PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tatil sorunsalı [Çanakkale]

Günkut
07-07-2010, 15:35
Çanakkale tarafında önerebileceginiz yerler arkadaslar Otel olur pansiyon olur fakat denizin yosunsuz ve cakılsız olmasını diliyorum :) :)

Önerilerinizi bekliyorum.

YavuzNaz
07-07-2010, 15:43
saros körfez'inde kesinlikle tavsiye ederim
www.mercanotel.com

__FrK__
07-07-2010, 15:53
www.mercanotel.com

bizimde yazlık var orda güneyli yi tavsiye ederim..:icon_tup:

Günkut
07-07-2010, 15:56

yazlık kiralıkmı ? :D :D

devil_berk22
07-07-2010, 16:00
güneyli tarafı güzeldir bizde karşı tarafta eriklideyiz

Günkut
07-07-2010, 16:07
güneyli tarafı güzeldir bizde karşı tarafta eriklideyiz

yaw orası porblem degil sizin ordan 45 dk :) biizm burdan 2.30 saat :D

YavuzNaz
07-07-2010, 16:10

tek kelime ile muhteşem insan elinin henüz bozmadığı en nadir yerlerden biri imkanım olsa bugün yerleşirim.

white light
07-07-2010, 16:12
asos derım her zaman ıcın turkıyenın en batı ucu hem

_opeth
07-07-2010, 16:15
assos ayvacık bence de.

__FrK__
07-07-2010, 16:16
yazlık kiralıkmı ? :D :D

:D:D:D

tek kelime ile muhteşem insan elinin henüz bozmadığı en nadir yerlerden biri imkanım olsa bugün yerleşirim.

abi gecesi gündüzü ayrı güzel ama 10 yıldır iş güç derken hiç 1 haftadan fazla kalamadım :o

delSol_power
07-07-2010, 16:18
asos derım her zaman ıcın turkıyenın en batı ucu hem

Asos'u (Behramkale) ve arabayla gidecekseniz özellikle Gökçeada'yı tavsiye ederim. Feribotla Çanakkale'den geçersiniz.
Kale otel var, fiyatları uygun ve temiz bir oteldir. Sabah kahvaltıda verdikleri keçi peynirini hala yad ederiz eşimle. Mükemmel bir yerdir.

Günkut
07-07-2010, 16:22
Asos'u (Behramkale) ve arabayla gidecekseniz özellikle Gökçeada'yı tavsiye ederim. Feribotla Çanakkale'den geçersiniz.
Kale otel var, fiyatları uygun ve temiz bir oteldir. Sabah kahvaltıda verdikleri keçi peynirini hala yad ederiz eşimle. Mükemmel bir yerdir.

Gökçeada biliyorum bozkurt abi son 3 senedir oraya gittim ama sıkıldım degişen bişey yok hep aynı yer :) film festivallerine yetişmek lazım aslında denizi gercekten pırıl pırıl ama baska yerler bakmak lazım bozkurt abi barlı marlı :hahaha::hahaha:

SekoLive
07-07-2010, 16:23
www.mercanotel.com

fiyatları nasıl abi buranın? ve araçsız ulaşım olayı nasıl

Günkut
07-07-2010, 16:28

Ben biraz arastırdım ulasım edirneden 170 km imiş :) İst gelibolu kac km ise 11 düşücen abi güzel biryere benziyo aksama arayıp fiyatları sorarım buraya yazarım otel oda etkinlikler güzel ;) ist-geliboluya gecen otobüslerle gecebilirsin galiba abi gelibolu merkezden devamlı otobüsler varmıs köye ;);)

http://www.guneyli.org/images/guneyliulasim.jpg

__FrK__
07-07-2010, 16:30

kanx otel ve etrafında mühitin fiyatları gayet uygun fakat güncel fiyat istemelisin, istanbula 290 km :) yaklasık 3 km kadar mesafesınden de çanakkale - istanbul yolu var zaten otobüslerin hepsi oradan geçiyor...

delSol_power
07-07-2010, 16:31
O zaman Bozcaada'ya gidin Günkutum Ardam :) Adalarda güzel muhabbet dönüyor, tecrübeyle sabittir :D

SekoLive
07-07-2010, 16:32
benimde 2 günlüğüne böyle bi tarz yere kaçasım var ama yolu çok geldi sanki 600 km yol yapmak 2 gün için değmez gibi en iyisi tekirdağ tarafına bakalm

__FrK__
07-07-2010, 16:33
Ben biraz arastırdım ulasım edirneden 170 km imiş :) İst gelibolu kac km ise 11 düşücen abi güzel biryere benziyo aksama arayıp fiyatları sorarım buraya yazarım otel oda etkinlikler güzel ;) ist-geliboluya gecen otobüslerle gecebilirsin galiba abi gelibolu merkezden devamlı otobüsler varmıs köye ;);)

http://www.guneyli.org/images/guneyliulasim.jpg

otobusle yada aracınızla , edirneden ve istanbuldan giderken geliboluyo varmadan aynen 10 km kadar önce zaten güneyli diye yönlendirmesi var, otobüslede gideceğiniz zaman güneyli de inicem derseniz aynı şekılde ındırıyorlar ve ındıgınız yerden bı taksı yada dolmuşla bi 3 km kadar bi yolunuz kalıyor.

Günkut
07-07-2010, 16:34
O zaman Bozcaada'ya gidin Günkutum Ardam :) Adalarda güzel muhabbet dönüyor, tecrübeyle sabittir :D

auhuauh bozkurt abiii :cool::cool: bu sefer işten dolayı tatil kısa olucak abi gemi filan cekemicem şimdi o muahbbetleri :D:D zaten gecen gökçeadaya giderken en önde bendim araba resmen emdi tuzlu suyu fırtna yagmur yok böle bir yolculuk taytanik gibiydik :D

YavuzNaz
07-07-2010, 16:36

araçsız ulaşım olur ama zahmetli olur yani alışan insan için otel gayet uygun temiz ve hizmetide çok güzel bulundugu konum itibari ile zaten muhtesem arkadaşın söylediği gibi güncel fiyat almalısın temmuz ayı içersinde full olabilir demişlerdi ***** ramazan yaklaştı hiç pişman olmayacağın hayatında yaptıgın güzel olaraK andığın tatillerden birini yaşarsın :)

Günkut
07-07-2010, 16:42
benimde 2 günlüğüne böyle bi tarz yere kaçasım var ama yolu çok geldi sanki 600 km yol yapmak 2 gün için değmez gibi en iyisi tekirdağ tarafına bakalm

Şahinle gidersin abi nolcak belki bende şahinle gidicem :) :) bi depo gaz bide 20 tl lik kacak acil durum benzini :) tamamdır. ;)

SekoLive
07-07-2010, 16:43
Şahinle gidersin abi nolcak belki bende şahinle gidicem :) :) bi depo gaz bide 20 tl lik kacak acil durum benzini :) tamamdır. ;)

1 depo ile sanırım gidip gelmez benim araba oraya :) 240 civarı yakıyor şehir içi :D

Günkut
07-07-2010, 16:59
1 depo ile sanırım gidip gelmez benim araba oraya :) 240 civarı yakıyor şehir içi :D

uzun yol ama :) 10tl 40km bende şehir içi :)

erayakar
07-07-2010, 17:58
eneze otagarda otobüs var direk ...sineklere dikkat et onlem almadan sakın hitme..tatil zehir olur..

Günkut
11-07-2011, 21:17
Yeni konu acmak istemedim arkadaslar gecen sene canakkale güzelyalıda kaldım bu sene zamanım az ve güneyliye kacmak istiyorum yazlıgı olan olupta kiralayan yda suraya git diyenleri bekliyorum olmadı güneyli degil az daha in bizim orda yazlık var hesap numarasını yollayın anlasalım :D

berkayGLRN
11-07-2011, 21:30
dostum ben çanakkalelelıyım ve sana deniz olarak gökçe adanın denizini öneririm cok temiz. otel olarak ta mavi su resort var fiyatlarıda uygun bende perşembe günü gidicem ve kalıcam 1 hafta :)

_FrKn_
11-07-2011, 21:31
ben denizin doğal yerlerinde yüzme taraftarıyım.çakıl yosun olmayan yerleri poh götürüyor.
güneyli baklaburnu falan o ne la havuz gibi sıcak su sırf kum.saros körfezinde yüzdüğün belli olacak :) dünyanın en temiz ve en çok canlı çeşidi olan 3. deniziymiş.ordaki sitelere girerek kiralık bir ev ayarlayabilirsiniz.

Günkut
11-07-2011, 21:43
dostum ben çanakkalelelıyım ve sana deniz olarak gökçe adanın denizini öneririm cok temiz. otel olarak ta mavi su resort var fiyatlarıda uygun bende perşembe günü gidicem ve kalıcam 1 hafta :)
gökceadaya daha önceki senelerde gittim birde vaktim cok az cuma cıkıcam pazar geri dönücem yakın ve güzel bir yer lazım önerin icin teşekkür ederim :)

Canakkalede güzel yer ;)

ben denizin doğal yerlerinde yüzme taraftarıyım.çakıl yosun olmayan yerleri poh götürüyor.
güneyli baklaburnu falan o ne la havuz gibi sıcak su sırf kum.saros körfezinde yüzdüğün belli olacak :) dünyanın en temiz ve en çok canlı çeşidi olan 3. deniziymiş.ordaki sitelere girerek kiralık bir ev ayarlayabilirsiniz.

Vallada billada anlamadım :D Güneyli güzel gidelim yani :D

berkayGLRN
11-07-2011, 22:00
gökceadaya daha önceki senelerde gittim birde vaktim cok az cuma cıkıcam pazar geri dönücem yakın ve güzel bir yer lazım önerin icin teşekkür ederim :)

Canakkalede güzel yer ;)

o zaman sana ecabat ta arı burnunu öneririm denızı güzel ama otellerı hakında pek bi bilgim yok :)
dogrudur çanakkale güzel yerdir:)

sedat s
11-07-2011, 22:16
kardeısm bende canakkaleleıyım bak eger kafa dınlım huzur bulayım ıstıosan assos veya bozcada ama fıyatlar ucuktur kesın gıtceksen ben gene sana otelde fln yardımcı olurum bı sekılde ama cıddı saplamasyondur fıyatlar ada bı sıse rakı ıcıp balık yemege kalksan 500luk olursun ama resmen hzuur blursun denız super zatn 10 metreden kum tanelerını say acıkta ıstersen geyıklıye gıt bı tane guzel otel var fıyatlarıda makuldur sunset ısmı otelın gökceada guzeldır ordada kalınır ıstersen az daha asa ınıp ayvlaık akcay yap bı sıkıtnı oolursa pm at paslasım her turlu yardımcı olurm

berkayGLRN
11-07-2011, 22:29
aynen dogru söylüyosun kardesım.. :)

cnrsrn
11-07-2011, 23:34
saros u yada erikliyi tavsiye ederim güzeldir tatil için

ÖNDE-R
12-07-2011, 10:01
saroz güneyli köyünü tavsiye ederim kuzenlerimin yazlıkları var orda cok güzel daha geçen hafta gittim hersenede 1-2 haftasonu kaçarım oraya cok sessiz cok sakin yerdir kafa dinlemeye birebir deniz çivi gibi olsada bu kadar temiz bir denize girmeden duramazsın :)

Murat Özcan
12-07-2011, 10:29

o taraflar çok güzel serkan asos olsun güneyli olsun tama kafa dinleme yerleri,ama tekirdağ da başka bizim için,güzel yerleri var beklerim

delSol_power
12-07-2011, 10:31
Benim hatun da Geyikli'ye gidelim diye tutturuyor. Sunset otele bakalım biz de en iyisi :)

SekoLive
27-07-2011, 08:41
arkadaşlar bu güneylide bana pansiyon ev v.s. ayarlayabilecek kimse varmı? yada o civarda ailemi tatile götürmeyi planlıyorm kafa dinleyip güel bi denize girmek istiyorz gece hayatı falan filana gerek yok sırf dinlenmelik ve yüzmekil bi yer önerinizi bekliyorm
günkut gittin mi sen ? bu sene