PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nargile sevenler

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

EserBodrum
25-12-2017, 16:25
instagramda nargile tütün malzemeleri diye bir satıcı var alışveriş yapan oldu mu güvenilir mi?

Ayrıca Kentucky Fire diye bir tütün gördüm ucuz geldi gözüme nasıldır alınır mı?

MatraX_07
25-12-2017, 17:00
evde amatör olarak alıp kullanayım diyorum
Bana tavsıyelerınız nedir?

Tütün hafif şekerli ve guzel kokulu tercıh edıyorum genelde var mı tavsıyenız?

CenkB
26-12-2017, 09:21
evde amatör olarak alıp kullanayım diyorum
Bana tavsıyelerınız nedir?

Tütün hafif şekerli ve guzel kokulu tercıh edıyorum genelde var mı tavsıyenız?

Güzel bir nargile takımı. İçimi kolay olan. Oduman ı öneriyorlar. Masa üstü olanları fena durmuyor, içimi de daha iyi sanırım ama benim çok tarzım değil.
Konyalı takım olabilir.
Kömür kefo marka bulmaya çalışın. Gold serisi değil eski serileri güzel. Veya Firex marka da bir ara güzeldi.

Tütün işine net birşey diyemiyorum. Damak tadından tutup tütünün kalitesine göre değişiyor. En mantıklısı aslında iyi bir kafeye gidip deneyip satın almayı rica etmek olur sanırım. Belki 10-20 lira pahalı olur ama garanti olur. Bu aralar tütün işi sıkıntılı biraz. :)
Bahreynin yarım kiloluk paketleri ilk aldığımda muhteşemdi. Elma almıştım. Sonrakiler tırt çıktı.

MatraX_07
26-12-2017, 11:14
Güzel bir nargile takımı. İçimi kolay olan. Oduman ı öneriyorlar. Masa üstü olanları fena durmuyor, içimi de daha iyi sanırım ama benim çok tarzım değil.
Konyalı takım olabilir.
Kömür kefo marka bulmaya çalışın. Gold serisi değil eski serileri güzel. Veya Firex marka da bir ara güzeldi.

Tütün işine net birşey diyemiyorum. Damak tadından tutup tütünün kalitesine göre değişiyor. En mantıklısı aslında iyi bir kafeye gidip deneyip satın almayı rica etmek olur sanırım. Belki 10-20 lira pahalı olur ama garanti olur. Bu aralar tütün işi sıkıntılı biraz. :)
Bahreynin yarım kiloluk paketleri ilk aldığımda muhteşemdi. Elma almıştım. Sonrakiler tırt çıktı.

cok tesekkur ederım dedıklerınızı bı deneyeyım:)

strider
02-01-2018, 14:46
Ayrıca Kentucky Fire diye bir tütün gördüm ucuz geldi gözüme nasıldır alınır mı?

Burada sormuştum ama ses çıkmadı, ben de gittim Kentucky'lerden 6 kutu aldım toplamda 150 TL tuttu. Mai Tai(mango&çarkıfelek) ve Pi Fresh (şeftali) çok güzel. Kokusu inanılmaz güzel, tadı da fena değil yani. Blueberry olan da ortalama blueberry tadını veriyor ben beğendim. Yalnız ekşi elma (app delicious) değişik bir aroma olmuş, bildiğin midem bulandı içerken. Çarpmadı ama tadından bulandı.

Nature mix furyası vardı 3 4 ay önce, o bitti Kentucky başladı. Bunlar yerli üretim, kahverengi-sarı renkli tütünleri. Nature mix gibi spesyal karışımlar, fakat bunun kesimi daha ufak ve şerbeti ayarlı. Kutusu 200 gr , internette 45 lira, eminönünde 25. Nasıl kar marjı varsa artık..

AdoneuS
02-01-2018, 16:47
Burada sormuştum ama ses çıkmadı, ben de gittim Kentucky'lerden 6 kutu aldım toplamda 150 TL tuttu. Mai Tai(mango&çarkıfelek) ve Pi Fresh (şeftali) çok güzel. Kokusu inanılmaz güzel, tadı da fena değil yani. Blueberry olan da ortalama blueberry tadını veriyor ben beğendim. Yalnız ekşi elma (app delicious) değişik bir aroma olmuş, bildiğin midem bulandı içerken. Çarpmadı ama tadından bulandı.

Nature mix furyası vardı 3 4 ay önce, o bitti Kentucky başladı. Bunlar yerli üretim, kahverengi-sarı renkli tütünleri. Nature mix gibi spesyal karışımlar, fakat bunun kesimi daha ufak ve şerbeti ayarlı. Kutusu 200 gr , internette 45 lira, eminönünde 25. Nasıl kar marjı varsa artık..

Eminönünde nerden aldıgınızı ogrenebilirmiyim siteleri fln varmi

EserBodrum
02-01-2018, 18:58
Dün ilk defa love 66 içtim. Orjinaldir diye tahmin ediyorum harikaydı cidden damakta her aromadan(karpuz,çilek,nane,sakız) az az tatlar veriyor resmen hiçbiri aşırı,bayıcı değil gerçekten sevdim.

Ek olarak bir soru soracağım. Üzüm-anason almak istiyorum hangi marka tütünleri önerirsiniz? Baş döndürücü kıvamda olması önemli :D

strider
02-01-2018, 22:56
Ben Heybet ten aldım sobacilar in arkasında. Ama çoğu yerde var.

Üzüm ve anason konusunda orijinal al fakher iyidir.

Seyfettin777
04-01-2018, 16:39
Sultan Nargile hakkında bilgisi olan var mı, nasıl esnaflar?

Sattıkları Amy takımlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sahte olduklarını söyleyenler görüyorum ara sıra sattıkları Amy takımlar için, özellikle çelik olanlar.

serkan_2120
04-01-2018, 16:50
Elimde orjinal alfakher anason ve çilek tütünleri var yarım kilo civarında. Takas olabilir. Hatta kilitli bir nargile takımı ile de takas olabilir. Farklı tütünlerle de takas olabilir..

EserBodrum
04-01-2018, 17:00
Sultan Nargile hakkında bilgisi olan var mı, nasıl esnaflar?

Sattıkları Amy takımlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sahte olduklarını söyleyenler görüyorum ara sıra sattıkları Amy takımlar için, özellikle çelik olanlar.

Kendilerinden Nirvana nt 321 aldım takım çok kaliteli yalnız altına ışık almıştım o dandik çıktı neyse.

Esnaflıklarını, muhabbetlerini beğenmiştim ancak Amy modeli hakkında bilgim yok.

blackday
04-01-2018, 20:23
Güvenebilirsiniz üzmezler bir çok kere alışverişimiz oldu

Backstage
05-01-2018, 09:50
Bursa da orjinal tütün bulabileceğimiz bir yer önerisi var mıdır?

AdoneuS
07-01-2018, 00:20
Ben Heybet ten aldım sobacilar in arkasında. Ama çoğu yerde var.

Üzüm ve anason konusunda orijinal al fakher iyidir.

Bugün heybet ten kentucky tütün almaya gittimde pek kokuları hoşuma gitmedi , bisküvili nargile tütünü hoşuma gitti yarım kilosunu 50 tlye aldım

CenkB
08-01-2018, 07:53
cok tesekkur ederım dedıklerınızı bı deneyeyım:)

Konuya girince aklıma geldi. Antalyaya uzun zamandır gitmedim. Gittiğimde de çok dneeme fırsatım olmadı ama dönerciler çarşısından gelip ışıklara dönünce(tramway yolu kenarından devam edince) sahayı vs. geçip tramway kenarından devam ediyorsunuz, sağ tarafta aşağıda köyüm nargile tarzı bir yer vardı. Ayaküstü uğramıştım güzeldi. Kapanmadıysa deneyebilirsiniz bence.

nailksk
16-01-2018, 16:45
Selamlar kentucky fire bir kaç haftadır kullanıyorum. Long chill ve vlady mari en iyi 2 aroması kesinlikle dene söylediğin gibi ise fiyat çok iyi

uqur
16-01-2018, 17:14
Elimde orjinal alfakher anason ve çilek tütünleri var yarım kilo civarında. Takas olabilir. Hatta kilitli bir nargile takımı ile de takas olabilir. Farklı tütünlerle de takas olabilir..

anason ne kadar var elinizde :D ne kadar istiyorsunuz :D fiyat olarak talip olabilirm :D

AdoneuS
16-01-2018, 17:18
Bugün heybet ten kentucky tütün almaya gittimde pek kokuları hoşuma gitmedi , bisküvili nargile tütünü hoşuma gitti yarım kilosunu 50 tlye aldım

Aldıgım bisküvili tütün ilk 2 gün çok güzeldi fakat sonradan aroması bozuldu sebebini anlayamadım birtürlü :(

strider
21-01-2018, 00:52
Arkadaşlar, geçtiğimiz hafta küçük kutuları 5 liradan satılan red Gold diye yerli bir marka denedim. Blueberry bahrain Apple çilek şeftali karpuz denedim hepsi gayet güzel geldi. Aklınızda olsun. Yarımlik kutular 45 lira.

ChuckBartowsKi
21-01-2018, 02:11
Sanırım 2013 yılından bu yana nargile içmediğim gün sayısı 20-30 u geçmez artık ciddi bir gurmelik oluştu ama önceden her şeyi içebilirken son 1-2 yıldır portakal-nane-limon dışında bir şey içemiyorum.

Bu karışıma yakın yabancı tütün markalarından karışım neler var araştırdım ama bulamadım tavsiyelere açığım.

MerlotZ
22-01-2018, 09:07
İstanbul'da olup nargile seviyorsanız eğer Emirgan'da taş kahve gerçekten çok başarılı. 60 ila 100 tl arasında değişiyor rakam ama gerçekten her dumana değiyor.

serkan_2120
22-01-2018, 13:45
anason ne kadar var elinizde :D ne kadar istiyorsunuz :D fiyat olarak talip olabilirm :D

Kusura bakmayın biraz geç cevap veriyorum ama, sattım tütünleri :)

Bu arada ikinci el uygun fiyatlı kilitli takım arıyorum.. Konya tarzında, yardımcı olabilecek var mı?

AhmetAKC
22-01-2018, 22:10
Kentucky long chıll denemelısın mutlaka

yıldırımbyzt
22-01-2018, 22:53
Florya-K.çekmece-B.çekmece üçgeninde nereleri tavsiye edersiniz

Emrecan-R
23-01-2018, 00:22

oralara yakınmıdır bilmemde lulu hookah lounge tavsiye ederim

CenkB
23-01-2018, 08:09

Yeşilköyde yeşilköy spor klübü var. Güzel oranın nargilesi.

bLackModeL
23-01-2018, 12:17
bu kentucky tütünlerinin kiloluk olanları var mı nette 200 gr olarak var 45 tl fiyat yazıyo satılan yere yakın olan bı arkadasım varsa benimle iletişime geçebilir mi ?

CenkB
24-01-2018, 09:03
Kentucky Fire kırmızılı bir tütününü aldım. Hiç fena değildi. İçimi uzun sürdü ve yanmadı. Folyom da kalmamış. Aliminyum folyo kullanmama rağmen yanmadı.
Heybet nargileden yeni bir takım aldım. Bir de bu tütünü aldım 35 liraya.

bLackModeL
26-01-2018, 08:18
bu kentucky tütünlerinin kiloluk olanları var mı nette 200 gr olarak var 45 tl fiyat yazıyo satılan yere yakın olan bı arkadasım varsa benimle iletişime geçebilir mi ?

güncel güncel

CenkB
26-01-2018, 11:12
Kentucky nin yuvarlak paketi kaç gram? 3 günde bitti bu.

strider
28-01-2018, 00:03
Kentucky fire cidden uzun zaman sonra yerli adam gibi bir tütün. Mai Tai , pi FRESH , vladi mari özellikle cok başarılı. 200 Gr kutular ama çoklu alırsanız Tahtakale de 6 tanesi 150 ye itiraz etmiyor kimse. Kilosu 125 liraya geliyor zaten şerbetli bile 90 100 lirayken gayet makul.

Dodoo
28-01-2018, 03:02
Orjinal Adalya Love66 temin eden var mı ?

Onurkk06
28-01-2018, 09:53
oralara yakınmıdır bilmemde lulu hookah lounge tavsiye ederim

Gereksiz pahalı

Emrecan-R
28-01-2018, 11:20
Gereksiz pahalı

Beni doğumgünümde kız arkadaşım götürdü bilmiyorum fiyatları ama pahalıdır mekan güzel

Mert Safa
28-01-2018, 12:47

Ataköy Vagon Cafe,
Hubble Bubble Yeşilköy
Avcılar Lagün Cafe
Beylikdüzü Yakuplu Marina yolunda BySoon Cafe
Büyükçekmece Dalyan Sanat Cafe

Mert Safa
28-01-2018, 12:49
Orjinal Adalya Love66 temin eden var mı ?

Dodo, hatırlar mısın bilmem ama bana Ari Antiği tavsiye eden sendin :) yaklaşık 3-4 sene olmuştu. Hala her hafta 2-3 mutlaka gidiyorum.

Orada var bilgin olsun :) İçmelik ama tabii :D

Onurkk06
28-01-2018, 12:57
Ataköy Vagon Cafe,
Hubble Bubble Yeşilköy
Avcılar Lagün Cafe
Beylikdüzü Yakuplu Marina yolunda BySoon Cafe
Büyükçekmece Dalyan Sanat Cafe

bu üçgendeki çoğu nargile kafede nargile içmişimdir :)
hubble bubble son 1 senedir falan nargilesi ciddi kötü.
ataköy vagon da son 1 aydır ya tütünden ya da kömürden ciddi sıkıntılı
dalyan sanat cafe küp kömür kullanıyor
yıllardır tek bozmayan yeşilköy spor klübü bu çevrelerde

ERTAN
28-01-2018, 14:52
Dodo, hatırlar mısın bilmem ama bana Ari Antiği tavsiye eden sendin :) yaklaşık 3-4 sene olmuştu. Hala her hafta 2-3 mutlaka gidiyorum.

Geçen hafta ordaydık biz de. :) Muharrem abi baharatlı şeftali yaptı, efsane. :)

fthdrn
28-01-2018, 15:37
Beyler cix mekanlarda, yani milletin instagrama hikaye atmak için gittikleri mekanlarda nargile her zaman çöp kalitesindedir :) Pahalı sunumlar ile gelir nargile ama içeriği çöptür :) Girmediğimiz mekan kalmadı. Yaklaşık 10 yıldır aynı adamın nargilesini içiyoruz.

Emrecan-R
28-01-2018, 15:50
Beyler cix mekanlarda, yani milletin instagrama hikaye atmak için gittikleri mekanlarda nargile her zaman çöp kalitesindedir :) Pahalı sunumlar ile gelir nargile ama içeriği çöptür :) Girmediğimiz mekan kalmadı. Yaklaşık 10 yıldır aynı adamın nargilesini içiyoruz.

abi mekan önerisi yapsana :D

Mert Safa
28-01-2018, 16:02
bu üçgendeki çoğu nargile kafede nargile içmişimdir :)
hubble bubble son 1 senedir falan nargilesi ciddi kötü.
ataköy vagon da son 1 aydır ya tütünden ya da kömürden ciddi sıkıntılı
dalyan sanat cafe küp kömür kullanıyor
yıllardır tek bozmayan yeşilköy spor klübü bu çevrelerde

Vagon un çok eski müşterisiyim :D oranın en buyuk sıkıntısı kömür ve gerçek nargilecileri yollamaları İbrahim vardı onun zamanında yıkılıyordu mekan :)

Dodoo
28-01-2018, 16:02

Hatırladım hatırladım. :)

Çizgiyi bozmadan iyi nargileye devam ediyorlar. Anadolu yakasında böyle bir işletme gerçekten yok. Hele antikteki közcüler başka hiç bir yerde yok. :D

ChuckBartowsKi
28-01-2018, 16:08
Benim istanbulda favorim her zaman net huqqa kısa vade de güzel tat verir nargile çabuk bozulur ama kalitelidir.
Lulu-Kalyan vs vs bunlar gereksiz pahalı ve ağır nargileler ben zevk almam ve bir süre sonra içilmiyor.
Diğer bir çok yer aynı köz meşeden takım temiz ise iş nargileci de bitiyor şerbeti akıtması tütünü kesmesi vbg.
Yoksa hepsi aynı şey zaten mekan tavsiyelerine açığım tüm istanbul içi geçerli :)

wolrath
28-01-2018, 16:39
maltepe sahil - costa son zamanlarda dadandıgım yer.
portakal-lımon-nane oldukca hafıf, hemn bıtmıyor ve bas agrıtmıyor. nargılecı eleman devamlı ılgılenıyor köz ıcın kanırtmıyor. mekandakı yemek vs de ıyı sahıbı eskı kebapcıymıs. garıp bır konseptlerı var. ust katta cocuk parkı bıle var yanı bekar-evlı de tercıh edılebılır. bı bakın derım

*onunde motor ıcın park yerı olması plase.

ghibli06
28-01-2018, 17:18
arkadaşlar İstanbul'a gelince artık Tarabya hakimevinde kalmaya başladım, var mıdır o muhite yakın güzel manzaralı mekanlar?

EserBodrum
28-01-2018, 19:55
arkadaşlar İstanbul'a gelince artık Tarabya hakimevinde kalmaya başladım, var mıdır o muhite yakın güzel manzaralı mekanlar?

Tarabya Hayrola Cafe manzara güzel nargilesi de var

Melih-Ö
28-01-2018, 20:45
Tarabya Hayrola Cafe manzara güzel nargilesi de var

40 tlye içtiğim en berbat nargile idi :)

Melih-Ö
28-01-2018, 20:45
Dün İstinyede Liman Cafede içtim nargile. Eftelya diye bir karışımını içindekiler menüde yazıyordu. Ortalama 2.5 saat aynı tat ve dumanla içtim, kalkarken de yan masadaki arkadaşlara devrettim onlar devam etti :D

strider
29-01-2018, 00:14
Adalya love 66 Kanzi de gördüm. Mercan yokuşu çıkarken başta solda kaliyor 120 lira idi fiyatı galiba. İce aromalı karışımları sevmiyorum agzimda okaliptüs var gibi geliyor.

FaBeRgE
29-01-2018, 01:14

Kuruçeşme kahvesinde istanbul gecelerini mutlaka deneyin :)

CenkB
29-01-2018, 07:45
Dün İstinyede Liman Cafede içtim nargile. Eftelya diye bir karışımını içindekiler menüde yazıyordu. Ortalama 2.5 saat aynı tat ve dumanla içtim, kalkarken de yan masadaki arkadaşlara devrettim onlar devam etti :D

Bende dün liman cafede elma nane içtim. Tırt çıktı. :D

onuk
29-01-2018, 20:44
istanbulda ari antikte dahil biçok mekanda 10 yıldır içerim arkadaş yazmış yakupluda by soonu öneririm birçok yerde içtim adalyayı en kaliteli ordaki arkadaş getiriyo fiyatlarıda makul onun dahada ötesinde bence istanbuldaki en iyi nargile ottomaniada içtiklerim takımları tütün kaliteleri vs çok iyi mekanın içi berbat koltuklar közden vs yanmıştı restore ediliyo diye duydum daha gitmedim. biçok yerde adalya içtim kendim yapmak içinde aldım en iyisi heybetten aldığım çıktı kenthuckynin 6 çeşit tütünüde aldım hepsini daha denemedim ama good hayat ve pi freshi tavsiye ederim takım olarak 4 takım değiştirdim bugüne kadar ofis için n5 junior aldım oduman inanın takımların hepsini hediye ettim böyle bi duman performansı tat kalitesi olamaz bukadar küçük bi takımdan bu performans çok kaliteli duruşuda çok iyi tavsiye ederim

yıldırımbyzt
08-02-2018, 21:19
Lüle taşından sipsi satan bildiğiniz bir yer varmı acaba

CenkB
09-02-2018, 15:08
Lüle taşından sipsi satan bildiğiniz bir yer varmı acaba

Eskişehirdeyken almıştım. İlk aldığım, aldığım günün akşamı nargile içerken elim sipsiye çarptı ve kırıldı.
ikinci aldığım ise ağızlık kısmı taştan gerisi demirden. Onda da sanırım deliği ufak çekene kadar beyin dönüyor.

yıldırımbyzt
09-02-2018, 20:09
Eskişehirdeyken almıştım. İlk aldığım, aldığım günün akşamı nargile içerken elim sipsiye çarptı ve kırıldı.
ikinci aldığım ise ağızlık kısmı taştan gerisi demirden. Onda da sanırım deliği ufak çekene kadar beyin dönüyor.

Bir arkadaşım sipsi koleksiyonu gibi bir şey yapıyor pek kullanacağını sanmıyorum abi

ozoozo
03-04-2018, 18:52
Arkadaşlar Merhaba,

Starbuzz orjinal olmak kaydı ile satan veya güvenilir site bilen var mı ? 6 Adet Starbuzz Blue Surfer ve 2 adet Blue Mist arıyoruz. Uygun fiyatlı tanıdık toptancı vs tanıdığı olan var ise daha fazla alabiliriz tabi orjinal olmak kaydıyla.

Elimizdekiler bitti yeniden nereden alabiliriz ? karahannargile den alıyorduk onda da kalmamış.

Emrecan-R
04-04-2018, 00:21
çengelköy easthan kafe pembesafir nargile tavsiye ederim güncel anadolu yakasındaki en iyi içtiğim yer.Fenerbahçe casa geçen sene bu zamanlarından eser yok.

uygarr
04-04-2018, 01:20
Ataköy Garden nargilesi sahane denedim yolunuz duserse arkadaslar deger vakit ayirmaniza

Wurddf
06-04-2018, 08:52
Elimizdekiler bitti yeniden nereden alabiliriz ? karahannargile den alıyorduk onda da kalmamış.

instagramdan nargileuzmani ya da nargiledunyasınete ulaşırsan vardır onlarda.

FaBeRgE
07-04-2018, 00:57

NargileTR | Nargilede Kalite ve Uygun Fiyat (http://www.nargiletr.com)

BERKİN
19-04-2018, 15:18
Mallar taze mallar ceviz :D

https://i.hizliresim.com/0EQQoW.jpg (https://hizliresim.com/0EQQoW)

uqur
19-04-2018, 15:52
nerden aldınız :D afiyet olsun

BERKİN
19-04-2018, 18:53
nerden aldınız :D afiyet olsun

Teşekkür ederim :) dubai ve amerikadan

R.I.P
19-04-2018, 22:35
Mallar taze mallar ceviz :D

https://i.hizliresim.com/0EQQoW.jpg (https://hizliresim.com/0EQQoW)

hacı biz irtibatı koparmışız bayadır :D
bu arada al waha gibi iran tütünlerini sevmiyorum, almanyada social smoke deneme fırsatım oldu çok beğendim 250gr 85 liraya almadım şimdi buralarda 100gr 60 liraya alıyorum :D
varsa tedarik kanalı değerlendirebilirim :)
son dönemdeki favorilerim social smoke pandoras box ve chai latte

FaBeRgE
20-04-2018, 00:49
bu arada al waha gibi iran tütünlerini sevmiyorum, almanyada social smoke deneme fırsatım oldu çok beğendim 250gr 85 liraya almadım şimdi buralarda 100gr 60 liraya alıyorum :D

Hacım Social Smoke nereden alıyorsun ?

BERKİN
20-04-2018, 00:55

Abi artık eskisi gibi getiremiyoruz tütün kendimize yetcek kadar oluyor ondan sesim çıkmıyor :) social smoke yi bende bulduramadım yoksa aldırcaktım keşke alsaymışsın fiyatı baya uygunmuş alamanyada

TorqueTuning
20-04-2018, 09:17
Vadi İstanbul - Huqqabaz kaliteli mekan

EserBodrum
24-04-2018, 20:45
Buta markasını deneyen var mı nasıldır?

tricky
25-04-2018, 09:23
Buta markasını deneyen var mı nasıldır?

Bende merak ediyorum. Baya bir çeşit var .

berkaym
25-04-2018, 10:45
Social smoke nerden alabiliriz istanbulda varmı bilinen bir yer

R.I.P
25-04-2018, 17:16
Hacım Social Smoke nereden alıyorsun ?

Social smoke nerden alabiliriz istanbulda varmı bilinen bir yer

instagramda argelinisatis diye bir sayfa var oradan alıyorum

AdoneuS
03-05-2018, 13:25
Istanbul içinde güzel tutun satan yer varmi bildiğiniz heybet'i aradım rosanna var dedi nasil oldugunu bilen varmı? Yarım kilo alıcam fiyati uygun ve güzel olursa süper olur :)

onuk
04-05-2018, 09:02
rosanna sakın alma berbat bi tütün aynı fiyata git şerbetli al

Evrenoz
04-05-2018, 09:04
Bildiğin Türk tütünü Rosanna
Zaten Türk olduğu için satışı serbest.
1 defa denedim, baya kötüydü.. tavsiye etmem
Tütün için ya bildiğin nargileciden tezgah altı yabancı marka alıcan ya da instagram kovalayıp güvenilir hesaplardan.

Ben el fakherden şaşmıyorum. Anason - nane içiyorum devamlı

coastguard
12-05-2018, 01:29
Daha önce sorulmuş ama ben tekrar soruyorum. Buta denen markayı daha önce deneyen var mı nasıldır.?
Birde instagramda yukarıda bahsedilen hesapların hepsinde daha önce duymadığım azure,buta vs gibi markalar var.Bunların dışında mesela ben kalkıp kiloluk paket almak istemiyorum. Hem muhafaza edemiyorum hemde aynı şeyi içmekten sıkılıyorum birde sahte mevzusu var güvenemiyorum..Eskiden no name marka Kola türün bile alsam bayıla bayıla içerdim ama artık gerçekten bulamıyorum. Tavsiye verecek olan var ise sevinirim.

eren_rc
12-05-2018, 09:15
Adalya Love66 ve Lady Killer Nerden Bulabilirim Yardımcı Olucak Varmı ?

R.I.P
12-05-2018, 17:28
Adalya Love66 ve Lady Killer Nerden Bulabilirim Yardımcı Olucak Varmı ?

Mdanargilesatis instagram :)

R.I.P
12-05-2018, 17:30
Hazır yeri gelmişken sorayım. Rezistanslı elektrikli ocak arıyorum benimki bozuldu hep kapalı rezistanslılar var

strider
15-05-2018, 00:10
Arkadaşlar, piyasaya yeni giren markalarla ilgili deneyimlerinizi paylasabilirseniz en azından herkes boşuna deneme yanilmayla para ve zaman kaybetmemiş olur.
Buta diye bir Ürdün markasıyla gixom diye yerli bir markanın ürünleri var Tahtakale de. Gixom un 3 tanesini aldım. Strawberry pie, infinity ve Blue mist.
Blue mist starbuzz kalitesinde olmasa da ona yakın bir aroma veriyor. İçimi dumanı güzel. Strawberry pie çok umutlandırdı fakat açınca kokusu fıstıklı tombiyi andırıyor. Tadı da pek bir şeye benzetemedim ama genel olarak denenebilir gibi geliyor. Şimdilik bu kadar. Saygılar

R.I.P
15-05-2018, 20:50
kentucky fire diye birşey buldum 250 gr 40 lira gibi. long chill aldım, limon-krema karışımı bir tadı var. kolay yanmıyor karışımlarda da uygun sarı renkli tütün.
üstünde herşey almanca yazıyor ama bir arkadaşım Türk üretimi olduğunu söyledi. bulabiliyorsanız deneyebilirsiniz fiyat genel ortalamaya göre uygun

RSX
16-05-2018, 23:07
Arkadaşımda 2 kilo al fakher cift elma var. Kırmızı paket kiloluk paket. 1 tanesini ne olduğunu anlamak için arkadaş açmış hiç kullanmamış. 1.kalite orijinal olup olmadığını bilmiyorum 2sini birden alana 180 liraya verecek. Ayrı ayrı almak isteyen olursa tanesi 100 lira diyor. Buraya paylaşmak istedim lazım olan p.m atsın

CenkB
17-05-2018, 08:21
kentucky fire diye birşey buldum 250 gr 40 lira gibi. long chill aldım, limon-krema karışımı bir tadı var. kolay yanmıyor karışımlarda da uygun sarı renkli tütün.
üstünde herşey almanca yazıyor ama bir arkadaşım Türk üretimi olduğunu söyledi. bulabiliyorsanız deneyebilirsiniz fiyat genel ortalamaya göre uygun

Kentucky fire yi aşağı yukarı 2 aydır kullanıyorum. Vladi mari karpuz-nane favorim. Nere üretimi bilmiyorum fakat kolay yanmıyor. İçimi güzel.
Eminönünde çoğu yer 1 paketini 35 liraya satıyor. Caminin yanından içeri doğru girerken sağda kalan bir dükkan var orada 30 tl.
Veya aynı şekilde tahtakale-beyazıtın arkalarına doğru da 30 liraya satıyorlar.

krscan
17-05-2018, 12:50
Uzun süredir Adalya Love66 veya Biskivü içiyorum çok başarılı.

Hergün içmeme ragmen (haftasonu 3-4) oluyor halen sıkılmadım.

denemeyenlere tavsiye edilir.

Reiis
16-06-2018, 02:37
Fransadan teyzemlere alpaca lerook lüle getirttim harika bir lüle nargile ve tütün almadan önce lüle alın

FOYER LEROOK ALPACA - Royaume Smoke (https://www.royaume-smoke.com/foyers/1948-foyer-lerook-alpaca.html)

phoenixs
16-06-2018, 06:31
Saygılar öncelikle

Kardeşim nargile tutkunu doğudan görevden gelecek ona güzel bi nargile almak istiyorum

Ankara da nerden alabilirim ? Ve alırken ne demem lazım ?

ghibli06
16-06-2018, 10:35
Saygılar öncelikle

Kardeşim nargile tutkunu doğudan görevden gelecek ona güzel bi nargile almak istiyorum

Ankarada çok alternatif yok aslında, Engürü pasajının en alt katında bir nargileci var, şu anda en popüler yer orası...

phoenixs
16-06-2018, 16:16
Ankarada çok alternatif yok aslında, Engürü pasajının en alt katında bir nargileci var, şu anda en popüler yer orası...

Abi evet orayı biliyorum daha önce oradan tütün almıştım oraya gidip döküm nargile alacağım daha önce görev dolayısı ile Adana ya gitmiştim orada Mısır çarşısından almıştım tütün Harika idi

ghibli06
16-06-2018, 16:26
Abi evet orayı biliyorum daha önce oradan tütün almıştım oraya gidip döküm nargile alacağım daha önce görev dolayısı ile Adana ya gitmiştim orada Mısır çarşısından almıştım tütün Harika idi

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=Spd3MKtCjLI&feature=youtu.be)

geçenlerde İstanbul Sultanahmet'ten almıştım, çok güzel hediye olur :)

ghibli06
16-06-2018, 16:27
https://www.youtube.com/watch?v=Spd3MKtCjLI&feature=youtu.be

Reiis
16-06-2018, 20:29
Şerbetlinin aromaları efsanedir ama tütünü hafiftir biraz.
Bende beğeniyorum fp oranı iyi love 66 da güzeldi yoğun aroması var fakat hafif bir tütün

Reiis
20-06-2018, 03:44
Alpaca lerook lülem satılıktır ilgilenler sahibinden bakabilir

R.I.P
21-06-2018, 10:13
Fransadan teyzemlere alpaca lerook lüle getirttim harika bir lüle nargile ve tütün almadan önce lüle alın

FOYER LEROOK ALPACA - Royaume Smoke (https://www.royaume-smoke.com/foyers/1948-foyer-lerook-alpaca.html)

Alpaca lerook lülem satılıktır ilgilenler sahibinden bakabilir
İlanı inceledim. İlk yorum harika ama ilanda phunnel tipe alışamadınız diye belirtmişsiniz. Tam olarak nasıl bir durum söz konusu?

fatih_selvi
21-06-2018, 11:00
Mor renkte Alpaca LeRook lülemi satmayı düşünüyorum.

Resimdekinin birebir aynısıdır.

alpaca lerook - Google-Suche (https://www.google.com.tr/search?q=alpaca+lerook&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiS64-XsuTbAhUKCywKHfwiAhAQ_AUICigB&biw=1920&bih=974#imgrc=9CDl282ByOYVnM:)

Kahnweb
24-06-2018, 12:05
Bende nargileye çok fazla meraklıyım ancak artık evime de bir nargile almak istiyorum. Masa üstü nargile istiyorum. Önerebileceğiniz model nedir nereden temin edebilirim? Ankaradayım yardımcı olursanız cok sevinirim

Dodoo
26-06-2018, 12:45
1 kilo al fakher yaban mersini var elimde almak isteyen olursa, 80gr kadar eksik 1 kilodan

BERKİN
26-06-2018, 12:49
1 kilo al fakher yaban mersini var elimde almak isteyen olursa, 80gr kadar eksik 1 kilodan

Kaç para acaba dodiş bey

Dodoo
26-06-2018, 14:11
Kaç para acaba dodiş bey

Sana çok para berkin :D

N0M4dh
26-06-2018, 14:29
Uzun süredir Adalya Love66 veya Biskivü içiyorum çok başarılı.

Hergün içmeme ragmen (haftasonu 3-4) oluyor halen sıkılmadım.

denemeyenlere tavsiye edilir.

Bisküvi kimin veya hangi markanın?

Denemediyseniz Haşim Büyükkılıç'ın kini denemenizi tavsiye ederim.

N0M4dh
26-06-2018, 14:30
Saygılar öncelikle

oduman n2 travel alın, seyyar çantasında en kullanışlısı o, seri 45 dk ye ısınıyor (limitörlü bmw gibi) fazla içemesin :)

Dodoo
26-06-2018, 14:34
Adalya (love66) yı nereden alıyosunuz ?

Ben eve hiç almadım da, kafede içtiklerim ilk başta güzeldi, güzel aroma vardı çilek sakız nane gibi güzel tat alıyoduk.

Sonra bi bozdu naneli sakıza döndü iyice ama çok abartı bi nane.

Çok da çakması var, alıp memnun olan varsa nerden kaça aldığını yazarsa sevinirim.

EmrahERKAN
27-06-2018, 11:12
Adalya (love66) yı nereden alıyosunuz ?

Ben eve hiç almadım da, kafede içtiklerim ilk başta güzeldi, güzel aroma vardı çilek sakız nane gibi güzel tat alıyoduk.

Sonra bi bozdu naneli sakıza döndü iyice ama çok abartı bi nane.

Çok da çakması var, alıp memnun olan varsa nerden kaça aldığını yazarsa sevinirim.

instagram / adalyatobacco34 olması lazım Gabriel Ezilmez Facebook adresi de gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Kesinlikle orj ürün satar. Dün daha 10kg aldım

Reiis
27-06-2018, 14:49
İlanı inceledim. İlk yorum harika ama ilanda phunnel tipe alışamadınız diye belirtmişsiniz. Tam olarak nasıl bir durum söz konusu?
Lüle ile lotus (KHMARA PRO ) uyumsuzdu folyo ile çozdum tütünü (şerbetli) tepeli ve bastırmadan yerleştirince sorun çözüldü yarın kentucky fre tütün gelecek onunla bakalım nasıl bir performans verecek alpaca benim ilk phunnel ve premium lülem john hookah lüleyi merak ediyorum fakat bunu satmadan alamam yurtdışında akraba olmayınca bu tür lüleleri tr den almak imkansız

Reiis
27-06-2018, 15:03
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180627/72d9679a24aeded5abb653f88ee4d411.jpg

Rosanna ve şerbetli ile 1bucuk saatten fazla içim veriyor iki köz ile

Reiis
27-06-2018, 15:08
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180627/31cd7d756d4ffadfd3d758a88cb26911.jpg

N0M4dh
28-06-2018, 09:18
şerbetlinin ilk seri - siyah poşet- limon kek şahane idi, ikinci seri - gümüş renkli poşet- ise o kadar iyi değil.

redbaron
24-07-2018, 18:54
Geçen gün n11 den Bio Briket Nargile Kömürü aldım. Delikli nargile kömürü , küçük kafaya 1 tane , büyük kafaya 2 tane sığıyor.Fındıktan yapılıyormuş.Küpe göre daha uzun gidiyor. 1,5 saat rahat gitti.Baş ağrısı yapmıyor , tat bozmuyor. Nargile severlere tavsiye ederim fiyatıda oldukça uygun.

Dodoo
25-07-2018, 08:09
Al Fakher Yaban Mersini var 950gr kadar isteyen varsa. :)

serkan_2120
25-07-2018, 08:18

fiyat bilgisi verir misiniz özelden :)

nakayama
26-07-2018, 18:53
Dubaiden aldığım , Elimde 3 kg üzüm nane var satacağım düşünen varsa

uqur
27-07-2018, 07:05
Dubaiden aldığım , Elimde 3 kg üzüm nane var satacağım düşünen varsa

kg ne kadar dan vereceksiniz

AyrtonSenna
29-07-2018, 10:21

Fiyat bilgisi alma şansım var mı özelden?

tremx
30-07-2018, 09:43
10 adet konya nargile takimi almak istiyorum, nargilesatis disinda onerebileceginiz guvenilir site var mi?veya aramizda bu is ile ugrasan varsa yardimci olabilir mi?

Evrenoz
30-07-2018, 13:26
10 adet konya nargile takimi almak istiyorum, nargilesatis disinda onerebileceginiz guvenilir site var mi?veya aramizda bu is ile ugrasan varsa yardimci olabilir mi?

Metsan öneririm kadıköyde

serkan_2120
30-07-2018, 14:40

ben kendime alırken Kuzen Nargile (Konya)dan aldım. İnternetten sipariş ile. Fiyatları piyasanın 1 tık altında. Geçen sene konya takımını 100 liraya aldım. (Sadece şişe-ser) 1 yıldır kullanıyorum, memnunum. Şu an fiyatını bilmiyorum ama.

by.gkn
30-07-2018, 14:52
Adam akıllı sağlam bir nane tütünü alabileceğim yer önerebilir misiniz? Anadolu yakası üsküdar-ataşehir civarlarında var mı tavsiyesi olan yada internetten alabileceğim bir yer?

Bir kaç farklı yerden aldım ama istediğim verimi alamadım bir türlü.

ozoozo
31-07-2018, 11:04
Ankara içi güzel tütün ve nargile takımı alabileceğim neresi var , bugün gün içinde alacağım ? Bir süredir evde yapmıyordum eski takımı çıkardım ancak conta falan hep kurumuş , lüle kırık vs.

FaBeRgE
31-07-2018, 14:20
arkadaşlar elimde birkaç adet oduman n5 var, aşağıda linkini veriyorum ilgilenen olursa iletişime geçmesi yeterli :)

ODUMAN N5-Z Şeffaf (https://www.odumantr.com/Oduman-N5-Z-Seffaf-Nargile,PR-1189.html)

uqur
31-07-2018, 17:47
Adam akıllı sağlam bir nane tütünü alabileceğim yer önerebilir misiniz? Anadolu yakası üsküdar-ataşehir civarlarında var mı tavsiyesi olan yada internetten alabileceğim bir yer?

Bir kaç farklı yerden aldım ama istediğim verimi alamadım bir türlü.

APACHE FREEZE diye duydum

Tibia
31-07-2018, 18:02
Ankara içi güzel tütün ve nargile takımı alabileceğim neresi var , bugün gün içinde alacağım ? Bir süredir evde yapmıyordum eski takımı çıkardım ancak conta falan hep kurumuş , lüle kırık vs.

Nargile işlerine yeni başlasam da çok araştırdım fakat Ankara'da adam gibi nargile ürünü satan yer bulamadım.

Nargile çevre malzemeleri için maltepe pazarına gittim. Lüle cezve vs ordan aldım. Maltepe pazarından orjinal olduğu iddia edilen al fakher tütün aldım ama tırt çıktı. Önermem.

Tütünü de en son engürü pasajının altındaki yerden aldım ama beğenmedim. Bi deneyebilirsiniz ama beklentinizi yüksek tutmayın.

Beylerbeyinden numune tütün almıştım çok çok güzel çıkmıştı. Ancak 100 gr için 20 tl istiyorlar. Belki sorabilirsiniz oraya da. Toptan nereden aldıklarını bilmiyorum.

ozoozo
31-07-2018, 18:49
Nargile işlerine yeni başlasam da çok araştırdım fakat Ankara'da adam gibi nargile ürünü satan yer bulamadım.

Nargile çevre malzemeleri için maltepe pazarına gittim. Lüle cezve vs ordan aldım. Maltepe pazarından orjinal olduğu iddia edilen al fakher tütün aldım ama tırt çıktı. Önermem.

Tütünü de en son engürü pasajının altındaki yerden aldım ama beğenmedim. Bi deneyebilirsiniz ama beklentinizi yüksek tutmayın.

Beylerbeyinden numune tütün almıştım çok çok güzel çıkmıştı. Ancak 100 gr için 20 tl istiyorlar. Belki sorabilirsiniz oraya da. Toptan nereden aldıklarını bilmiyorum.

Bugün engürü nün altındaki yerden komple takım aldım. O Duman'ın huqqa tarzı ışıklı çelik döküm ile lotus lüle dedikleri (folyosuz) vs. aldım. Yarım kilo da karışık tütünlerinden aldım. Şimdi balkon da içiyorum tütün olarak fena değil biraz araştırma yaparsam internetten falan daha kaliteli şeyler bulurum heralde ama takım çok güzelmiş adamın anlattığı kadar varmış :)

strider
31-07-2018, 19:30
Arkadaşlar geçen ay sormuştum burada ama kimseden pek bir cevap gelmedi. Bu süre zarfında zaten her aksam nargile içen biri olarak kendim test etme imkanım doğdu. Sonuç: Çok miktarda tütün çöpe gitti.

Sormuş olduğum markalar gixom ve buta idi. Gixom dan çok umutluydum ve 8 kutu aldım denemek için. Blue mist ve infinity hariç tüm spesyaller facia çıktı. Çilekli yoğurt Alman pastası strawberry pie passion fruit armut ve dut direk çöp. O kadar suni bir aroması var ki anlatamam.

Buta ya daha temkinli yaklaştım 5 kutu ile baslayayim dedim. Ve buta bahsini de kapattım. Zira Ürdün mali filan ama aroma yok gibi tütünlerde. Tadım testi olsun bari diye 45 dk zor dayandım.

Kalanlar çöpe :/

Bu süreçte bir kaç faydalı Instagram hesabı buldum orijinal adalya ve social smoke alabilecegim. Adalya nin 40 liraya 250 Gr bölme yapıyorlar. Yeni tütünleri Denemek isteyenler için birebir. Lady killer ve Havana yi böyle keşfettim. Tavsiye ederim kesinlikle.

Eskilerden ise Kentucky fire in özellikle pi fresh, vladi mari , Mai Tai gibi bazı aromaları çok başarılı. Kesinlikle deneyin derim.

Nature mix icinse sizlerden yorum bekliyorum. İlk çıktığında merlyn mistic touch me aromalarindan 1 er kutu almıştım. Sonrakiler açık ara kötü çıktı ilkine göre. Bu sene yine çıkarmışlar piyasada yoktu epeydir. Kutuları beyaz. Zaten yerli tütün olduğundan belli bir markası da yok. Bu seneki versiyonları deneyen varsa lütfen paylaşalım.

Saygılar sevgiler

R.I.P
31-07-2018, 22:02
Arkadaşlar geçen ay sormuştum burada ama kimseden pek bir cevap gelmedi. Bu süre zarfında zaten her aksam nargile içen biri olarak kendim test etme imkanım doğdu. Sonuç: Çok miktarda tütün çöpe gitti.

Sormuş olduğum markalar gixom ve buta idi. Gixom dan çok umutluydum ve 8 kutu aldım denemek için. Blue mist ve infinity hariç tüm spesyaller facia çıktı. Çilekli yoğurt Alman pastası strawberry pie passion fruit armut ve dut direk çöp. O kadar suni bir aroması var ki anlatamam.

Buta ya daha temkinli yaklaştım 5 kutu ile baslayayim dedim. Ve buta bahsini de kapattım. Zira Ürdün mali filan ama aroma yok gibi tütünlerde. Tadım testi olsun bari diye 45 dk zor dayandım.

Kalanlar çöpe :/

Bu süreçte bir kaç faydalı Instagram hesabı buldum orijinal adalya ve social smoke alabilecegim. Adalya nin 40 liraya 250 Gr bölme yapıyorlar. Yeni tütünleri Denemek isteyenler için birebir. Lady killer ve Havana yi böyle keşfettim. Tavsiye ederim kesinlikle.

Eskilerden ise Kentucky fire in özellikle pi fresh, vladi mari , Mai Tai gibi bazı aromaları çok başarılı. Kesinlikle deneyin derim.

Nature mix icinse sizlerden yorum bekliyorum. İlk çıktığında merlyn mistic touch me aromalarindan 1 er kutu almıştım. Sonrakiler açık ara kötü çıktı ilkine göre. Bu sene yine çıkarmışlar piyasada yoktu epeydir. Kutuları beyaz. Zaten yerli tütün olduğundan belli bir markası da yok. Bu seneki versiyonları deneyen varsa lütfen paylaşalım.

Saygılar sevgiler

Instagram sayfalarını paylaşabilir misin?

strider
01-08-2018, 07:11
Fumariturkey34 ve nargiledunyasiNet, adalyatobacco34
Özellikle fumariturkey34 ten aldığım social smoke ve adalya lar orijinal olup bölme imkanı sağlaması sayesinde 100 Gr halinde 4 5 tane alıp begenmedigin için bir dünya para çöpe atmiyor olmak güzel.

K0213
01-08-2018, 08:56
Çift elma (Anason) seven var mı? al fakher aldım açtım ama beğenmedim, 1kg bide :)
Kullanmadığınız, çok uzun süre beklememiş tütünlerle takas edebilirim.

serkan_2120
01-08-2018, 08:59
Benim de elimde kullanmadığım 400 gram civarında nahkla capi var, ağır tatlar sevmediğim için içemedim. takas için değerlendirebilirim

Dodoo
01-08-2018, 09:02
Eve almadım hep dışarıda içtim ama, takım almak isteyen var ise, Muvo nun takımları baya güzel.

Ama bu difüzör olayını da bazı arkadaşlar sevmedi mesela, içtiğimi anlamıyorum diyorlar. Ben 2 tarafta da keyif alıyorum. :)

ChuckBartowsKi
13-08-2018, 18:46
Nargileci bir usta vardı baya eski övdü git burdan kendine pirinç bir takım al yeni kafe nargileleri gibi değil en iyisi budur falan dedi gittim aldım güzel bir takım dedi selam söyledik ustanın arkadan bir takım çıkardı takım ağır değişik eski görünümlü falan eyvallah ama tadı cidden berbat ötesi takımdan içerken özellikle yeni takım alacağım modern hava çıkışlı falan olsun bari hangi firmayı önerirsiniz? saçma paralar olmaması lazım bir de internetten kredi kartı ile satım varsa mükemmel olur :)

VolkanA.
13-08-2018, 21:08
Orjinal güzel bir tütün önerecek ve alacağım yeri önerebilecek varmı? Al fakher yada onun kadar başarılı bir tütün olabilir. Mümkünse gramajı az istiyorum.

phoenixs
13-08-2018, 21:32
Bugün engürü nün altındaki yerden komple takım aldım. O Duman'ın huqqa tarzı ışıklı çelik döküm ile lotus lüle dedikleri (folyosuz) vs. aldım. Yarım kilo da karışık tütünlerinden aldım. Şimdi balkon da içiyorum tütün olarak fena değil biraz araştırma yaparsam internetten falan daha kaliteli şeyler bulurum heralde ama takım çok güzelmiş adamın anlattığı kadar varmış :)

Hocam nargile nin resmini koyma imkanınız olursa çok sevinirim

hakan308
16-08-2018, 19:02
Beyler Ankarada onerebileceginiz guzel nargile icecegimiz neresi vardir? Yeterki nargilesi guzel olsun mekan iyi kotu uzak yakin farketmez

berkaym
16-08-2018, 23:15
Bodrumda güzel nargile için önerebilceğiniz yer varmı ?

Evrenoz
17-08-2018, 07:47
Beyler Ankarada onerebileceginiz guzel nargile icecegimiz neresi vardir? Yeterki nargilesi guzel olsun mekan iyi kotu uzak yakin farketmez

İstanbullu olarak Ali Baba'ya gittim bir kaç defa.
Daha iyisi var mıdır bilmem ama memnun kaldım her gidişimde

C!N
17-08-2018, 11:18

En son loquom'da içtim oldukça güzeldi, diğer gittiğim yerlerin hepsinin bir tık üzerindeydi. Onun dışında çukurambar shisha, balgat la bocce, balgat osmanlı nargile, bahçeli 7 marco pascha gibi mekanlar ortalama bir nargile sunan yine beğendiğim yerler. Bir de henüz gitmediğim otto lounge beğeniliyor giden arkadaşlarım tarafından.

ChuckBartowsKi
17-08-2018, 11:36
Bodrumda güzel nargile için önerebilceğiniz yer varmı ?

Ne tarz sevdiğinizi bilmiyorum tabii ama palmarina da huqqa var onun dışında sahil taraflarında gümbette nargileciler var klasik onlar pek beğeneceğinizi sanmıyorum.

berkaym
17-08-2018, 12:30
Ne tarz sevdiğinizi bilmiyorum tabii ama palmarina da huqqa var onun dışında sahil taraflarında gümbette nargileciler var klasik onlar pek beğeneceğinizi sanmıyorum.

Huqqanın nargilesi kötü bence. Marinada iyi olan ps var onada hergün gidilmez. Eskiden cafe de nargile vardı güzeldi ama onada dün gittim bozmuştu.

mrtysn
17-08-2018, 13:56
Huqqanın nargilesi kötü bence. Marinada iyi olan ps var onada hergün gidilmez. Eskiden cafe de nargile vardı güzeldi ama onada dün gittim bozmuştu.

PS disinda begendigim biyer olmadı Bodrum'da. Esnaftan bikac kisiye sordugumda Deniz Cafe diye biyer önerdiler merkezde, orası da kotuydu.

berkaym
17-08-2018, 14:35
PS disinda begendigim biyer olmadı Bodrum'da. Esnaftan bikac kisiye sordugumda Deniz Cafe diye biyer önerdiler merkezde, orası da kotuydu.

Deniz cafe banada söyledilerde sormasaydım keşke diye üzülüyorum. En kötüler arasına yazdım orayı

ChuckBartowsKi
18-08-2018, 16:41

PS ben en son gittiğimde kapalıydı açıldı mı tekrar? Bu arada Bahçeşehir'den Berkay değil mi arabadan tanıdım :)

PS güzel özellikle takımları çok kaliteli. Deniz Cafe'yi hiç duymadım.

berkaym
18-08-2018, 21:50
PS ben en son gittiğimde kapalıydı açıldı mı tekrar? Bu arada Bahçeşehir'den Berkay değil mi arabadan tanıdım :)

PS güzel özellikle takımları çok kaliteli. Deniz Cafe'yi hiç duymadım.

Üniversite olan bahçeşehirse evet ben :)

C!N
27-08-2018, 12:16
En son loquom'da içtim oldukça güzeldi, diğer gittiğim yerlerin hepsinin bir tık üzerindeydi. Onun dışında çukurambar shisha, balgat la bocce, balgat osmanlı nargile, bahçeli 7 marco pascha gibi mekanlar ortalama bir nargile sunan yine beğendiğim yerler. Bir de henüz gitmediğim otto lounge beğeniliyor giden arkadaşlarım tarafından.

Otto Lounge'yi de denedim, orada da nargile ortalama düzeydi, çok çok iyi diyebileceğim bir ürün değildi.

KGüneyli
28-08-2018, 11:54
Yeşilpınar balkon'da bir nargile içtim geçen aksam, Cok güzel hiç insanı baymıyor. otur saatlerce iç.

o taraflarda olanlara tavsiye ederim. Okyanus yaban mersini.

ers10weys91
05-10-2018, 11:54
Güzel nakla capi nerden alabiliriz

VolkanA.
06-10-2018, 08:58
Fumari tütünleri neden bu kadar pahalı çok mu güzel tütün 70 tl isteniyor 100 gr için.
Adalya sipariş ettim al Fakher a göre nasıldır ?
Nargile market nasıldır daha önce alışveriş yapıp tütünlerin orijinal olduğundan emin olan varmı?

R.I.P
06-10-2018, 10:45
Fumari tütünleri neden bu kadar pahalı çok mu güzel tütün 70 tl isteniyor 100 gr için.
Adalya sipariş ettim al Fakher a göre nasıldır ?
Nargile market nasıldır daha önce alışveriş yapıp tütünlerin orijinal olduğundan emin olan varmı?

Fumari hiç deneme fırsatım olmadı premium (ne demekse!) olarak tabir edilen markalardan.
Adalya genel olarak bol mentollü ve şerbetli, kolay yanma eğiliminde olan bir tütün al fakhere kıyasla

VolkanA.
06-10-2018, 14:12
Fumari hiç deneme fırsatım olmadı premium (ne demekse!) olarak tabir edilen markalardan.
Adalya genel olarak bol mentollü ve şerbetli, kolay yanma eğiliminde olan bir tütün al fakhere kıyasla

Yanma konusunda problemim yok harıl harıl çeken biri değilim. Aroma uzun sürsün tadı güzel olsun yeter. Buralarda rossannadan başka tütün yok bıktım 45 dkda bir kafa değiştirmekten ve istediğim tadı hala bulamadım. Duman performansı nasıldır peki

ozoozo
06-10-2018, 21:46
Yanma konusunda problemim yok harıl harıl çeken biri değilim. Aroma uzun sürsün tadı güzel olsun yeter. Buralarda rossannadan başka tütün yok bıktım 45 dkda bir kafa değiştirmekten ve istediğim tadı hala bulamadım. Duman performansı nasıldır peki

Onu nasıl içiyorsunuz yav , ben bir kaç defa zorda kaldığım için aldım zaten öyle ha deyince satanların bir çoğunda vitrinde bunlar var sanırım "tütün öldürür" vs. legal olarak satılan tek tütün bu o yüzden resmen çöp. İnternetten falan baksanıza , Ankara da engürü pasajındaki bir çok nargileci kargo yapıyor 1 günde geçer elinize.

GÖKTÜRK
06-10-2018, 22:00
ankaradaki isim yapmış tüm mekanlarda nargile içtim ama balgatta, balgat nargile diye bir mekan var 25tl hemde fiyatına göre harika nargileler çıkıyor yaban mersini üzüm 3 saat içtim yanmadı lezzetli , içeceklerde ucuz

VolkanA.
07-10-2018, 02:16
Onu nasıl içiyorsunuz yav , ben bir kaç defa zorda kaldığım için aldım zaten öyle ha deyince satanların bir çoğunda vitrinde bunlar var sanırım "tütün öldürür" vs. legal olarak satılan tek tütün bu o yüzden resmen çöp. İnternetten falan baksanıza , Ankara da engürü pasajındaki bir çok nargileci kargo yapıyor 1 günde geçer elinize.

İnternetten siparişle uğraşmak istemediğim için aldım ama daha fazla dayanamıcam. Zaten aynı paraya denk geliyor habire kafa değiştiriyorum yine tad almıyorum

R.I.P
01-11-2018, 11:46
Al fakher ve mazaya temin edebileceğim bir yer var mı

Bugraaa
01-11-2018, 14:58
artık cafelerde 1 saat tat alıp arkasından yanan nargilelerden sıkıldım evde kendim devam edeceğim varmı önereceğiniz tatlar ?

kahraman41
01-11-2018, 22:05
4 senedir nargile içiyorum en kötüsünden premiumuna kadar çoğunu denedim ama tek gerçek kahveci takım & çift elmadır :)

Günkut
04-11-2018, 21:36
4 senedir nargile içiyorum en kötüsünden premiumuna kadar çoğunu denedim ama tek gerçek kahveci takım & çift elmadır :)

o zaman 15 yaşında başladın nargileye :D

strider
04-11-2018, 22:39
Adalya love 66, Havana ve lady killer çok başarılı aromalar. Üzüm için aynısını diyemem üzümde krallık hala al fakher de. Fumari Instagram da 60 liraya var en uygun adalyayobacco34 isimli bir kullanıcı da. Çilek içinse denedigim en iyi aroma mazaya çilek ama hiç bir yerde yok ben Bahreyn den gelen arkadaşa 3 kutu sipariş etmiştim bitti tabi.
Tavsiye aroma içinse Kentucky fire Mai Tai tavsiye edebilirim. Buta nin 4 5 tane aromasını denedim big Bangkok markası gibi Ürdün menşeli o da ve aromaları fena halde yapay geldi. Elekt sgra aromaları gibi.
Fumari seven çok seviyor ama fumari için genelde phunnel lüle ve overpack (sıkışık yerleştirme) öneriyor lar. Ben fakfakhina ve blueberry muffin aldım çok beğenmedim acikcasi o paraya değmez.
Social smoke var aynı derece pahalı onun da baja blue aroması epey iyi tavsiye ederim.

phoenixs
04-11-2018, 23:42
Beyler bana 50 şer gram çift elma ile üzüm nane al fakher lazım nerden temin edebilirim ?

kahraman41
16-11-2018, 00:22
o zaman 15 yaşında başladın nargileye :D

Aynen öyle oldu diyelim,lise kafasıyla başladım o zamandan beridir sağlam içerim haftada 4 5 kez. (kendimce sağlam,günde 4-5 kafa içen reislere selam olsun)Sigara felan kullanmıyorum ama bu başka bi olay

R.I.P
18-11-2018, 12:03
adalya farklı aromalar ile ilgili yorumlarımı paylaşmış olayım;
pink : gül-mentol-tatlı sakız aromalı benim gibi gül-nane fanatiklerine yeni bir tat olabilir. oduman ignis ve 2 küp kömür ile uzun içimli. almaya devam ederim.
marilyn monroe : bildiğiniz kadın parfümü ve içimi de uzun. almaya devam ederim
izmir romantik : love 66 ile kavun karışımlı bir tat. muhtelemen tekrar almam

kahraman41
20-11-2018, 00:13
Burdan Gül&Nane olarak ta paylaşmak istiyorum sizlerle .Oran %70 e 30 olmalı

Wurddf
08-12-2018, 21:38
artofhookah.blogspot.com.tr

Şu blogun yazarı arkadaş bayağı güzel bilgiler vermiş, instagram adresinden de her türlü ürün temini için piyasadaki dürüst kişilere yönlendiriyor tavsiye ederim.

R.I.P
09-12-2018, 12:01
Mısır’dan nakhla şeftali aldım orijinallik konusunda şüphe yok ama yerli tütünlerde dahi bu kadar çer çöp yok funnel lüleyle olmayacak sanırım toprak ve derin lüle gerekli

krscan
29-04-2019, 07:29
beyler selamlar,

elimde Dubai'den gelme 1 kilo üzüm nane var. nargileyi evde içmeme kararı aldığım için boşa çıktı.

Hiç açılmamış poşetinde orjinal Al Fakheer

300 TL istiyorum. Düşünen olursa pm atsın.

Evrenoz
29-04-2019, 08:24
beyler selamlar,

elimde Dubai'den gelme 1 kilo üzüm nane var. nargileyi evde içmeme kararı aldığım için boşa çıktı.

Hiç açılmamış poşetinde orjinal Al Fakheer

300 TL istiyorum. Düşünen olursa pm atsın.

15 USD yahu Dubai Freeshopta
Kârlı işmiş

uqur
29-04-2019, 09:07
15 USD yahu Dubai Freeshopta
Kârlı işmiş

türkiye bazı aromalar artık karaborsa :D tutturabilene :D :D satılıyor nakla capı ye 400 tl diyen de duydum mesela :D

Evrenoz
29-04-2019, 09:13
türkiye bazı aromalar artık karaborsa :D tutturabilene :D :D satılıyor nakla capı ye 400 tl diyen de duydum mesela :D

Benim evde o zaman hazine var
Dubai freeshoptan gelme 3 KG anason
Fas freeshoptan gelme 1 nakhla anason, 2 nakhla nane

_AS_
29-04-2019, 10:12
Ben fumari dışında pek içemez oldum. Chocolate Mint'i deneyin muhteşem bir aroması var. Premium bir tütün olduğu için biraz pahalı ama gerçekten değer.

ozoozo
29-04-2019, 13:35
İstanbul'da güvenilir nereden tütün alabiliriz ?

Anadolu yakası için yakın olacak yer önerileriniz var mıdır ? Hatta komple nargile malzemeleri almak için bir öneri olsa daha sağlıklı olur. Kömür vs. gibi.

uqur
29-04-2019, 15:16
OOFFFFF hewmde nasil :D

AdoneuS
29-04-2019, 15:52
Aynen öyle oldu diyelim,lise kafasıyla başladım o zamandan beridir sağlam içerim haftada 4 5 kez. (kendimce sağlam,günde 4-5 kafa içen reislere selam olsun)Sigara felan kullanmıyorum ama bu başka bi olay

16 yasında başladım bende ayda 1 icerdim sonra haftada 2 3 oldu şimdi gunde 2 kafa yapiyorum isten sonra hafta sonlari 4 kere nargile ictigim oluyo :( sigara kullanmiyorum

Mert Safa
29-04-2019, 20:25

Nakla capi gerçekten çok komik rakamlarda :D insanlar yüzüne bakmaz tiryakileri içerken şimdi herkes capici oldu birde ona yanıyorum :D cafeler zaten sarı diye önünüze karışım sunuyor.

Bu arada mekan tavsiyelerinde,

Arnavutköy Vadi Cafeyi denemenizi tavsiye ederim. Mahsun var nargile tezgahında inanılmaz karışımları var. Ama bir nargileye acıkcası artık 70 tl vermek koyuyor :)
Fusqa Bahçelievler zaten HookahHospital tezgahı olarak favori mekanlarımda.

uqur
30-04-2019, 06:10
Nakla capi gerçekten çok komik rakamlarda :D insanlar yüzüne bakmaz tiryakileri içerken şimdi herkes capici oldu birde ona yanıyorum :D cafeler zaten sarı diye önünüze karışım sunuyor.

Bu arada mekan tavsiyelerinde,

Arnavutköy Vadi Cafeyi denemenizi tavsiye ederim. Mahsun var nargile tezgahında inanılmaz karışımları var. Ama bir nargileye acıkcası artık 70 tl vermek koyuyor :)
Fusqa Bahçelievler zaten HookahHospital tezgahı olarak favori mekanlarımda.

en temizi bir celik takım alıp evde içmek :D kafelerden soğudum gitmiyorum bana kalırsa capi iiçilecek bir aroma değil :D

CenkB
30-04-2019, 11:02
en temizi bir celik takım alıp evde içmek :D kafelerden soğudum gitmiyorum bana kalırsa capi iiçilecek bir aroma değil :D

Abi yaklaşık 5 senedir evde yapıyorum nargileyi ama dışarıda bi farklı oluyor nedense. :D Dışarıya para vermim diye aldım eve. 4 tane takım var şuan. Yine de dışarı çıkıyorum içmeye.

Bu arada tekdemirin tütünlerine sardım bu aralar. İçimi kısa sürüyor ama lezzeti fena değil. Bende lüle sayısı fazla olduğundan hazırlarken gün içinde içeceklerimin hepsini hazırlıyorum saat başı değiştiriyorum lüleyi. Fiyatı da uygun.

R.I.P
30-04-2019, 11:07
mısırdan daha 10 gün önce aldım dutyfree de 250 grlık alfakher 5 dolar, milletin 180-200 e sattığı adalyaları antepte 100-120 ye alıyorum. sosyal medya fenomenlerine parayı kaptırmayın

uqur
30-04-2019, 13:25
Abi yaklaşık 5 senedir evde yapıyorum nargileyi ama dışarıda bi farklı oluyor nedense. :D Dışarıya para vermim diye aldım eve. 4 tane takım var şuan. Yine de dışarı çıkıyorum içmeye.

Bu arada tekdemirin tütünlerine sardım bu aralar. İçimi kısa sürüyor ama lezzeti fena değil. Bende lüle sayısı fazla olduğundan hazırlarken gün içinde içeceklerimin hepsini hazırlıyorum saat başı değiştiriyorum lüleyi. Fiyatı da uygun.

tekdemir yerine pls veya rosanna iç derim :D

fatih_selvi
30-04-2019, 13:41
mısırdan daha 10 gün önce aldım dutyfree de 250 grlık alfakher 5 dolar, milletin 180-200 e sattığı adalyaları antepte 100-120 ye alıyorum. sosyal medya fenomenlerine parayı kaptırmayın

Antepteki satıcıların numaralarını özelden alabilir miyiz? Kargo falan yaparlar mı?

ChuckBartowsKi
30-04-2019, 14:05
Adalya love 66 nereden alabilirim bilginiz var mı?

CenkB
30-04-2019, 14:06
tekdemir yerine pls veya rosanna iç derim :D

pls yi hiç sevmedim rosannaya da çok alışamadım ya. :D
Son belki 1 senedir kentucky fire içiyordum aslında vladi mari. Değişiklik olsun diye tekdemire daldım. :D
Belki de çok kötü bekliyordum orta halli çıkınca beğendim. :D

CenkB
30-04-2019, 14:07

Konuyla alakası yok ama ne diziydi be chuck. Sizin nicki her gördüğümde tekrar başlayasım geliyor. :D

uqur
01-05-2019, 09:28
pls yi hiç sevmedim rosannaya da çok alışamadım ya. :D
Son belki 1 senedir kentucky fire içiyordum aslında vladi mari. Değişiklik olsun diye tekdemire daldım. :D
Belki de çok kötü bekliyordum orta halli çıkınca beğendim. :D

aslında pls al fakır kıvamında sıf pls içer oldum ozellik le üzüm nane süper pipo su olsun vivident kesinlikle denenecek aromalar

ChuckBartowsKi
01-05-2019, 13:33
Konuyla alakası yok ama ne diziydi be chuck. Sizin nicki her gördüğümde tekrar başlayasım geliyor. :D

Aynen öyle çok çok güzel diziydi hala açıp izlerim ara sıra :)

sparcoo
11-06-2019, 17:24

instagram @adalyaboss tan temin edebilirsin. Mirali Elshaganov güvenilir satıcıdır. :icon_tup:

FaBeRgE
11-06-2019, 19:13
1.5 ay boyunca izmir'de olucam iş gereği, nerede içicez bu mereti :)

R.I.P
11-06-2019, 20:10
1.5 ay boyunca izmir'de olucam iş gereği, nerede içicez bu mereti :)

Cuma izmirdeyim bildiğim güzel bir yer var Bornova’da buluşalım :)

N0M4dh
12-06-2019, 07:26

5. ay sonrası trafiğe çıkışlı bulursanız FEZ marka alabilrsiniz.

Adalya TR piyasasındaki bandrol mevzusunu aşmak için prosedürün etrafından böyle dolandı :)

sparcoo
21-06-2019, 13:24
5. ay sonrası trafiğe çıkışlı bulursanız FEZ marka alabilrsiniz.

Adalya TR piyasasındaki bandrol mevzusunu aşmak için prosedürün etrafından böyle dolandı :)

adalyada çalışan tanıdığım var. evet fezi satın aldılar. ürünler üretim aşamasında ve deneniyor şuan. fez ismi tamamen değişecek, yeni isimle satışa çıkacak. şuan 3 çeşit adalya aroması fez markası adı ile satılıyor. ben gerçek adalya olduğunu sanmıyorum, fezin elinde olan aromaları eritiyorlar bence. 1-2 aya tamamen adalya kalitesinde, yeni üretilmiş,yeni isimle satışa çıkmış olur.

Selim.Y
21-06-2019, 13:58
Starbuzz ve social smoke tütünleri nereden alabilirim ?

İnstagramda argelinisatis sitesinden alıyorum tütünleri. Adalya, Al fakher orjinal olarak hepsini satıyor. Biara starbuzz ve social smoke’ta vardı almıştım fakat artık gelmiyor.

sparcoo
21-06-2019, 14:29
Starbuzz ve social smoke tütünleri nereden alabilirim ?

İnstagramda argelinisatis sitesinden alıyorum tütünleri. Adalya, Al fakher orjinal olarak hepsini satıyor. Biara starbuzz ve social smoke’ta vardı almıştım fakat artık gelmiyor.

instagram Tangierstr den alabilirsin. güvenilirdir.

Selim.Y
21-06-2019, 14:31
Buarada Oduman n4 model nargilem var. Lülesi de yine Odumanın ama ben memnun değilim. Küçük geliyor. Lüle tavsiye alırım değiştirmeyi düşünüyorum.

Yine kömür tavsiyesi istiyorum. Baş ağrıtmayan , tütünü yakmayan.

sparcoo
21-06-2019, 14:57
Buarada Oduman n4 model nargilem var. Lülesi de yine Odumanın ama ben memnun değilim. Küçük geliyor. Lüle tavsiye alırım değiştirmeyi düşünüyorum.

premium tütün içiyorsan alpaca, hookah john,oblako, mit (yerli) lüle tavsiye ederim. orta segment adalya tarzı tütünler içiyorsan ks appo (n11 nagile uzmanında var) tercih edebilirsin. kömür olarak oduman bucoco veya one nation tavsiye ederim. ikiside çok güzeldir.

serkan_2120
21-06-2019, 15:24

Kömür konusunda denemedim ama One Nation şu sıra çok övülüyor. Ben 1.5 sene belki daha fazladır Kefo Gold kullanıyorum. Memnunum..

FEZ markası ile ilgili şöyle bir şey duydum, hatta gözlemlerim de bu yönde, tütünün kalitesi, kesim-çöp-damar oranı Adalya ile birebir değil. Ama aroma, evet Adalya ile birebir. 2. kalite tütünü fiyat rekabeti açısından değerlendirip satmak için Adalya, Fez'i satın almış. Benim gibi adamlar için uygun aslında, ben zaten tek köz giden, en fazla 40-50 dk içen biriyim. Her gün içerim, bazen 2.kafayı içerim. Fiyatı daha da uygun olsa çok daha cazip olurdu. Şu anda da kısa süreli içimler için ideal bir ürün bence.

Ayrıca İzmir'de yer tavsiyesi sorulmuş;

İzmir Bayraklı'da Beyoğlu 1453 var, tütünleri orjinal, meşe kömürü ve konya takımı kullanıyor. Titiz, temiz, ufak tefek şirin bir mekan.
İzmir'in çoğu yerinde Ottoman var, zaten bu işin sanayisi oldu, seri üretim nargileye döndürdüler işi, ama kumar oynamak istemeyenler için tercih edilebilir.
Urla'da Black Cafe var, tütünleri orjinal, küp kömür kullanıyorlar, özellikle belirtirseniz meşe kömürü ile geliyor, konya takımı ile servis ediyorlar. Nargile, alkol, yemek vs istediğiniz her şey mevcut. Tavsiye edebilirim rahatlıkla.

N0M4dh
25-06-2019, 10:11
Dün akşam Fez 66 yı bir nargilede, Adalya (kutulu) 66 yı öbür nargilede yaktım, aralarında mentol farkından başka bir fark hemen hemen yok gibi.

Tütünler ise çok benzer (aynı değil) şerbet oranları, rengi vs fark yok denecek kadar az.

Torba vaziyette love 66 kovalanacağına 80 tl ye yarım kgsi her açıdan daha mantıklı.

Bilginize.

muzurasd
28-06-2019, 15:08
starbuzz tütünleri bana mı çok hafif geliyor yoksa genel itibariyle öylemi

sparcoo
25-07-2019, 10:49
starbuzz tütünleri bana mı çok hafif geliyor yoksa genel itibariyle öylemi

evet normal seri hafiftir. eski yıllardaki doyurucu aromaları kalmadı starbuzz'un. Starbuzz vintage serisini denemelisiniz, siyah tütünden yapılır ve nikotin oranı daha yüksektir.

GÖKTÜRK
10-08-2019, 12:28
ankarada elden tütün alabileceğim kaliteli yerler hakkında bilgi verebilecek var mı?

FaBeRgE
29-12-2019, 14:35
ooo konu baya geri düşmüş, bi aralar dubaiye gidip gelenler vardı :) nerede onlar orjinal üzüm ve anason tütün lazımda.

enesy
29-12-2019, 18:25
İstanbul'da güvenilir nereden tütün alabiliriz ?

Anadolu yakası için yakın olacak yer önerileriniz var mıdır ? Hatta komple nargile malzemeleri almak için bir öneri olsa daha sağlıklı olur. Kömür vs. gibi.

Maltepe altayçeşme de nargile malzemeleri satan bir dükkan var.

Tütün PLS satıyor , diğer malzemeler Kefo .

Maltepe belediyeyi geçince Ali mağazaları solunda kalsın bostancı yönüne. Sağ da araç trafiğinr kapalı bir sokak var. O sokağı bitirince caminin köşede kalıyor.

R.I.P
30-12-2019, 10:22
bu ara true passion serisine sardım, oduman ignis ve lüle kullanıyorum. Sanırım çakma samsaris vitria ve lotus II var piyasada deneyen kullanan var mı? Bursa' da gittiğim bir mekanda bundan var orjinali mi çakması mı bilmiyorum ama oldukça randımanlı

true passion denediklerim arasından favorilerim
%50 okolom + %50 slushy peami (fresh + şeftali)
%100 slushy peami (şeftali)

princess pek beğenmedim, gaza fena değil ama aradığım tatlar değil

samara
07-04-2020, 14:21
***** evde karantinaya çekilmişken zaman geçirmek için nargileye sardım.Normal tütüncülerden almış olduğum tütünlerden pek verim alamadım.Sanırım çakma kalitesiz tütün satıyor.Önerebileceğiz site var mı nargile tütünü alabileceğim.

oğuz
24-05-2020, 20:46
***** evde karantinaya çekilmişken zaman geçirmek için nargileye sardım.Normal tütüncülerden almış olduğum tütünlerden pek verim alamadım.Sanırım çakma kalitesiz tütün satıyor.Önerebileceğiz site var mı nargile tütünü alabileceğim.

güncellemiş olayım konuyu,

adalya love 66 ve lady yi norma tütüncüden açık şekilde aldım fakat mentol tadından başka bi tat aroma alamadım.
Pls nane-limon da almıştık ve çok beğendim genelde tütüncülerde var pls ve mmc bandrollü paketlerde. diğer aromalarını da alıp denicem
daha kaliteli tütünler için ben de alacak yer bakınıyorum

.::EmrE::.
24-05-2020, 20:52
Gixom Tobacco isteyenler var ise arkadasım üreticisi... Ayarlarız tütün :)

blackday
24-05-2020, 21:29
kendimce ictigim tütünleri falan yorumluyorum instagram sayfamdan yardımcı olurum isterseniz aldığım yerlere yönlendirebilirim sayfa ismi hookahapolis

kasttas
24-05-2020, 22:02
bana hediye tütün geldi 1 kg şuanlık onu kullanıyorum social smoke lmn chill pahalı bir tütüne benziyor tadınıda beğendim ilk nargilem bu arada ben folyoyla kapatmıyorum üstünü ama her nargilede kapatıyor muyuz bende kapak gibi bir şey var onu sıkıştırıyorsun üstüne delikli bir kapak

blackday
24-05-2020, 22:13
bana hediye tütün geldi 1 kg şuanlık onu kullanıyorum social smoke lmn chill pahalı bir tütüne benziyor tadınıda beğendim ilk nargilem bu arada ben folyoyla kapatmıyorum üstünü ama her nargilede kapatıyor muyuz bende kapak gibi bir şey var onu sıkıştırıyorsun üstüne delikli bir kapak

Gayet iyi bir tütündür. Nane ve buz içeren karışımlarda Folyo önermem çünkü içimde direk ön plana atıyor nane ve buz aromasını patlatıyor. O kullandığınız kapağı kömürün ısısı düştüğünde ısıyı hapsetmek için kullanılıyor duman performansı düştüğünde kapatmanızı öneririm diğer türlü ısıyı hep yüksek tuttuğu için tütünde yanma oluyor

oss
24-05-2020, 22:34
arkadaşlar istanbul anadolu hookah home var mı ?bildiğiniz
bulamazsam kendim yapıcam alfakher anason nereden bulabilirim orjinal

Met
25-05-2020, 00:53
Love66 içtiğim takımım kırıldı bugün. İnternetten, çok pahalı olmayan, güzel takımlar bulunan site tavsiyesi alabilirim. Güvenilir, daha önce alışveriş yaptığınız bi yer olursa daha iyi olur :)

kasttas
25-05-2020, 01:01
Gayet iyi bir tütündür. Nane ve buz içeren karışımlarda Folyo önermem çünkü içimde direk ön plana atıyor nane ve buz aromasını patlatıyor. O kullandığınız kapağı kömürün ısısı düştüğünde ısıyı hapsetmek için kullanılıyor duman performansı düştüğünde kapatmanızı öneririm diğer türlü ısıyı hep yüksek tuttuğu için tütünde yanma oluyor

abi 1.5 2 saat boyunca içimi oluyor ve tadını hiç kaybetmiyor kömür bitene kadar.lüleye filtre koyuyorum üstüne tütünü onun üstüne kapağı var sonra köz yeri var onu geçiriyorum üstüne..kapak közün üstüne konmuyor yani közle tütün arasına geçiriliyor

ChuckBartowsKi
25-05-2020, 01:13
Love66 içtiğim takımım kırıldı bugün. İnternetten, çok pahalı olmayan, güzel takımlar bulunan site tavsiyesi alabilirim. Güvenilir, daha önce alışveriş yaptığınız bi yer olursa daha iyi olur :)

Bir çok farklı takıma sahibim en çok keyif aldığım iki takımı paylaşayım sizinle
NU UFO Celik Nargile Takımı Full Set – NU – Nargile Uzmanı (https://nargileuzmani.com/urun/nu-ufo-celik-nargile-takimi-full-set/)
Biri bu ürün pahalı fakat gerçekten çok keyifli
Skygo Kefo Bombus Nargile TOPG-70647314 | Trendyol (https://www.trendyol.com/skygo/kefo-bombus-nargile-p-33339212)
Bu ürün kefo bombus veya trip ikisi de çantalı çok küçük ev tipi fiyatları 200 TL civarıyken 300-400 olmuş fakat gerçekten hem tad hem duman performansı harikadır küçük ve masaüstü takımlara ön yargılıydım gayet başarılı bir çok çelik takımdan çok ama çok daha iyi ve ev kullanımına çok uygun.
Tavsiyem bunlardan biri yine paşa nargile sayfasına bakabilirsiniz internetten orada da takımlar mevcut mutlaka çelik takım alın ama.

Folyo yaparsanız kapakta varsa eğer içemezsiniz zaten çok zorlar sizi açması özellikle kapak koymanız yeterli social smoke çok iyi markadır lemon chill de nargile kafelerde 70-200 TL arası tek kafa verilen harika bir tütün afiyet olsun. :)

Evrenoz
25-05-2020, 09:09

oduman kullanıyorum, epey memnunum.
Boyları küçük, duamn performansı harika. Ufak olduğundan sağa sola da kolay taşınıyor.
Nargile | Nargile Fiyatları | Nargile Takımı | Oduman (https://www.odumantr.com/)

YellowCanaries
25-05-2020, 11:51
Anadolu yakasında jibiar adalya gibi tütünleri nerede bulabilirim?

enesy
25-05-2020, 13:25
Takım olarak Kefo Kelkit var çok güzel iş görüyor temizliği vs kolay . Kendi web sitelerinde online satış var

barakuda26
25-05-2020, 14:38
Çoğu tütünün çakması satılıyor çok piyasada diye biliyorum o yüzden bilinen yerden almaktan fayda var herzaman.

Ben tütün olarak şuan kentucky çeşitlerinden kullanıyorum. Takım olarakta babil kuru kafa ve üst takım Amy Delux. Kalite ve temizleme açısından memnunum boy olarak nispeten kısa kalıyor, kafa biraz ağır sadece ama heryere kolaylıkla götürülebilir seviyede bi takım.

sertac1
25-05-2020, 17:08
Herkese merhaba replika samsarisler fazla performans veremiyor folyo ve lotus ile denedim malesef nefesime yazık hemen porselen luleye geçiş yaptım tavsiyem lotus kullanmanız 2 küp koz ile 1.5 saat icim yapabiliyorum

Ve 2 aydır evde olduğumdan dolayı hergun ictigimden Tavsiyelerimi yazdım

Pls-honolulu ananas mango buz (kesinlikle oranlar müthiş ayarlanmış içtikçe icesiniz geliyor içerik adalya hawaii ile aynı ama adalyadan daha iyi olduğunu söyleyebilirim

Revoshi siyah üzüm (içtiğinizde siyah üzümün tadını alabiliyorsunuz ve baymiyor denemeyenlere tavsiyemdir

Revoshi candy Eskimo içerik tatlı şekerler sakız mentol
Aşırı fresh bir ürün mentolu çok yoğun eger biraz mentolu azaltirlarsa iddali bir ürün olabilir

Revoshi bisküvi kokusu yoğun ama içim olarak beni hayal kiriklina uğrattı ben begenmedim deneyecek olanlar 50 Gr alabilirler

Revoshi mastik sakız icerik damla sakızı mentol
Gercekten iyi ayarlanmış bir ürün damla sakızı baskın değil alt notadan mentol geliyor tavsiye ederim

Revoshi panço villa içerik tatli kavun mentol tutku meyvesi limon

Üretici kavun sevmeyenlere kavun sevdiricek cinsten bir ürün hazırlamış önden tatlı kavun tutku meyvesi alttan mentol tadı geliyor herkesin beğeneceği bir tutun favorimdir tavsiye ederim

Revoshi üzüm oncelikle bir elfakhir değil ama yoğun bir aroması var denenebilir

Revoshi üzüm nane yoğun nane sevmediğim için beni baydı çok hoşuma gitmedi

Revoshi 01 kodlu sert anason güzel bir ürün olmuş içerken hafif tatlı boğaz yakıyor demlemeden bile sert bir şekilde icebilirsiniz demlediginizde aşırı sert oluyor naklayi andıran bir ürün olarak aklımda kaldı tavsiye ederim

R.I.P
25-05-2020, 17:20
Oduman n2 tavsiye ederim yıllardır kullanıyorum, içim rahatlığına o kadar alıştım ki kahveci takımlarında içemiyorum artık. Oduman n2 den ötesi alpha x tir onun da fiyatı *****.
Çakma samsaris ve kaloud ile true passion uzun zamandır kullandığım kombinasyon, slushi peami ve okolom karışımı ise efsane 2x2 közle min 2. Saat için yapabiliyorum

HardCore
25-05-2020, 17:26

50 lira gibi bir maliyetle içki şişesinden kendi takımınızı yapabilirsiniz.
Performans konusunda da hiç şüpheniz olmasın, düşünürseniz detayları burada paylaşabilirim

ChuckBartowsKi
25-05-2020, 18:42
Anadolu yakasında jibiar adalya gibi tütünleri nerede bulabilirim?

Adalya şu an piyasada yok bulduklarınızın %99'u sahte. Piyasaya bandrolle gireceğini söyledi bir deneme yaptı ama bulma ihtimaliniz çok düşük.

Fakat FEZ Tobacco Adalya firmasına ait. Adalya sadece ihracat yaptığı için bandrolü yok yani satışı yasal değil bunun için FEZ firmasını satın aldılar ve oradan aynı tütün isimleriyle satış yapıyorlar kalite olarak Adalyaya çok yakın hatta aynı diyebiliriz. FEZ Tobacco ürünlerini tercih edin tavsiyem en azından orijinal içmiş olursunuz.

Bugraaa
25-05-2020, 19:12
Performans konusunda da hiç şüpheniz olmasın, düşünürseniz detayları burada paylaşabilirim

ben düşünüyorum en azından yeni başladım sayılır güzel olur bana da

HardCore
25-05-2020, 22:31
https://i.hizliresim.com/5SiK7Y.jpg

Yaptığım bir örneği paylaşayım...

Şişenin marpuç girecek kısmını 16 mm'lik elmas uçlu cam veya mermer delme aparatıyla baskı uygulamadan ıslatarak deliyorsunuz.
Deliğe göre yine 15, 16 milimlik çift yönlü conta takıyorsunuz, ben standart bahçe damlalığı contası kullandım. Marpuç kısmımız tamam...
Kullanacağınız şişenin ağız çapından iki üç milim küçük olacak şekilde alaşım boru kestiriyorsunuz, bakır, çelik veya küpeşte olabilir. Ser borusu da hazır...
Hava kaçağını önlemek amacıyla kestiğimiz boru ve şişeye uygun bir conta takıp, isteğe göre tepsi ardından da dişi lüle contası takıp seti bitiriyoruz.
Bu yaptığım sette hava tahliyesi yok, hiç ihtiyaçta duymadım. Gerek duyarsanız bir delikte onun için açıp check-valf uydurabilirsiniz.

HardCore
25-05-2020, 22:32
ben düşünüyorum en azından yeni başladım sayılır güzel olur bana da

Alıntı yapmayı unutmuşum

YellowCanaries
26-05-2020, 07:36
Adalya şu an piyasada yok bulduklarınızın %99'u sahte. Piyasaya bandrolle gireceğini söyledi bir deneme yaptı ama bulma ihtimaliniz çok düşük.

Fakat FEZ Tobacco Adalya firmasına ait. Adalya sadece ihracat yaptığı için bandrolü yok yani satışı yasal değil bunun için FEZ firmasını satın aldılar ve oradan aynı tütün isimleriyle satış yapıyorlar kalite olarak Adalyaya çok yakın hatta aynı diyebiliriz. FEZ Tobacco ürünlerini tercih edin tavsiyem en azından orijinal içmiş olursunuz.

Teşekkür ederim bilmiyordum.Deneyeceğim mutlaka.

Met
26-05-2020, 10:24

benim elimden gelmez hiç, delme işlemi için ekipmanım falan da yok zaten. Bende tek mevcut olan şişe :D

CasabLanca
26-05-2020, 12:44
Tütün olarak fez 50850 ve revoshi ananas kullanıyorum. Aşırı mentol sevmeyen, şerbeti az meyve tadı fazla sevenlere öneriyorum. Kömür olarak da bucoco en memnun kaldığım kömür; baş ağrısı yapmıyor, kül bırakmıyor, tam zamanlı yanıyor. Sonrasında da cocourth memnun kalırsınız.

R.I.P
26-05-2020, 14:11
Tütün olarak fez 50850 ve revoshi ananas kullanıyorum. Aşırı mentol sevmeyen, şerbeti az meyve tadı fazla sevenlere öneriyorum. Kömür olarak da bucoco en memnun kaldığım kömür; baş ağrısı yapmıyor, kül bırakmıyor, tam zamanlı yanıyor. Sonrasında da cocourth memnun kalırsınız.

bucocoyu biz de birkaç arkadaş direk koli koli alıyoruz tavsiye ederim, hatta istanbuldaki arkadaşlar veya tanıdığı olanlar direk elden fabrikadan çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. ayrıca tütün olarak son dönemde Daim çok tavsiye ediliyor, fez denedim çok memnun kalmadım özellikle love 66 için konuşursak, true passion love tavsiye ederim mentol ve tat oranı çok daha başarılı, ayrıca tütün içerisindeki çerçöp yok denecek kadar az.

CasabLanca
26-05-2020, 23:24
True passion bandrolsüz olduğu için geçen hafta baskın oldu tütün kalmadı piyasada.

Bugraaa
27-05-2020, 07:55
peki çantalı portatif midi mini farketmez takım öneriniz varmı

korkmazz
27-05-2020, 12:34
peki çantalı portatif midi mini farketmez takım öneriniz varmı

You have been blocked (https://www.hepsiburada.com/metsan-babil-fi-tasinabilir-nargile-takimi-pm-HB00000T5EXE)

Geçen sene bu üründen aldım çok memnunum. Ben aldığımda 250 lira civarıydı .cam lüle ile beraber kullanıyorum duman performans ı gayet güzel

kadireren
27-05-2020, 14:26
Konu güncel bende sorayım çok pahalı olmadan arada bahçede kullanmak için nargile almayı düşünüyorum biraz araştırdım çelik veya cam olursa daha iyi olduğu ancak büyük boylarda çelik ve camlar oldukça pahalı , ilandaki ürünü farklı bir sitede görmüştüm iç kısmının çelik olduğu yazıyordu sitedeki satıcıda aynı bilgiyi verdi. İlandaki ürün iş görür mü yoksa farklı ürün mi bakmalıyım ?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-dekorasyon-dekoratif-urunler-mr-eds-sampiyon-nargile-takimi-778521651/detay

R.I.P
27-05-2020, 20:40
Konu güncel bende sorayım çok pahalı olmadan arada bahçede kullanmak için nargile almayı düşünüyorum biraz araştırdım çelik veya cam olursa daha iyi olduğu ancak büyük boylarda çelik ve camlar oldukça pahalı , ilandaki ürünü farklı bir sitede görmüştüm iç kısmının çelik olduğu yazıyordu sitedeki satıcıda aynı bilgiyi verdi. İlandaki ürün iş görür mü yoksa farklı ürün mi bakmalıyım ?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-dekorasyon-dekoratif-urunler-mr-eds-sampiyon-nargile-takimi-778521651/detay
MR Eds bildiğim kadarı ile 600-700 bandında olması lazım bu fiyata orijinalliğinden şüphe ettim
290 liraya oduman n2 travel tavsiye ederim

Evrenoz
27-05-2020, 21:23
Bucoco ben de uzundur kullanıyorum, meşeye epey yakın bir tadı var.
Oduman'ın sitesinden alıyorum.

kadireren
27-05-2020, 22:32
MR Eds bildiğim kadarı ile 600-700 bandında olması lazım bu fiyata orijinalliğinden şüphe ettim

Birçok sitede satışı var mr.eds in kendi web sitesi yok sanırım göremedim kontrol edecektim

2 gündür araştırıyorum abi n2 travel güzel ama fazla küçük kafeden alışkanlık oldu büyük boy nargile veya orta boy düşünüyorum, 200-300 lira arası çelik bulamayacağımı biliyorum alüminyum olup çelik sar olan tat bırakmayan orta veya büyük boy bi ürün bakıyorum piyasada çok fazla ürün var hangisine güvenebilirim bilemedim

ByKazim
27-05-2020, 22:37
Eski bir nargile aşığı olarak Oduman Nargilenin kaliteli iş çıkardığı söyleyebilirim.
Köz olarak hep Kefo Gold kullanıyordum ve öneririm.
Menthollü tütünleri sevdiğimden Adalya Love66 müptelasıydım bi ara.
Onun haricinde başarılı tütünler
Adalya Ladykiller (cafeler adalya ve ladykilleri karıştırıp satarlar çünkü çoğu insana sadece Love66 ağır geliyor)
Nakhla Şeftalı
Mazaya nane limon
Rosanna Mix
Benim en sevdiğim çeşitler bunlardı
Lüle olarak Phunnel + Oduman İgnisi yine öneririm.

PLS tütünlerini denemiştim ama beğenmemiştim.

Sayfa olarak önerebileceğim bir yer yok maalesef ülkemizde bu işler çok sıkıntılı yürüyor. Sahte tütünüdür, bandrolüdür vs
Ben nargile içtiğim cafe'de ki nargile ustasını kafalamıştım ve toptancının numarasını almıştım. Uyguna geliyordu ve kaynak sağlamdı.

Backstage
27-05-2020, 23:23

Revoshi ananas boğaz yakma yapıyor mu? Tek denedim 15 dk içebildim. Şuan ananas eskimo candy karıştırıyorum tavsiye ederim.

Uur
28-05-2020, 00:47
Birçok sitede satışı var mr.eds in kendi web sitesi yok sanırım göremedim kontrol edecektim

2 gündür araştırıyorum abi n2 travel güzel ama fazla küçük kafeden alışkanlık oldu büyük boy nargile veya orta boy düşünüyorum, 200-300 lira arası çelik bulamayacağımı biliyorum alüminyum olup çelik sar olan tat bırakmayan orta veya büyük boy bi ürün bakıyorum piyasada çok fazla ürün var hangisine güvenebilirim bilemedim

Çok uzun süre içmeyeceğim için ben n2 travel aldım.
Sipariş yolda ancak daha tütün olayını çözemedim. Fez demişsiniz lakin nereden alınır. Instagramdan sipariş veren var ise önerilerini atabilir mi ?

Dodoo
28-05-2020, 02:17

Mr Eds Big Boss modeli 600tl şuan, ondan sonra epoksiler 800tl ve 1000tl ile bodyguard geliyor. Bu şampiyon modeli, 175 liradan satılıyordu, ürün orjinal yani.

Uzun süre kullanıcam dersen muvo 502 & 503 bakabilirsin. Bir tık daha uygun olsun ve daha taşınabilir dersen oduman monster da alınabilir.

Kömür arayışında olanlara coco soul, coco urth ve kefo xl önerebilirim.

oğuz
01-06-2020, 18:28
Mmc tütünlerinden
Yaban mersini-aroma zayıf
Üzüm-aroma zayıf
Nane limon- fena degil
Portakal- aromalar arasında en güzeli buydu
Pendik pel tütün dukkanindan starbuzz code 69 aldım deniyorum umarim orijinaldir.aroması güzel duman da iyi ilk izlenim.

CasabLanca
01-06-2020, 20:52
Revoshi ananas boğaz yakma yapıyor mu? Tek denedim 15 dk içebildim. Şuan ananas eskimo candy karıştırıyorum tavsiye ederim.

Bende öyle boğma yanma gibi birşey olmadı. Tek sıkıntım tat olarak biraz yavan geldi önerinizi dikkate alıp karıştıracağım

19gokhan90
02-06-2020, 11:19
Adalya artık kendi adıyla bandrollü olarak satılıyor, daha öncesinde Fez içen birisi olarak Adalya daha kaliteli aroması da tütünü de. İzmir Bornova'da Fez yarım kilo 100 TL Adalya yarım kilo 120 TL den aldım iki hafta önce.

Bugraaa
02-06-2020, 12:30
bana love 66 lazım hediye gönderecek yokmu denemelik :) :D

berkaym
05-06-2020, 15:36
Adalya social smoke vb. Tarza internetten tütün alabileceğim güvenilir site var mı? İnstagram vs varsa onlarda olur

CasabLanca
06-06-2020, 09:39

tavsiyen üzerine karıştırdım mükemmel oldu tam istediğim tadı yakaladım teşekkürler

Backstage
06-06-2020, 11:39
tavsiyen üzerine karıştırdım mükemmel oldu tam istediğim tadı yakaladım teşekkürler

Ne demek abi rica ederim. İkisinide tek tek denediğimde çok beğenememiştim karıştırınca çok hoş bir tad oluyor.

R.I.P
07-06-2020, 10:11
Al fakher veya nakhla gül lazım bana var mı bilen eden?

ghibli06
22-06-2020, 19:35
arkadaşlar közleri yakmak için şu köz yakıcılardan aldım, ne büyük bir rahatlıkmış, ocakta yaparken bekle Allah bekle, hem hanımdan fırça ye hem de kömürün bir yeri yanarken kalanlar siyah çevir vs, üzerine bir de yarım saat bekle... 10-12 dakikada kıpkırmızı yapıyor ve de içimi kesinlikle daha uzun oluyor kömürün ömrünü ocakta yemediğiniz için...

bilalMW
22-06-2020, 19:40
Mmc tütünlerinden
Yaban mersini-aroma zayıf
Üzüm-aroma zayıf
Nane limon- fena degil
Portakal- aromalar arasında en güzeli buydu
Pendik pel tütün dukkanindan starbuzz code 69 aldım deniyorum umarim orijinaldir.aroması güzel duman da iyi ilk izlenim.

bende oradan alıyorum MMC damla sakızı bizde üzüm karışım yapıyorum fena değil.

enesy
22-06-2020, 19:54
Ne demek abi rica ederim. İkisinide tek tek denediğimde çok beğenememiştim karıştırınca çok hoş bir tad oluyor.

Teşekkür ederim ben de.

Revoshi ananas & Eskimo Candy karışımı yaptım efsane oldu

Octane
23-06-2020, 00:53
arkadaşlar közleri yakmak için şu köz yakıcılardan aldım, ne büyük bir rahatlıkmış, ocakta yaparken bekle Allah bekle, hem hanımdan fırça ye hem de kömürün bir yeri yanarken kalanlar siyah çevir vs, üzerine bir de yarım saat bekle... 10-12 dakikada kıpkırmızı yapıyor ve de içimi kesinlikle daha uzun oluyor kömürün ömrünü ocakta yemediğiniz için...

Abi 10 12dk sonra kozleri cevirip ocagi kapatip oyle de 5dk falan beklersen iyice guzel oluyor. Koz erken sonmuyor.

ghibli06
23-06-2020, 09:40
Abi 10 12dk sonra kozleri cevirip ocagi kapatip oyle de 5dk falan beklersen iyice guzel oluyor. Koz erken sonmuyor.

deneyim öyle de, zaten rezistans baya bir geç sönüyor...

Backstage
23-06-2020, 10:52
Teşekkür ederim ben de.

Revoshi ananas & Eskimo Candy karışımı yaptım efsane oldu

Rica ederim. İçim süresi ne kadar gidiyor abi? Son aldığım Revoshilerde 20-30 dk dan sonra tad kalmıyor.

Volkey
23-06-2020, 16:05
Merhabalar bende takım almak istiyorum 300-350tl bütçe ile taşınabilecek takım tavsiyeniz nedir acaba?

enesy
23-06-2020, 16:08
Rica ederim. İçim süresi ne kadar gidiyor abi? Son aldığım Revoshilerde 20-30 dk dan sonra tad kalmıyor.

Aynı vallahi ama ben "Çakal" lüle dedikleri ufak lüleden kullanıyorum 30 dk içip yeni kafa yapıyorum. Yoksa büyük kafa ile tat tuz kalmıyor 40 dakikada

Dodoo
24-06-2020, 02:24
Merhabalar bende takım almak istiyorum 300-350tl bütçe ile taşınabilecek takım tavsiyeniz nedir acaba?

Oduman monster

O fiyata bulunabilirse mr.eds small king olabilir

uqur
24-06-2020, 09:07
muvo nun celik takımları olabilir
bide metsanın yeni cıkardıgı takım var çelik oda iyi
Midi Cafe 3 Celik (https://www.metsannargile.com/tr/midi-cafe-3-celik-nargile--u)
muvo nargile takımı (https://www.metsannargile.com/tr/muvo-503-nargile-takimi--u)

Bugraaa
24-06-2020, 09:28
toprak lüle de üst kısım yanıyor tütünün alt kısmı kalıyor, lüle üstüne yanmaz ile bu sorun geçiyor mu