PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kasko yardımm

focus musty35
28-03-2010, 23:38
arabam 1.6 2000 model hb ghia manuel ford focus dıer focuslardan tek farkı sunroof olması ve orjınal cd calar olması aracta lpg mevcut lpg farkı ıcın sanırm 100 tl fazla cıkıyor arac ıcın kasko fıyatı aldım 1700 tl cıkardılar cok fazla geldı zaten kasko degerı 16000 tl cıkıyor en uygun kasko sırketlerı nelerdır yardımcı olursanız sevınırım ve kımı sırletler sen masrafı öde ben sonra sızın hesaba yatırcam dıor ben dırek masrafı karsılıyan sırkete yaptırmk ıstıorum araca daha once bızdeyken hıc kasko yapılmadı yardımlar ıcın tesekkuller

focus musty35
29-03-2010, 00:25
yokmu aramızda kaskocu guncelııı :)

Dragger
29-03-2010, 00:26
www.sigortam.net

3 senedir ordan yaptırıyorum ;)

20den fazla sigorta sirketiyle anlasmaları var, hepsinden fiyat verebiliyor.

Adresine postalıyorlar, gidip ugrasmıyorsun vs.

Basına birsey geldiginde de her türlü sorunu cözüyorlar.

Misal experi begenmedin, verdigi karardan memnun kalmadın, direk exper degisiyor, sigorta sirketlerinde öyle baskısı olan bir firma ;)

KorkuluRuya
29-03-2010, 00:29
kredi ile aldım 1500tl kasko yaptılar.birdaki sene 750tl düştü 3.sene sanırım yakında 550 600tl.düşücek.kasko degeri 19bin tl aracımın fakat kasko evraklarında 16.500 pert etsen için yanar.sanırım bunu yüksek göstermek senin elinde.

barışbazan
29-03-2010, 00:30
Sizin için şuan bir teklif istedim sigortam.com dan Anadolu Sigorta 1.900 Başak Groupama 2.800 gösterdi 1.700 makul bence..??

EREN34
29-03-2010, 00:30
Masraf ödeme olayı size bağlı aslında.Kasko şirketinizin anlaşması olan yere onarım yaptırırsanız kasko firması dosya kapandıktan sonra ödenek belgesi faxlar servise(parayı yatıracağını tahaatut eden belge) sizde alır aracı gidersiniz.He anlaşmasız yer olursa a'dan z'ye tüm firmalar sen yaptır fatura al bana ver ben sana ödenek çıkartayım der.Normal bir durum.Endişeye gerek yok.

Ben genelde aracın yetkili servisinin anlaşöası olan firma seçme taraftarıyım.Kasko olayında ucuza kaçmayın.Canınız yanar yanmasada sıkılır''Allah kahretsin keşke 200 daha verseydim dedirtirler adama'' Benim favori şirketlerim

1)Anadolu Sigorta
2)Koç Allianz sigorta(şimdi sadece allianz diye geçiyor sanırım)
3)Yapı Kredi sigorta

KorkuluRuya
29-03-2010, 00:33
yaşada bakıyor 40 50yaşında insanla 18 25 yaşında insana kasko fiyatı fark ediyor.

focus musty35
29-03-2010, 00:40
teklıf ısterken yası belırttım ona rağmen 1700 cıktı bana cok geldı acıkcası arkadas 2003 model coper s ı 1800 e kaskolatmıs ben 2000 model focusu 1700 e cok geldı yanı .

yavuz abı saol bakıcam sımdı bende yarın gıdıp goruseyım

powERS
29-03-2010, 01:15
fiyat olarak şirket oneremem ama

bu hasar odeme konusunda sunu dıyebılırım.
şirketlerin brosurlerini kataloglarını ıncele.
kactane servısle ve hangılerıyle anlasmalı oldugunu ıncele o zaman para hesap olayı olmaz anahtar teslım servıse bırakıyosun aracın hazır olunca gıdıp evrakları ımzalayıp anahtarını alıyosun. en temızı..

ama ole cok ucuzada kacmaya calısma ota boka bahane bulabılırler yoksa..

Dragger
29-03-2010, 01:17
yavuz abı saol bakıcam sımdı bende yarın gıdıp goruseyım

Sen yarın direk ara, netten falan ugrasma.

Hatta bana hatırlat, benim kaskoyu yapan hatunu bulup seni aratıyım ;)

focus musty35
29-03-2010, 01:31
olur abı eger ızmırde yonlendırceı yer varsa hallderım hemen cok ıyı olur

Dragger
29-03-2010, 01:33

Yok direk ordan yapıyorlar, diledigin sartlarda istedigin sigorta sirketinden.

Eve kargo yapıyorlar policeyi, evde otururken kaskon ve trafik sigortan yapılmıs oluyor :)

SPORTING
29-03-2010, 07:44
yavuz abi aracı görmeden nasıl yapabiliyolar kaskoyu.

pnrkc
29-03-2010, 08:38
tc kimlik ve plakanı yollarsan yardımcı olabilirim.

focus musty35
29-03-2010, 12:36
yavuz abı hem senın verdıın sırkete ulasıcam hemde kendım gezıcem burda bırkac sırkete bakalım ne cıkarcaklar yazarım aksam

emre yeşil
29-03-2010, 16:23
ben uygun fiyata kasko diye bir başlık atmıştım sohbet kısmına

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=45191&highlight=kasko

buradan benim arkadaşım olduğunu söyleyip bir fiyat istermisin bakalım uygunmu

BosphorusBoys
30-03-2010, 08:36
arabam 1.6 2000 model hb ghia manuel ford focus dıer focuslardan tek farkı sunroof olması ve orjınal cd calar olması aracta lpg mevcut lpg farkı ıcın sanırm 100 tl fazla cıkıyor arac ıcın kasko fıyatı aldım 1700 tl cıkardılar cok fazla geldı zaten kasko degerı 16000 tl cıkıyor en uygun kasko sırketlerı nelerdır yardımcı olursanız sevınırım ve kımı sırletler sen masrafı öde ben sonra sızın hesaba yatırcam dıor ben dırek masrafı karsılıyan sırkete yaptırmk ıstıorum araca daha once bızdeyken hıc kasko yapılmadı yardımlar ıcın tesekkuller

Yapı Kredi Sigorta Acentesiyim..
Tali Olarak Axa ,Anadolu ,Dubai, Güneş Liberty Çalı$ıyorum
$uanda Kaskolarda Çok Uygun İndirimlerimiz Olmakda. %35 Kendi İndirmimi Uygulayaßiliyorum Ekranımdan Yapı kredi İçin Söyluyorum..
Hasar Konusunda Tr'nin Her Yerindeki Ford Servisleri İle anla$mamız Mevcut..
Anahtarını ßırakıyorsun Alıp Tekrar Gidiyorsun herhangi ßir Problemde.
İki kere Cam Kırılması , Sınırsız Çekici Yardımı daha aklına geleßilecek Kaza Sonucu Olu$an ßütün Olaylarda Kiralık Araç vs vs yararlanaßiliyorsun..

ararsan daha Net ßir ßilgi vereßilirim..
0506 909 97 53 / Hüseyin

BosphorusBoys
30-03-2010, 08:48

ßakın İzmir'de Oturuyorum ßuradan Olsun diye ßir$eyh Yhok..
Acente Sahibi Size Kaza Anında Yardımcı Olur Nasıl Yardımcı Olur ?
1 Çekici İmkanı Sağlar
2 Yetkili ßir servis e yönlendirir..
3 Aracınızı En Kısa Sürede Size Teslim Etmek İster..

Ztn Kaskonunda Asıl amacı ßudur..
Kaza Anında İlgilenilmesi
Sonuç İtißari ile Kağıt satın Alıyorsunuz İçindeki Teminatlar Çok önemlidir..

ßunlarn Hepsi ßir tlf ßa$ındadır..

ßunu Ztn İyi ßir Acente Sahibi Yapar ( Örneğin ßen :hahaha: )

ßunun İçin Aynı $ehirde Olma Gereksinimi Olmasına Gherek Yhok..
ßnm Tr nin Her yerinen mü$terim war..
Nedeni ise Saydığım $artlardandır..
İyi ßir Acente Sahibiyin Tr nin Her yerinde Anla$ma Servis Ağı Çok..
Ve dediğim Ghibi en uygun fiyat hangisi we poliçe $artlarında hangisi en uygun ise
Ona göre anlatır ona ghöre Yaparım.. ßuda vazgeçilmez Kılar..
:heyoo:

ilkerrrrr
30-03-2010, 08:50
Türkçe yazamayan adama ne kasko yaptırırım, ne de trafik sigortası.

pnrkc
30-03-2010, 09:06
Türkçe yazamayan adama ne kasko yaptırırım, ne de trafik sigortası.

:icon_tup:

Dragger
30-03-2010, 15:12
yavuz abi aracı görmeden nasıl yapabiliyolar kaskoyu.

O eskidendi kardesim, arabanın etrafında dönsün baksın ne var ne yok vs :)

Ben telefonla kasko yaptırdım, üstüne jant lastik müzik sistemi eklettim.

17 lastigim yarıldıgında, direk yenisini de verdiler, ne fatura sordular ne baska bisey.

Karsılıklı güven isi bu :)

BosphorusBoys
30-03-2010, 17:56
O eskidendi kardesim, arabanın etrafında dönsün baksın ne var ne yok vs :)

Ben telefonla kasko yaptırdım, üstüne jant lastik müzik sistemi eklettim.

17 lastigim yarıldıgında, direk yenisini de verdiler, ne fatura sordular ne baska bisey.

Karsılıklı güven isi bu :)

Evet Günümüzde Artık kasko Yapılaßiliyor Aracı Ghörmeden (tabii $üphelenme olmazsa)
Aracada herhangi ßir$eyh olduğunda Bölge Müd.lükleri Aracta herhangi ßir kasıt ararsa aracın fotolarını isteyeßiliyor yada acenteye sen ßu aracı gördünmü deneßilior..
tabii çekilmeyen foto içinse acente ßen aracı ghördüm ama fotosunu çekmedim diyeßiliyor ve ßöylece sorun kalmıyor..

Ama Acente sahibi istemezse hasarınızın ödenmemesini kıllık yapıaßiliyor..
Çünkü Acenteler Sene Sonunda Hasarları ne kdr az olursa o kdr çok Hasar Priminden dolayı Para Alıyorlar Bölge Müd.lüklerinden..