PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 K 6689 turkuaz vti hakkında bilgisi olanlar??

onurdestan
02-07-2010, 22:27
konusu varmı bilmiyorum bulamadım ancak bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim 1 parça değişen doğruysa ve motoru iyiyse yarın almayı düşünüyorum evime çok yakın

vtec alırken motora nasıl bakılır neler yapmam gerekir biraz fikir verirseniz çok yardımınız dokunur teşekkür ederim şimdiden araç hakkında hiç bir bilgim yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-civic-96-orjinal-sade-vti/detay

Melih-Ö
02-07-2010, 22:29
fiyatı çok uygun geldi banada nette gördüm iyi incelemek gerek ama bu fiyata alınır bence fiyatı çok iyi :)

onurdestan
02-07-2010, 22:33
bu acaba zamanında tekirdağda olan araba olabilirmi gidip bakmıştık kople çıkma motor takmıştı ozaman daha işletememişti alamamıştık nasıl anlıycaz böyle bi durum olursa yada işlettiyse zaten sorun olmaz sanırım

melih
02-07-2010, 22:35
iyi bi ustaya göster sıkıştırma değelerine baktır motor da kafanda soru işareti varsa al ruhsatı eline bloktaki numara ile karşılaştır vteclerin kabak gibi ortada

onurdestan
02-07-2010, 22:38
tanınan bi araba değil anladığım kadarıyla tek güvenebiliceğim radar honda sabah 9 da sahibiyle randevulaştım inşallah hayırlı arabadır

VTec_king
02-07-2010, 22:52
maltepedeydi.. sağlam bir kaza yaptı diye biliyorum..
görkem iyi bir yorum yapar buna

melih
02-07-2010, 23:28
bu fıyata vti olmaz ıllakı cıkıcaktır bırseylerı

niye olmasın bu zamanda kazasız vtec bulmak zor, zaten vteclere 25 bin verenlere şaşıyorum en temiz vtec benim gözümde 17 19 arasıdır

MRC
02-07-2010, 23:32
sonradan çıkma motor koyma gibi bir durumu vardı yanlış hatırlamıyorsam bi ara fiyatıda 19 küsürlerdeydi

makif84
02-07-2010, 23:34
eski sahibinin adı Murat'sa sonradan ruhsata işletildi diye bliyorum atılan motorda 120 bin kmde orjinal jdmydi çünkü motoru Ankaradan gitmişti

onurdestan
02-07-2010, 23:42
eğer silivri tarafındaki arabaysa komple motor aldığı doğru ozaman işletemişti ruhsata en iyisi yarın gidip herşeyi sorgulamak bakalım ne çıkıcak

egdeniz
02-07-2010, 23:43
araç pendikteydi sahipleri alıralmaz sattı ama arabada nokta hasar yoktu bildiğim kadarıyla taabi tecavüze uğramadıysa :)

eser
03-07-2010, 00:02
silivrideki araba sanırım oysa duruşu güzel di o zamanlar arabanın

onurdestan
03-07-2010, 00:07
oysa eğer biz gidip sağlam bi abimle incelemiştik kaportası harika vaziyetteydi ama üstünden 1 sene geçti odur inşallah yarın belli olucak

eser
03-07-2010, 00:11
oysa eğer biz gidip sağlam bi abimle incelemiştik kaportası harika vaziyetteydi ama üstünden 1 sene geçti odur inşallah yarın belli olucak

walla bana o gibi gelio yarın şeref ustada bakar o söler zaten alınırmı alınmazmı

34tb9544
03-07-2010, 00:26
araba arkadasımın aracı aracı esı hamıle dıye dıye satıyo aracı araca sonradan komple motor takıldı dıye bılıyorum satma sebebı tamamen aıle ıle alakalı yoksa motordan masraftan kacan bı tıp deıldır ısteyene yardımcı olurum arac hakkında

onurdestan
03-07-2010, 00:33
eğer arabanın kaportası bizim ozaman baktığımız gibi tertemiz vaziyetteyse ve motoruda işlendiyse yarın kapora verip pazartesi almayı planlıyorum aracı hayırlısıyla

star_vt
03-07-2010, 00:57
Evet arkadaslar araç benim aracım aynen Gökan kardesiminde dediği gibi bebeğim olacak Allah nasip ederse bu durumdan dolayı da sedan vti arıyorum aracın tek sıkıntısı blokta araçta sadece on sag camurluk değişen ve komple boyalı aracın dista göze çarpan bölümleri haricinde kapı motor ici arka ve on panel dahil içerisinde kesinlikle boya yoktur zaten saat 2145 itibari ile sattım parasını aldım eğer su ara hb binilecek ve proje dusunulecek en iyi vti zevk ama benim için tek sorun aile ve renkdi tabi bebek daha ağır basıyor eğer binecek olsaydım b18 c5 dolu olarak düşünüyordum ve birde ne hikmetse 8 kisi ciddi olarak almak istedi ama ilk bakmaya gelen arkadas aldı hayırlı uğurlu olsun çok ince eleyip sık dokuyan arkadaslar için üzgünüm çok iyi ve bu modeldeki en temiz vti lardan biriydi Allah şimdiki sahibine bagislasin

onurdestan
03-07-2010, 01:17
ben sabah 8 de uyandırıp buluşmayı düşünüyodum ama alan arkadaş geceden davranmış hayırlı uğurlu olsun :) tek sıkıntı blok dediğiniz işlenemedimi blok ruhsata

34tb9544
03-07-2010, 19:23
onur dun gece yazsaydın bana pm den yardımcı olurdum sana alırdık blok sorun olmazdı alıp bı blok ısletırdın ıkı tarafada hayırlı olsun fatı yanıma ugra sattın ya ugramassın tabı :D

onurdestan
03-07-2010, 20:41
kısmet valla gece davranan arkadaşıda tebrik ediyorum ayrıca :)

VTEC®
03-07-2010, 20:46
maltepedeydi.. sağlam bir kaza yaptı diye biliyorum..
görkem iyi bir yorum yapar buna

Görkem bensemki benim :D benim hatırladığım modifiyem.com zamanında sevdiğimiz bir arabaydı güzeldi 2-3 el değişti ve egemeninde dediği gibi maltepe sahilde kaldırıma çıkmıştı karoser üst kısımda büyük bir hasarı yoktu ama alttan hasarı vardı. sağ ön çamurluk değişme muhabbetide bu zaman olmuş olabilir. silivride çok uzun zaman satılmamıştı ama görünüşü falan fena sayılmaz fiyatta uygun.

star_vt
03-07-2010, 21:16
ben sabah 8 de uyandırıp buluşmayı düşünüyodum ama alan arkadaş geceden davranmış hayırlı uğurlu olsun :) tek sıkıntı blok dediğiniz işlenemedimi blok ruhsata

Vallahi bahsettigin motordan habrim yok üzerindeki orjinal blok baskada bir sorunu yok kaldırıma çıkmış falan diye yzilar var ben araca alttan da baktık Lifte kaldırıp baktık eğer doğruysa çok iyi bir ustanın elinden gecmis artık is bitti zaten bundan sonrası yeni sahibine darisida bize insallh istediğimiz gibi vti buluruz saygılar cumletten

sinan-s
03-07-2010, 21:47
uygun fiyat hayırlısı olsun..