PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atatürk Havaalanı-Kadıköy Ulaşım?

barutçu
31-01-2010, 12:04
Havaalanından en rahat şekilde kadıköye nasıl ulaşabilirim?

Bir arkıma sordum söğütçeşme metrobüsü ile en rahat dedi ama şimdi bakıyorum

saatlerine hep sabah var metrobüs. O tarife listesi mi eski anlamadım. Bu akşam 19:00

gibi Atatürk'dym.

Tavsiyeleriniz?

_FaRuK_
31-01-2010, 12:06
egerkı bıletınız varsa yolcuysanız denız otobusu ne bınersınız bakırköyde ınersınız havas otobusu ıle havaalanı gıdersınız

barutçu
31-01-2010, 12:08
Havaş ile bakırköyde inip ordan deniz otobüsü?
Doğru anladım herhalde. Havaalanından- kadıköye ulaşım. Havaalanına gitmek için değil. Havaalanından kadıköye gitmek için...

Ozan Özer
31-01-2010, 12:10
Senin indiğin saatte sürekli olarak çalışıyor olacak Metrobüs.Eğer metrobüsle gitmek istiyorsan havaalanı içindeki tramwaya binerek Şirinevler durağında inersin ve merdivenlerden çıkarak sağa dönüp direk olarak metrobüse geçiş yapabilirsin.Buradan Zincirlikuyu'da aktarma yaparak Söğütlüçeşmeye direk olarak geçebilirsin.Son durak zaten.O saatlerde sürekli olarak çalışıyor metrobüs,belirli bir tarifesi filan yok..

Killah
31-01-2010, 12:12
............................

Boost Up
31-01-2010, 12:12
Eğer metrobüs istemez isteniz, metroya binin. Aksarayda inip tramvaya binin. Karaköyde inin ordan vapurla kadıköydesiniz:).

Ozan Özer
31-01-2010, 12:13
Bu arada saat 20.30- 21.00 ve 22.00'de deniz otobüsleri var şimdi baktım.İstersen taksiyle yada Havaş tarzı servislerle bakırköy'e geçerek deniz otobüsüyle de geçebilirsin.seçim senin:)

barutçu
31-01-2010, 12:13
Senin indiğin saatte sürekli olarak çalışıyor olacak Metrobüs.Eğer metrobüsle gitmek istiyorsan havaalanı içindeki tramwaya binerek Şirinevler durağında inersin ve merdivenlerden çıkarak sağa dönüp direk olarak metrobüse geçiş yapabilirsin.Buradan Zincirlikuyu'da aktarma yaparak Söğütlüçeşmeye direk olarak geçebilirsin.Son durak zaten.O saatlerde sürekli olarak çalışıyor metrobüs,belirli bir tarifesi filan yok..

Çok teşekkürler peki. Havaşa binip bakırköy iskelede inip kadıköy deniz otobüsüne binmek daha mı kolay olur. Bir'de bilet satılıyor herhalde di mi metrobüs için heryerde?

CallMeInsane
31-01-2010, 12:17
kadı köyden mtrobuse bin sirinevlerde in metroya bin hava alanındasın

Ozan Özer
31-01-2010, 12:18
Çok teşekkürler peki. Havaşa binip bakırköy iskelede inip kadıköy deniz otobüsüne binmek daha mı kolay olur. Bir'de bilet satılıyor herhalde di mi metrobüs için heryerde?
Şimdi söyle söyliyim:) Metrobüs şirinevlerden yaklaşık 25dakika gibi bir sürede Zincirlikuyu'ya gitmekte.Buradan aktarma yaptığında Söğütlüçeşme'de yaklaşık 15dakika sürer sanırım.Metrobüsün kalabalık olma olasılığı yüksek olabilir belirtiyim:) Bilet olayına gelince her girişte jeton gişesi var merak etme:) En kötü otobüste şoföre ücreti verip akbil basabiliyorsun sorun yok.:)
Diğer yolda bakırköye geldiğinde deniz otobüsü kalkış saatinden sonra 16-20dakika arasında kadıköyde oluyor.Tabi yenikapıya uğramazsa..20.30'a yetişirsen direk kadıköye gidiyor.20.50de Kadıköy'de olursun.21:00'deki Yenikapı yapıp Kadıköy'e geçiyor buda yaklaşık 10dakika farkettirir.Yani zaman olarak seçimi sen yapacaksın:) Deniz otobüsünde oturarak rahat geçersin,metrobüste ayakta kalma olasılığın yüksek olur.Rahat geçiyim,bavulum var dersen deniz otobüsü iyidir,20.30'a yetişirsin sanırım.

kurtbil
31-01-2010, 12:19
Havaalanından metroya bınersınız metro ıle zeytınburnunda tramvaya aktarma yapıp emınonu yada karakoye gelırsınız orda vapurla kadıkoye gecersınız.En rahat sekıl bu bence,metro havaalanının ıcınden kalkıyo zaten

MertS
31-01-2010, 12:20
Metrobüs kadıköye sürekli var.

Edirne kapıda inip ücretsiz aktarma ile.

Spawn
31-01-2010, 12:21
metrobüa kalkıyor söğütlüçeşme tren istasyonun hemen yanından. en kısa sürede onunla gidebilrsin

barutçu
31-01-2010, 12:22
Şimdi söyle söyliyim:) Metrobüs şirinevlerden yaklaşık 25dakika gibi bir sürede Zincirlikuyu'ya gitmekte.Buradan aktarma yaptığında Söğütlüçeşme'de yaklaşık 15dakika sürer sanırım.Metrobüsün kalabalık olma olasılığı yüksek olabilir belirtiyim:) Bilet olayına gelince her girişte jeton gişesi var merak etme:) En kötü otobüste şoföre ücreti verip akbil basabiliyorsun sorun yok.:)
Diğer yolda bakırköye geldiğinde deniz otobüsü kalkış saatinden sonra 16-20dakika arasında kadıköyde oluyor.Tabi yenikapıya uğramazsa..20.30'a yetişirsen direk kadıköye gidiyor.20.50de Kadıköy'de olursun.21:00'deki Yenikapı yapıp Kadıköy'e geçiyor buda yaklaşık 10dakika farkettirir.Yani zaman olarak seçimi sen yapacaksın:) Deniz otobüsünde oturarak rahat geçersin,metrobüste ayakta kalma olasılığın yüksek olur.Rahat geçiyim,bavulum var dersen deniz otobüsü iyidir,20.30'a yetişirsin sanırım.

Çok teşekkürler. Bavulum var evet. En rahatı 20:30'a binmek olacak. Arada hatta artan süremde olacak muhtemlen. Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için.

19:00 - Havaş Bakırköy vapur iskelesi
20:30 - Bakırköy-Kadıköy Vapur
20:50 - kadıköy varış

Çok teşekkürler tekrardan :)

Ozan Özer
31-01-2010, 12:28
Çok teşekkürler. Bavulum var evet. En rahatı 20:30'a binmek olacak. Arada hatta artan süremde olacak muhtemlen. Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için.

19:00 - Havaş Bakırköy vapur iskelesi
20:30 - Bakırköy-Kadıköy Vapur
20:50 - kadıköy varış

Çok teşekkürler tekrardan :)

Ne demek,yardımcı olabildiysek ne mutlu:) iyi yolculuklar.

TaGo
31-01-2010, 12:31
Bence en basiti havaalanından direkt olarak Kozyatağı Havaşa binmek. Oradanda Kadıköyün neresine gitmek istersen 5-10 tl ya taksiye binersin

crazydog
31-01-2010, 12:38
Bakırköy deniz otobüsü iskelesine giden havaş a binip ordan deniz otobüsü ile en rahat şekilde kadıköy e ulaşabilirsin

PROMINENT
31-01-2010, 14:03
akşam trafiği hiç uğraşma..geç bakırköye oradanda denizotobüsü kadıköydesin...

suprolla
31-01-2010, 14:52
havaş ın servisini kaçırırsan havalimanı taksim otobüsü var oda bakırköy ido nun önünden geçiyor...havalimanın içindeki durak nerde bilmiyorum ama rahatı havaş servisi ordan deniz otobüsü

eeyore
31-01-2010, 14:54
havaşla bköye inip ordan denizotobüsüyle geçmen daha rahat olur o sırada metrobüs tıklım tıklım olur tam iş çıkış saatleri..

JumboAli
31-01-2010, 14:58
Taksım'e Havaş. ordan Beşiktaş'a Dolmus beşiktaş'danda Kadıkoy'e Vapur. Konfor spec. Ben olsam ole yapmıstım yanı .

orhansah
31-01-2010, 15:03
Burakcım yağmur var trafik felakettir. havaşla falan da uğraşma direk bin h.limanından taksiye bakırköy iskeleye git ordan direk kadıköy. 19 da inersen 19:30 deniz otobüsüne yetişirsin zaten.

barutçu
31-01-2010, 15:37
Burakcım yağmur var trafik felakettir. havaşla falan da uğraşma direk bin h.limanından taksiye bakırköy iskeleye git ordan direk kadıköy. 19 da inersen 19:30 deniz otobüsüne yetişirsin zaten.

Tammdır orhan abi en iyisi o şekilde olacak herhalde.
Umrım izmir'den gelirken yanımda güneşide getirrim :)
Bi ihtiyaç var mı İzmir'den abi?

Teşekkürler :)

orhansah
31-01-2010, 15:43
Tammdır orhan abi en iyisi o şekilde olacak herhalde.
Umrım izmir'den gelirken yanımda güneşide getirrim :)
Bi ihtiyaç var mı İzmir'den abi?

Teşekkürler :)

yok kardeşim sağolasın :D
haftaya cumartes-pazar ben de izmirde olucam :)

merruse
31-01-2010, 18:36
Havaalanından en rahat şekilde kadıköye nasıl ulaşabilirim?

Bir arkıma sordum söğütçeşme metrobüsü ile en rahat dedi ama şimdi bakıyorum

saatlerine hep sabah var metrobüs. O tarife listesi mi eski anlamadım. Bu akşam 19:00

gibi Atatürk'dym.

Tavsiyeleriniz?
Havalimanının altından metro ile Şirinevler metrobüs e. Oradan Edirnekapıya. Edirnekapı'dan 34A aktarma ile Söğütlüçeşmeye kadar oturarak gidebilirsiniz. (Toplam 3.5 lira)

Bunun alternatifi Havaş ile Bakırköye gidip oradan deniz otobüsüne binerek KAdıköye geçmek. (uzun zamandır kullanmadım ne desem yalan)

Havaş kozyatağına gitmiyor. Kozyatağından havalimanına gidiyor sadece. Dönüş seferi yapmıyor. Taksiciler şikayet ettiğinden beri tek yönlü çalışıyorlar.

Birde belediye otobüsü var. Ama saçma salak saatlerde içhatlar terminalinden kalkıyor. Kodu 96K. Direk ikinci köprüden Kadıköye gidersiniz. (iki bilet parası olması lazım) Çok valiz varsa bunu tercih edin. Uyuya uyuya gidersiniz. Otobüs boş oluyor.