PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siteme Reklam ???

By_KA
28-05-2010, 22:19
Buraya açmam uygunmudur bilmiyorum ama yardıma ihtiyacım var.Pixel çizimlerle ilgili bi forumumuz var ama host ücreti için sitemize reklam almamız lazım.Sitede üye sayımız pek fazla değil ama online üyeler ve google vs gibi yerlerdede ön plandayız.Sitemiz için reklam bulabilirmiyiz ve bulabilirsek ne kadar ücret alabiliriz?İlginiz için şimdiden teşekkürler...:)

Frid
28-05-2010, 22:28
Host ücreti aylık 20 tl felan civarı degilmi çok prof bir site degilseniz 20 tl ödeyebilirsiniz cebinizden

By_KA
28-05-2010, 22:32
Host ücreti aylık 20 tl felan civarı degilmi çok prof bir site degilseniz 20 tl ödeyebilirsiniz cebinizden

Şimdi ortağım filanda var kim ödüycek tartışması çıkmasın diye site kendi parasını kendisi çıkartsın istedik hem böyle bi imkan varsa ufaktan sitenin bize yararı olursa daha iyi olur.:)

fevzi
28-05-2010, 22:33

aynen bahsettıgın sıtenın host alanını pek fazla büyük olduğunu sanmıyorum
20-30 TL ye halledilicek bi sorun bence site sahibi karşılayabilir diye düşünüyorum

Frid
28-05-2010, 22:37
Şimdi ortağım filanda var kim ödüycek tartışması çıkmasın diye site kendi parasını kendisi çıkartsın istedik hem böyle bi imkan varsa ufaktan sitenin bize yararı olursa daha iyi olur.:)

aynen bahsettıgın sıtenın host alanını pek fazla büyük olduğunu sanmıyorum
20-30 TL ye halledilicek bi sorun bence site sahibi karşılayabilir diye düşünüyorum

hatta daha düşük bile olabilir maliyet 17-18 tl gibi:icon_tup:

kim ödeyecegin çözümü basit zamanında benimde vardi bir kaç site olayı ortaklık felan 1 ay ben bir ay ortak ödüyordu zaten google reklamlardan 6 ayda bir 100 dolar geliyordu ;)

fevzi
28-05-2010, 22:40
yani bendede var birkaç site pekfazla bi maliyeti yok + google amca sagolsun yıllık bı 100 TL yolluyo oda yetiyo zaten

By_KA
28-05-2010, 22:47
Peki şu google reklamlarını bizde alabilirmiyiz?

Frid
28-05-2010, 22:52
https://www.google.com/adsense

google aramalarında üst sıradayız demişsin zaten bi kaydınız var olmasın ?

yada teknik destek forumları vardır daha dtaylı bilgileri bulabılırsın google yaz çıkarlar ;)

Jan™
29-05-2010, 09:40
Google reklamlarına + olarak click bazlı Gittigidiyor reklamları ve yazı yayınlıyorsan yazıların içinde popup şeklinde çıkan mynet Adklik sistemini kullanabilirsin.

Yarasan
29-05-2010, 09:57
host sponsoru bulabilirsiniz hostcuna teklif et sana şukadar müşteri falan getiriyim de o zaten sponsor olabilir

By_KA
29-05-2010, 21:55
host sponsoru bulabilirsiniz hostcuna teklif et sana şukadar müşteri falan getiriyim de o zaten sponsor olabilir

Host bizim bi tanıdığındı zaten bedavadan kullanıyoduk ama adam bize uzak düşüyo artık vermiycek gibi hostu.:rolleyes: