PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lanetli burnout serisi

M_PROJECT
22-02-2010, 23:38
yatirmi var ne bu burnout yapan adamlarin sectikleri yerde anlamis degilim :D

vF4fJU8_t0o

http://www.youtube.com/watch?v=vF4fJU8_t0o&feature=popt02us12

dragstar
22-02-2010, 23:44
gerizekalılar bide halatla bağlamışlar arkadan:D

Kakus
22-02-2010, 23:53
Etraftada pek devasa bi kitle gözükmüyor.Yalandan yere canını acıtmış arabanın,yazık etmiş...

MR.TurboALİ
23-02-2010, 00:04
Etraftada pek devasa bi kitle gözükmüyor.Yalandan yere canını acıtmış arabanın,yazık etmiş...

ne mantık çözemedim :icon_wack

ruudvan
23-02-2010, 00:06
araba yanarken bırısı taze suuu dıemı bagırıo :d

Kakus
23-02-2010, 00:13
ne mantık çözemedim :icon_wack

Şöyle anlatiym;
Çevrede çok büyük bir seyirci kitlesi olsaydı, mesela çok büyük bi drag organizasyonu için toplanmış 1000lerce kişi önünde yapılsaydı bu gösteri, belki o zaman "Etrafta onca seyirci var, herkesi çılgınca eğlendirmiş adam, arabasını üzdüğüne deymiş..." diyebilirdik. Ancak bu az once anlattığımdan ziyade, 30-40 kişiye hava atmak için yapılan ucuz bi gösteri gibi duruyo... :)

Ayrıca bişeyi çözemediğinizde bunu :icon_wack değilde bunu; :beuj: kullanırsanız insanlar çok daha ılımlı yaklaşırlar :) İlginiz için teşekkür ederim.

MR.TurboALİ
23-02-2010, 00:30
Şöyle anlatiym;
Çevrede çok büyük bir seyirci kitlesi olsaydı, mesela çok büyük bi drag organizasyonu için toplanmış 1000lerce kişi önünde yapılsaydı bu gösteri, belki o zaman "Etrafta onca seyirci var, herkesi çılgınca eğlendirmiş adam, arabasını üzdüğüne deymiş..." diyebilirdik. Ancak bu az once anlattığımdan ziyade, 30-40 kişiye hava atmak için yapılan ucuz bi gösteri gibi duruyo... :)

Ayrıca bişeyi çözemediğinizde bunu :icon_wack değilde bunu; :beuj: kullanırsanız insanlar çok daha ılımlı yaklaşırlar :) İlginiz için teşekkür ederim.

lafım sana değildi kardeşim bi yanlış anlaşılma olmasın. senden alıntı yaparak videoya yorum yapmaktı yani bende seninle aynı fikirdeyim demeye getirdim olayı ne mantık derken arabayı üzenlere gönderme yaptım , o yüzden herdaim:icon_wack ve her zman :icon_wack okey :icon_tup:

Ludacris
23-02-2010, 00:45
İnsan faktörü ama bakış açısı münasip yerlerden.