PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rover içindeki hayvanları bulmama yardım edin...

yaşar
06-03-2010, 13:51
Dün akşam ataşehirden çıktıkdan sonra bizim arkadaşları sıkıştırıp daha sonra bizimkilerin otobanda durdurması sonucu aşagı inen arkadaşın üzerine araba sürüp vuran o arkadaşları tanıyan varsa ALLAH rızası için yardımcı olmalarını istiyorum .

Patlıcan moru rover marka araç 4 kapı plaka belli değil araç içinde 3 kişilermiş ...

Diğer konuyu silebilirsiniz yanlış yere açmışım özür dilerim .

Killah
06-03-2010, 14:19
emniyete başvurun, bulunan güzergah üzerinde kamera falan varsa tespit edebilirsiniz belki. Geçmiş olsun.

özgür67
06-03-2010, 14:22
Geçmiş olsun çok üzücü bir olay:(Bu kadar mı göz döndü insanların

SekoLive
06-03-2010, 14:22
sahibinden.com ilanlarına bi göz gezdirin abi belki denk gelir.

olcay_bora
06-03-2010, 14:23
güzergahtaki mobeselerin kodlarını alın gidin karakola

Kakus
06-03-2010, 14:24
Konu başlığı değişmiş, uygun hale getirilmiş :) Sahibindenden satılık ilanın bulup telefon numarasından arama belki size yardımcı olabilir ancak kavga ile bi yere varabiliceğini sanmıyorum :)

yaşar
06-03-2010, 14:56
Karakola gidipde yardımcı olacaklarını düşünmüyorum ataşehirde tanıyan mutlaka birileri çıkar diye sabırla bekliyorum .

Killah
06-03-2010, 15:15
emniyete güvenmeyip kendi kafanızın dikine giderseniz onlardan farkınız kalmayacaktır..

Frid
06-03-2010, 15:24
üzücü olay dünya kadar patlıcan mor rover var belli belirgin bir özelligi varmıydı aracın

yaşar
06-03-2010, 19:13
emniyete güvenmeyip kendi kafanızın dikine giderseniz onlardan farkınız kalmayacaktır..

Üstadım ne diyecegiz bizz yarışıyorduk bunlar bizi sıkıştırdırdılar bizde onları durdurmaya çalıştık durdurdukdan sonra arabayı üstümüze sürdüler arkadaşa vurup kaçtı dedigimizde sence cevap ne olur ?

Yorum yapmaya gerek yok üstad tanıyorsan yardımcı olursun herşeyi devletden bekleme :icon_tup:

yaşar
06-03-2010, 19:14
üzücü olay dünya kadar patlıcan mor rover var belli belirgin bir özelligi varmıydı aracın

Yok SİNOP lu hemşerim plakayı bile alamamış arkadaşlar :(

cagri-35
06-03-2010, 19:36
Şimdi olayı sizin anlattığınız şekilde yorumluyorum,

Olay sanıyorum yolda biraz sürtüşme olmuş yarışırken yada giderken orasını anlayamadım.Sonra siz onları sizi sıkıştırdıkları için durduruyorsunuz,onlarda arkadaşlarınızdan birisine üzerine aracı sürerek vurup kaçıyorlar?

Umarım doğru anlamışımdır,şimdi bu durumda belki diğer araçtakiler korktu yada başka birşey oldu o durumda kaçmalarının birçok sebebi olabilir.Umuyorum arkadaşınıza birşey olmamıştır,ama sizde durdurmaya çalışmışsınız sonuçta zaten iki ihtimal var ya ineceklerdi olay çıkacaktı yada bu şekilde kaçıcaklar bulaşmayacaklardı?Belkide hayırlısı oldu herşeyi düşünmek lazım... Trafikte kimin ne yapacağı nolacağı meçhul geçtiimiz hafta aynen bu muhabbete benim arkadaşıma silah çekmiş psikopatın birisi,mermiyi namluyada vermiş.4 araç arkadaki sivil polisler görüp elemanı etkisiz hale getirmeseler belkide sonuç çok daha kötü olucaktı.Herkes her zaman böyle şanslı olmayabilir biraz daha dikkatli sabırlı olmak kimseye bulaşmamak lazım.Bunu kendımede söyluyorum malesef bende agresifim trafikte..

Geçmiş olsun...

omR35
06-03-2010, 19:39
Konu başlığı değişmiş, uygun hale getirilmiş :) Sahibindenden satılık ilanın bulup telefon numarasından arama belki size yardımcı olabilir ancak kavga ile bi yere varabiliceğini sanmıyorum :)

Bende emniyetin verceği cezayla o adamların uslancağını sanmıyorum.

Tuning055
06-03-2010, 20:29
geçmiş olsun trafıkte olan şeyler hangi tür insanlar oldugu bellı olmuyor o yuzden fazla ustelememek lazım insanlar ne yabtıgını bılmıor cunku..

ibrahim
06-03-2010, 20:39
bunu yapan kişi atasehire muhakkak geliyordur orda bulunur denk getirmek gerekli

C2VTS
06-03-2010, 21:42
Bu insanlar çığırdan çıktı ...

Low-Rider
06-03-2010, 21:47
Üstadım ne diyecegiz bizz yarışıyorduk bunlar bizi sıkıştırdırdılar bizde onları durdurmaya çalıştık durdurdukdan sonra arabayı üstümüze sürdüler arkadaşa vurup kaçtı dedigimizde sence cevap ne olur ?

Yorum yapmaya gerek yok üstad tanıyorsan yardımcı olursun herşeyi devletden bekleme :icon_tup:

yarışırken farkında olmadan onların üstüne sürmüş olmayasınız yada rahatsız etmiş

pesimist206
06-03-2010, 21:49
benım gorusumde tanımadıgınız adamla gazlıyorsunz herhangıbı bı durumdada sıkıstırmıs olabılırler ınıp dayak yemektense bende kacmayı dusunurdum acıkcası ....

MR.TurboALİ
06-03-2010, 22:49
emniyete başvurun, bulunan güzergah üzerinde kamera falan varsa tespit edebilirsiniz belki. Geçmiş olsun.

aynen bencede.. geçmiş olsun .

yaşar
07-03-2010, 19:38
yarışırken farkında olmadan onların üstüne sürmüş olmayasınız yada rahatsız etmiş

Üstadım deneyen arkadaşların o araçla hiç bir işi olmadı onlar 2 106 gti denemek istiyor lakin 2 yada 3 defa aynayı sıyırırak geçiyor daha sonra sarı 106 yı sıkıştırıyorlar dün akşamda ataşehirdeydim burak kardeşimizde öyle bir duyum almış sadece bizim degil o gece denemeye çıkan bir kaç aracın üstüne sürmüşler 12 30 a kadar ordaydım ama gelmediler belkide hiç ataşehire gelmiyorlardır bu kadar insandan bir tane tanıdık çıkmıyorsa yapacak birşey yok herşeyin hayırlısı .

Vtec_2
07-03-2010, 19:45
Ben ataşehirde oturuyorum.Patlıcan rengı 4 kapı rover görürsem ö.m. atarım abicim.Bu işler polise başvurularak çözülemiyor maalesef.

Vtec_2
07-03-2010, 19:47
Siz ataşehirden cıkarkenmı takıldı peki bu araç ?

Murat Süslü
07-03-2010, 20:02
yaşar abim geçmiş olsun ataşehirde oturan abilerimiz vardır bi araştırıyım bende bakıyım varmı hiç ataşehirde gazlayan rovercı

yaşar
07-03-2010, 23:22
Sağolun cümleten ataehirden çıktıkdan sonra peşlerine takılmadı otobanda takılmış .

34btr1907
07-03-2010, 23:59
olan olmus bence artık hıc kovalama... sıze zarar gelırse kotu olur onlara zarar verırırsenız sızın basınız yanar sıcagı sıcagına olmamıs hayırlısı buymus hıc kovalama daha fazla buyumsin bızımde basımıza cok geldı caddelerde bızıde allah korudu karsı tarafıda 15dk sonra düşünüyorsun gereksız mevzu oldu dıye ama bı anda bi silah patlasa allah korusun dönulmez yola girdinmi gecmiş olsun o yuzden hıc daha buyutme kımsenın bişiyi eksilmiyor olayı buyutmeyınce yınede sen bılırısn...

ömerve
08-03-2010, 00:24
Bırakın başkalarından bulsunlar belalarını,bu tip konuları uzatmanın çokta anlamı yok.
Görüyoruz tv'lerde basit ufacık olaylar yüzünden cinayetler işleniyor.
Çok güvensiz bir toplumda yaşıyoruz.

Hiç kovalamayın derim,geçmiş olsun.

Dookan
08-03-2010, 03:12
bnce o kafasına göre eglenmiş hani yolda gıderken şahinciler falan gelir sıkıştırır ya gaza bastırmak için..öyle bişey dıye dusundum ama onlara o korku yetmiş zaten baksana vurup kaçacak duruma geldıyse artık üstelemeye gerek yok bnce..