PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada bilinen iyi bir göğüs cerrahı ?

Chatin
21-02-2010, 01:39
Kardeşimin pnömotoraks ki akciğerin sönümlenmesi diyeyim basitçe sorunundan dolayı biraz önce gazi hastanesinden geliyorum. Bu ikinci pnömotoraks ki bu demek oluyor ki ameliyat olması lazım.

Fakat ne bileyim sırf denk geldiği için gaziye gittik ki kardeşim bir önceki tecrübesinden dolayı tüp takılmasını attığı imza ile reddetti ve sadece ameliyat gününü beklemek istiyor zararına bile olsa ama pek beğenemedim işleyişini ciddiyetini doktorların tavırlarını.

Biraz araştırınca yenimahalle sanatoryum hastanesinin bu işte en iyi olduğunu duydum doktor arkadaşımdan. Ama ameliyat sonrası nasıl bir hizmet veriliyor bilmiyorum ki ameliyat kadar ameliyat sonrası bakım da çok önemli. çünkü bu ameliyat sonrası sanırım 1 hafta kadar hastanede yatar.

işte bu yüzden hacettepe yada ankara üni de dahil iyi bir göğüs cerrahı tanıyan yada bilen var mı ? para konusunda sıkıntı olmadan özel hastane de olabilir yani şu hastanedeki şu hoca gibi. mümkünse bir prof istiyorum yine ücreti ne ise vererek. Tamam çok büyük bir ameliyat değil ama yinede iyisi olsun ve sorunsuz olsun istiyorum.

bu konuda yardımı olabilecek kişiler var mı ?

şimdiden geçmiş olsun diyeceklere ve yardımı dokunabilecek kişilere teşekkürler. ola ki giremem diye ..

not: işte bakın durum bu bırakın şu sigarayı diyemem hiçbirinize ama sigaranın faydasını gören beri gelsin diyebilirim.

Low-Rider
21-02-2010, 01:40
Geçmiş olsun Çetin , acil şifalar

OmeR-FE
21-02-2010, 01:41
Geçmiş Olsun.
Acil Şifalar Diliyorum.

hakotech
21-02-2010, 01:42
çok büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin inşallah...

Ahmetfikri
21-02-2010, 01:46
geçmiş olsun acil şifalar
tam sigara yakarken okudum içim kötü oldu

bora1311
21-02-2010, 02:03
cok gecmis olsun, acil sifalar...

Chatin
21-02-2010, 02:08
Geçmiş olsun Çetin , acil şifalar

Geçmiş Olsun.
Acil Şifalar Diliyorum.

çok büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin inşallah...

geçmiş olsun acil şifalar
tam sigara yakarken okudum içim kötü oldu

cok gecmis olsun, acil sifalar...

Allah razı olsun .. Bu sağlık sorunları cidden can sıkıcı .derler ya sağlık olsun .. harbiden de sağlık olsun gerisi boş.

TolgaEsentepe
21-02-2010, 02:13
Üzüldüm vallahi ya.. Çok geçmiş olsun elimden keşke gelseydi birşeyler..

Z20LET
21-02-2010, 02:19
Çetin geçmiş olsun hacım. Inşallah problemsiz bir şekilde kurtulursunuz keşke yardımci olabilsem bu konuda ama hiç tanıdık yok. Insallah yardımcı olabilen çıkar bu konuda sana. Acil şifalar diliyorum...

Dragger
21-02-2010, 02:20
Gecmis olsun kardesim :(

Mr.K
21-02-2010, 02:22
cok cok gecmis olsun :(

R-Turbo
21-02-2010, 02:22
haco çok geçmiş olsun... yarın bi bizimkilere sorim tanıdık varsa haber veririm mutlaka sana

recepserkan43
21-02-2010, 02:37
GATA dan birileri ile bi görüş bi arkadaşım bu hastalıktan ötürü orda tedavi görmiştü yarın tam adını alırım doktorun geçmiş olsun

M_PROJECT
21-02-2010, 02:37
cok gecmis olsun .

Kağan Celep
21-02-2010, 02:42
geçmiş olsun :(, acil şifalar dilerim.

khan
21-02-2010, 02:42
Allah acil sifalar versin insallah.

Berkan
21-02-2010, 02:43
Geçmiş olsun acil şifalar

Chatin
21-02-2010, 04:02
Üzüldüm vallahi ya.. Çok geçmiş olsun elimden keşke gelseydi birşeyler..

Çetin geçmiş olsun hacım. Inşallah problemsiz bir şekilde kurtulursunuz keşke yardımci olabilsem bu konuda ama hiç tanıdık yok. Insallah yardımcı olabilen çıkar bu konuda sana. Acil şifalar diliyorum...

Gecmis olsun kardesim :(

haco çok geçmiş olsun... yarın bi bizimkilere sorim tanıdık varsa haber veririm mutlaka sana

GATA dan birileri ile bi görüş bi arkadaşım bu hastalıktan ötürü orda tedavi görmiştü yarın tam adını alırım doktorun geçmiş olsun

cok gecmis olsun .

geçmiş olsun :(, acil şifalar dilerim.

Allah acil sifalar versin insallah.

Geçmiş olsun acil şifalar

çok sağolun..hepinizden Allah razı olsun..

bu arada bu hastalığın nedeni biraz yapısal biraz da şans. ama genel olarak zayıf ,uzun boylu ve 20 li yaşlardaki gençlerde oluyor. yani sigara ana neden değil tetikleyici neden. ama olursanız sigara ömür boyu yasak.

bir şeyin değeri cidden kaybedilince anlaşılıyor

TC_VTEC
21-02-2010, 08:35
Geçmiş Olsun
Acil Şifalar Diliyorum.

ArMy
21-02-2010, 08:41
Geçmiş olsun..Sanatoryum hastanesi akciğer üzerinde uzman bir hastane..Tercih edebilirsiniz..

ice
21-02-2010, 09:10
Cok gecmis olsun bir cerrah arkadasimin numarasini ozelden yolluyorum.Umarim bir faydasi dokunur.Cuneyt Verdi Dersin telini

Murat
21-02-2010, 11:58
çok büyük gçmiş olsun.Allah yardımcınız olsun kardeş.

TünayK
21-02-2010, 12:34
cok gecmıs olsun...nacızane tavsıyem gazı den uzak durmanız yonunde...dıger devlet hastanelerı hakkında pek bır bılgım yok ancak..ozel olarak baskentıde tavsıye etmıyorum..ne zaman gıtsek kesın adamın canını sıkacak bır sey yapıyorlar...medıcanayı onerırım doktorlar baya ıyı genelen askerı kokenlı doktorlar var...hızmet ve kosullar on numara zaten...tekrar gecmıs olsun...

makif84
21-02-2010, 13:20
bayındır veya güven hastanesini tavsiye ederim

Armageddon
21-02-2010, 16:59
Çok büyük geçmiş olsun :(

umut01
21-02-2010, 17:10
geçmiş olsun, acil şifalar

doush
21-02-2010, 20:04
Geçmiş olsun :(

Ae86
21-02-2010, 20:11
İzmirde olsaydınız doktorumuz vardı.Allah en kısa zamanda şifa versin.

ice
21-02-2010, 20:37
Cok gecmis olsun bir cerrah arkadasimin numarasini ozelden yolluyorum.Umarim bir faydasi dokunur.Cuneyt Verdi Dersin telini

Verdigim numaranin bir faydasi dokundu mu ?

SONE-R
21-02-2010, 20:42
geçmiş olsun Çetin..umarım tez zamanda iyileşir kardeşin..

omer_yildir
21-02-2010, 21:23
Merhaba foruma ilk mesajım konuyu görünce yazayım dedim. kendimi hemen tanıtıcağım. Babam 2003 senesinde aynı hastalığa yakalandı ve ilk olarak bizde hacettepe hastanesine gittik. orada tüp takıldı 10 gün civarı orada kaldı ve daha sonra ameliyata karar verildi. Araştırmalardan sonra akciğer üzerine en deneyimli hastanenin sanatoryum hastanesi olduğunu öğrendik. Orada bir prof tarafından ameliyat edildi. Üstelik tamamen sağlık güvencesi kullanıldı ekstra para verilmedi. Ve ameliyattan sonra en ufacık bir sıkıntısı yok. Şiddetle sanatoryum hastanesini tavsiye ederim. Sadece odalar çok kalabalıktı özel oda da kalırsanız daha güzel bir tedavi dönemi geçirir. Çok geçmiş olsun. Paniklemeyin ameliyattan sonra gayet sağlıklı olur işallah.

fangio
21-02-2010, 21:28
Geçmiş olsun. :( Ben bir araştırayım. Sana pm atarım.

Tunacan
21-02-2010, 21:41
Acil şifalar Çetin...

Chatin
21-02-2010, 22:48
Geçmiş Olsun
Acil Şifalar Diliyorum.

Geçmiş olsun..Sanatoryum hastanesi akciğer üzerinde uzman bir hastane..Tercih edebilirsiniz..

mesajlara şimdi bakıyorum hoca geldi pm eyvallah yarın sabah arayacağım arkadaşı.

cok gecmıs olsun...nacızane tavsıyem gazı den uzak durmanız yonunde...dıger devlet hastanelerı hakkında pek bır bılgım yok ancak..ozel olarak baskentıde tavsıye etmıyorum..ne zaman gıtsek kesın adamın canını sıkacak bır sey yapıyorlar...medıcanayı onerırım doktorlar baya ıyı genelen askerı kokenlı doktorlar var...hızmet ve kosullar on numara zaten...tekrar gecmıs olsun...

yarın sabahtan başlıyor çalışmalar oraya da gideceğim

bayındır veya güven hastanesini tavsiye ederim

oralara da gideceğim

Çok büyük geçmiş olsun :(

geçmiş olsun, acil şifalar

Geçmiş olsun :(

İzmirde olsaydınız doktorumuz vardı.Allah en kısa zamanda şifa versin.

Verdigim numaranin bir faydasi dokundu mu ?

yarın sabah inşallah

geçmiş olsun Çetin..umarım tez zamanda iyileşir kardeşin..

Merhaba foruma ilk mesajım konuyu görünce yazayım dedim. kendimi hemen tanıtıcağım. Babam 2003 senesinde aynı hastalığa yakalandı ve ilk olarak bizde hacettepe hastanesine gittik. orada tüp takıldı 10 gün civarı orada kaldı ve daha sonra ameliyata karar verildi. Araştırmalardan sonra akciğer üzerine en deneyimli hastanenin sanatoryum hastanesi olduğunu öğrendik. Orada bir prof tarafından ameliyat edildi. Üstelik tamamen sağlık güvencesi kullanıldı ekstra para verilmedi. Ve ameliyattan sonra en ufacık bir sıkıntısı yok. Şiddetle sanatoryum hastanesini tavsiye ederim. Sadece odalar çok kalabalıktı özel oda da kalırsanız daha güzel bir tedavi dönemi geçirir. Çok geçmiş olsun. Paniklemeyin ameliyattan sonra gayet sağlıklı olur işallah.

çok teşekkürler hoca. evet ilginç bir şekilde herkes sanatoryumu öneriyor. yarın bakıyorum ameliyat sonrası koşullarını

Geçmiş olsun. :( Ben bir araştırayım. Sana pm atarım.

tamam hoca bekliyorum

Acil şifalar Çetin...

======o=======

cümleten Allah razı olsun .. yarın sabahtan başlıyorum araştırmaya . içten teşekkürler.

chiefkadir
21-02-2010, 23:05
Geçmiş olsun Ank.Tıp.Fak eskı başhekimi Uğur hoca çok ıyı bır prof.dur.
http://www.ugurgonullu.com/

On3R
22-02-2010, 00:13
Çetin müsait olunca ara beni.Hacettepe için görüşelim.

emre yeşil
22-02-2010, 00:17
Geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin inşallah

s.alican
22-02-2010, 00:18
evet sanatoryum göğüs hastalıkları hastanesi gayet iyi bir hastane bende duydum doktor bi abim var onla bii konuş derim :)

ouzs
22-02-2010, 00:28
çetinim büyük geçmiş olsun. araştırıyım bende seninle beraber. güzel bi yer bulup halledices inşallah bu olayı. allah şifa versin.. ararım seni.

erkin006
22-02-2010, 00:54
Çetin geçmiş olsun...mesadamıydı bayındırdamıydı vardı bi tanıdık ama netleştirip haber veririm olmazsa...

brv
22-02-2010, 01:17
çok geçmiş olsun acil şifalar...
inşallah en kısa zamadan tekrar sağlığına kavuşur...

Chatin
22-02-2010, 23:36
Geçmiş olsun Ank.Tıp.Fak eskı başhekimi Uğur hoca çok ıyı bır prof.dur.
http://www.ugurgonullu.com/

Çetin müsait olunca ara beni.Hacettepe için görüşelim.

Geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin inşallah

evet sanatoryum göğüs hastalıkları hastanesi gayet iyi bir hastane bende duydum doktor bi abim var onla bii konuş derim :)

çetinim büyük geçmiş olsun. araştırıyım bende seninle beraber. güzel bi yer bulup halledices inşallah bu olayı. allah şifa versin.. ararım seni.

Çetin geçmiş olsun...mesadamıydı bayındırdamıydı vardı bi tanıdık ama netleştirip haber veririm olmazsa...

çok geçmiş olsun acil şifalar...
inşallah en kısa zamadan tekrar sağlığına kavuşur...

cümleten Allah razı olsun.. bugün yeniden tetkik yapıldı ve istirahatle geçecek konuma geldiği anlaşıldı. yani gittikçe küçülüyormuş açıklık. o yüzden ameliyat şimdilik olmayacak. bu güzel gelişme iyi oldu.şükürler olsun. yine de herkese içten teşekkürler canlar.

sevgilerimle

On3R
22-02-2010, 23:56
Çetin Hacettepe'den çıkamıyorum zaten istesemde o yüzden aklına takılan soru olursa burdan da sordururuz.Ne gerekirse bu taraftanda hallederiz.Sevindim iyi gelişme olduğuna.Tekrar geçmiş olsun.

Chatin
23-02-2010, 00:35
Çetin Hacettepe'den çıkamıyorum zaten istesemde o yüzden aklına takılan soru olursa burdan da sordururuz.Ne gerekirse bu taraftanda hallederiz.Sevindim iyi gelişme olduğuna.Tekrar geçmiş olsun.

saol canım

tamam bir gelişme olursa iletirim sana da..

STP
23-02-2010, 00:39
gecmıs olsun acıl sıfalar dılerım