PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Muayenesi için yardım...

SON TC
08-02-2010, 10:41
Arkadaşlar bu konuyla ilgılı konu açıldımı bılmıyorum baktım göremedım ama ;Aracımın muayenesi bitmek üzere Nerde ne şekılde ve ne elrı sökerek muayeneden geçirebilirz /veya tanıdıgımız yardımcı olabılecek bi arkadaşımız varmı bu konuda...
+Araçta komle folyo kaplama varMuayenede bu sorun olur mu ?

asvtec
08-02-2010, 10:49
Ruhsattaki renk ile aracınızın rengi farklıysa muayeneden geçmez ya söktüreceksin ya da araç rengini ruhsata tescil ettireceksin.

sinan-s
08-02-2010, 10:50
Abi egsozun orjınalı nı tak ve yandaki yanık duran sinyalleri söndür.Rahatlıkla geçersin..Kaplama olayına bişey diyeceklerini sanmıyorum..Havalı korna varsa onuda orj yap..Yangın tüpü çift reflektör ve ilk yardım çantası yanında olsun..Trafik sigortan tam ve vergi borcun yoksa tamamdır..

SON TC
08-02-2010, 10:54
Ruhsattaki renk ile aracınızın rengi farklıysa muayeneden geçmez ya söktüreceksin ya da araç rengini ruhsata tescil ettireceksin.

Ruhsatta bal sarısı yazıyor; araç resımlerde göruldugu gibi şuan sarı renk ?

Film
angel far
egzos
zenon
far ayarına bakıyorlar mı ?
kat ı takmalımıyım ?

Birde renk deişikligini Ruhsata işletmek mı daha malıyetlı olur yOksa;muayane yapan a birşeyler ateşlemek mi daha uyguna gelir ?

sinan-s
08-02-2010, 10:56
Film hafif kusur olarak geçiyor..Angel far da sıkıntı yok.Egsoz dediğim gibi orj tak son susturucuyu.xenon da sıkıntı yok far ayarı hafif kusur kat iptaline bişi demiyorlar..Renkte işletmek en iyisi ama sarı diye yazıyor ise bişi demezler,ama kaputu açınca orj renk ortaya çıkacak o zman nolur bilemem

SON TC
08-02-2010, 11:20
hıımm orjın son susturucuyu ve kat ı takıp bi şansımızı deneyecegız diosun yanı sinan kardeşimm ;)