PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yanlış Parça Sorunu...

-batu-
24-04-2010, 23:47
Merhabalar,
Şubat sonu civarı, sahibinden'den bir arkadaştan Koni amortisör aldım. Arkadaşı aradım ve amortisörlerin benim kasaya uygun olup olmadığını sordum. Uygun olduğunu söyledi. Ürünü aldım. Memleketime, Bandırmaya kargolandı. Ben okulum nedeniyle ist. döndüm. Bakamadım bile amortisörlere. Arabamı geri almak için Bu haftasonu memlekete geldim. Amortisörlere baktım ve yıkıldım. E12 Kasa Corollalar için! Parça Kodları vs. de bunu doğruluyor. Arkadaşla henüz iletişime geçemedim.

Sizce nasıl bir şekilde bunu geri verebilirim?

Eğer geri almaması gibi bir durum olursa ne yapmalıyım?

caglarcb
24-04-2010, 23:50
Telefonlarını açmıyormu ? Sanırım satıcının iyi niyetine kalmış bir olay tamamen, site yöneticileriyle irtibate geçmenizin işe yarayacağını sanmıyorum. Geri alınmaması durumunda da sizde ürünü satışa koyun aldığınız fiyatın kabaca 50-100 tl aşağısına satarsınız. Geçmiş olsun.

-batu-
24-04-2010, 23:55
Telefonlarını açmıyormu ? Sanırım satıcının iyi niyetine kalmış bir olay tamamen, site yöneticileriyle irtibate geçmenizin işe yarayacağını sanmıyorum. Geri alınmaması durumunda da sizde ürünü satışa koyun aldığınız fiyatın kabaca 50-100 tl aşağısına satarsınız. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim, açıkcası arkadaşa ulaşmadan konu açtım. Daha tecrübeli davranabilmek için. Zannedersem bir şirket. Çünkü ellerinde başka araçlar içinde süspansiyon parçaları var.
İşin kötüsü parçanın satılabileceğini zannetmiyorum :(

TC_VTEC
25-04-2010, 00:07
başka araçlar içinde süspansiyon parçaları var diyorsunuz belkide yanlışlıkla göndermiştir..
Geçen haftada bizim bir arakdaş da 94 gsi sis faRlarını şipariş vermişti ankaradan corsa gsi sislerini göndermişlerdi yanlışlıkla.Arayıp durumu söyledi ve gsi orji sisleri ni gönderdiler yanlışlık olmuş olabilir..

geçmiş olsun.

-batu-
25-04-2010, 00:24
tek kötü yanı, 2 ay geçti ve sahibinden almıştım. :( teşekkür ederim.

Killah
25-04-2010, 00:46
olayı bize anlattığınız gibi kibar dille anlatırsanız ve dediğiniz gibi bir şirket ise eğer geri verip uygunu ile değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum.

Tuning055
25-04-2010, 01:33
2 ay gıbı bır zamanın gecmesı kotu olmuş..

devil_berk22
25-04-2010, 01:35
durumu şirkete anlatıp kullanılmadığınıda ispat ederseniz geri alacaklardır diye düşünüyorum

onurars
25-04-2010, 01:42
fiyatta anlaşırsak ben alıyım:)

-batu-
25-04-2010, 01:51
2 ay gıbı bır zamanın gecmesı kotu olmuş..
aynen valla ama yapabileceğim bişey yoktu. :(

durumu şirkete anlatıp kullanılmadığınıda ispat ederseniz geri alacaklardır diye düşünüyorum
umarım. Zaten kullanamamki :)

fiyatta anlaşırsak ben alıyım:)
:D:D PM attım :P

deluxsa
25-04-2010, 09:44
yapıcak bşey yok bilader en dogrusu sende tekrar satılıga cıkarmak ama bi yetkililerle görüş eyer kendi aracın kasasıyla deyiştirmek istiyorum dersen kabul edebilirler

-batu-
25-04-2010, 18:30
saol valla deneyecem şansımı :(