PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RX8 tabularını yıkmaya geldim

COOLFEAR
04-02-2010, 23:44
esmeril racing kit rx8 414 whp :eek:
c4uGk5K0ZTk

s2000 rx8 vs tt s2000 evet daha hızlı ama ltfn rx8 sesini dinleyin
Nmx7UCG70Pw

insan cok parası zamanı olursa iki rx8 motorunu birlestirir 4 rotorlu yaparsa ses nasıl olur favorim bu boyle olur:icon_wack

TGxKS2RQLvw&feature=related

aynı aracın yakından çekimi
uwoEgX-ccz0

gzl seyirler

Dou
04-02-2010, 23:55
Misyoner misiniz? :hahaha:

arfy
05-02-2010, 00:00
malesefki videoların hiç biri görünmüyor .. yanlış eklemişsiniz ..

sizden alıntı yapıp editleyerek foruma ekliyorum :

esmeril racing kit rx8 414 whp :eek:
c4uGk5K0ZTk

s2000 rx8 vs tt s2000 evet daha hızlı ama ltfn rx8 sesini dinleyin
Nmx7UCG70Pw

insan cok parası zamanı olursa iki rx8 motorunu birlestirir 4 rotorlu yaparsa ses nasıl olur favorim bu boyle olur:icon_wack

TGxKS2RQLvw&feature=related

aynı aracın yakından çekimi
uwoEgX-ccz0

gzl seyirler

M_PROJECT
05-02-2010, 00:04
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=32937

nicomedia
05-02-2010, 00:11
bende benim pcde sorun vr sandım
az önce format attım dnslerle oynayacaktım az daha eksik bişeler var diye :D

COOLFEAR
05-02-2010, 00:13
çok pardon arkadaşlar dikkat etmemişim düzelttim

Göktürkm
05-02-2010, 00:34
çok pardon arkadaşlar dikkat etmemişim düzelttim

sanki hala bi eksik var :)

zıpzıp
05-02-2010, 01:13
:) iyiymiş

MuratB
05-02-2010, 01:22
noldu tabular yıkıldı mı biraz geç kaldım

imparatoR
05-02-2010, 11:01
:soru:hala problem var sanrıım açılmıyor

Antalyalogy
05-02-2010, 15:40
Şaka bir yana double olanın ses iyi imiş...

_opeth
05-02-2010, 15:42
bende türkiyede bi rx8 modlandı sandım

Gariban
05-02-2010, 16:11
ben yapcam onuda şu arabayla işim bi bitsin 1-2 saplamak istediğim araba var tabuları yıkılmayı bekleyen ondan sonra ben yapcam :)

ygtkrmdnz
05-02-2010, 16:23
Rx8 in ses muazzam mış :)

VtecDream
05-02-2010, 19:16
dnsleri verebilicek ?

COOLFEAR
06-02-2010, 02:57
www.opendns.com
daki dnsler işini görücektir sanırım

malesef rx8 modluycak adam yok yok turbo takılınca motor bitiormus vs deniyor yunanistanda turbolu 500hp 200bin km rx8ler var anlam veremiyorum:D

M_PROJECT
06-02-2010, 02:59
elektrik supurgesi = rotary :D

guzel v8 swap oluyo :D

Bestsi
06-02-2010, 10:49
elektrik supurgesi = rotary :D

guzel v8 swap oluyo :D

ben twinturbo elektrik supurgesine bayıldım istedigin an koparıyorsun arkasını arabanın kıskançlık yapma :D

KSK-VTEC
06-02-2010, 10:53
www.opendns.com
daki dnsler işini görücektir sanırım

malesef rx8 modluycak adam yok yok turbo takılınca motor bitiormus vs deniyor yunanistanda turbolu 500hp 200bin km rx8ler var anlam veremiyorum:D

2009 senesinde kayserili bi arkadaş yapmış greddy kit ile sonra tork garajda tekrar yapılmış diye duydum

Bilgili arkadaşlar bi dökülsün bakalım wankel motor neden çabuk biter tr de

_opeth
06-02-2010, 11:23
2009 senesinde kayserili bi arkadaş yapmış greddy kit ile sonra tork garajda tekrar yapılmış diye duydum

Bilgili arkadaşlar bi dökülsün bakalım wankel motor neden çabuk biter tr de

mazda türkiyenin bilgisizliğinden kaynaklanan bazı problemler var. araca normal sentetik veya yarı sentetik yağ koymaya kalktı mazda çünkü wankel motora özgü yağ japonyadan uzunca bir süre getirilmedi. tabi wankel motoru bilmeyen ustalar sayesinde de "bişey olduğunda sanayiide usta nası bulacaz" dendi vs vs.

COOLFEAR
06-02-2010, 13:31
aslında söyle satılık direk kitler var evet kayseride mmpower yaptı birtane ama 280 whp tarzı bi güç aldılar evet en bilgili olnar ama onlar bile motor değiştirdi Mazdaya gelince mermerler cok inkar etti biz rx8 kullanıcıları tr yurtdısı forumları rotaryclub vs forumlardan derdimizi yazıp yurtdısı kullanıcılarından yardım aldık zira dunyadaki en buyk 2. rotary kulubu yunanistanda yani adamlarda b20 motorlu turbo meslemeli motorlar cirit atıyor rx8ler 200binde usada 150bin mil yapan rxler rx3ler var hatta tek sebebi eksik bilgi ama ben kayserideki mmpowerı destekliyorum yeni motor yapıyorlar umarım altından kalkarlar bizde faydalanırız çözümler hep problemlerden çıkmıştır zzaten.

mig
06-02-2010, 19:22
RX8 stok olarak kullandim, alt devirleri olmayan suspansiyonu sanzumani garip bir arac..greddy turbo kit taktik, cobb AP ile tune yaptik 6-7 psi basincta, motorda yaklasik 280HP cikti..4 silindirden cikan guc cikmadi, malesef yani turbo kiti ile yaklasik 40-50HP bisey aldik..arac hala yavas ve bayik. RX8 bence kesinlikle basarisiz bir arac..ne yaparsaniz yapin bu arabadan guc cikmaz, bol bol dert cikar. RX7 derseniz olay tamamen farkli, bende severim 450HP 1250kg arkadan itis arac :)

bu meksikali arkadaslarda biraz abartmis, arac gozden kayboluyor falan diyorlar ama biryere gittigi yok :) farkindaysaniz 1.viteste full-boost bile gormuyor ancak 2de yurumeye basliyor....

ses cok cok iyi ona diyecek birsey yok, ama tabulari yikmaz bu meksika spec arac..

COOLFEAR
06-02-2010, 21:03
Rx8 in zaten hızlı bir araç olmadığını bende kabul ediyorum ağır çok yakan garipbir motor
ama zaten insanların (japon) üstüne basa basa soylediği şey su bu araba drag roll için değil yol tutuş aracı keza fifth gear ve topgear gibi programlarda kendini kanıtladı Zaten türkiyede modlananamış denmesi biraz garip olmuş zira bir dunya modlu araba yurtdısında mevcut şuan tarsıtıgımız konu ep3 le fn2 gibi keza rx7 de hidrolik direksiyon bile yok yani canınız sıkılor cok paranız varsa arka koltuğu çıkar cd paleyrı cıkar hidrolik dreksiyonu cıkar arkada piskopat gibi 350lt bagaj zaten ilginc bir durum ozaman bakalım şuda var çoğu zaman yoldangecerken gözleri üstüne çektiği kesin sebep zaten trde olmaması yoksa s2000 tarzı yürüyen bir araç değil ama bana koltuk ısıtması 380w bose müzik sistemli araç gösterin lütfen keza çoğu hondada klima dahi yok:D sonuç şu araçı neden niçin alıosun Bu ara suspansiyonu garip denilen araç http://www.bilstein.com/ kullanıyor dip not stock olarak:D

mig
06-02-2010, 23:02
Rx8 in zaten hızlı bir araç olmadığını bende kabul ediyorum ağır çok yakan garipbir motor
ama zaten insanların (japon) üstüne basa basa soylediği şey su bu araba drag roll için değil yol tutuş aracı keza fifth gear ve topgear gibi programlarda kendini kanıtladı Zaten türkiyede modlananamış denmesi biraz garip olmuş zira bir dunya modlu araba yurtdısında mevcut şuan tarsıtıgımız konu ep3 le fn2 gibi keza rx7 de hidrolik direksiyon bile yok yani canınız sıkılor cok paranız varsa arka koltuğu çıkar cd paleyrı cıkar hidrolik dreksiyonu cıkar arkada piskopat gibi 350lt bagaj zaten ilginc bir durum ozaman bakalım şuda var çoğu zaman yoldangecerken gözleri üstüne çektiği kesin sebep zaten trde olmaması yoksa s2000 tarzı yürüyen bir araç değil ama bana koltuk ısıtması 380w bose müzik sistemli araç gösterin lütfen keza çoğu hondada klima dahi yok:D sonuç şu araçı neden niçin alıosun Bu ara suspansiyonu garip denilen araç http://www.bilstein.com/ kullanıyor dip not stock olarak:D

sen bir kullanda 1den2ye at bakalim suspansiyon neler yapiyor sana gor :D besik gibi salliyor adami ileri geri..

COOLFEAR
06-02-2010, 23:06
sen bir kullanda 1den2ye at bakalim suspansiyon neler yapiyor sana gor besik gibi salliyor adami ileri geri..

arabalarıma bakarsan sevinirim bir ara:D

ahmet3425
07-02-2010, 00:30
sen bir kullanda 1den2ye at bakalim suspansiyon neler yapiyor sana gor :D besik gibi salliyor adami ileri geri..

o nasıl sallanıyormus ki e46 m3 ile aynı dereceleri yapıyor bu arac pistte bana bunun acıklamasını yapabilir misin?

Jam da Joker
07-02-2010, 01:51
Bugün showrooma kırmızısı geldi inceledim yeni kasa çok hoş duruyor stopları hariç gayet güzel.. Yeni farlar tampon ve özellikle jantlar çok güzel.. Beyaz kırmızı siyah olarak 3 renk gelicekmiş yeni kasa, ilk partide beyaz satmışlar hakikaten beğendim ama işte benzin ortalaması hala saçma onuda mtv ile dengeliyor diyelim..

mig
07-02-2010, 19:35
sen bir kullanda 1den2ye at bakalim suspansiyon neler yapiyor sana gor besik gibi salliyor adami ileri geri..

arabalarıma bakarsan sevinirim bir ara:D

ahaha iyi demissin :)

seni sallamiyormu kardes benim kullandigim US spec'te acaba bilsteinmi yok :)

mig
07-02-2010, 20:02
o nasıl sallanıyormus ki e46 m3 ile aynı dereceleri yapıyor bu arac pistte bana bunun acıklamasını yapabilir misin?

bu testi gormek isterim..

varmi link?

bu testte RX8 A-spec modeli ama yinede yavas..

nKFSpXm8-Vg

OmerRS
07-02-2010, 20:09
Top geardaki süreden bahsediyor sanırım arkadaş. Pist ıslaktı onu da gözönünde bulundurun.

mig
07-02-2010, 20:19
Top geardaki süreden bahsediyor sanırım arkadaş. Pist ıslaktı onu da gözönünde bulundurun.

:icon_tup:

VTec_king
07-02-2010, 20:20
s2000 e bak hele:P

ahmet3425
07-02-2010, 20:54
bu testi gormek isterim..

varmi link?

bu testte RX8 A-spec modeli ama yinede yavas..

nKFSpXm8-Vg

bu japonların yaptıgı testlerin cogu fazla iyimser o nasıl bir s2000 mis oyle m3 u duzde geciyor:) roll yapsalar demek boy boy koyup gidicek bide masallah 507 beygirlik arabadan daha hızlı:D

mig
07-02-2010, 21:43
bu japonların yaptıgı testlerin cogu fazla iyimser o nasıl bir s2000 mis oyle m3 u duzde geciyor:) roll yapsalar demek boy boy koyup gidicek bide masallah 507 beygirlik arabadan daha hızlı:D

virajdan cikis hizina bakmak lazim 2 aracin..
agirlik/beygir oranina bakmak lazim..

roll yapsalar tabiki M3 alir :)

ama kusra bakma kardes, yanlisin var bu RX8 vs M3 konusunda..ne desen sonuc degismez, o yuzden japonlara laf soyleme.. adamlar delikanli gibi test yapmislar almanlar japonlari gecmis ;)

COOLFEAR
07-02-2010, 21:58
ya zaten ben rx8 m3 m5 e boy boy koyar demiyorumki olay m3 gibi bir aracla rx8 gibi bir aracın arasındaki hp oranları ve fiyat aralıgındaki yakın derece yoksa haşa rx8 m3den iyidir demiyorum ve sunuda kabul ediyorum bütün japon arabaları konfor stil asalet olarak alman arabalarından fersa fersah gerideler malesef ama rx8 in içi daha başarılı bende motor konusundaki tek azıcık interior design konusundada göstermeleri

yasinS
07-02-2010, 22:05
RX8 tam bir bulmaca enteresan bir hadise vergisi en düşük spor araç ünvanı var bir kere ben tip olarak sevdiğim bir araç.Tabum filan yok...

Bugün alman geçer yarın japon kaldığı yerden devam eder....
alman asla kalıcı olamaz japonlar gibi arayada ne bir fransız girebilir nede bir italyan...

COOLFEAR
07-02-2010, 22:20
yasin diosun araya ferrari ve maybach sokmayın:D istemem

yasinS
07-02-2010, 22:30
yasin diosun araya ferrari ve maybach sokmayın:D istemem

japonun kafasına soru işareti düşürürsen bu işin sınırı yok der :D:D

japon detaycı bir anlayışa bürünmediği takdirde (almanlar gibi) bu piyasanın tek hakimi...

herkes video paylaşıyor alman geçmiş japonu bilmem ne olmuş...

almanın konforuna japonun hızına kimse yetişemez...

mig
08-02-2010, 19:02
japonun kafasına soru işareti düşürürsen bu işin sınırı yok der :D:D

japon detaycı bir anlayışa bürünmediği takdirde (almanlar gibi) bu piyasanın tek hakimi...

herkes video paylaşıyor alman geçmiş japonu bilmem ne olmuş...

almanın konforuna japonun hızına kimse yetişemez...

aman kardes alman japon tartismasina sokma bizi :)

biz hepsini severiz, kayirmadan haklarini veririz..

mig
08-02-2010, 19:11
ya zaten ben rx8 m3 m5 e boy boy koyar demiyorumki olay m3 gibi bir aracla rx8 gibi bir aracın arasındaki hp oranları ve fiyat aralıgındaki yakın derece yoksa haşa rx8 m3den iyidir demiyorum ve sunuda kabul ediyorum bütün japon arabaları konfor stil asalet olarak alman arabalarından fersa fersah gerideler malesef ama rx8 in içi daha başarılı bende motor konusundaki tek azıcık interior design konusundada göstermeleri

pistte RX8 M3'u geciyor demistinya, ona cevap olarak koydum testi..A-spec modeli bile yavas malesef..normal modeli ne yapardi onu dusunmek lazim..yoksa alman iyidir diye bir iddam yok, EVO yada STi M3'u gecerdi o pistte...

meselenin asli sudurki, RX8'i adam etmek icin cok para harcamak lazim, cok emek vermek lazim..ben bu arabayla evlendim baska araba beni kesmez dersen saygi gostermesi lazim herkesin, ama seninde cok emek vermen lazim eger cidden proje arabasi yapacaksan bu arabayi.. eger burda olsaydin sana 2003 350Z alirdik $13-15000 arasina, ustune $10000 daha harcardin 500HP/700tork makinan olurdu..O yuzden dusunmek lazim evlenmeden once gozu kapali girilmez bu islere :)

Burak VTEC
08-02-2010, 22:40
Abi benim rx8 tabularımı yıkman için o aracı ortalama 10-12lt yakar hale getirmen lazım.Arkadaşımdan zor bela aldım rx8ini 22-25lt ye yakın tüketmişim.60km sonrasında geri verdim aracı :D

COOLFEAR
09-02-2010, 00:07
benima racım 2007 model ilk sahibiyim daha 8bin km:D yani pek km yaptıgım soylenemez nie az kullanıyorumv ergisi uygun bir ikinciside
cogu insan bilmez ama trdeki ilk rx5 babamındı kendisi askerken ki ben ozaman portakalda vitamin kendiisi bu arabayı cok sevmiş taaaaaaa amerikalardan asker maasıyla binbir güçlükle getirmiş daha sonra rx7 gen 1 almıştı o araba da babam zevk için kullanırdı bende o arabaya bincek günü kollardım bende aile gelenegi icin rx8 aldım arabamı cok seviorum evet cokmu yakıyor cok yakıyor cogu arabadan hatta hp düşük arabalardan daha az gidiyor olabilir ama ben cok memnunum ama malesef evlilik arifesi yüzünden satıp bassamda gitmeyen bir suv almak istiyorum belkim satmam durur kendi cocuguma tertemiz araba bırakırım zira kendim pilot oldugum icin trye kendi imkanlarımda dexelia bile geitrmiştim :D anlaşıldı sevdiremices bu arabayı:D

mig
09-02-2010, 00:50
benima racım 2007 model ilk sahibiyim daha 8bin km:D yani pek km yaptıgım soylenemez nie az kullanıyorumv ergisi uygun bir ikinciside
cogu insan bilmez ama trdeki ilk rx5 babamındı kendisi askerken ki ben ozaman portakalda vitamin kendiisi bu arabayı cok sevmiş taaaaaaa amerikalardan asker maasıyla binbir güçlükle getirmiş daha sonra rx7 gen 1 almıştı o araba da babam zevk için kullanırdı bende o arabaya bincek günü kollardım bende aile gelenegi icin rx8 aldım arabamı cok seviorum evet cokmu yakıyor cok yakıyor cogu arabadan hatta hp düşük arabalardan daha az gidiyor olabilir ama ben cok memnunum ama malesef evlilik arifesi yüzünden satıp bassamda gitmeyen bir suv almak istiyorum belkim satmam durur kendi cocuguma tertemiz araba bırakırım zira kendim pilot oldugum icin trye kendi imkanlarımda dexelia bile geitrmiştim :D anlaşıldı sevdiremices bu arabayı:D

RX9 cikicak yakinda ;)