PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : blackberry sorunu

GKS
02-08-2010, 11:46
bıs aboneliği olmadan blackberryde msn ve facebook girmenin yolu varmı?

@Lp2
02-08-2010, 12:00
yok :) ....

MKT
02-08-2010, 12:01
cihazına WAP ayarlarını yaptır bağlı olduğun hattan.daha sonra bu uygulamaları yükleyip kullanabilirsin bildiğim kadarıyla

GKS
02-08-2010, 12:48
uygulamalar yüklü ancak girmiyor denedim baya

ekmekarası
02-08-2010, 15:19
BIS olmadan olmuyor sırf onun yüzünden geri vermiştim tlf. nu.

Kaan
02-08-2010, 15:20
cihazına wap ayarı yaptır gibi bi seçenek yok bis abonesi olmadan blackberry nin hiç bir hizmetinden yararlanamazsın mecbur bizde veriyoruz ücretini bis olmadan bi işe yaramıyo çünkü blackberry :) ama bis e bi kere abone oldunmuda bırakamıyosun elin ayağın oluyo blackberry :)

MKT
03-08-2010, 08:00
cihazına wap ayarı yaptır gibi bi seçenek yok bis abonesi olmadan blackberry nin hiç bir hizmetinden yararlanamazsın mecbur bizde veriyoruz ücretini bis olmadan bi işe yaramıyo çünkü blackberry :) ama bis e bi kere abone oldunmuda bırakamıyosun elin ayağın oluyo blackberry :)

aynen öyle bende türkcell kampanyasından 9700 aldım.şirket mailleri-çağrılarım-iş takiplerim-facebook-msn herşey onda.muhteşem bi cihaz.ah birde çift hatlı olsa tadından yenmezmiş

WRX_STI
03-08-2010, 09:52
BIS ve BES siz bb hiç bir işe yaramaz arkadaşlar :=)

eleanor
03-08-2010, 09:55
hayır girebiliyorsun anca wireless le bağlanırsan.wireless den internetede girebiliyorsun.BB browser ın ayarlarına girip tarayıcını hotspot olarak değiştir.msn facebook gmail içinde nimbuzz programını öneririm onu indir wireless bağlanarak msn facebook ve gmail falan açabilirsin.

GKS
03-08-2010, 10:39
hayır girebiliyorsun anca wireless le bağlanırsan.wireless den internetede girebiliyorsun.BB browser ın ayarlarına girip tarayıcını hotspot olarak değiştir.msn facebook gmail içinde nimbuzz programını öneririm onu indir wireless bağlanarak msn facebook ve gmail falan açabilirsin.

nimbuzz programını nerden indirebilirim?

WRX_STI
03-08-2010, 12:31

Tabi zorlayınca wirelss takılabiliyorsun ama amacı o değil o cihazın.Tatilde kumsal içinde tüm işimi gördüm BIS sayesinde :) Sonuçta bis abonesi olunmayacaksa blackberrye para vermem ben :)

MKT
03-08-2010, 15:51
BIS sayesinde ankara da hipodromdan yarış videolarını ve fotolarını anında face de paylaştım.utanmasam canlı yayın yapacaktım:D hayranım bu BIS e.

yan53
03-08-2010, 17:06
bb'yi 4 gundur kullanıyorum bis'de kullanıyorum sımdıye kadar tel kullanmamısım gıbı sanmıyorum bundan sora farklı bı tel kullanayım bis mükemmel bişi

JumboAli
03-08-2010, 17:09
Anca Wireless'le baglandın mı tarayıcadan gırebılırsın. ama heryerden gırmek ıcın Bis şart