PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaskodan boya sorunu.

-batu-
07-08-2010, 04:10
Selamlar,

Belki hatırlayan, bilenleriniz olabilir, arabamı komple Meg'den sonra cayır cayır çizmişlerdi.

Görüştüğüm 1kaç yer kaskodan bu işin hallolacağını söylediler.

arabam alındığından beri kaskosu var. ve şimdiye kadar 1 kere bile bozulmadı kaskosu.

İsteklerim şu yönde,

arabamın tavan hariç 10 parçasında boya var. Ben tavanıda boyatmak istiyorum. Bu kısmını kendim karşılarım.

mümkün olduğunca az portakallık istiyorum.

En büyük korkum vernik atması. Allah kaza bela vermedikçe uzun bir süre boya işiyle uğraşmak istemiyorum.

Sizin önereceğiniz bu işi hakkıyla yapacak, tanıdık bildik, ve bizim dilimizden konuşan yerler varmıdır? (İstanbulda)

Not: Kaskom Başak-Grupama.

Bu arada, aklınıza bu işi kasten vs. yaptığım gelebilir. Beni tanıyan arkadaşlar bilirki arabamı bırakın çizmeyi yola çıkarmaya kıyamayacak derecede seviyorum.

Enes-x
07-08-2010, 04:19
Bu konuda baya boyacı tavsiyesi olmuş bi bak istersen

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=60310

Xenomorph
07-08-2010, 04:29
Toyota Tarabya Plaza'ya Götür Bence...Boya Kaporta Bölümleri Gayet İyi...İstersen Yardımcı Olabilirim

Kasko Eksper Geldiğinde Söylersin Ben Tavan Parasını Vericem Onu Ayrı Tutun Diye Sıkıntı Yaratmaz..

Vernık Atması Vs Gibi En Ufak Sorunla Karşılaştığında Yetkili Servis Muhatap Alman Daha Mantıklı Olur

Annem Aurisin Tamponunu Boyatmış Habersiz Benden 1 Sene Oldu Geçen Yıkanırken Farkettim Renk Farkı Olmuş Ama Sen Ben Görürüz Yani..Gittim Söyledim Yaz Sonu Tekrar Boyanıcak Tampon Ücretsiz Aradan 1.5 Yıl Geçmiş :D

Yoksa Usta Vernık Attı Napıcaz Kelımesıne Az Cok Ne Karsılık Alırsın Bılıyorsun :)

Birde Maslakta Dayımın Yan Dükkanda Çok İyi Bir Kaporta Boyacı Var Abi Kardeş...Adam Eleman Çalıştırmıyor Dükkanında Gayet İyidir..Ben Arabayı Boyatmıştım İnsanlar Hayran Kalıyordu Metalik Renk Mükemmel Olmuştu

-batu-
07-08-2010, 04:44
Bu konuda baya boyacı tavsiyesi olmuş bi bak istersen

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=60310

teşekkür ederim, bu konuya baktım. Ama benim iş birazda kaskoyla ilgili olduğu için belki ordakiler kaskodan yapmayabilir.

Toyota Tarabya Plaza'ya Götür Bence...Boya Kaporta Bölümleri Gayet İyi...İstersen Yardımcı Olabilirim

Kasko Eksper Geldiğinde Söylersin Ben Tavan Parasını Vericem Onu Ayrı Tutun Diye Sıkıntı Yaratmaz..

Vernık Atması Vs Gibi En Ufak Sorunla Karşılaştığında Yetkili Servis Muhatap Alman Daha Mantıklı Olur

Annem Aurisin Tamponunu Boyatmış Habersiz Benden 1 Sene Oldu Geçen Yıkanırken Farkettim Renk Farkı Olmuş Ama Sen Ben Görürüz Yani..Gittim Söyledim Yaz Sonu Tekrar Boyanıcak Tampon Ücretsiz Aradan 1.5 Yıl Geçmiş :D

Yoksa Usta Vernık Attı Napıcaz Kelımesıne Az Cok Ne Karsılık Alırsın Bılıyorsun :)

Birde Maslakta Dayımın Yan Dükkanda Çok İyi Bir Kaporta Boyacı Var Abi Kardeş...Adam Eleman Çalıştırmıyor Dükkanında Gayet İyidir..Ben Arabayı Boyatmıştım İnsanlar Hayran Kalıyordu Metalik Renk Mükemmel Olmuştu

Teşekkür ederim sanada,

Toyota tarabya plazayıda listeme ekledim,

ancak ben böyle nası diyim, arabayı boyatıcağım zaman boyacı büyük ihtimalle arabadan çok beni görür. yani bi gün görmesem uyku uyuyamam. Yetkili servistede o biraz zor tabi. Birde tavan için sağlam bişey isterler diye düşünüyorum.

Maslaktaki yerin ismini verirmisin?

Xenomorph
07-08-2010, 04:47
sıkıntı yok kaporta boya bölüm şefi çok samimi bi abim istediğin gibi gider gezer izlersin...tavn ıcın boyacının ve yetkılı servısın arasında en fazla 50 100 oynar gıbıme gelıyor

maslakta huzur oto boya eski drivers seat yanı ruşen usta

-batu-
07-08-2010, 06:10
sıkıntı yok kaporta boya bölüm şefi çok samimi bi abim istediğin gibi gider gezer izlersin...tavn ıcın boyacının ve yetkılı servısın arasında en fazla 50 100 oynar gıbıme gelıyor

maslakta huzur oto boya eski drivers seat yanı ruşen usta

sağol tekrardan bunlarıda attım kafaya :D

bi 10 güne rahatsız edicem seni :p

ecthelion
07-08-2010, 23:08
tavan hariç zaten 10 parçası yokmu aracın :)

TarikS
08-08-2010, 02:47
Sanayideki hemen her yer kaskodan boyar arabani.. ;) En kotu ihtimal once sen kredi kartindan cekersin sonra 1-2 hafta icinde sigorta sirketin sana oder parayi..

Maslak'ta Aziz Usta'yi tavsiye ederim, Bostanci Sanayide de Nurol Kaporta-Boya cok iyiymis, bu ay sonunda deneyecegim ben de orayi :)

Portakallik senin istegine gore yapilir, uzun sureli dayanikli olmasi icin portakal gorunumu veriliyormus.. Istersen dumduz de boyarlar