PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tosfed hakem ve gözetmen semineri

onderak
25-02-2007, 09:21
herkese selamlar, bu kadar araba sevdasına birde profesyonel destek vermek istersiniz ve de motorsporlarına daha da yakınlaşmak istersiniz diye düşnüdüm ve bu duyuruyu paylaşmak istedim,

2 MART CUMA GUNU TOBB UNV. SOSYAL TESISLERI SALON 1 DE SN.MAZHAR DEMIRALP
TARAFINDAN SAAT 10:00 DA LISANS ICIN EGTIM SEMINERI yapılacak ardından lisans sınavı yapılacak ve lisans sahibi olan kişiler mahalli, ulusal, uluslararası tüm yarışlarda görev alabilecekler..
ilgilenenlere saygıyla..

Sportivo
25-02-2007, 09:45
başlık acılmışken bende duyurayım
İzmir için gözetmen yeni alim ve yükselme sınavı 18 mart saat 11de ege universitesi kulturve sanat evinde yapilacaktır katılacak arkadasların nufus cuzdanı fotokobisi 2 fotograf kalem ve not almak icin herhangi bir materyaller girmeleri duyrulur

bu arada sayın onder hakem terimi yerinde olmamis bence
cunku diger sporlarda hakemler karar mercidir
gozetmenler ise karar veremez raporunu verir hukmu direktor ve komserler kurulu verir

gökan
25-02-2007, 11:21
dışardan katılabılrmıyız :)

TAM35GNY
25-02-2007, 11:24
Dışardan aktılım için zaten ..:)

MUGENPOWE®
25-02-2007, 11:31
dışardan katılabılrmıyız :)

açık ogretım gıbı ıste dısardan bıtırcebn :P

TAM35GNY
25-02-2007, 11:38
İÇerden olanlarda sınıf geçmeye koşturacak..:D:D

gökan
25-02-2007, 11:58
pekı gelmeyı düşünüyorum zatem moto gp hakemlıgıde vardı

TAM35GNY
25-02-2007, 12:10
Onun tarihi farklı ama ...;)TOSFED oldu artık biliosunuz MOTOR SPORLARI Ayrı federasyon...;)

Sportivo
25-02-2007, 12:19
tmf nin egitimi yapildi zaten
secim sizin ister tosfed e isterseniz tmf ye bagli olun fakat en cok sevdiginizi secmenizi tavsiye ederim

onderak
25-02-2007, 21:24
başlık acılmışken bende duyurayım
İzmir için gözetmen yeni alim ve yükselme sınavı 18 mart saat 11de ege universitesi kulturve sanat evinde yapilacaktır katılacak arkadasların nufus cuzdanı fotokobisi 2 fotograf kalem ve not almak icin herhangi bir materyaller girmeleri duyrulur

bu arada sayın onder hakem terimi yerinde olmamis bence
cunku diger sporlarda hakemler karar mercidir
gozetmenler ise karar veremez raporunu verir hukmu direktor ve komserler kurulu verir

izmir gözetmenlerindensin sanırım, zaten hakem ve gözetmen sınavı diye topik açtım, çünkü yükseltme sınavıda var, aramıza katılıp farklı bi yol seçenler daha sonra hakemliğe de terfi ediyor, hakem diel daha yatkın olduğu için böyle yazmayı tercih eyttim, yinede uyarı ve de düzeltme için teşekkür. katılım herkese açık, buluşmak tanışmak dileğiyle