PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonax Nano Guard

Enes-x
20-04-2010, 01:30
http://i44.tinypic.com/25qzmaf.jpg

Ataşehir tarafında 1 ay önce faaliyete geçmiş 25 nisanda açılışı yapılacak sonax akademi uygulama merkezi var..3-5 kere önünden geçtim hep dikkatimi çekti bugün bi gidip arabayı yıkatıyım dedim..Oto yıkama amacıyla kurulmamış bi yer rica ettim yıkadılar.Eğitim verilen ve uygulama yapılan bi yer komple alt katı profosyonel uygulamalara ayırmışlar..Araba yıkanırken siyah bi range rover sport'a uygulama yapılıyordu inceleme fırsatı buldum baya özenerek yapıyorlar güzelde olmuştu,Bilgisayardan uyguladıkları 3-5 aracı gösterdiler gerçekten tatmin edici çalışmışlar ayrıca çalışanların hepsi eğitimli tecrübeli insanlarmış..Açık açık söyledim meguiars ürünleri kullandığımı ordaki danışmanda 1 yıl garantili nano guard uygulamasının kampanyada olduğunu söyledi normal boya korumadan daha üstün ve işlevselmiş.Özetle sonax'a değilde bu uygulama merkezine çok güvendim o yüzden meguiarsa ihanet edip yaptırmayı düşünüyorum :) Tecrübesi olan daha önce yaptıran önyargısı olan fikir verirse faydalı olur herkes için :)

http://i39.tinypic.com/nborap.jpg

EMG
20-04-2010, 01:51
Ayık ol:D

http://www.autodetailing.com.my/webshaper/pcm/pictures/meguiars_logo.jpg

VeNoM_35
20-04-2010, 01:53
aushdausdhaus emre kopardın:D

Low-Rider
20-04-2010, 02:04
1yıl garanti veriyolarda etkisi çabuk biterse tekrarlıyolar mı onun garantisi var mı?

S.Özeren
20-04-2010, 02:16
1yıl garanti veriyolarda etkisi çabuk biterse tekrarlıyolar mı onun garantisi var mı?

sonax'ta yıkattığın sürece yeniliyolar normali böyle

onursumer
20-04-2010, 02:58
sonaxta yıkatıp yıkatmadığımı nerden anlıcaklarki :D

fiyat aldınmı enes uygulamayı nekadara yapıyorlarmış ortalama ?

Buğra A.
20-04-2010, 03:03
Konu ile alakasız olacak belki ama,tam olarak nerede yeri?Tanıtım filmi için gidip görüşmek istiyorum :)

S.Özeren
20-04-2010, 03:39
sonaxta yıkatıp yıkatmadığımı nerden anlıcaklarki :D

fiyat aldınmı enes uygulamayı nekadara yapıyorlarmış ortalama ?

o kadarını bilemicem :)

8.000rpm
20-04-2010, 08:48
shell smart card varsa nano guard uygulaması + ozonla dezenfekte + jant operasyonu 250 lira mı? :rolleyes:
bence çok değil...
peki meg'de bu uygulamalar ne kadara mal oluyor? :beuj:
fiyatları karşılaştırdıktan sonra kalite farkını konuşalım bence :icon_tup:

FaBeRgE
20-04-2010, 13:53
shell smart card varsa nano guard uygulaması + ozonla dezenfekte + jant operasyonu 250 lira mı? :rolleyes:
bence çok değil...
peki meg'de bu uygulamalar ne kadara mal oluyor? :beuj:
fiyatları karşılaştırdıktan sonra kalite farkını konuşalım bence :icon_tup:

Yalnız şöyle bir durum var abi, Würth'te nano guard tek bir işlemden oluşuyor yani çizik giderici, pasta ve cila yok tek başına 200tl :) Umarım Sonax'ta da böyle değildir. Diğer uygulamalara gelince onlarda ucuz işlemler değil jant en kötü 50tl, klima da en kötü 60tl civarıdır. 75tl yazmışlar ama o kadarda yoktur sanmıyorum :) Sonuç olarak çizik giderici+pasta+cila+nano+jant+klima için 250tl bedava eğer öyle ise :)

By_HaNNibaLL
20-04-2010, 15:23
bencede uygun pasta cizik giderici cila jant temizleme falan baya iyi.
klime dezenfekteye gelince serviste 20 lira gibi bi parayla galiba polen filtresini değiştirdikten sonra sıkmışlardi

8.000rpm
20-04-2010, 15:24
sonax'ın sitesinde uygulamaları yazmışlar
aynen alıntı ;
SHELL CLUB SMART CARD ile SONAX Uygulama Merkez’lerine gelen otomobil severler SONAX’ın en çok ilgi gören uygulaması Nano Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulamasını 350 TL yerine sadece 249 TL…

Bu uygulamayı yaptıranlar 75 TL değerindeki Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon uygulaması ile 75 TL değerindeki Jant Temizleme ve Koruma uygulamasını ücretsiz yaptıracak.

SONAX Nano Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulaması nedir, nasıl yapılır?
1. SONAX CAR WASH uygulaması ile otomobilin dış temizliği sağlanır.
2. Otomobil yüzeyi SONAX CLAY ile endüstriyel ve kimyasal tozlardan arındırılır.
3. Otomobil yüzeyinde bulunan reçineler SONAX REÇİNE TEMZİLEYİCİ ile, ziftler SONAX ZİFT-KATRAN TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.
4. SONAX NANO ÇİZİK GİDERİCİ ile otomobil yüzeyinde bulunan tüm kılcal çizikler ortadan kaldırılır.
5. SONAX NANO POLISH ile otomobil yüzeyindeki tüm hologramlar (hareler) giderilir. SONAX HOLOGRAM SPREY ile hologramlar kontrol edilir, gerekirse işlem tekrarlanır.
6. SONAX NANO POLISH WAX İle otomobil yüzeyi parlatılır.
7. SONAX NANO GUARD ile otomobil yüzeyine koruma işlemi uygulanır. NANO GUARD uygulaması ile otomobil yüzeyinde uzun süreli bir koruma sağlanır.
8. SONAX NANO GUARD uygulaması sonrasında otomobil 2 saat bekletilerek otomobil üzerine etkisi sağlanır.
9. SONAX NANO GUARD uygulaması sonrasında otomobil yüzeyindeki korumayı artıracak ve parlaklığı sağlayacak SONAX HART WAX uygulaması yapılır.
10. Otomobil 30 dakika beklemeye bırakılır, cilanın boyaya nüfuz etmesi sağlanır.
11. SONAX MIKROFIBER HAVLU ile araç yüzeyi silinir, parlatılır.
12. Check işlemi ile uygulama sonlandırılır.

Kampanya 1 Nisan – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında uygulanacak…

8.000rpm
20-04-2010, 15:25
meguiars ile görüştüm
sadece dış 250.-TL
iç dış motor komple 450.-TL (400 de olabilir tam hatırlamıyorum)

Enes-x
20-04-2010, 16:14
Konu ile alakasız olacak belki ama,tam olarak nerede yeri?Tanıtım filmi için gidip görüşmek istiyorum :)

Ataşehir Mc'den değirmen istikametine doğru aşşağı yanyola iniyorsun 1-1.5 km gittikten sonra sola dönüyorsun direk karşına çıkıyor.Metro otobüs garının bitişiği tem yanyol üzeri.

Boost Up
20-04-2010, 16:17
Abi dün sabah 3 arabada yoktu:p

Enes-x
20-04-2010, 16:17
aynen alıntı ;
SHELL CLUB SMART CARD ile SONAX Uygulama Merkez’lerine gelen otomobil severler SONAX’ın en çok ilgi gören uygulaması Nano Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulamasını 350 TL yerine sadece 249 TL…

Bu uygulamayı yaptıranlar 75 TL değerindeki Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon uygulaması ile 75 TL değerindeki Jant Temizleme ve Koruma uygulamasını ücretsiz yaptıracak.

2. Otomobil yüzeyi SONAX CLAY ile endüstriyel ve kimyasal tozlardan arındırılır.
3. Otomobil yüzeyinde bulunan reçineler SONAX REÇİNE TEMZİLEYİCİ ile, ziftler SONAX ZİFT-KATRAN TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.
4. SONAX NANO ÇİZİK GİDERİCİ ile otomobil yüzeyinde bulunan tüm kılcal çizikler ortadan kaldırılır.
5. SONAX NANO POLISH ile otomobil yüzeyindeki tüm hologramlar (hareler) giderilir. SONAX HOLOGRAM SPREY ile hologramlar kontrol edilir, gerekirse işlem tekrarlanır.
7. SONAX NANO GUARD ile otomobil yüzeyine koruma işlemi uygulanır. NANO GUARD uygulaması ile otomobil yüzeyinde uzun süreli bir koruma sağlanır.
8. SONAX NANO GUARD uygulaması sonrasında otomobil 2 saat bekletilerek otomobil üzerine etkisi sağlanır.
9. SONAX NANO GUARD uygulaması sonrasında otomobil yüzeyindeki korumayı artıracak ve parlaklığı sağlayacak SONAX HART WAX uygulaması yapılır.
10. Otomobil 30 dakika beklemeye bırakılır, cilanın boyaya nüfuz etmesi sağlanır.

Şu listeye baksana abi meguiars illaki daha kaliteli olabilir ama adamların yaptığı işlemlerde yabana atılcak gibi değil..Fiyatıda çok uyguna geliyo bu kampanya ile bence yaptırılır meguiars fanatiği olmaya gerek yok :)

Enes-x
20-04-2010, 16:18
Abi dün sabah 3 arabada yoktu:p

Geziyoruz :D

EMG
20-04-2010, 16:25
msne gelsene sen:D

FaBeRgE
20-04-2010, 19:59
Şu listeye baksana abi meguiars illaki daha kaliteli olabilir ama adamların yaptığı işlemlerde yabana atılcak gibi değil..Fiyatıda çok uyguna geliyo bu kampanya ile bence yaptırılır meguiars fanatiği olmaya gerek yok :)

Hakkaten güzel bir listeymiş yapılan işlemlere göre de fiyat çok uygun bence.

G_TT_I
20-04-2010, 20:18
aynen alıntı ;

İlk okuduğumda direk arkadasım aklıma geldi hersene sonax yaptirirdi hiç birinide fark edemedim elle uygulama yapınca yapsam 10 kat daha iyi olurdu,
ama bu ürünler ile anlatiklari gibi yaparlarsa bütün gün usenmeden başında durup yaptirabilirim, bukadar ürün ile uygulama yapan yer olacağını hiç sanmam,
direk söyleyecekleri biz clay yaptık temizlik yapan ürüne gerek kalmadı, boyanız çok parlak çok guzldi hard wax yapmaya gerek kalmadı

Baran^
20-04-2010, 20:57
Eveeet bayramlık ağzımı açmamın vakti geldi :) Öncelikle şu listeyi oturduk inceledik meguıarste bundan azı değil fazlası yapılıyor.Ayrıca ürün kalitesi olarak sonaxın çizik cıkartan ürünü yok adam gibi yada hare giderici...Koruma olarak nano nine nunu bilmem ama meguıarsin tüm ürünleri hersene gercekten geliştiriliyor cunku argesi cok kuvvetli o yuzden kalitesi sonaxla kıyas kabul etmez.Unutmayınki meguıarsin tüm ürünler birbirini destekliyor bu yuzden sonaxda kampanyadan bi uygulama attırtıım üstüne quıckwax gecerim nxt patlatırım olmuyor parlar ama göz anlamaz onun bir faydasını göremezsiniz.Benden şimdilik bu kadar,aracınızdan parlaklık elinizden mikrofiber beziniz eksik olmasın sevgili detailercılar :)

Enes-x
20-04-2010, 21:30
Bugün kobay olarak yeni kasa X5 götürdüm siyah renkte araba sürekli fırçayla abidik kubidik yıkamacılarda yıkanmış harelerden ne renk olduğu belli olmayan bi hal almıştı boyası..Gerçekten çok memnun kaldım hare çizik vs. hiç bişey kalmamış boya tabiri caizse bebek poposu gibi :) Parlaklık konusunda süpersonic bi sonuç yok ama amaç korumaysa bunu güzel yapıyorlar.Yarın sabah 10 a randevu aldım Nano guard boya koruma (250 lira) Motor koruma (50 lira) Jant ve klima dezenfeksiyon bilmemneside hediye :) Tavsiye ederim ama evime yakın olsa meguiarsdanda şaşmam :)

Antalyalogy
20-04-2010, 21:39
Ayık ol:D

http://www.autodetailing.com.my/webshaper/pcm/pictures/meguiars_logo.jpg

Sonax mı ıyyyyyyyyyyyyyyyy :icon_tup::icon_tup:

Caesar
20-04-2010, 21:57
http://www.imgadd.net/image-320E_4BCE0737.jpg

Enes resimler çok büyük küçültüp vermek istemiyorum DVD ye çekeceğim haberin olsun videolarla birlikte.

mehzent
20-04-2010, 22:15
sevgılı markadaşım ve arkadaşım bendemı gotursem ne :)

Dou
20-04-2010, 22:18
Ben idealtepe meguiar's ta 220 TL'ye yaptırdım iç dış motor komple

Daha önce hep ziebartta yaptırmıştım, sanki ziebartın cilası daha iyi gibi.

Ama çizik gidermede ziebart çok zayıfmış onu anladım, pasta kullanmadıkları için sanırsam.

Sadece benim araç 11 saat falan sürdü ben bile sıkıldım yani.

G_TT_I
20-04-2010, 22:23
Eveeet bayramlık ağzımı açmamın vakti geldi :) Öncelikle şu listeyi oturduk inceledik meguıarste bundan azı değil fazlası yapılıyor.Ayrıca ürün kalitesi olarak sonaxın çizik cıkartan ürünü yok adam gibi yada hare giderici...Koruma olarak nano nine nunu bilmem ama meguıarsin tüm ürünleri hersene gercekten geliştiriliyor cunku argesi cok kuvvetli o yuzden kalitesi sonaxla kıyas kabul etmez.Unutmayınki meguıarsin tüm ürünler birbirini destekliyor bu yuzden sonaxda kampanyadan bi uygulama attırtıım üstüne quıckwax gecerim nxt patlatırım olmuyor parlar ama göz anlamaz onun bir faydasını göremezsiniz.Benden şimdilik bu kadar,aracınızdan parlaklık elinizden mikrofiber beziniz eksik olmasın sevgili detailercılar :)

sana katılıyorum elimdeki meg. ürünleri epeyce fazla sarı wax şampuan bile fazla gömdüm depoya, motor için komple kit x2,
Daha önce dediğim gibi anti sonaxcıyım ama yukarıdaki listenin hakkını yemeyelim, Dediğim gibi tüm gün başlarına çökerim beklerim bu saydıkları 2 kişi bile olsa sabah 9 da başlasalar akşam 9a anca biter heralde,
Birde en son kontrol varmış buda garantisi anlamına gelir hareleri boya tabakasının üstünden almadan gideremezlerse baştan başla.

Hesap yapıyorum 8 ayrı ürün alıp kendimi deli gibi yorana kadar yaptırmak mantıklı geldi, yakında gidip kusursuz sonuç ve uygulamayı görmek istediğimi anlatıcam geri vites yapmazlarsa kart çeker yaparım:D (fiyat biraz yüksek diyebilirim gene kampaya adı olduğu için)

Enes-x
20-04-2010, 22:28
Tatmin etmeyen tek şey parlaklık olabilir ben bugün 2 araba yaptırdım dünde bi tane range'i bırakmışlar bizim şirketten 3 arabanında nokta kusuruna rastlamadım aksine ufak tefek çizikleri bile rutuşlayıp pasta vs uyumlu hale getirmişler.Ben yarın bırakıcam akşama ayrıntılı fotoğraflarız bu fiyata bu kadar uygulama mantıklı..En önemlisi bizler için elemanlar titiz tecrübeli..

sevgılı markadaşım ve arkadaşım bendemı gotursem ne :)

Moruk sen gel yaptır 500 metre ilersi bizim ofis araba çıkana kadar çay çorba pizza pes takılırız :)

cnzdmr
20-04-2010, 22:35
walla benımde aklıma cok yattı ewıme cok yakınmıs bır de
2sene once antalya sonax da boya koruma uygulamsı yaptırmıstım ve hıc memnun kalmamıstım

bu sefer ınceledım yapıcakları ıslemler hem fazla hemde alpine senın dedıklerıne guvendım dostum sen memnun kalmıssın anladıgım kadarıyla...

Nazım
21-04-2010, 00:00
Sonax Bahçeşehirin, Network ve Bilgisayar işlerini yapıyorum, yani mütemadiyem ortamın içindeyim. Adamlar çok itinali çalışıyorlar, her uygulamayı başından sonuna kadar inceliyorum neredeyse, araçları yetiştirmek için çoğu zaman 24 saat çalışıyorlar, 1 araç neredeyse 1 gün sürüyor (Full+Full yapılırsa).Tam eğitimli 2 ekip var, aracı hangi ekip teslim aldıysa sonuna kadar o ekip devam ediyor, arada ufak yıkamaları bile sadece bu ekip yapıyor, Ozonla temizleme müthiş bir olay, merak eden arkadaşlar için belirteyim, ortalama büyüklükte bir ozon jeneratörünün aracın içine yerleştirimesi ve sistemin ve tüm aracın içinin dezenfekte edilmesi ile yapılıyor, yaklaşık 1-2 saat kadar sürüyor, aracın içinde kokudan eser kalmıyor.

-batu-
21-04-2010, 01:34
peki birşey sorucam,
megde sadece dış boya temizleme parlatma vs. dedikleri uygulama ne kadar?

birde bu uygulamaya götürünce neler kullanıyorlar ? Benim arabama temiz bi 3 ayrı kalınlıkta polish lazım bir kere yaparlarmı acaba? Megcilerden bir açıklama bekliyorum :D

TheAce
21-04-2010, 01:53

Ama çizik gidermede ziebart çok zayıfmış onu anladım, pasta kullanmadıkları için sanırsam.

fiyat oha denecek kadar güzel :D

grkm
21-04-2010, 02:03
bayiide bitiyor o iş, ürün bir yere kadar.

Sonax bahçelievler e iki araç gönderdik geçenlerde. Ultra bir bakıma girdi hesapta araba başı 450tl/6taksit rakam çıkardılar. Araçlar geldiğinde tavanda hala kılcal çizikleri taşıyordu ayrıca iç mekanda kullanılan ürün neyse iğrenç koku bırakmıştı ve sol üst kapı direğindeki cilayı silmeden yollamışlardı.

Brs_eg
21-04-2010, 02:09
meguiars ile görüştüm
sadece dış 250.-TL
iç dış motor komple 450.-TL (400 de olabilir tam hatırlamıyorum)

bayiye göremi fiyat degişiyor yoksa uygulamami farkli :soru:
bende bu ara sx e yaptirmak istiorm hareler cizikler fln gitsin bi adam olsn die ama bu sonax işi kafa kariştirdi :)

EMG
21-04-2010, 02:11
sonax = vakit kaybı :D

Enes-x
21-04-2010, 03:03
bayiye göremi fiyat degişiyor yoksa uygulamami farkli :soru:
bende bu ara sx e yaptirmak istiorm hareler cizikler fln gitsin bi adam olsn die ama bu sonax işi kafa kariştirdi :)

Fiyatlar standart aslında ama tanıdık vasıtasıyla filan olduysa indirilebiliyo zannedersem Barış..Sonax meguiarsdan iyidir hiç bi zaman demiyorum.Hatta istanbulda öyle sonaxlar var ki bırak uygulama yaptırmayı arabaya su bile tutturmam.Benim konuda bahsettiğim iş yeri yeni açılmış ve sonax uygulama merkezi işçilikleri çok güzel hevesliler müşteri memnuniyetine önem veriyorlar..3 tane araba yaptırdık 0 hata ile yaptılar o yüzden yarın kendi arabamada yaptırıcam..Bİrde sonaxta bahsettiğimiz olay sıradan boya koruma değil onun fiyatı 150 lira,nano guard diye sonaxa özel bi sistem bu boyayı daha iyi koruduklarını iddia ediyorlar.Özetle kızıltoprak meguiarsı tavsiye ederim yada bahsettiğim sonaxı..

_opeth
21-04-2010, 10:46
sonax ürünlerini kullanıyorum genellikle parlaklığı iyi ama para verip yaptırtmam elim tutuyo çok şükür bolda zamanım var :)

http://lh5.ggpht.com/_Cgwbwjsp8Mk/S8xmaQ47LMI/AAAAAAAABRI/eX-zszt1R3U/s912/DSC01569.JPG

cnzdmr
21-04-2010, 11:20
olay fıyat performansa dondu ıyıce 250tl sonax neredeyse arabanın her tarafını ınce detayına kadar yapıyor meguıars 450tl ıstıyormus bu ısleme benım sahsı fıkrım 400lu rakamlar cok gereksız fazla ne olursa olsun tamam belkı cok daha ıyi urunler ama 250tl bıle eh ıste yanı 5kurus daha fazla vermeyı dusunmem sahsen. Bu fıyatada aracın boyası yenı gıbı ılk aldıgım halıne gerı donecekse neden olmasın ben amatorce hayatta saglayamam bu durumu en fazla cıla atarım ama cızıklerı fln profesyonel uygulama olmadan gecırmek ımkansız...

Brs_eg
21-04-2010, 11:29
Enes bugun vercekti sanirm BA yı işlemler bitsin tekrardan bi yorum yapar :)

Enes-x
21-04-2010, 21:59
Bugün yaptırdık çok şükür uygulamayı..Toplamda 7 saat civarı sürdü..Boyanın eski hali uygulamadan sonra anladımki içler acısıymış ki düzenli cila vs. yaparım fırça deymemiştir arabaya.

Sonuca gelirsek beni tatmin etti 4 kişi incelik başında durduk geldikleri için teşekkür ederim Tariks , Ceaser (olgar) Jamdajoker (cem) brolara :) Çoğumuzdan geçer not aldı spot ve güneş ışığı testinde..Yalnız akşam karanlık çöktüğünde çok güçlü beyaz spotta ufak ufak hareler belli belirsiz görünüyor çok çok dikkatli bakılırsa onuda cem farketti ordan notu düşürdü :) İlgi alaka kullandıkları malzemeler işçilik bence harika..Tavsiye ediyorum..Buyrun tek fotoğraf..Daha sonra ayrıntılı ekliycem..

http://i40.tinypic.com/209n2aa.jpg

cnzdmr
21-04-2010, 22:57
walla guzel gozukuyor banada sonax yolu gozuktu anlasılan benım aracında boyası vahım durumda senın bu resmı gordukten sonra,siyah arac dert ya baska bıse deıl=)

Enes-x
21-04-2010, 23:01
walla guzel gozukuyor banada sonax yolu gozuktu anlasılan benım aracında boyası vahım durumda senın bu resmı gordukten sonra,siyah arac dert ya baska bıse deıl=)

Siyah bakarsan en dikkat çekici renk bakmazsan en dertli renk :)

cnzdmr
21-04-2010, 23:10
bana derdı agır basıyor=) sana bıde sunu sorıım sonax da 250tl verdıkten sonra motorla ılgılı bı temızlık ısı yapıyorlar mı? yoksa ekstra olarak sadece jant ve klıma temızlıgı mı?

Enes-x
21-04-2010, 23:14
bana derdı agır basıyor=) sana bıde sunu sorıım sonax da 250tl verdıkten sonra motorla ılgılı bı temızlık ısı yapıyorlar mı? yoksa ekstra olarak sadece jant ve klıma temızlıgı mı?

Motor 75 tl ekstradan ödemek gerekiyor ama nakit ödersen daha uygun rakama çekiyorlar hemen :)

cnzdmr
21-04-2010, 23:19
saol dostum gıdıcez yaptırıcaz artık=) bu sonax metro otobuslerının hemen yanında anladıgım kadarıyla 7saat surecekse aracı bırakıp eve donmek lazım beklenılcek gıbi deıl=)

emrah type-r
21-04-2010, 23:27
cok gusel olmus geldıgımde acılen benımde yaptırmam gerek....sıyah cok dert ya....

M.A.D
22-04-2010, 09:03
motor temizlik ürünleri var onu kendiniz de yaparsınız çok zor değil bence :) , bir da ne ışık tutarsan tut o en ince çiziklerin bile görünmemesi gerekir , çünkü teslim etmişsin aracı profesyonel ellere, sıfır gibi gelmeli , şahsen ben kıl olurum öyle bi durumda, eğer az buçuk ince çizikler kalacaksa o işi ben de yaparım yani :) ama genel olarak güzel olmuş, detaylı fotoğraf olmadan kabul etmiyoruz :p

B.Battal
22-04-2010, 09:31
sonax ürünlerini kullanıyorum genellikle parlaklığı iyi ama para verip yaptırtmam elim tutuyo çok şükür bolda zamanım var :)

http://lh5.ggpht.com/_Cgwbwjsp8Mk/S8xmaQ47LMI/AAAAAAAABRI/eX-zszt1R3U/s912/DSC01569.JPG

:Deli::Deli: cila cila cila cila:Deli:

_opeth
02-05-2010, 12:14
:Deli::Deli: cila cila cila cila:Deli:

döncem ben sana :) bana boş zamanlarını söyle

Serkan_UR
27-02-2014, 13:16
Arkadaşlar 2010 da açılmış konu 3-4 sene olmuş ama yeni konu açmayayım dedim ...Sonax academi imaj olarak bana çekici geliyor en azından elemanı ustası her ürünün nasıl ne şekilde kullanacağını biliyordur rastlege ustalığı yetersiz kişilere yaptırmazlar diye düşünüyorum sonuçta sonax ürünlerine olan güveni korumaları lazım bunuda hatasız uygulamalarla yapabilirler diye düşünüyorum sonuç olarak 2010 ylından bu yana uygulama yaptıran sorun yaşayan yada memnun kalan varmı bilgili arkadaşlar paylaşabilirlermi

Teşekkürler

Tunacan
27-02-2014, 13:23
Yıkama işlemi için kullanıyorum. Tabiki insan faktörü işin %100 ü olduğu için şubeden şubeye farklılık gösterebilir. Kendi ürünlerini kullanıyor olması bence en önemli unsuru...

Berkan
27-02-2014, 13:39
bende ilk basta motora yaptırcan sandım meger 2010 konusuymus :)

buarada banada aracı alırken bayi hediye etmişti sonax boya koruma koltuk ıvır zıvır. 100 tl farkla nano yapalımmı dediklerinde dayanamadım kabul ettim.aldıktan 2-3 gün sonra goturdugum için cok bişey anlamadım ama temizken parlaklık iyi ıslakkende bol boncukluyuz :)

hatta konuyla alakasız ama

konsantre normal suya karıstırılan antifrizini
lastik parlatıcısı seffaf jel gibi olanından (reifen glanz gel yazan)
bide kırmızı fısfıslı hızlı cilasından gayet memnunum

fdoganb
27-02-2014, 23:36
Arkadaşlar 2010 da açılmış konu 3-4 sene olmuş ama yeni konu açmayayım dedim ...Sonax academi imaj olarak bana çekici geliyor en azından elemanı ustası her ürünün nasıl ne şekilde kullanacağını biliyordur rastlege ustalığı yetersiz kişilere yaptırmazlar diye düşünüyorum sonuçta sonax ürünlerine olan güveni korumaları lazım bunuda hatasız uygulamalarla yapabilirler diye düşünüyorum sonuç olarak 2010 ylından bu yana uygulama yaptıran sorun yaşayan yada memnun kalan varmı bilgili arkadaşlar paylaşabilirlermi

Teşekkürler

Şerifali sonaxta 1 ay önce boya koruma ve cila uygulaması yaptırdım. Beklediğimden fazla ilgilenip uğraştılar arabayla. Oldukça memnun kaldım tavsiye ederim