PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbuldan agva ya arabasız nasıl giderim ? çok acil

SercanTurkoz
07-08-2010, 23:39
benim araba lifte oldugu için tek araba kaldık , yarın agvaya gidicez hiç bi yerden araba bulamadık, agız kokusu çekmemek için.
6 kişi 1 punto ve agva yolları :D
Ben ve arkdaşım kendi imkanlarımızla gidicez.
Nasıl gideriz bilgisi olan varmı ?
avrupa yakasından ümraniye, ümraniyeden otobusmu ne varmış ?
net bilgisi olan varmı acaba ?

gökan
07-08-2010, 23:40
umranıyedne otobus var evet 12 lıra olması lazım sabah 8.3o da

SercanTurkoz
07-08-2010, 23:43
umranıyedne otobus var evet 12 lıra olması lazım sabah 8.3o da

bide şöyle bişey gordum nette
istanbul > Harem garından Belirli zaman aralıklarıyla Şile - Ağva seferleri mevcut.Yukarıda verilen aynı istikametleri kullanarak önce şile daha sonrada Ağva'ya sizleri ulaştırıyorlar.

ruudvan
07-08-2010, 23:55
kardes sen agvaya gıtme pısman olursun yrn pazar sabahın 7 sınde sıle yolu trafık oluo helekı ramazandan oncekı son pazar kesın maxı multı kalabalık olur heralde 2 saatte anca gıdersın agvaya .kolay gelsın .umranıyeden sıle agva otobuslerı var 23 kısılık olanlardan.

SercanTurkoz
08-08-2010, 00:04
kardes sen agvaya gıtme pısman olursun yrn pazar sabahın 7 sınde sıle yolu trafık oluo helekı ramazandan oncekı son pazar kesın maxı multı kalabalık olur heralde 2 saatte anca gıdersın agvaya .kolay gelsın .umranıyeden sıle agva otobuslerı var 23 kısılık olanlardan.

aynen o trafigi tahmin ettigimiz için normalde bu gece 3 de çıkıcaz yola sabah orda olucaktık araba işi teke dusunce 2 kişi otobus oldu, arkadaşlarıda yarıyolda bırakıp biz gelmiyoruzda diyip olmuyor kaç saattir araba arıyoruz ,arabada olmadı. inat ettik açıkcası gidicez diye, gerçi ben dedim vardır bi hayır gidemiyorsak diye ama , inşallah kazasız belasız gider doneriz..
ümraniyedenmi otobusler var yoksa haremdenmi ??

ruudvan
08-08-2010, 00:07
valla goztepe koprusundende gecıo o otobusler ama tam yerı neresı bılmıorum arada bı gorunuolar halk otobuslerı gıbı mavı yesıl dalgaları var ustunde 23 kısılık alayı net bılgı yok ne yazıkkı.

Boost Up
08-08-2010, 00:09
Şileye gitmek için Alemdağa gelin, gerisini de korsan taksiyle gidin..:)

atituti
08-08-2010, 01:20
ağvaya gitmek için 3 farklı yol var , otobüsleride farklı diye biliyorum . 1.si TEKE köyünden giden ( aman sakın ona binmeyin ) diğeri gene teke köyünden geçiyor ama bir tanesi şile tarafından tekeye sapıyor digeri kestirmeden düz yoldan gidiyor , kestirmeden gidene binin ki mideniz bulanmasın korkunuz olmasın. 3. sü ise arabayla sahilden gitmek ( yada kestirmeden tekeyi geçip gitmek )

VTec_king
08-08-2010, 02:10
uskudardan kalkıyor saatlerini bi telefon vardı ordan ogreniyorsun
agvaya kadar gidiyor uzun yol otobusu gibi rezervasyon yapman lazım

SercanTurkoz
08-08-2010, 14:20
yok anasnı satim bi yere gidemedik.
anadolu kavagınn altında geldi bi honda patladı bizim arabaya.
herşeyde bi hayır vardır

VTec_king
08-08-2010, 14:21
gecmis olsun

emrese
08-08-2010, 15:05
geçmiş olsun demekki aksiliklerin üst üste gelmesinde varmış bir hayır

halili
08-08-2010, 18:29
aynen o trafigi tahmin ettigimiz için normalde bu gece 3 de çıkıcaz yola sabah orda olucaktık araba işi teke dusunce 2 kişi otobus oldu, arkadaşlarıda yarıyolda bırakıp biz gelmiyoruzda diyip olmuyor kaç saattir araba arıyoruz ,arabada olmadı. inat ettik açıkcası gidicez diye, gerçi ben dedim vardır bi hayır gidemiyorsak diye ama , inşallah kazasız belasız gider doneriz..ümraniyedenmi otobusler var yoksa haremdenmi ??

her seyde vardır bı hayır gecmıs olsun

ibooo
08-08-2010, 18:40
0535 935 31 31 beni, ara ben yardımcı olayım sana kardeşim

ibooo
08-08-2010, 18:41
bizim şirket götörüyo kardeşim bitek şile agvaya eger tek kişiysen hallederiz sıkıntı yok