :D:D:D:D

eeyore
31-01-2010, 23:11
hastalık hastalık dedik benimde boynum azdı iyi mi :D:D:D:D

sorma yaa bgn gne iiydim 1 2 şey aklıma geldi yatmıştım ne gzl aarım yok die yatınca bu s......çtımın kafası durmadığı için tuttu gene ağrım şmd oturdumm sancıdan kıvranıyorum.

hddsheriff
31-01-2010, 23:23
hee gzeldi abimde biraz işte artizdi indi havası son gün :D
bana muhtaçsınızzz FİA nında adamları fransız çünkü erc de knşmuştum btanesiyle. valla bn hç sektörde olmadım erc ydi ilk yarışım medyaya verdiler ordan bi ark ta etaplara çkarken alıodu bni yanına makara kukara gdioduk :D f1 de ztn pit alanı ve renault garaj hakemiydim şmd wrc de gne medyaya werirler sektöre vermezler beni çamur çimen sayılı zaman geçirsem yeter yaa =)
geçenlerde nurdan abla'yla beraberdik fıtığı kudurmuş onunda bnmde ses fln gtmişti bu 2010 kültr zımbırtısında gelen ekip fransızdı bnd ank geldiğim gbi gttm yanlarına en son nurdan abla düzelt kendini lazmsın bana wrc de dedi :D amaan gelim orayaa ne dert kalır ne tasa yaaa =)

hahaha sana niye muhtaç olucakmışız :D biz fotomuzu çeker gideriz olmadı harunla sütü seven kamyoncu düeti yapar anlaşırız fransızlarla :D sen şanslı hakemlerdensin o zaman. Sen bir an önce sağlığına kavuş wrc de bol bol makara yaparız :D

eeyore
31-01-2010, 23:25
hahaha sana niye muhtaç olucakmışız :D biz fotomuzu çeker gideriz olmadı harunla sütü seven kamyoncu düeti yapar anlaşırız fransızlarla :D sen şanslı hakemlerdensin o zaman. Sen bir an önce sağlığına kavuş wrc de bol bol makara yaparız :D

yok kardeşim yoooook fransızca bilen yoohh :D
si tu savais combien je t'aime hee sütü seven kamyoncuu dersniz abimde der seni n kdr sewdiğimi bilseydin derkeeeeeeeeeeen die :D

hddsheriff
31-01-2010, 23:29
yok kardeşim yoooook fransızca bilen yoohh :D
si tu savais combien je t'aime hee sütü seven kamyoncuu dersniz abimde der seni n kdr sewdiğimi bilseydin derkeeeeeeeeeeen die :D

tamam ocağına düştük bize simültane tercümanlık yap :p sütü seven kamyoncuyu söylerim Türkçe anlamazsa fransız abiler bu onların cehaleti ben ne yapayım :D

eeyore
01-02-2010, 00:16
arkadaşlar kolumum sancısı tamamiyle sinirseldir bunu bir kez daha birkaç dakika önce gördüm herkese teşekkür ederim ilginizden dolayı.

eeyore
01-02-2010, 01:18
konu kapanabilir herkesin ilgisine ciddiyetine teşekkür ederim.

gökan
01-02-2010, 01:25
bişi sorcam agır yemek yedıkten sonra boyundan omzuna ve koluna bır agrı gelıyormu sol tarafa???

eeyore
01-02-2010, 01:27
bişi sorcam agır yemek yedıkten sonra boyundan omzuna ve koluna bır agrı gelıyormu sol tarafa???

yok kardeşim ztn diil ağır yemekle normal yemek yemekle alakam yok.

eeyore
01-02-2010, 01:28
tamam ocağına düştük bize simültane tercümanlık yap :p sütü seven kamyoncuyu söylerim Türkçe anlamazsa fransız abiler bu onların cehaleti ben ne yapayım :D

yaparım wallaha billahaaa =) 2010 mewzusunda yaptım kendime bile şaştım :D
allah belalarını wersn :D

seymansarac
01-02-2010, 01:31
hiç bişeyi kafana takma, yarına inanma, bügünü yaşa bak ağrın sızın kalıyormu..

emre yeşil
01-02-2010, 01:32
Tedavisi tatil,sevilen arkadaşlarla tatlı sohbetler,düzenli masaj.
Bunları yapamıyorsan Xanax al yeşil reçete değil kolunun ağrısı hayatı hissetmezsin :)

Çok geçmiş olsun ben daimi xanax kullanıyorum sinirin vücuttaki belirtileri insanı hayrette bırakıcak derecededir.

gökan
01-02-2010, 01:33
yok kardeşim ztn diil ağır yemekle normal yemek yemekle alakam yok.

başka bişi durumdan söz etcektım ama neyse uamrım ıyıleşırsın

hddsheriff
01-02-2010, 01:35
yaparım wallaha billahaaa =) 2010 mewzusunda yaptım kendime bile şaştım :D
allah belalarını wersn :D

bu mesajın print screenini alayım ben :D sonra ben duymadım görmedim bilmiyorum deme :D

eeyore
01-02-2010, 01:35
hiç bişeyi kafana takma, yarına inanma, bügünü yaşa bak ağrın sızın kalıyormu..

yok yok bnm çözümüm war böle parçalıcam hepsini sinir minir kalmcak :)

Bunları yapamıyorsan Xanax al yeşil reçete değil kolunun ağrısı hayatı hissetmezsin :)

Çok geçmiş olsun ben daimi xanax kullanıyorum sinirin vücuttaki belirtileri insanı hayrette bırakıcak derecededir.

yok bn yeşil reçetelisini kullandım tırt xanax'ın :D 30mg lık ilacım wardı onu içim bari uyutuyo haywan gbi

eeyore
01-02-2010, 01:36
bu mesajın print screenini alayım ben :D sonra ben duymadım görmedim bilmiyorum deme :D

bgn herkes pirint sıkriin yapıo bnm dediklerimi
fransızlara lanet etmemmii çewirmenlik yapmammı?? sor ayol mahmut abiye yücel abiye =)
emrah abiyle knştk igk başkanı yücel abi senden çok memnun kalmış dedi hıh :D

başka bişi durumdan söz etcektım ama neyse uamrım ıyıleşırsın

pm at bakim neyi kast ettin anlamadm saoll çok

hddsheriff
01-02-2010, 01:39
bgn herkes pirint sıkriin yapıo bnm dediklerimi
fransızlara lanet etmemmii çewirmenlik yapmammı?? sor ayol mahmut abiye yücel abiye =)
emrah abiyle knştk igk başkanı yücel abi senden çok memnun kalmış dedi hıh :D

fransızların köküne kibrit suyu.... WRC zamanı hadi gel çevirmenlik yap dediğimde kıvırma payın olmasın diye prtscrn alıyım diyodum :D

SDR
01-02-2010, 01:41
xanax yeşil reçetedir ve bagımlılık riski yüksektir.Aman dikkat.
onun yerine stilizan kullanılabilir anksiyeteye iyi gelir.bağımlılık riski bunda da vardır.

eeyore
01-02-2010, 01:41
fransızların köküne kibrit suyu.... WRC zamanı hadi gel çevirmenlik yap dediğimde kıvırma payın olmasın diye prtscrn alıyım diyodum :D

tmmdır beyb skntı olmaz mrk etme boşuna bitirmedik liselerini üstüne şimdi mütercim tercümanlık okuyorum fransızca =)

eeyore
01-02-2010, 01:43
xanax yeşil reçetedir ve bagımlılık riski yüksektir.Aman dikkat.
onun yerine stilizan kullanılabilir anksiyeteye iyi gelir.bağımlılık riski bunda da vardır.

bliyorum yaa yeşil reçeteyle almıştık hem pembesini hem morunu. walla citol ve remeron ideal ama çok uyutuyo remeron yaa 30mg lıktı glb

hddsheriff
01-02-2010, 01:44
tmmdır beyb skntı olmaz mrk etme boşuna bitirmedik liselerini üstüne şimdi mütercim tercümanlık okuyorum fransızca =)

anlaştık öyle ise :) ama biz tek parça ve sağlıklı tercüman isteriz ona göre yoksa loeb e teslim ederiz seni :p

eeyore
01-02-2010, 01:45
anlaştık öyle ise :) ama biz tek parça ve sağlıklı tercüman isteriz ona göre yoksa loeb e teslim ederiz seni :p

tek sorun ses gdio :D onn haricinde bi skntı yok kol askım war onu takar dewam :D

hddsheriff
01-02-2010, 01:46
tek sorun ses gdio :D onn haricinde bi skntı yok kol askım war onu takar dewam :D

yok valla kol askısı filan kabul etmiyoruz sapasağlam olucaksın ötesi yok :) ses sorun değil dublaj yaparız :p

eeyore
01-02-2010, 01:48
yok valla kol askısı filan kabul etmiyoruz sapasağlam olucaksın ötesi yok :) ses sorun değil dublaj yaparız :p

yok yok o arada derede unuturm heralde aarım olursada.. heee dublaj yaparsınız heee :D

hddsheriff
01-02-2010, 01:49
seni harun seslendirir muhahaha

eeyore
01-02-2010, 01:49
seni harun seslendirir muhahaha

başarılı :D

hddsheriff
01-02-2010, 01:50
başarılı :D

saat 3 olmuş ben yatayım artık :) sana çok çok geçmiş olsun kendine iyi bak...

eeyore
01-02-2010, 01:51
saat 3 olmuş ben yatayım artık :) sana çok çok geçmiş olsun kendine iyi bak...

tşkler ii gecelerr

SDR
01-02-2010, 01:52
Nevrotik durumlarda ilacın tedaviye olumlu etkisi %30-40 civarındadır.Citol de kullanıyormuşsunuz obsesif bir yapı olmalı, olumlu sonuç için bu sıkıntıları sadece ve sadece terapistinizle konuşmalı,bazı şeyleri görmezden gelmeye çalışmalısınız.Gerçi iyi bir terapist sizi gerektiği gibi yönlendirecektir.

bliyorum yaa yeşil reçeteyle almıştık hem pembesini hem morunu. walla citol ve remeron ideal ama çok uyutuyo remeron yaa 30mg lıktı glb

eeyore
01-02-2010, 01:54
Nevrotik durumlarda ilacın tedaviye olumlu etkisi %30-40 civarındadır.Citol de kullanıyormuşsunuz obsesif bir yapı olmalı, olumlu sonuç için bu sıkıntıları sadece ve sadece terapistinizle konuşmalı,bazı şeyleri görmezden gelmeye çalışmalısınız.Gerçi iyi bir terapist sizi gerektiği gibi yönlendirecektir.

terapist bni hastaneye yatırıyodu =) de ekonomik durumdan yatamadım sonrada kovalamadım erenköyü okul ank da oldu fln. ilginize teşekkürler valla citol+remeron kullanırken ağlamam gereken yerde gülüyodum böle salak salak gülüyodum boş bakıyodum fln bi çözüm diildi yani

gurcell
01-02-2010, 06:56
Hiç internette D.I.S.C testi yaptın mı? Tam olarak karakterin nedir ortaya çıkar. D dominant , I influencer , S steadfast ve C cautious olarak geçiyor ingilizce'de. Mesela ben DISC testini yaptırmadan önce (şirkette yapıldı) insanların çoğuna sinir oluyordum, iş yaparken ve gerçek hayatta beni çok sinirlendiriyorlardı. Sonrasında testi yaptığımda D çıktım. Yani dominant yapı çıktım :) D tipi yapının kullanım klavuzunu okudukça nelere sinirlendiğimi pekçok kez anlamış oldum, sonrasında I tipi , S tipi ve C tipi insanlarla nasıl konuşulur onları da öğrendim, artık daha mutlu bir adam oldum :) Mesela I tipi bir insan sürekli bıcır bıcır konuşur, söylediklerini zor anlar, aklı fikli eğlencededir, dolayısı ile eskiden I tipi insana çok fena kızardım, şimdilerde ise I tipi insanları beni hiç dellendirmiyor , I dır, ne yapsa yeridir diyorum...

http://www.powerhrm.com/tr/disc_KisilikEnvanteri.htm

RUN
01-02-2010, 09:59
Ankara Mesa Hastanesinde Nörolog Doç.Dr.Murat Sümer e bir uğramanızı öneririm. Benimde sağ bacakta vardı benzer bir durum kimse çözemedi sağolsun kendisi çözdü. Sinirsel bişey olabilir sizin durumunuzda.

EscorTTurbO
01-02-2010, 10:56
Konuyu biraz geç gördüm, öncelikle geçmiş olsun.

Annem yaklaşık 1 sene çekti o ağrıyı sağ kolundan. Denizli de ki doktor 5 ay kadar fizik tedavi uyguladı ama sonuç nafile. Masajlar, ilaçlar vs hepsi vakit kaybıymış. Kolu uyuşmaya ve tutmamaya başladığında Denizli de ki doktoru bırakıp İzmir de nöroloğa gittik. İzmir de MR, EMG (sinir uçlarına elektrik verilerek yapılan test) vs. çekildi boyundaki sinir sıkışmasından şüphelendi doktor. Netekimde öyleymiş. uzun süren bi operasyondan sonra sıkışan siniri aldılar. çok şükür şu anda rahat. vakit kaybetmeden bir EMG çektirip nöroloğa tekrar başvurun.

eeyore
01-02-2010, 12:18
Hiç internette D.I.S.C testi yaptın mı? Tam olarak karakterin nedir ortaya çıkar. D dominant , I influencer , S steadfast ve C cautious olarak geçiyor ingilizce'de. Mesela ben DISC testini yaptırmadan önce (şirkette yapıldı) insanların çoğuna sinir oluyordum, iş yaparken ve gerçek hayatta beni çok sinirlendiriyorlardı. Sonrasında testi yaptığımda D çıktım. Yani dominant yapı çıktım :) D tipi yapının kullanım klavuzunu okudukça nelere sinirlendiğimi pekçok kez anlamış oldum, sonrasında I tipi , S tipi ve C tipi insanlarla nasıl konuşulur onları da öğrendim, artık daha mutlu bir adam oldum :) Mesela I tipi bir insan sürekli bıcır bıcır konuşur, söylediklerini zor anlar, aklı fikli eğlencededir, dolayısı ile eskiden I tipi insana çok fena kızardım, şimdilerde ise I tipi insanları beni hiç dellendirmiyor , I dır, ne yapsa yeridir diyorum...

http://www.powerhrm.com/tr/disc_KisilikEnvanteri.htm

hahahaha eet çözmeliyim yksa sinir hastası olacağım çok teşekkür ederim :)

Annem yaklaşık 1 sene çekti o ağrıyı sağ kolundan. Denizli de ki doktor 5 ay kadar fizik tedavi uyguladı ama sonuç nafile. Masajlar, ilaçlar vs hepsi vakit kaybıymış. Kolu uyuşmaya ve tutmamaya başladığında Denizli de ki doktoru bırakıp İzmir de nöroloğa gittik. İzmir de MR, EMG (sinir uçlarına elektrik verilerek yapılan test) vs. çekildi boyundaki sinir sıkışmasından şüphelendi doktor. Netekimde öyleymiş. uzun süren bi operasyondan sonra sıkışan siniri aldılar. çok şükür şu anda rahat. vakit kaybetmeden bir EMG çektirip nöroloğa tekrar başvurun.
emg yi biliyorum yaptılar ruhumu bi kerede orda braktım çok acı verici bişi ama ıyyykk ztn iğneden korkuyorummm çok hoş olmştu. teşekkür ederim ilginize gidip yaptıracağımm :)

Ankara Mesa Hastanesinde Nörolog Doç.Dr.Murat Sümer e bir uğramanızı öneririm. Benimde sağ bacakta vardı benzer bir durum kimse çözemedi sağolsun kendisi çözdü. Sinirsel bişey olabilir sizin durumunuzda.

merkez bankasıyla anlaşmaları varmı??

kv661
01-02-2010, 12:19

Doktorun iyisi şart her zaman geçmiş olsun :S

gurcell
01-02-2010, 12:39
Aslında eeyore bacım sana seni çok seven ve her daim başında duran bir sevgili yazmak lazım reçetene , bakarsın kendiliğinden geçer :D

ps: Bilmiyorum sevgilin var mı yok mu bu arada...

merruse
01-02-2010, 12:47
Gürsel?? Ne o len şimdide Güzin ablalığa mı soyundun.. Yakında TV de evlendirme programı yapmayada başlarsın :)

Benzer semptomlar ve tahliller dahası 3 tane delirtilmiş psikolog sonucunda boyun ağrımın geçmeyeceğini kabullenmiş olarak 1.5 sene yaşadıktan sonra arabanın tamponunu boyatırken adam nasıl yapıyor diye meraktan araba ile birlikte fırına girdim. Sonrasında ne ağrı kaldı ne bıçak batması. Hala sebebini çözebilmiş değilim ama ne ağrı var ne acı.. Sizede geçmiş olsun..

Ranthor
01-02-2010, 12:56
sanırım çare bulamadık