PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ikinci el alım satım işi ile uğraşan arkadaşlar yardım

AhmetG
08-04-2010, 18:12
sahibinden com a bakıyorum, herkes kendine göre bir fiyat yazıyor.
ikinci el alım satım ile uğraşan arkadaşlar biliyorlardır piyasayı, hangi aracın binicisine ne kadara gideceğini. ilan verip kaça giderse vereyim gibi bir durumum da yok çünkü arkadaşım durup dururken satmayı düşünürsen alayım senin arabayı dedi. bu arkadaşıma vericem gibi görünüyor ama ona makul, ikimizi de mağdur etmeyen bir fiyat söylemem lazım. onun için bu işle uğraşan arkadaşların yardımını bekliyorum.

araç şöyle:
2000 model Fiat Brava SX
109000km
manuel vites
metalik renk
değişeni yok, kazası yok, kaput boyalı sadece.
tavanda yer yer güneş yanıkları mevcut.
lpg yok.
yetkili servis bakımlı.
95000de ağır bakımı yapıldı.(baskı balata, triger seti, diskler, vs... yenilendi)
özellik olarak: çift airbag, otomatik klima, gövde rengi aynalar, orjinal spoyler, ıvır zıvır var.
full olan elx'lerden farkı: ön sis farları yok, kapı kolları gövde rengi değil.
masrafsız, tam dosta gidecek araba :)

Dragger
08-04-2010, 18:18
10-12 arası degisen piyasası var, bu aralıkta arac sahibi olarak gerisi sana kalmıs :)

AhmetG
08-04-2010, 18:23
bazısına soruyorum, sende lpg yok, -1000 lira diyolar falan. bu arabada da 1000lira oynatır mı lpg?

Dragger
08-04-2010, 18:27
Bu devirde bazısı lpgli ister, bazısı da hic kurcalanmamıs araba ister :)

Misal ben lpgli araba kesinlikle almam, ama bazısı da bu ekonomik sıkıntılar icinde mutlaka lpgli olsun istiyor.

Brava 1.6 az yakan bir araba da olmadıgından lpg avantajlı oluyor.

Sonucta araba senin malın, o kadar para verip almıssın sen icine sinen fiyata vermeye bak, bosver milletin ne düsündügünü ;)

Atıyorum arkadasın lpg takıcam dedi, o zaman 500 düsersin orta yolu bulursunuz :)

VTEC®
08-04-2010, 18:27
Aracın dediğin gibiyse 10.5-11 bin tl arasında satılabilir.

Ludacris
08-04-2010, 18:50
bazısına soruyorum, sende lpg yok, -1000 lira diyolar falan. bu arabada da 1000lira oynatır mı lpg?

alırken karşı taraf bütün kozları oynar malesef :o