PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : megane 3 coupe bixenon ??

emirhan sph
09-08-2010, 23:34
Arkadslar bgun hayirlisiyla aracimi teslim aldim. Bixenonlar adaptif ancak rolantideyken titresim yapiolar bu normalmidir. Bi tanidigim rangelerdede bole oldugunu adaptif xenonlarda titresim olabildigini soledi. (adaptif saga sola hareket eden mercekler).

redbaron
10-08-2010, 00:05
adaptif olmayipta titreyen cok gordum ama montajdan diye dusunuyorum ama sifir aracta normal mi bilemiyorum,bozuk yollarda istem disi selektor atmana sebebiyet verebiliyorlar:) mantiken normal olmamali bilen vardir muhakak.

grkm
10-08-2010, 00:30
dizel arabalarin bazisinda oyle bi titrsim olabiliyor tabi titresimin boyutu onemli

emirhan sph
10-08-2010, 00:43
sadece rolantideyken hafif bi titresim var uzakta bakinca blli olmuo ama yakin bi nesnede titresimi baya gosterio.

ACTPK
10-08-2010, 08:47
E90'da da aynı şekilde küçük bir titreme var kafana takma bence.

emirhan sph
10-08-2010, 23:29
Evet biraz inceledim cidden ole adaptif farlarda oluomus . Rangelerde falanda oluomus deisik biraz rahatsiz edio ama cok problem deil :)

Kornasi cok kotu calmaya utaniyorum yarin servise gidicem baksinlar :D

TarikS
11-08-2010, 22:09
Kornasi cok kotu calmaya utaniyorum yarin servise gidicem baksinlar :D

onun standart olarak oyle igrenc bir kornasi var :) serviste bir sey yapmazlar bu normal deyip gonderirler :D

NerdenS
11-08-2010, 22:46
Arkadslar bgun hayirlisiyla aracimi teslim aldim. Bixenonlar adaptif ancak rolantideyken titresim yapiolar bu normalmidir. Bi tanidigim rangelerdede bole oldugunu adaptif xenonlarda titresim olabildigini soledi. (adaptif saga sola hareket eden mercekler).
hayırlı olsun öncelikle, sonunun özü farlardan değil "volan"dan kaynaklanıyor, araç la ilgili her türlü bilgiyi Doğukan tatilden döner dönmez sana verecektir..
eğer anadolu yakasında olsaydın seni bir renault servisine yönlendirebilirdim..

Schumi
11-08-2010, 23:17
Şimdi bu adaptif farlar ile timetrial gibi bol virajlı bi sürüş yapsak farlar kafayı yer mi :D Yada bozulur mu. :D:D

levent
12-08-2010, 00:24
bozulacağını pek sanmam ben :D seferihisar - selçuk arası bol virajlı dağ yollarında time trial benzeri gidiş yaptık meg3 coupe ile :D

emirhan, bizdede var aynı şey :) bi de otomatik yükseklik ayarı var ya yokuş çıkarken farları aşşa yokuş inerkende yukarı baktırıyor :D