PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1,8 t cupra hk.

vtecci
20-04-2010, 09:00
1,8 t cupra R nasıl bı aractır.kronık arızaları falan varmıdır?bıde km olarak motoru çok uzun sureli gidiyomuş bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa cok memnun olucam yardım beklıorumm:)

vtecci
20-04-2010, 09:48
yokmu hiç yardımcı olucak arkadaşlar

Killah
20-04-2010, 10:06
VW'nin ürettiği en sağlam motorlardan birisidir. Bir honda motoru gibi aşırı agresif değildir ama para dökersen çoğu araçtan fazla güç verir. Benim imkanım olsa düşüneceğim tek araçtır, aynı anda konforu kaliteyi ve performansı veren nadir araçlardandır. VAG grubunun çoğu aracında kullanılmıştır bu motor, belli bir kronik sorunu olmamakla beraber servise gösterirken aracı özellikle turbosuna baktırmak gerekebilir.

vtecci
20-04-2010, 10:24
VW'nin ürettiği en sağlam motorlardan birisidir. Bir honda motoru gibi aşırı agresif değildir ama para dökersen çoğu araçtan fazla güç verir. Benim imkanım olsa düşüneceğim tek araçtır, aynı anda konforu kaliteyi ve performansı veren nadir araçlardandır. VAG grubunun çoğu aracında kullanılmıştır bu motor, belli bir kronik sorunu olmamakla beraber servise gösterirken aracı özellikle turbosuna baktırmak gerekebilir.

turbosunu sökmeden servis anlayabılrmı?bide km olarak turbo değişimi hangi km de yapılır acaba biliomusunuz?teşekkürlerr bilgiler için

AHMET1907
20-04-2010, 10:31
Aracım 100binde 2004 model CupraR. Gecen Agustosta aldim. Ufak paralara 300hplere yaklaşmak mümkün ama üstü için büyük paralar lazım. Konforlu, yakışıklı ve hızlı bi araba. (Bana göre) Ben tavsiye ederim yani

vtecci
20-04-2010, 10:34
Aracım 100binde 2004 model CupraR. Gecen Agustosta aldim. Ufak paralara 300hplere yaklaşmak mümkün ama üstü için büyük paralar lazım. Konforlu, yakışıklı ve hızlı bi araba. (Bana göre) Ben tavsiye ederim yani

turboda herhangı bır problem yasadınızmı? bıde 1 bar orjınalde basıyor bıldığım kadarıyla chıple 1 barın ustunde basılması turbo ve stok motora negibi zararları olur bilgileriniz için saolun

AHMET1907
20-04-2010, 11:06
Benim turboyla ilgili bi sıkıntım olmadi, ama istersen söktürüp bi baktırırsın kafan rahat olur. Yakıt cok ekonomik bende bide yeni kasa Leon var 1.6 o Cupradan çok yaklıyor:)