PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç kaplama

VolcanoS
22-04-2010, 18:18
Arkadaşlar , bir 106 yı kaplatacagız. Nereyi öneriyorsunuz mümkün oldugunca temiz işçiliği uygun fiyatla birleştiren biryer aranmakta.

DogukanB
22-04-2010, 18:20
Gmg Garage
0312 354 05 10
Mustafa Baranlı
http://www.gmggarage.com/

fotoğraf albümünden yapılan araçlara bakabilirsiniz.

ygtrn
22-04-2010, 18:20
anklara için gmg garage...
istanbul için maxcar......

bugra_0101
22-04-2010, 18:25
altunizade zadex i tavsiye edebilirim

ILHAN K
22-04-2010, 18:26
aksarayda 500 lira komple

DogukanB
22-04-2010, 18:29
500 liraya taxi kaplamıyorlar. ucuza kaplatıpta yamalı eşşek gibi gezmektense kaplatmayın daha iyi:)

Killah
22-04-2010, 18:37
500 liraya taxi kaplamıyorlar. ucuza kaplatıpta yamalı eşşek gibi gezmektense kaplatmayın daha iyi:)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Quantum
22-04-2010, 18:58
maxxcar - Göztepe

işçilik çok çok iyi. fiyatları da uygundur

ILHAN K
22-04-2010, 19:01

dediğim yer taksileri kaplayan bir yer zaten , bilmeden konuşmak kolay

Dragger
22-04-2010, 19:02
Protaca gitmeyin de nereye gidiyorsanız gidin, parayı bulunca sasırmıslar.

1car maslakta yeni acıldı orası da gayet iyi, ilgililer.

http://www.one1car.com/index.aspx

DogukanB
22-04-2010, 19:09
dediğim yer taksileri kaplayan bir yer zaten , bilmeden konuşmak kolay

e kendi arabanı taksi kaplayan yere mi kaplatcan?

M U R A T
22-04-2010, 19:12
konuyu açan arkadaşın affına sığınarak bende panjur ve aynalarımı kaplatmak istiyorum bilgi sahibi arkadaşlardan fiyat tahmini alabilirmiyim??

Quantum
22-04-2010, 19:13
daha önceden bu kaplama konusu ile şöyle bir yazı yazmıştım.. yardımcı olur belki..

Bir arkadaşım reklamcının birinde yaptırdı.

Ben protacta tavanı yaptırdım.

Ondan sonra maxxcar ın yaptığı işleri gördüm, bir kaç arkadaşım da tavan ve komple kaplama işlerini burada yaptırdı.

Şimdi yorumlarıma geçeyim.

Reklamcı;
Bir kere ucuz etin yahnisi yavan olur bu 2-2-4.. Reklamcılarda yaptırmayın bu işi.. Bir kaç ay sonra kenarlardan atmaya başlar, kullandıkları malzeme kalitesiz ise solmaya başlar, kendi paranızla rezil olursunuz.
Bizzat yaşayan arkadaşlarım var. 1 ay sonra söktü, adam gibi bir yerde yaptırdı..

Protac;
Evet profesyoneller.. İyi iş çıkarıyorlar.. Bu işte ustalar.. Kullandıkları malzeme kaliteli.. Randevu ile gidilmesi gerekiyor.

Ancak gel gelelim aracım yapılırken (tavanı) bir an önce bitse de gitsem diye saatime bakıyordum. "Nereye ne istiyorsun" sorusu ile birlikte akabinde direkt işe girme, "hayırlı işler" deyip çıkma şekilde idi aramızda geçen replikler.. Sadece bu kadar..

İşçilikleri güzel tamam ama esnaflık yok. Ne bir pazarlık etme şansınız ne bir sohbet etme hiç bir şey yok. Bir arkadaşımın arabasını (yeni civic) kırmızı yapma gibi bir düşüncemiz vardı, kırmızı folyo sorduğumda, "elimizde bunlar var, istediğini yaparız bu renklerin içinde istediğin tondan yoksa kusura" bakma gibi bir yaklaşımda bulundular..

Benim için önemli unsurlardır bunlar. Esnaflık farklı iyi iş çıkarmak, ustalık çok farklı..

Maxxcar;
Benim aracın tavanını yaptırdıktan sonra keşfettim esasında.. O sıralarda yapmıyorlarmış zaten.. 1 ayla kaçırdım.. Bilseydim bekler, kesinlikle onlara yaptırırdım..

Bir kere aynı dilden konuşuyorsun.. Modifiye konusunda bilgi sahibi bir kişi ile sohbet edebiliyorsun.. Gerek motor gerek görsel modifiye konusunda aynı saflardasınız kendileri ile..

Şuraya şu malzemeden yaptırmak istiyorum desen bile apaçi olacaksa eğer yapmazlar.. Şık olması önemli bir unsur.. Fikir veriyorlar.. Yorumları olabiliyor, seni yönlendirebiliyorlar. Nasıl arkadaşınla tartışıyorsan bir uygulamanın olup olamayacağı konusunda, onlarla da konuşabiliyorsun.. Malzemenin özelliklerini anlatıp en uygun malzemenin, renk tonunun ne olacağı konusunda işinde uzmanlaşmış bir "arkadaşından" bilgi alabiliyorsunuz.

Elinizde katalogla ben şu renk tonu ile kaplatmak istiyorum diyebiliyorsunuz.
Daha önce yaptıkları kapladıkları araçların fotolarına bakıp birebir görme şansınız olaibliyor. Fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Müşteri dükkan sahibi ilişkisinden öte farklı bir yaklaşımları var. Tavsiye ediyorum.

Not: Biraz reklam kıvamında gibi oldu ama çok memnun kaldığım ve beğendiğim herhangi bir yer hakkında aynı tip yorumları yaparım. Hele kıyaslayabileceğim bir tecrübem olmuşsa yorumlarım daha da rahat olur..

Çok önemli Not: Kendileri ile hiç bir şekilde bir bağım yoktur!

Geçenlerde bir arkadaşımı götürdüm maxxcar a.

Aracımın tavan parlak siyah. o da yaptırmak istedi.. Ertan ve Volkan firmanın sahipleri. Parlak siyah yapmıyoruz dediler. Neden? dedik, en kral folyo da olsa parlak siyah 1 ay sonra çiziliyor kurularken tavsiye etmiyoruz ama yok illa istiyoruz derseniz yaparız dediler.

Fiyat sorduk, 6 ay önce benim protac ta yaptırdığımın bile çok çok altında verdiler tavan için folyo uygulamasını.. İşçilikleri de çok iyidir.

Komple mat beyaz a kaplatma kararı aldı arkadaşım da.

Demem o ki, kendilerinin içine sinmezse direkt söylerler.. Yaptıkları işi kendi kartvizitleri olarak görüyorlar..

www.maxxcar.com.tr de yaptıkları örnekler var.

Tavsiye ederim.

deniz
22-04-2010, 19:17
Protaca gitmeyin de nereye gidiyorsanız gidin, parayı bulunca sasırmıslar.

1car maslakta yeni acıldı orası da gayet iyi, ilgililer.

http://www.one1car.com/index.aspx

ömer esnaf cocuktur iyyidir işinide guzel yaparlar.

ILHAN K
22-04-2010, 20:02
e kendi arabanı taksi kaplayan yere mi kaplatcan?

ne var bunda ? tavanımı oraya kaplattım ,gayet memnunum ,folyo zaten cast malzeme aynı yani, geriye işçilik kaldı oda benim tavanımda gayet başarılıydı

VolcanoS
22-04-2010, 21:15
Arkadaşlar çok teşekkürler maxxcarla irtibata geçecegiz aklımızdan geçen renkde mat beyaz herhalde...