PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaralı arkadaşlar bir yardım lütfen...

leader_T
03-08-2010, 09:04
Merhaba arkadaşlar,
Ankara da kız arkadaşımla gidebileceğim hem ambiyansı hemde manzarası güzel bir restorant arıyorum. özellikle böyle ağır bir yer düşünüyorum nedeni konuşulacak konuda bir o kadar ağır olacak çünkü ;) bu nedenle bana mekan ismi konusunda yardımcı olursanız sevinirim. tabiki sadece Ankaralı üyelerimiz değil diğer şehirlerden bilgisi olan arkadaşlarda yardımcı olabilir.
şimdiden çok teşekkür ederim...

doğan_1981
03-08-2010, 09:43
kardeşim senin için en müsait mekan atakule ..yer çankayada herkesbilir zaten.kulenin üstkatı cafe restorant.bütün ankara ayaklarının altında.manzara harika.ama fiyatlara dikkatet.eminol gittiğine pişman olmazsın..

maxpower
03-08-2010, 09:46
arkadaşın dediği gibi kubbe restoran olabilir, manzarası güzeldir.

ankarada gidilebilecek mekanlar konusu vardı onada bi bak bence

Ahmet Saraçoğlu
03-08-2010, 09:48
kardeş recep ustanın da manzarası , yemekleri güzeldir.Tavsiye ederim.Hayırlara vesile olur inşallah;)

driftnolimit
03-08-2010, 09:50
Gölbaşındaki göl manzaralı restorantlardan birini seçebilirsin...
birde balık tercih edersen manzarası yok ama çok şık ve kaliteli bir mekan olan Trilye'yi tavsiye ederim...

KingoAtmo
03-08-2010, 09:57
Aman kardeşim atakuleye falan gideyim deme :D
Kızmızı et istiyorsan Filistindeki bigchef ,
BaLık yeriz diyorsan yine filistindeki Trilye yada yine filistindeki Balıkçıköy derim ...

leader_T
03-08-2010, 10:04
kardeşim senin için en müsait mekan atakule ..yer çankayada herkesbilir zaten.kulenin üstkatı cafe restorant.bütün ankara ayaklarının altında.manzara harika.ama fiyatlara dikkatet.eminol gittiğine pişman olmazsın..

Evet Atakule güzel orada bir kez bulunmuştum tabi biz manzarayı izlemeye gitmiştik. ancak restorantı detaylı görme şansım olmadı. orasınıda düşünüyorum.

kardeş recep ustanın da manzarası , yemekleri güzeldir.Tavsiye ederim.Hayırlara vesile olur inşallah
orayıda bir arkadaşımdan duymuştum ancak hakkında sadece kebapçı olduğu kalmış :D bu arada iyi niyetlerin için teşekkür ederim Amin :)

Gölbaşındaki göl manzaralı restorantlardan birini seçebilirsin...
birde balık tercih edersen manzarası yok ama çok şık ve kaliteli bir mekan olan Trilye'yi tavsiye ederim...
Trilye yi araştıracağım.

Aman kardeşim atakuleye falan gideyim deme
BaLık yeriz diyorsan yine filistindeki Trilye yada yine filistindeki Balıkçıköy derim ...
Fiyatların kule kadar yüksek olduğunu biliyorum:D yoksa sen başka şeylerde mi biliyorsun :D
mekan önerilerini araştıracağım galiba filistin de güzel mekanlar var

leader_T
03-08-2010, 10:06
Aman kardeşim atakuleye falan gideyim deme :D

yaww bu Bigchef, IKEA gibi bir yer eve benziyor :D enteresan aslında güzelmiş fazla kalabalık olma ihtimalide yok.

Onuralp
03-08-2010, 11:09
Papermoon. ;)

mmustu
03-08-2010, 11:10
park caddesine git :D biz 50 apaçiyle gidince olmadı gerçi ama :D :D

leader_T
03-08-2010, 11:26
Papermoon. ;)

ooo bu papermoon güzel gözüküyor.

Ludacris
03-08-2010, 11:26
Atakule iyimiş
paloo gelemde benide götür laa :D

leader_T
03-08-2010, 11:27
park caddesine git :D biz 50 apaçiyle gidince olmadı gerçi ama :D :D

gene 50 apaçi gelirse :D

leader_T
03-08-2010, 11:28
Atakule iyimiş
paloo gelemde benide götür laa :D

döne döne takılırsınız artık :D

oğuzk
03-08-2010, 11:33

Geldikleri gibi çıkarlar bizim gibi :D

leader_T
03-08-2010, 11:44
50 apaçi potansiyeli var ama dimi ?? :D

leader_T
03-08-2010, 11:45

bu arada siz hangi mekana gittiniz orda:D

oğuzk
03-08-2010, 12:01
bu arada siz hangi mekana gittiniz orda:D

Last Stop tı sanırm. ben geciktiğim için girip çikmam bir oldu :)

leader_T
03-08-2010, 12:04
Last Stop tı sanırm. ben geciktiğim için girip çikmam bir oldu :)

kadiköyde gitmiş bende oraya gayet güzel mekandı

KingoAtmo
03-08-2010, 12:20
Papermoon. ;)

:icon_tup: güzeldir, hoştur.

Atakuleye gitme dememin sebebi fiyatlar değil, hizmet ortam falan 5 para etmez.
romantik takılalım diye hatunu götürmüştüm, kırmızı şarap yanında kahve tabağının üzerine peçete onunda üzerinde çerezz koyup getirdi adam :hahaha:
personel pavyonda yetişmiş :D

mmustu
03-08-2010, 12:25

:D valla biz 50 kişiden fazla bile olabilirdik :D millet şaşırdı kaldı zaten :D

mekan sahibini girmeden uyardık zaten biz dedik reis bak mekan güzel ama bizi kaldırmazz :D

bence sende 75. yıl tepeye git :hehe:

leader_T
03-08-2010, 12:29

romantik takılalım diye hatunu götürmüştüm, kırmızı şarap yanında kahve tabağının üzerine peçete onunda üzerinde çerezz koyup getirdi adam :hahaha:

gül falan satanlar gelmeye başlıomuş tam olur yani :D ozaman adakuleyi çıkaralım listeden...

lnd_samet
03-08-2010, 12:39
100. yıl bigchief

leader_T
03-08-2010, 13:11
100. yıl bigchief

burası baya önerildi. ancak mekan biraz daha cafe tarzı göründü bana. gidenlerden bigchefs hakkında yorum alaiblir miyim? öğrendiğim kadarıyla Ankarada 3 tane var bu restorantlardan hangisini önerirsiniz. zaten dizayn olarak hesi aynı ancak genişliği nasıldır?
birde mekanlarda aradığım özellikle canlı müziğin olması

driftnolimit
03-08-2010, 13:16
Bigchefs Ankara'nın en güzel mekanlarındandır. hem kendisi hemde müşteri kitlesi kalitelidir.
Filistin Bigchefs'e gidersen garson Hasan ilgilensin Ankara Otomotiv Fiat Bayii'nden Onur dersen keyifli ve kaliteli bi akşam geçirirsin...

leader_T
03-08-2010, 13:27
:D valla biz 50 kişiden fazla bile olabilirdik :D millet şaşırdı kaldı zaten :D

mekan sahibini girmeden uyardık zaten biz dedik reis bak mekan güzel ama bizi kaldırmazz :D

bence sende 75. yıl tepeye git :hehe:

Her mekan kaldıramaz sizi zaten :D öyle bir bekletileri varsa zaten yanıldıklarını görmüşlerdir. :D
yaww Ankarada da manzara yok ki tepeye götürek :D

leader_T
03-08-2010, 13:28
Bigchefs Ankara'nın en güzel mekanlarındandır. hem kendisi hemde müşteri kitlesi kalitelidir.
Filistin Bigchefs'e gidersen garson Hasan ilgilensin Ankara Otomotiv Fiat Bayii'nden Onur dersen keyifli ve kaliteli bi akşam geçirirsin...

saolsın kardeşim. burada öyle herkes dip dibe oturmuyor değil mi??

GT
03-08-2010, 13:42
filistindeki mekanlar güzeldir yada park caddesine gidebilirsin

driftnolimit
03-08-2010, 13:46
değil değil
ama madem o kadar önemli bi akşam bence gün içinde 1 saatini ayırıp mekan taramaya gidebilirsin :)

leader_T
03-08-2010, 13:51
zaten öyle bir düşüncem var istanbuldan kalkıp geleceğim :D listemi yapıp :D
ankara kazan ben kepçe dolanacam :D

driftnolimit
03-08-2010, 15:46
önerimi geri aldım :D:D

leader_T
03-08-2010, 15:57
önerimi geri aldım :D:D

yalnız bunu ciddi ciddi düşünüyorum :) mekanlara bakmam lazım organizasyon şart :D

driftnolimit
03-08-2010, 16:12
madem gekeceksin direk park caddesine git
memnun olman garanti
her mekan birbirinden kaliteli...

leader_T
03-08-2010, 16:36
memnun olman garanti

hmm park caddesi ve filistin özellikle gezilmesi gerekli yerler ozaman...

Emre D.
03-08-2010, 16:50
filistin big chefs bahçe olabilir eat'n joy üst kat teras olabilir park caddesi wall bi çok seçenek bulabilirsin ;)

KingoAtmo
03-08-2010, 17:01
Adamım senin için bütün gün kafa patlattım. Düşündüm, taşındım en iyi tercih tabikide, tartışmasız pikolet olacaktır. İstanbullular referans olacaktır :D

alicancalis
03-08-2010, 17:03
Cidden kalitei bir yere gitmek istiyorsan Sheraton'dan yer ayırt derim. Farklı restoranları var. Yemek sonrası aşağıda barıda var. Fiyatlarıda çok uçuk değildir.

Veya daha gündelik ama servisi iyi bir yer dersen Gop Mezzaluna'yı tavsiye ederim.

Trilye'yi arkadaşlar yazmış zaten ancak bence Ankara'daki en iyi balık ve mezeler Oran'da Kalbur restoran'dır. Mekan çok iç açıcı olmasada en iyi yemeği burada yersin ancak dikkatli ol kredi kartı geçmez sadece nakit.

lnd_samet
03-08-2010, 20:27
filistin ve park caddesi bana göre tamamen pub tarzı oldu iyice
yanii erkek erkeğe gidilebilen piyasa yapılabilen yerler
o yüzden özellikle 100.yıl bigchief diyorum
takılan yemek yiyen insanlar daha agır ve eşli geliniyor(ben çok ş yemeğine gittim o ayrı:D)
ama yanii nasıl desem yan masada bi grup haha kikiri yapmasın konustugumuzu anlattıklarımı anlayayım dersen bence orası
bu mekan cafe tarzı olsa bile- her gelen yemek için geliyor zaten gideceğiniz saat yemek saati olacaktır akşam 10 dan sonra ancak kahve içmeye ugrayan olursa olur yoksa genellikle yemektir(et yemekleri lezizdir)

yoksa gölbaşı beykoz da olabilir hem yemek lezzeti hem içki olayı mevcut hemde kalite ama her mekanda karşına cıkabilecek bagırıs cagırış bigchiefte cok cok zor(100. yıl için diyorum)

amacım şuanda o konsepte mekan açmak araştırmalarım sürüyor:D kışa kendi mekanımı öneribilirim:D:D:D

Rman
03-08-2010, 23:38
Eğerki kırmızı et ve şarap eşliğinde seviyeli bir ortamda yemek istersen tek tercih Park cad. Butcha :))

Rman
03-08-2010, 23:40
Ayrıca manzarasından pek emin deiğilim ama Panora Num Num daki ambians da fena değil ve yemekleride gayet kalitelidir :D:D

Onuralp
04-08-2010, 07:36

Puahhahaa yan masadan gönderdiler abi. :D

Onuralp
04-08-2010, 07:38
memnun olman garanti

Hepsi değil...

leader_T
04-08-2010, 09:01
filistin big chefs bahçe olabilir eat'n joy üst kat teras olabilir park caddesi wall bi çok seçenek bulabilirsin ;)

bu big chefs'i gerçekten çok merak ettim yakından görmek istiyorum. diğer önerilerinide araştıracağım.

Adamım senin için bütün gün kafa patlattım. Düşündüm, taşındım en iyi tercih tabikide, tartışmasız pikolet olacaktır. İstanbullular referans olacaktır:D

Saolasın kardeşim. artık gece işkembeciyle son bulur gün :D

leader_T
04-08-2010, 09:27
Cidden kalitei bir yere gitmek istiyorsan Sheraton'dan yer ayırt derim. Farklı restoranları var. Yemek sonrası aşağıda barıda var. Fiyatlarıda çok uçuk değildir.

Veya daha gündelik ama servisi iyi bir yer dersen Gop Mezzaluna'yı tavsiye ederim.

Trilye'yi arkadaşlar yazmış zaten ancak bence Ankara'daki en iyi balık ve mezeler Oran'da Kalbur restoran'dır. Mekan çok iç açıcı olmasada en iyi yemeği burada yersin ancak dikkatli ol kredi kartı geçmez sadece nakit.

Gop Mezzaluna güzel bir mekana benziyor. Zetan Suadada da mekan açmışlar. iyice bir araştırayım ben burayı. saolsın kardeşim.

filistin ve park caddesi bana göre tamamen pub tarzı oldu iyice
yanii erkek erkeğe gidilebilen piyasa yapılabilen yerler
o yüzden özellikle 100.yıl bigchief diyorum
takılan yemek yiyen insanlar daha agır ve eşli geliniyor(ben çok ş yemeğine gittim o ayrı)
ama yanii nasıl desem yan masada bi grup haha kikiri yapmasın konustugumuzu anlattıklarımı anlayayım dersen bence orası
bu mekan cafe tarzı olsa bile- her gelen yemek için geliyor zaten gideceğiniz saat yemek saati olacaktır akşam 10 dan sonra ancak kahve içmeye ugrayan olursa olur yoksa genellikle yemektir(et yemekleri lezizdir)
yoksa gölbaşı beykoz da olabilir hem yemek lezzeti hem içki olayı mevcut hemde kalite ama her mekanda karşına cıkabilecek bagırıs cagırış bigchiefte cok cok zor(100. yıl için diyorum)

amacım şuanda o konsepte mekan açmak araştırmalarım sürüyor kışa kendi mekanımı öneribilirim:D

bu gölbaşındaki mekanda gayet güzelmiş. yakında incelemek lazım burayıda. sen hayırlısı ile aç senin mekanada geliriz kardeşim. :)

Eğerki kırmızı et ve şarap eşliğinde seviyeli bir ortamda yemek istersen tek tercih Park cad. Butcha:)
yaw bura sırf et mezbaha gibi :D

Ayrıca manzarasından pek emin deiğilim ama Panora Num Num daki ambians da fena değil ve yemekleride gayet kalitelidir:D:D

NumNum ı aslında benc eçok severim özellikle yemekleri ve ambiyansı çok güzel ancak benim düşündüğüm gece için pek uymuyor orası daha çok arkadaşlarla yada sevdiklerinle normal ve güzel bir vakit geçirebileceğin bir yer. Bak şimdi gidesim geldi :D

Onurkk06
04-08-2010, 11:35
Merhaba arkadaşlar,
Ankara da kız arkadaşımla gidebileceğim hem ambiyansı hemde manzarası güzel bir restorant arıyorum. özellikle böyle ağır bir yer düşünüyorum nedeni konuşulacak konuda bir o kadar ağır olacak çünkü ;) bu nedenle bana mekan ismi konusunda yardımcı olursanız sevinirim. tabiki sadece Ankaralı üyelerimiz değil diğer şehirlerden bilgisi olan arkadaşlarda yardımcı olabilir.
şimdiden çok teşekkür ederim...

etlik civarında güzelbahçe mangal restoran var ankara manzaralı orasına da bi bakıver istersen

leader_T
04-08-2010, 12:04
etlik civarında güzelbahçe mangal restoran var ankara manzaralı orasına da bi bakıver istersen
burayı web de araştırabileceğim bir yer var mı??

CUB
04-08-2010, 12:34
PianoPlus i tavsiye ederim , otoparki guzel ve geniş , yeri basit , anbians güzel , şarapları güzel , belli günler ve saatlerde canlı müzikte var. Her gittigimde memnun kaldığım bi mekandir.

said_
04-08-2010, 12:41

bu balıkçı böyle binaların arasında saçma bi yerde dimi yan tarafında nalbur felan varmış

eğer orasıysa cidden harika bir balık restoranı diyolar ama ambiyans pek hoş değilmiş

leader_T
04-08-2010, 13:36
bu balıkçı böyle binaların arasında saçma bi yerde dimi yan tarafında nalbur felan varmış

eğer orasıysa cidden harika bir balık restoranı diyolar ama ambiyans pek hoş değilmiş

oraya ozaman arkadaşlar ile gitmek lazım. hem muhabbet hemde güzel balık ziyafeti:puha:

leader_T
04-08-2010, 13:42
PianoPlus i tavsiye ederim , otoparki guzel ve geniş , yeri basit , anbians güzel , şarapları güzel , belli günler ve saatlerde canlı müzikte var. Her gittigimde memnun kaldığım bi mekandir.

burası gerçekten çok güzelmiş. burayı kesinlikle görmem lazım... ;)

Onurkk06
04-08-2010, 16:15
http://www.gezenesor.com/Guzel_Bahce_Restaurant-Etlik

tabi önceden bi gidip görün derim belki yenge mangal sevmiyordur:D

GT
04-08-2010, 16:46
piano plus denicem bende:icon_tup:

driftnolimit
04-08-2010, 20:38
sonuç nedir :D

leader_T
05-08-2010, 09:19
http://www.gezenesor.com/Guzel_Bahce_Restaurant-Etlik

tabi önceden bi gidip görün derim belki yenge mangal sevmiyordur:D

önceden gidip bi görmek lazım evet. birde mangal pek uygun olmaz o an :D

leader_T
05-08-2010, 09:31
sonuç nedir :D

listeyi yapıyorum kardeşim. ardından hepsine tek tek gidip bakacağım. yorucu olacak gibi :D