PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook hesanım kapatıldı?

bilalMW
16-03-2010, 18:02
Neden bilmiyorum ama Facebook hesanım kapatıldı? :@ Nasıl açabilirim arkadaşlar yardım edin lütfen :(

M.A.D
16-03-2010, 18:03
kapanmış hesap geri açılmaz, dondurulmuşsa kurtarabilirsin sildilermi komple yokediolar

bilalMW
16-03-2010, 18:05
Account Disabled

Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.

Hesap Engelli

Hesabınız devre dışı bırakıldı. Eğer herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, burada bizim SSS sayfasını ziyaret edebilirsiniz. diyor :(

Dragger
16-03-2010, 18:09
disabled@facebook.com adresine mail atacaksın, 20 gün icinde dönerler veya dönmezler, acarlar veya acmazlar.

Sacmasapan sebeplerden benim profilimi ve 8150 üyeli fan sayfamı kapattılar.

Maillestigimde 2 ayrı mailde 2 ayrı sebep sundular, kendileri bile bilmiyorlar neden kapattıklarını...

Bence hic ugrasma direk yenisini ac, maillesip stres olmana degmez :)

levent
16-03-2010, 18:19
benimde profilim kapatıldı yenisini açtım.

bilalMW
16-03-2010, 18:24
aynısını yaptım beyler. :(

Killah
16-03-2010, 18:26
disabled@facebook.com adresine mail atacaksın, 20 gün icinde dönerler veya dönmezler, acarlar veya acmazlar.

Sacmasapan sebeplerden benim profilimi ve 8150 üyeli fan sayfamı kapattılar.

Maillestigimde 2 ayrı mailde 2 ayrı sebep sundular, kendileri bile bilmiyorlar neden kapattıklarını...

Bence hic ugrasma direk yenisini ac, maillesip stres olmana degmez :)

sebebi neymiş abi german style sayfasının kapanmasının? Emeğe yazık ya resmen

gökan
16-03-2010, 18:28
cok fazla msj atınca kapatıyoalr uyarı geldıyse devam ettysen

CasabLanca
16-03-2010, 18:36
benim 3 hesabım kapatıldı 2sinde biz size döneceğiz denildi dönmediler artık facebookum yok :D:D

Alican
16-03-2010, 21:16
benim 3 hesabım kapatıldı 2sinde biz size döneceğiz denildi dönmediler artık facebookum yok :D:D

Her önüne gelen karıyı kızı eklersen kapatırlar :D

rodya
16-03-2010, 21:20
Uçan kaçan nefes alan,az nefes alan hatta yakin zamana kadar nefes almiş her canliya yazilan arkadşimin bile hesabi kapanmamişti.tebrikler:D

Kakus
16-03-2010, 21:24
Benim hesabımı kapamışlardı, 1 email attım (ingilizce) ertesi gün e mail attılar ve açtılar.

German style sayfasının kapatılması çok büyük bi terbiyesizlik. Bence kesinlikle bu işin peşini bırakmamalısın abi.

brv
16-03-2010, 22:56
http://haber.gazetevatan.com/Silinen_adres_nasil_geri_alinir/294165/45/Ekstra

Vatan'a bile haber olmuş bu durum :D

Utku
16-03-2010, 23:03
Her önüne geleni eklersen kapatıyorlar genelde.yada onay veya red için bekleyen kişi sayısı 20 olduğunda falan sanırım.amacın fakrlı diye yada arkadaşın olmayan bir kişiyle uzun mesajlaşıncada kapatıyolar

Istilldo
16-03-2010, 23:57
vns alperide banlasalarda ankara rahat etse :D:D

ALPER-VNS
17-03-2010, 00:12
vns alperide banlasalarda ankara rahat etse :D:D

la ben biterim öyle bişey olsa :D buarada eklemeyle falan kapatsalarcı facei benimkini kapatırlardı yok öle bişey :heyoo:

levent
17-03-2010, 00:35
Her önüne geleni eklersen kapatıyorlar genelde.yada onay veya red için bekleyen kişi sayısı 20 olduğunda falan sanırım.amacın fakrlı diye yada arkadaşın olmayan bir kişiyle uzun mesajlaşıncada kapatıyolar

utku valla ben bikaç hatunla ekleşmeden gayette uzun mesajlaştım sayfalar dolusu diyebilirim yani database lerini baya işgal etmişliğim var ;)

eklemeyle de kapatılmıyor 20 bekleyen olduğunda kapatılcak olsa ben mail listesini komple aktardığımda açtığım gibi kapatmaları gerekirdi ki bi anda 200 kişi direk olarak eklendi, beklemeye girdi aynı anda vs. ;) küfür ettiğinizde birisi gelir şikayet ederse o şekilde kapatılıyor.
benim kapatılma sebebim hala tahmin durumunda, en son istanbuldan edirneye gelirken ulusoy firmasında problem yaşadım servisle ilgili, duvarda ona sövmüştüm baya baya, diğeri de eski kız arkadaşım rahatsız ediyordu ona saydırdım o şikayet etmiştir diye düşünüyorum yüksek ihtimalle :)

CasabLanca
17-03-2010, 00:55
Her önüne gelen karıyı kızı eklersen kapatırlar :D

listemde topu topu 150 kişi vardı ;) çok eklemeyle alakasızdı benim mevzular :D normal hayatta intikam almak isteyen dişiler sanal aleme taşıdılar :hahaha:

Mr.K
17-03-2010, 00:58
http://haber.gazetevatan.com/Silinen_adres_nasil_geri_alinir/294165/45/Ekstra

Vatan'a bile haber olmuş bu durum :D

7. Çok fazla insanı Dürtüyorsunuz “Poker Yapmak”
Çok fazla kişiye Poker yaparsanız, hesabınız Kapanabilir. Bir Çok kişi de bu yüzden atıyor. Bunun için gerçekten sevdiğiniz insanları dürtün.

o0o0o00ow hergun en az 15kere poker yaparim ben zaten feysbukta hahah poker ne arkadas yaa haha hepiniz mi turkce kullandinizda poke' akliniza gelmedi hahaah

Dragger
17-03-2010, 03:09
sebebi neymiş abi german style sayfasının kapanmasının? Emeğe yazık ya resmen

Benim hesabımı kapamışlardı, 1 email attım (ingilizce) ertesi gün e mail attılar ve açtılar.

German style sayfasının kapatılması çok büyük bi terbiyesizlik. Bence kesinlikle bu işin peşini bırakmamalısın abi.

Sebebi yok, 2 farklı mail attılar 2sinde de farklı sebepler...

İlk mailde sayfaya uygunsuz foto yüklediniz dediler, itiraz ettim 2. mailde tanımadıklarınıza mesaj atmıssınız dediler, ona da itiraz ettim.

3. mailde hazır text gibi birsey yollamıslar, sorularıma cevap bile yok vs.

Yeniden actık biz de. 4bin foto gitti 10bin yüklerim, 8bin üye gitti 80bin yaparız :D

www.facebook.com/lovegermanstyle

Mechanix
17-03-2010, 11:00
Gazete Vatan dan alıntı özür yazısı :

Dear Sir / Madam,
I wasnt login the Facebook. These pages always gave that message ( Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here) Please help me.
What can I do about that? Why did you cancel or disable my account?
Please open my account. If I did a wrong thing, I apologize you. I m waiting your suggests and soonest reply
Best regards

AHahahha çok bombaymış bu ingilizce yaw :) AHhaha