PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buschur Racing Stage 3 Shortblock

M_PROJECT
03-02-2010, 06:13
1gPwhFS7pfU

http://www.youtube.com/watch?v=1gPwhFS7pfU

-4g63 blok
-15 20 bin mil kullanilmis (25- 30 bin km eder )
-45psi ile (q16 yakit ile) 9.91@146mph gitmis
-34psi ile (93oktan pompa benzini) 10.44@135mph gitmis
-hergun gunluk 29-30 psida kullanilmis

videonun amaci hazirladiklari blogun bu sartlar altinda nekadar iyi oldugunu kanitlamak . blogu acma amaclarida yeniden farkli bir sekilde toplayip daha fazla guc cikartmak .

miniks
03-02-2010, 09:05
iyiler iyiler bu adamlar

Burak Kasim
03-02-2010, 09:29
O kadar basinc ve mile yapmasina karsin gercekten sonuc cok iyi.

B.Aktepe
03-02-2010, 09:45
buschur rules:) bad bish rules:D

Burak Kasim
03-02-2010, 09:50
buschur rules:) bad bish rules:D

I Tuff larida dizmisler rafa :)

Mali
03-02-2010, 11:34
Mustafa artik dogru yolu bul!!!

miniks
03-02-2010, 12:07
Mustafa artik dogru yolu bul!!!

kardeşim yoksa bu videolar bir işaretmi

mig
03-02-2010, 17:53
1gPwhFS7pfU

http://www.youtube.com/watch?v=1gPwhFS7pfU

-4g63 blok
-15 20 bin mil kullanilmis (25- 30 bin km eder )
-45psi ile (q16 yakit ile) 9.91@146mph gitmis
-34psi ile (93oktan pompa benzini) 10.44@135mph gitmis
-hergun gunluk 29-30 psida kullanilmis

videonun amaci hazirladiklari blogun bu sartlar altinda nekadar iyi oldugunu kanitlamak . blogu acma amaclarida yeniden farkli bir sekilde toplayip daha fazla guc cikartmak .

sende inandin yani 15-20bin mil kullandiklarina :D

Oz`
03-02-2010, 17:59
forumlardan bakarsanız az sorunla karşılasanlar var sorun yok burda yapılanlarda 5 bin gitmezdi saten :D dimi

bizimkiler burda okadar gidiyorsa inananıyorum bu adamlarda yapar salak değiller imkanlarıda bizden çok

M_PROJECT
03-02-2010, 18:00
sende inandin yani 15-20bin mil kullandiklarina :D

inanip inanmama degil mevzu adamlar yapmis cekmis , aksini kanitlayacak bir iddian mevcutmu ?

dyno koyariz inanmazsin
dukkan ismi veririz bilmezsin
blok videosu koyduk onadaa inanmadin
e varsa senin elinde bi 4g63 cikarabiliosan bu degerleri 400 de sende cek sende koy , a ama drag senin isin degildi dimi . :D

mig
03-02-2010, 18:09
inanip inanmama degil mevzu adamlar yapmis cekmis , aksini kanitlayacak bir iddian mevcutmu ?

dyno koyariz inanmazsin
dukkan ismi veririz bilmezsin
blok videosu koyduk onadaa inanmadin
e varsa senin elinde bi 4g63 cikarabiliosan bu degerleri 400 de sende cek sende koy , a ama drag senin isin degildi dimi . :D

sen biraz daha tecrube edin sonra konusalim simdi anlayabilecegin birsey degil..

mig
03-02-2010, 18:10
forumlardan bakarsanız az sorunla karşılasanlar var sorun yok burda yapılanlarda 5 bin gitmezdi saten :D dimi

bizimkiler burda okadar gidiyorsa inananıyorum bu adamlarda yapar salak değiller imkanlarıda bizden çok

olm amma gocunmussun haaa biraz rahatla senmi topluyosun motorlarida :)

M_PROJECT
03-02-2010, 18:13
sen biraz daha tecrube edin sonra konusalim simdi anlayabilecegin birsey degil..

anlatta anlayalim bay bilmis , ole usttten ustten konusmayla olmuyo bu isler. hadi ben inandim bu videoya . aksini kanitlarmisin bana . soyle bakalim ne biliyosan da ogrenelim . ha solemiceksen bu benim actigim konulara yazma , varsa bir kanitin onu goster . ayrica uslubunada dikkat et . engin tecrubelerini paylasmiyacaksan burda show yapma .

mig
03-02-2010, 18:18
anlatta anlayalim bay bilmis , ole usttten ustten konusmayla olmuyo bu isler. hadi ben inandim bu videoya . aksini kanitlarmisin bana . soyle bakalim ne biliyosan da ogrenelim . ha solemiceksen bu benim actigim konulara yazma , varsa bir kanitin onu goster . ayrica uslubunada dikkat et . engin tecrubelerini paylasmiyacaksan burda show yapma .

dedimya, anlatmakla olmaz ne desem zaten uste cikmaya calisacaksin bosuna tartismaya gerek yok.. sen biraz daha yasa o zaman belki hak verirsin.. bu amerikalara guven olmaz..

M_PROJECT
03-02-2010, 18:22
yav sen kimseyle ikili tartismaya giremez misin ? yaz nie uste cikim ki , inanmis olan benim bana bunun boyle olmadigini iddia eden sensin . sen anlatican ben dinlicem . on yargim varmis gibi konusuyosun , yazmadikca bunu yikamicaksin . anlat sen su butun bildiklerinide bizde , bu forumdaki kisilerd ogrensin hayir duasi al . ole bi yaziyosun ki ne kadar buyuk is yapan isim yapmis kisiler varsa alayi dolandirici , duzenbaza getiriyosun . lafi atip cekiliceksen nie yaziyosun basinda ? buyur yaz uste felan cikacagim yok , babamin dukkani degil.

mig
03-02-2010, 18:37
yav sen kimseyle ikili tartismaya giremez misin ? yaz nie uste cikim ki , inanmis olan benim bana bunun boyle olmadigini iddia eden sensin . sen anlatican ben dinlicem . on yargim varmis gibi konusuyosun , yazmadikca bunu yikamicaksin . anlat sen su butun bildiklerinide bizde , bu forumdaki kisilerd ogrensin hayir duasi al . ole bi yaziyosun ki ne kadar buyuk is yapan isim yapmis kisiler varsa alayi dolandirici , duzenbaza getiriyosun . lafi atip cekiliceksen nie yaziyosun basinda ? buyur yaz uste felan cikacagim yok , babamin dukkani degil.

eyvallah ama tartisilacak mevzu degil, sen inanmissan her soylenilene, ben sadece sana dikkatli ol diyebilirim, senin arabani orda bir dukkana gotursen 700WHP yapalim desen tamam hemen derler..ama bana getirsen farkli seyler duyarsin. O yuzden sen biraz daha yol kat et, yapilanlara sonuclara bak uzun vadede, belki hak verirsin..daha 2 ay once subarucunun biri sahte 400m videosu cekmis, yakalandi rezil oldu gitti. Bunlar gibi cok adam var ama hepsi yakalanmiyor. Cuma gunu bir 2008 STi geldi dukkana suspansiyon ayari istedi, arabayi test etme firsatim oldu, yanlis yapilanlar;
1000HPlik front mount takilmis, ama stok turbo var arabada..borulari 50mm yapmislar biraz tepkili olsun diye ama yinede 2.0L motor gibi bir guc bandi var arabada. Blowoff valve yok, turbo surge ediyor. Cobb AP stage 2 map yuklenmis, downpipe var, stok catback var, motor vuruntu yapiyor..harcanan para $3500 civari, araba stok halinden daha kotu ama..Simdi 2 ihtimal var, bunun yapan bu isten hic anlamiyor, yada bilerek yapilmis..Yapan dukkani biliyoruz, salak degiller, o yuzden geriye tek ihtimal kaliyor, bilerek musterinin turbosunu bozup 35R kit satmak, bilerek musterinin motorunu kirip sucu subarunun zayif pistonlarina atmak, stage15 blok satmak vs vs.

Bana amerikalilari savunma lutfen artik, biraz daha dikkat et yapilanlara, eminim hak vereceksin..

M_PROJECT
03-02-2010, 18:46
sen beni yanlis anliyosun .

ben inandim diosam mecazi , senin bildiklerini ogrenmek icin .

herkesin kendine gore bilgisi var salak degiliz , sen bizi amerikalilar gibi gorme . bisi alcaksak arastirip edip alir takariz . kimseye gidip para bayilcak bi yapimda yok zaten . ayrica begenmedigim iscilikler yuzunden kendi arabama da birsey yapmiyorum .

ama sen hala bana buschur ile ilgili birsey soylemiyosun . bu adamlarin sahte videosu felan yok . butun videolari mevcut ortada . isciliklerine sicak bakmamin nedenide evo8 drag arabalarini bir Turk arkadasiminda ortak oldugu burda bir dukkana sattilar . araba geldiginden beri atcoda englishtown'da hatta buschurun ohio daki organizasyonunda surekli kullanildi . ne motor acildi ne bir ariza verdi . ki 1 seneye yakindir arac burda ve surekli gazlama modunda .

kendi kendine arastirmadan bir ise kalkan kisi sonunda az yada cok , bir sekilde zarara ugrar . burda bi video izleyip oo adamlar yapmis die tapicak halimiz yok . sen oyle yaptigimiz ifelan saniyorsun . ama ben sana sordugumda aksi iddian nedir diye , adamlarla ilgili degilde genelleme yaparak ornek veriyorsun . bu islerin genellemesi olmaz . cnk yarin birgun birisi cikar senide geneller . esnaf adamsin baska bir dukkan hakkinda elinde harbi harbi kanit olmadan yazman ticari ahlaka uymaz .

Oz`
03-02-2010, 19:12
olm amma gocunmussun haaa biraz rahatla senmi topluyosun motorlarida :)

gocunmuyorum ben yahuuuuuu ben söledim sadece :)

mig
03-02-2010, 20:04
gocunmuyorum ben yahuuuuuu ben söledim sadece :)

benim Savas'ta toplanan motorlara lafim olamaz zaten ozguncum piston kol vs zaten standart rektefiyede cok iyi, bence busur musur abartmaya gerek yok ama sen olayi terse cevirdin bu yorum ile :D dikkat biraz..

mig
03-02-2010, 20:17
sen beni yanlis anliyosun .

ben inandim diosam mecazi , senin bildiklerini ogrenmek icin .

herkesin kendine gore bilgisi var salak degiliz , sen bizi amerikalilar gibi gorme . bisi alcaksak arastirip edip alir takariz . kimseye gidip para bayilcak bi yapimda yok zaten . ayrica begenmedigim iscilikler yuzunden kendi arabama da birsey yapmiyorum .

ama sen hala bana buschur ile ilgili birsey soylemiyosun . bu adamlarin sahte videosu felan yok . butun videolari mevcut ortada . isciliklerine sicak bakmamin nedenide evo8 drag arabalarini bir Turk arkadasiminda ortak oldugu burda bir dukkana sattilar . araba geldiginden beri atcoda englishtown'da hatta buschurun ohio daki organizasyonunda surekli kullanildi . ne motor acildi ne bir ariza verdi . ki 1 seneye yakindir arac burda ve surekli gazlama modunda .

kendi kendine arastirmadan bir ise kalkan kisi sonunda az yada cok , bir sekilde zarara ugrar . burda bi video izleyip oo adamlar yapmis die tapicak halimiz yok . sen oyle yaptigimiz ifelan saniyorsun . ama ben sana sordugumda aksi iddian nedir diye , adamlarla ilgili degilde genelleme yaparak ornek veriyorsun . bu islerin genellemesi olmaz . cnk yarin birgun birisi cikar senide geneller . esnaf adamsin baska bir dukkan hakkinda elinde harbi harbi kanit olmadan yazman ticari ahlaka uymaz .

amerikada ahlakmi varki ticari ahlak olsun :) isterse en saglami gelsin yanlisi varsa yuzune soylerim. Ben dukkan sahibiyim ama sadece dukkanlari kollamam, musterileride dusunurum, bizde musteriydik zamaninda. Parayi basip dukkan acmak kolay ama durustce isletmesi zor bu ortamda, tabiki buyuk bilgi/tecrube sahibide olmak lazim onu soylemeye gerek yok..Busur bize laf etti EVO X'a AEM neden taktiniz bosuna masraf diye, ya dedim senin drag arabanda ne beyin var? komple sildiler konuyu forumdan cevap vermek istemediler..youtubede 466WHP video koyduk 35Rdan 600WHP cikmasi lazim az olmus dediler :) GTR''dan hizli araba bariz bir sekilde, stok motorla sorunsuz kullandi musteri uzun sure..turbo kitini yapan bizden AEM sistem aldi stok beyinle isi cozemeyince. Simdi o motoru disari aliyoruz musteri 2den1 atti vitesi valfleri egmis..XXX tuning intercooler kitindeki borulara baktim guya paslanmaz celik ama pas tutmaya baslamis bile borularin ici..aliminyum yapmak lazim.. sana daha cok detay yazarimda vaktim yok..

M_PROJECT
03-02-2010, 21:17
amerikada ahlakmi varki ticari ahlak olsun :) isterse en saglami gelsin yanlisi varsa yuzune soylerim. Ben dukkan sahibiyim ama sadece dukkanlari kollamam, musterileride dusunurum, bizde musteriydik zamaninda. Parayi basip dukkan acmak kolay ama durustce isletmesi zor bu ortamda, tabiki buyuk bilgi/tecrube sahibide olmak lazim onu soylemeye gerek yok..Busur bize laf etti EVO X'a AEM neden taktiniz bosuna masraf diye, ya dedim senin drag arabanda ne beyin var? komple sildiler konuyu forumdan cevap vermek istemediler..youtubede 466WHP video koyduk 35Rdan 600WHP cikmasi lazim az olmus dediler :) GTR''dan hizli araba bariz bir sekilde, stok motorla sorunsuz kullandi musteri uzun sure..turbo kitini yapan bizden AEM sistem aldi stok beyinle isi cozemeyince. Simdi o motoru disari aliyoruz musteri 2den1 atti vitesi valfleri egmis..XXX tuning intercooler kitindeki borulara baktim guya paslanmaz celik ama pas tutmaya baslamis bile borularin ici..aliminyum yapmak lazim.. sana daha cok detay yazarimda vaktim yok..

bunlari yazsana iste , ben senden bunlari istiyorum ama olayi ikili tartismaya cekiosun , yok anlamazsin yok inandin mi ..

neyse basindan gecen gordugun sey onu yazicaksin ki insanlarin fikirleri olsun .

mig
03-02-2010, 22:39
bunlari yazsana iste , ben senden bunlari istiyorum ama olayi ikili tartismaya cekiosun , yok anlamazsin yok inandin mi ..

neyse basindan gecen gordugun sey onu yazicaksin ki insanlarin fikirleri olsun .

daha neler var :) zamani gelince yazariz..

Mali
04-02-2010, 01:02
Mustafa hastasisin bu islerin :)