PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir oto drag takvimi

Mustafa Birsesli
16-08-2010, 21:46
izmir ülkü yarış pisti yönetimi olarak 2010 sonuna kadar 4adet mahalli drag yarışı yapma kararı aldık yarış tarihleri aşşağıdaki gibidir

26 eylül 2010
24 ekim 2010
21 kasım 2010
19 aralık 2010

bu konudaki doru ve düşünceleriniz için respect_admin@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz aynı zamanda msn olarakta kullanıyorum 0555 4042525 nolu telefondan da 24 saat ulaşabilirsiniz

cıvıc si
16-08-2010, 21:56
26 eylül için gelmeyi düşünüyorum hayırlısı ;)

Mustafa Birsesli
16-08-2010, 21:58
bekleriz tabi bu arada tavsiye ve fikirlerinize açığız herkes görüş bildirebilir

ha_SaaaN
16-08-2010, 22:54
26 eylül için gelmeyi düşünüyorum hayırlısı ;)

gelceksın tabi acurayla beraber kırmızıyı mutlaka beklıyorum salıh abi :icon_tup:

iki drag organızasyondada olucam inşallah elimizden geldiğinde destek olucaz ve cok güzel şekilde altından kalkıcaz bu organızasyonların mustafa abi inanıyorum. Bu sefer tek basına bırakmayız senı :icon_tup:

opamp
16-08-2010, 23:08
26 eylülde kpss var :eek::confused:

ha_SaaaN
16-08-2010, 23:30
hadi ya kotu oldu bu ama cokda tas koymaz herhalde bu sınav bu yarısa diye düşünüyorum ...

tarantino
16-08-2010, 23:52
mustafa fiyatları biraz uygun tutsanız hepsine gelicem de istanbuldan gelince sponsorsuz biraz kayıyo

ha_SaaaN
16-08-2010, 23:55
abi fiyat konusunu asagıya cekmeye calısıcaz Salı gunu yanı yarın bi toplantı yapıcaz aramızda ona gore hersey netlesıcek abi detayları buradan bildiririz benimde ilk soyledığım seyde fiyat konusu ;)

tarantino
17-08-2010, 00:02
inşallah aşağıya çekilir

DogukanB
17-08-2010, 00:04
bu piste hiç gelmemiş biri olarak soruyorum, pistin aydınlatması yeterli mi? time trail gibi akşam üzeri yapılma olanağı nedir ?

Ludacris
17-08-2010, 00:08
Piste araç ile 1.5-2dakika uzakta oturan biri olarak söylüyorum; bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz sen bile tutamassın DB yıldızlar tutamaz :D
valla brom çok iyi değil ama ***** büyük pist.. Yeterli diyebiliriz. :)

ha_SaaaN
17-08-2010, 00:19
bu piste hiç gelmemiş biri olarak soruyorum, pistin aydınlatması yeterli mi? time trail gibi akşam üzeri yapılma olanağı nedir ?

Su anda yeterlı deil ama bız zaten dusunuyoruz aksam yapmayı mesela teknık kontroller 4.30 da baslar 5.30 gibi yarıslara baslarız zaten 9a kadar biter büyük ihtimalle ama sadece dusunme asamasında onuda solıyeyım. Eğerkı bakıcaz duruma gore oke denırse Güzel bir aydınlatma ile o problemı cozup aksam yarısı duzenlıcez :icon_tup:

DogukanB
17-08-2010, 00:31
15 inde yapılan yarışta herkesin tek şikayeti sıcaktı heralde. onu da çözebilirseniz kusursuz bi organizasyon olur, izlemesi de yarışması da daha keyifli olur :)

kolay gelsin

ha_SaaaN
17-08-2010, 00:37
Teşekkür ederim bende yarısan birisi olarak evet resmen carptı sıcak bunun için var dusuncelerımız kafamızda planladıgımız her seyı uygulucaz inşallah gercekten güzel ve herkezin zevk alabileceği bir yarıs duzenlıcez ;)

Vts_Power
17-08-2010, 00:39
mustafa 19 eylül veya 26 eylül tarihi için cevap beklioruz hipodromdan.biliyorsun tarih almak çok zor burda o nedenle bize uyarsanız daha iyi olur aynı tarihlerde yarış olmasın

ulasstoprak
17-08-2010, 08:29
Akşam olma ihtimali varsa cumartesiye çekelim pazar akşam olursa ***** şehirdışından gelicekler sıkıntı çekmesin...

Erol
17-08-2010, 08:36
bide ilk girişde adam kimden ne tutturdu alıyor. ne bi makbuz nede herhangi bişey yok kimisi girerken para vermiş kimisi vermemiş bunuda ümit beye belirtirseniz sevinirim.yaa herkezden alınsın yada alınmasın

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 08:41
bide ilk girişde adam kimden ne tutturdu alıyor. ne bi makbuz nede herhangi bişey yok kimisi girerken para vermiş kimisi vermemiş bunuda ümit beye belirtirseniz sevinirim.yaa herkezden alınsın yada alınmasın

;) tabiki ümit beye söylenecek bir durum yok pist içerisinde biz bir ekibiz eksik aksak hususları zaten şu anda listeliyoruz birdahakine olmaması için uyarınıda dikkate alacagım çok saol ama bu sıcakta bukadar kişinin bizi destekleyecegini en azından pist müdürü beklemiyordu (tüm uyarılarıma rağmen ) 2. yarışımızda çok daha iyi bir ekip göreceksiniz ;)

Erol
17-08-2010, 08:45
yok zaten ekipe birşey demiyorum gelen haberlere göre tek kişilik ekip senmişsin mşllh. herşeye koşturmuşsun.
tek spartalı misali :)

batucan
17-08-2010, 09:01

benden 10 aldı mesala ben ne kadar olduğunda değilim alıyorsun bari içeride otopark hizmetini sun yani araçları öyle dapadağnık parkettirme...

Erol
17-08-2010, 09:03
benden 7,5 istedi girmeem deyince 5 istedi kimileri vermemiş

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 09:05
araban sarı ya dayanamamıştır :) şaka bir yana dediğim gibi birdaha ki sefere bu gibi şeyler olmaz gereken önlem alınacak

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 09:06
benden 10 aldı mesala ben ne kadar olduğunda değilim alıyorsun bari içeride otopark hizmetini sun yani araçları öyle dapadağnık parkettirme...

batucan eskiden toz topragın içine koyuyorduk şimdi hiç olmazsa asfattayız ;)

feRRo
17-08-2010, 09:12
oo iimiş hayırlısı olsun :)

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 09:13
saol ferrocum bu 4 yarışa yumruk gibi inecegini düşünüyorum ;)

BAR22
17-08-2010, 09:20
Su anda yeterlı deil ama bız zaten dusunuyoruz aksam yapmayı mesela teknık kontroller 4.30 da baslar 5.30 gibi yarıslara baslarız zaten 9a kadar biter büyük ihtimalle ama sadece dusunme asamasında onuda solıyeyım. Eğerkı bakıcaz duruma gore oke denırse Güzel bir aydınlatma ile o problemı cozup aksam yarısı duzenlıcez :icon_tup:

bence düşünme aşamasında kalmayın akşam yapın arabalarda bizde rahatlayalım...

batucan
17-08-2010, 09:24
batucan eskiden toz topragın içine koyuyorduk şimdi hiç olmazsa asfattayız ;)

abim zaten pistin yeni haline ve organizasyona kesinlikle lafım yok... egemin ordan gircekmişiz biz pistin sonuna doğru gittik döncek yer bulamadık öyle böyle bir dağınıklık yoktu benden ondan bahsettim...

OnurD.
17-08-2010, 09:42
İlk organizasyona ve sıcağa göre yinede basarılı bir organizasyondu.

Akşamüstü yapılacaksa yarış, pazar olması, şehirdışından geliceklere dönüş için sıkıntı yaratır gibi.
Eylül ekim kasımda yapılacak organizasyonlarda, agustosun ortasındaki kadar güneşin rahatsız edeceğini sanmıyorum. Bence ilk yarıştaki saatler gayet iyidi.
En fazla özen gösterilmesi gereken konulardan biride; otoparkta manyak manyak hareketler yapan apaçilerdi. O arkadasları fazla olan enerjilerini atmaları için cuma aksamları yapılan tt lere davet ediyoruz.

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 10:01
İlk organizasyona ve sıcağa göre yinede basarılı bir organizasyondu.

Akşamüstü yapılacaksa yarış, pazar olması, şehirdışından geliceklere dönüş için sıkıntı yaratır gibi.
Eylül ekim kasımda yapılacak organizasyonlarda, agustosun ortasındaki kadar güneşin rahatsız edeceğini sanmıyorum. Bence ilk yarıştaki saatler gayet iyidi.
En fazla özen gösterilmesi gereken konulardan biride; otoparkta manyak manyak hareketler yapan apaçilerdi. O arkadasları fazla olan enerjilerini atmaları için cuma aksamları yapılan tt lere davet ediyoruz.

işte yapıcı eleştiri diye buna derim ;) lafların ucu sivreltilerek kullanıldıgında etkisini kafbediyor malesef.............

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 10:02
bence düşünme aşamasında kalmayın akşam yapın arabalarda bizde rahatlayalım...

bi orta yol bulacagız bakalım ne çıkacak ortaya

ulasstoprak
17-08-2010, 10:07
Akşam olursa bence çok daha iyi olacaktır tek sorun gelen şehir dışı gelen arakdaşlarımızın kalacak yer sorunudur bunuda anlaşmalı bi otelle konuşursak çözebiliriz diye düşünüyorum hiç olmadı açıcaz artık evlerimizi..ctesi geceside uyunmaz ya neyse ertesi günde bi aqua park organizasyonu...

ahk
17-08-2010, 10:07
26 eylülden sonrakilerde akşam yarışına gerek yok akşam yarışı sıkıntı yaratabilir sonuçta yarışan araçlar tam aydınlandı peki dışarda otoparkta yanlayanlar başkalarının hayatını hiçe sayanlar daha da rahat hareket edicekler ve kontrolü zorlaşacaktır.

ha_SaaaN
17-08-2010, 13:46
Bu aksam aramızda bir toplantı yapıcaz ve bir orta yol bulucaz.

Aksam yarısı yaparsak zaten ona göre trafikten tanıdıklarımızdan rica edicez ve pist dısına eğer kı olabiliyorsa belirli noktalara polıs kontrollerı olucak yanı pistin etrafında cevresinde en yakın serseriliğe insanların canını tehlıkeye sokucak hareketlerın yapılmasına izin verilmicek. Bunun için gerekli izinleri alıcaz. Elimizde ne geliyorsa yapıcaz.

En önemlisi aydınlatma tabi o problemıce çözersek cumartesi aksama cekeriz yarısı ulass abininde dediği gibi şehir dısından gelen arkadaslarımızlada pazar günü aqua cıkartması yaparız hep beraber ..

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 13:50
26 eylülden sonrakilerde akşam yarışına gerek yok akşam yarışı sıkıntı yaratabilir sonuçta yarışan araçlar tam aydınlandı peki dışarda otoparkta yanlayanlar başkalarının hayatını hiçe sayanlar daha da rahat hareket edicekler ve kontrolü zorlaşacaktır.

hakan birtane şahin vardı dönen herneyse birdahaki sefere yapacagımız organizasyonda herkes görecek güvenlik önlemlerini ;)

SifirinciMurat
17-08-2010, 13:51
hakan birtane şahin vardı dönen herneyse birdahaki sefere yapacagımız organizasyonda herkes görecek güvenlik önlemlerini ;)

sağolsun eziyordu beni

ha_SaaaN
17-08-2010, 13:52
sağolsun eziyordu beni

pınarbasında her zaman olan olaylardır bunlar biz gene elimizden geldiğince bunlara izin vermemeye calısıcaz ama sonucta bu organizasyonu izmir adına yapıyorz bence bunları engellemek hepimizin görevi durdurup uyarabilirdinzi kanısındayım :icon_tup:

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 13:53
hiçkimse bu ilk yarışı baz almasın bu sadece ilkti eksiklerimizi çok iyi tespit ettik ve gereken neyse yapılacak ve vol.2 inşallah sizlere en iyi şekilde sunulacak

SifirinciMurat
17-08-2010, 13:56
pınarbasında her zaman olan olaylardır bunlar biz gene elimizden geldiğince bunlara izin vermemeye calısıcaz ama sonucta bu organizasyonu izmir adına yapıyorz bence bunları engellemek hepimizin görevi durdurup uyarabilirdinzi kanısındayım :icon_tup:

norveçte falan olsak uyarırdım da... arabaya 2-3 kişi binmişler çevirmeye uğraşıyorlar etrafında da 10-15 kişi alkış tutuyor hiçbirini gözüm tutmadı, hangi birine laf söyleyeyim türkiye burası :)

ha_SaaaN
17-08-2010, 14:00
norveçte falan olsak uyarırdım da... arabaya 2-3 kişi binmişler çevirmeye uğraşıyorlar etrafında da 10-15 kişi alkış tutuyor hiçbirini gözüm tutmadı, hangi birine laf söyleyeyim türkiye burası :)

Haklı olabilirsin bu konuda ama bu yarıs hepimizin onların olmasa bizim canımız kıymetli biz hep beraber olursak yapamazlar kı yapamıcaklarda. Bu sefer daha düzenli ve dha fazla bi güvenlik olucak inşallah ;)

Kaan
17-08-2010, 14:02
eksikler tabiki giderilecektir mustafa abi resmen canla başla mücadele etti biz biraz geciktik piste gelmekte pekte bi yardımımız dokunamadı bu konudada az biraz mahçubuz sana mustafa abi :o Bi dahaki sefere elim(iz)den geldiğince sana yardımcı olmak isteri(m)z en azından ben böyle düşünüyorum.

otopark düzeninnde evet bi düzensizlik vardı ferrariyi içerden döndürüp pistin içnie sokana kadar canımız çıktı batucanın dediği gibi bu bi el atabiliriz

ikinicisi otoparaka giriş ücreti evet;benimde dikkatimi çekti kafaya göre bi ücret alındı gibi sanki 3 kişi için bizden 10 lira istediler feda olsun sorun değil ama sabit bi ücret olmalı bence.Hiç ücret alınmasın demiyorum bence alınmalı çünkü oraya gelen bi ton insan var bunların pisliği ıvırı zıvırı temizlenmesi var ortalığın.sadece bi örnekti tabi..

üçüncüsü şu apaçilerin içerde yaptıkları abuk subuk hareketler.Şimdi içeriye aracına göre alım yapılsın diycem ama oda olmuycak bu konu üzerinde bence konuşulmalı.

ve bi dördüncüsü pistin içinde yarış esnasında oluşan kalabalık ve " arkadaşlar özürlümüsünüz geri çekilin diyorum size " diye bağıran arkadaş.Adam haklı bende ordaydım pistin içinde belki herkez tav oldu sinirlendi bağırıyo ediyo die ama o arkadaş orda güvenlik sağlamakla görevliydi içerde yarışanların haricinde fazla gereksiz insan vardı.

Bunlar konuşulup düzelitilebilcek şeyler dediğim gibi sadece mustafa abiye düşen bi iş değil bu yarışa orada destek veren " biz " diye adlandırdığımız herkezin görevi.Güzel bi fikir alışverişiyle hepsinin altından kalkılır diye düşünüyorum.Onun dışında zaten tekrar ediyorum zevkli keyifli güzel bi organizasyondu.

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 14:06
bana verdiğiniz bu destek mesajları ile şevkim 10 kat daha arttı çok teşekkürler

chiefkadir
17-08-2010, 14:15
Enaz bir yarış için gelmek istiyorum İzmire :)

mmustu
17-08-2010, 14:17
kankucum benim sen bi işe girişirsinde güzel olmazmı yaw :)

ahk
17-08-2010, 14:27

yok ben bu sefer oldu demedi zaten ne cuma ne de pazar gelemedim hanımın doğum günü vardı :D
yani her zaman olan vakalar bunlar o bakımdan söyledim ;)
fazlada kasmayın yauw o zamanda sıkıcı oluyo ayarını vermek şart :D

OnurD.
17-08-2010, 15:25
işte yapıcı eleştiri diye buna derim ;) lafların ucu sivreltilerek kullanıldıgında etkisini kafbediyor malesef.............

Doğru diyosun Abi üslubum sert olmus galiba biraz, ancak; otoparkın bir başından diğer başına kadar, el freni çekik vaziyette slolom yaparak giden broadway mi dersin, son sürat gelen yine bir broadway el freniyle benim arabanın yanındaki yere el freni çekerek parketmeye çalışanımı dersin :) ee tabi bunlarda tek başınıza yapacak çok birşeyiniz yok. Hep beraber elimizden geldiğince yardımcı olucaz. Tek ricam kapıya bi uyarı tabelası, taşkınlık yapan araç hoop dışarı. Böyle oldugu zaman 2kere düşünürüz bir şey yapmadan önce.

cembozbey
17-08-2010, 15:28
ne yalan sölim bu çabaları görüyoruz en az birkez bende gelmek istiyorum ins kısmet olur

brutal
17-08-2010, 16:45
Valla ne yalan söliyim 8 saat geliş + 3.xx bir bmw + 10 saat kızgın güneş + 8 saat geri dönüş, birdaha onca eziyet çekilirmi bilmiyorum.

VTİ1035
17-08-2010, 17:16
doğru diyosun abi üslubum sert olmus galiba biraz, ancak; otoparkın bir başından diğer başına kadar, el freni çekik vaziyette slolom yaparak giden broadway mi dersin, son sürat gelen yine bir broadway el freniyle benim arabanın yanındaki yere el freni çekerek parketmeye çalışanımı dersin :) ee tabi bunlarda tek başınıza yapacak çok birşeyiniz yok. Hep beraber elimizden geldiğince yardımcı olucaz. Tek ricam kapıya bi uyarı tabelası, taşkınlık yapan araç hoop dışarı. Böyle oldugu zaman 2kere düşünürüz bir şey yapmadan önce.

aynen katılıyorummm

punto_multijet
17-08-2010, 17:18
Valla ne yalan söliyim 8 saat geliş + 3.xx bir bmw + 10 saat kızgın güneş + 8 saat geri dönüş, birdaha onca eziyet çekilirmi bilmiyorum.

bir dahaki gelişinize araya aqua park & deniz sıkıstırabiliriz araya. eger aksam ustu ve ctesi işini ayarlayabilirsek bence cekilir diye dusunuyorum...

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 18:08
aynen katılıyorummm

teşekkürler :D

batucum ben o arac için kefil olabılırım stok 3,25 m50 motor var üzerinde 2500cc motor toplanırken oradaydım

uluckaban
17-08-2010, 18:10
Bayramdan sonra olması güzel inş. bi aksilik çıkmazsa bütün organizasyonlarda ordayız :)

buyyak
17-08-2010, 19:13
gercekten gsel bı organzsyon olmuş 2. sininde bundan cok daha ıı olacaını dusunuorm eksıklerı görup onları tamamlayınca ortaya muhtesem bı organzsyon cıkar mustafa abi ıcerdekı taskınlık bıraz zor onlenır gbi cunku yıllardır bu iş pınarbasında pistte böle içerdede dsardada orda toplanan ınsannarı anlamıorm doyamıolar sanırım pisttekı yarışa dşardada yanlııp druolar kotu olaylar yasanmıstı zamannda ornek alınmalı daha kotulerı olmaması ıcın inş 26 eylulde bunnarla karsılasmıcas bunnarı engelledıkmı saten kusursuz bı iş çıkar ortaya...

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 19:15
teşekkür ederim kardeşim inşallah hep beraber aşarız bütün sorunları

gökan
17-08-2010, 19:19
bırkaç otopark gorevlısyle bu iş çözulur abı yada hakkaten böyle yapanları atıcaksın pıstten :)

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 19:20
atarız sıkıntı yok :)

hüsor
17-08-2010, 19:34
Abi pistte her nekadar bi kaç eksiklikde olsa sen bunları tek başına yaptın nede olsa... :)

Zaten eksikliklerin bir çoğunu buraya yazmıslar. bidahakine çok daha güzel olucak inş :)

Mustafa Birsesli
17-08-2010, 19:37
can çabuk dükkana gel :)

DaRkNeSs-
17-08-2010, 19:45
çeşmedeyim abi malesef :)

TaGo
18-08-2010, 12:12
Sanırım birçok soru işaretine yanıt bulduk dünkü toplantımızda. Gelişmeler çok yakında sizlerle ;)

ahk
18-08-2010, 16:21
hayatın anlamını mı anladın tago he!! ya yavrum sen niye girmiyon ben senle yarışcam :D

TaGo
18-08-2010, 16:23
Hangi yarışta bana eydan okuyabilcen ben onu düşünüom hakaçi :D

ahk
18-08-2010, 16:27
ya ister drag ister time ne istersen :D ya 1.4 bişi bul deneyek ;)

TaGo
18-08-2010, 16:29
gel siena ile kapışak :D

07LB726
18-08-2010, 16:29
mustafa bey eger mumkunse ankara yarışları ile denk getirmemeye çalışalım ***** gönül ikisinede gitmek istiyor ama birer hafta arayla yada aynı hafta olursa tercih meselesi sıkıntı yaratacak iki taraftada yarışmak isteriz kolay gelsin

ahk
18-08-2010, 16:37
ya ben benim olmayan arabaya binmem güvenemem ;) sen 1.4 bi araç bul

TaGo
18-08-2010, 16:42
ahaaaa anladım copene karşı diosun demi :D

palio multijet uyarmı :)

cem
18-08-2010, 16:43
Mustafa abi imzanda avatarinda biraz degisiklik yaptim haberin olsun :)

ahk
18-08-2010, 16:45
olur olur neden olmasın 1.3 80hp copen multijetle eşit sayılır ;)

TaGo
18-08-2010, 16:46
büyük-küçük pist ?? fark edermi.

Bu iş çok zevkli olmaya başladı be :D

ahk
18-08-2010, 17:07
hem büyük hem küçük şart ben küçükte hiç dönmedim adil olsun ortalamayı alırız :D

Mustafa Birsesli
18-08-2010, 20:08
Mustafa abi imzanda avatarinda biraz degisiklik yaptim haberin olsun :)

az daha büyütsek kurallara aykırımı :D

Mustafa Birsesli
21-08-2010, 09:20
yok zaten ekipe birşey demiyorum gelen haberlere göre tek kişilik ekip senmişsin mşllh. herşeye koşturmuşsun.
tek spartalı misali :)

bu msj ı yeni gördüm :D 1 eşrefpaşalı 300 spartalıya yeter hesabıııı;)

gökh@n_gr
21-08-2010, 12:38
26 eylül askerlik dönüşü iyi gelecek valla:D

aLEXander Kent
21-08-2010, 16:08
izmir ülkü yarış pisti yönetimi olarak 2010 sonuna kadar 4adet mahalli drag yarışı yapma kararı aldık yarış tarihleri aşşağıdaki gibidir

26 eylül 2010
24 ekim 2010
21 kasım 2010
19 aralık 2010

bu konudaki doru ve düşünceleriniz için respect_admin@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz aynı zamanda msn olarakta kullanıyorum 0555 4042525 nolu telefondan da 24 saat ulaşabilirsiniz

Kısmetse birine katılmak isterim,İstanbul dan gelicem acaba hangi katogoriler var yarışta?

Göki,ZD
24-08-2010, 17:16
Mustafa abicim daha 1 ay gibi süre var kim öle kim kala inşallah o tarihlere kadar araba biter rodaj ıvır zıvır.. sınıflandırma hacime göremi yapıyorsunuz ? eğer hacime göre ise 1.6 ve 2.0 sınıflarında(2 sınıfda da yarışmak istiyorum)
4 yarışa ölüm olmadıgı ve araba sağlam oldugu takdirde geliceğimin garantisini verirsem bana güzel bi fiyat verirmisin kayıt ücretlerinde :D:D:D ciddiyim bu konuda ona göre bende bi plan yapıcam hem maddi hemde tarihsel acıdan :):):)

Mustafa Birsesli
24-08-2010, 18:14
gökicim sana kombine ayarlayalım ozaman :) şaka biryana seni pistimizde görmek bizi mutlu eder

Göki,ZD
24-08-2010, 18:19
abi bende sizlerle birlikde olmakdan mutlu olurum, 8 aydır gaz açmıyorum bi sürü yarış kaçırdım ve içimde bi hayvan var çıkmak istiyor enerjiyi boşaltmalıyım, ankarayada gitmeyi planlıyorum çok ciddi paralar yatırmam gerekicek o zaman yol gider kayıt:) o yüzden diyorumki pazarlık sünnettir :D:D:D:D

ilke-R
09-09-2010, 23:26

şehir dışından gelenler için 9da bitmesi hiç iyi olmaz düşüncesindeyim şahsen :)

Mustafa Birsesli
10-09-2010, 14:01
şehir dışından gelenler için 9da bitmesi hiç iyi olmaz düşüncesindeyim şahsen :)

şu anda bu düşünce aşamasında geçerli bir durum değil

bugratemel
10-09-2010, 17:37
inşş allahtan bişey çıkmazsa ordayız ;)

ha_SaaaN
10-09-2010, 17:41
Orda olmak yetmez katılmak yarısmak lazım. 1.4 kategorısınde varım bende Herkezi bu gune beklerız inan kı bu sefer daha güzel olucak ...

hüsor
10-09-2010, 18:56
26 eylülde draglar çok daha zevkli ve güzel olucak

Havada hafifden serin olucak gecen seferki gibi pişik olmucam inş :D

punto_multijet
10-09-2010, 19:21
zamanı gelsin nese olsun biraz

DaRkNeSs-
12-09-2010, 21:20
rodaj bitti sayılır ayar yetiştirebilirsek ve ters bi durum olmazsa katılmak istiyorum.. :)

dedebeto
13-09-2010, 07:09
mee too :)

kaan megi
13-09-2010, 12:15
hazır izindeyken hakkariye gitmeden önce iyi bir moral olur draglar benim için

ahmet.GMS.
28-09-2010, 09:54
inş kısmet olursa gelmeyi düşünüyorum inş bakalım

ahmet.GMS.
28-09-2010, 09:55
fiyatlar biraz uygun olursa ii olucak istanbuldan geliyoz az diğil tabi biraz aşşağı çeksinler katılım ücretini rahat gelelim

Mustafa Birsesli
02-11-2010, 20:09
evet konuyyu hortlatalım 21 kasım için önerileriniz varmı

DaRkNeSs-
02-11-2010, 23:37
izmirde turbolu bi crx varmış onu draglarda görebilcek miyiz :D

Kakus
02-11-2010, 23:48
Belki geçtiğimiz sayfalarda konuşulmuştur ama, 20 kasım olması daha iyi olmaz mıydı?

Erol
03-11-2010, 07:42
gece yarışı bence gzl. devam edilmeli

mmustu
03-11-2010, 07:56
aynen bencede gece yarışı olayı efsane oldu aydınlatmayı biraz daha artırmak lazım ama ilerleyen saatlerde finish tarafı baya kararmıştı

birde geçen sefer araçlar konusunda aksilik yaşadık geç başladı zamanı iyi belirlemek lazım izleyici dağılmasın demi :)

07LB726
04-11-2010, 11:50
Ya gece yarışı her zaman güzel olur ama paargunu artık havalar serin olacağı için bir sorun olmaz ise gündüz yapmak daha yararlı zaten havalarda serin

Ayhan_izmir
04-11-2010, 14:29
Gece yarışının keyfi gerçekten ayrıymış ama bahsettiğiniz gibi bekleme olmasa araçlarda seri bi şekilde kalksalar soğuk falan dinlemez kimse.gece drag izlemek istiyoruz ;)

ahmet.GMS.
05-11-2010, 10:21
21 kasım daki yarış gecemi olucak gene yoksa gelemiycemde

ino205
15-11-2010, 22:07
yarış olucakmı bu hafta ?

mmtrıza
16-11-2010, 13:00
bu haftaki yarış için detaylı bilgi alabilirmiyim

ihsans
16-11-2010, 19:48
http://www.facebook.com/event.php?eid=107306789337043&ref=ts

Böyle bi etkinlik var

mmtrıza
16-11-2010, 22:31
teşekkürler

BravoHGT86
17-11-2010, 13:32
pazar günü drag yokmu?

Mustafa Birsesli
17-11-2010, 18:15
bu haftasonu yarışımız var tatilin son gününe geliyor

UĞUR YUMAK
17-11-2010, 18:20
Pistteyiz.

BravoHGT86
18-11-2010, 11:06
teşekkürler.

E.Güleç
20-11-2010, 16:41
katılım ne durumda hiç bilgi yok mu

meLaNchoLic
20-11-2010, 16:44
ben gıtmek ıstıyorumda.. izmirde yeniyim arkadaş yok bişey yok yol iz bilmiyorum :d

meLaNchoLic
21-11-2010, 09:10
giriş ücretlimi oluyo bu arada?

kcl_saxo
21-11-2010, 21:19
giriş ücretlimi oluyo bu arada?

kardesım gırıs ucretlı gırıyosun yarıs ızlıyemıyosun 8 araba var katılıyosun 150 tl hadı onada okey dıyosun sonunda odulu kupa oluyo kım napsın ozaman ızmır yarıs pıstını haksızmıyım

onursoytam
21-11-2010, 21:23
19 aralık taki drag organizasyonu na kısmetse gelmek istiyorum Katılım ı zaman la bura ya yazarsanız çok güzel olur,ayrıcı araçlarda hafifletmede kısıtlama varmı ?

07LB726
21-11-2010, 22:41
8 araba mı? sağlık olsun

mmustu
21-11-2010, 22:46
kardesım gırıs ucretlı gırıyosun yarıs ızlıyemıyosun 8 araba var katılıyosun 150 tl hadı onada okey dıyosun sonunda odulu kupa oluyo kım napsın ozaman ızmır yarıs pıstını haksızmıyım

töbe töbe güzel kardeşim benim burda yazmışın bide ayrıyetten konu açmışsın

burdanda yazayım kafana silah mı dayadılar şu yaza kadar girebiliyomuydun izmir pistine

adamlar bi tarafını yırtıp pisti org. açtılar bütün yaz onca org. oldu her ilden katılımda oldu

bayram üstüne denk geldi katılım az oldu diye pistimi kapatsınlar hayret bişi ya

TaGo
21-11-2010, 22:50
olmaaaazzzz. 5 yarış geçmiş şuana kadar. Bunları komple sileceksin bu yarışa 10 araba giriş, tüm organizasyonları bunun üzerinden değerlendirmek gerekir tabi :D

mmustu
21-11-2010, 22:50
yaw subaru var corvette var porshe var supra e36 var m3 var daha ne olsun be :)

aLEXander Kent
22-11-2010, 01:21
OOO gelenler çok sağlammış tüh kaçırdık :(((

mmtrıza
22-11-2010, 11:14
kaçırmakmı kaçan sadece yıkımdı :D corvette-porsheden başka bişey izlenmdei zaten otopark daha renkliydi :D :D

BRETE
22-11-2010, 11:27
akhisarın gözünü seveyim ya izmir bitmiş artık pınarbaşı parası olana...
akhisarda kaç yarış izledim git gel en az 150 km yol yaptım hiçbirinde dönerken keşke gitmeseydim demedim

TaGo
22-11-2010, 11:37
akhisarda kaç yarış izledim git gel en az 150 km yol yaptım hiçbirinde dönerken keşke gitmeseydim demedim

izmirde kaç yarış izledinki bu yorumu yapabiliyorsun??

tutmuş son yarışa gelmişsin, yarışın afişi bile basılmadı, takvimde var diye koşuldu. Sen tutup bundan yorum yapıyorsun. Yarışı düzenleyen herkeste farkındaydı bayram tatilinin son gününe denk geldiğini, üzerine düşülemedi.

punto_multijet
22-11-2010, 11:37
Anlamadıgım olay su,

en son olan yarıs hariç diğerlerinde Trde belkide en ii organizasyonlar oldu onlarda sorun yok ama en sonuncusu bayram sonuna denk geldi katılım az oldu belli kişiler yerden yere vuruyor ben bunu anlamıyorum ve art niyet arıyorum bu msjlarda!!!

TaGo
22-11-2010, 11:44
Belli kişiler diyoruz ya kaan cım işte. Uzaktan kumandalılar tarafından yönlendirilenlerden anladın sen ;)

mertacar
22-11-2010, 11:54

bundan önceki düzenlenen gece yarışında varmıydınız?

hüsor
22-11-2010, 11:54
Kimse 3 yarış hiç bişey demedi hele son Gece draglarında herkes fazlasıyla eğlendi... şimdi bayram sonrası katılım az olunca hemen laf atılıyor... ;)
Bizler canlandıralım diye uğraşıyoruz ama böyle gittikçe batıyoruz

BRETE
22-11-2010, 12:59
emin olunki sizden fazla yarış izledim orada...
neden o zaman akhisar yarışlarında kimse kötü yorum yapmıyor???
demek ki arada fark var emek var akhisar yarışlarını düzenleyen kişiler neyi ne zaman yapacaklarını çok iyi biliyorlar

TaGo
22-11-2010, 13:05
Benden fazla yarış izlememişsindir emin ol.

Birde demekki; sadece yıkıcı eleştiri yapabiliyorsun, yapıcıda yapsaydın şaaşaalı draglar için o halde ;)

Bir ayrı konu daha?? neye kime göre draglar arası kıyas yapıyorsunki?, ortada tarafmı var?. Birileri kendini Akhisar dragcıları, izmir pisti dragcısı diemi ayırdıki sen ayırıyorsun??.

Madem çok yarış izliyorsun Akhisar draglarında son yarışta kaç araç vardı??

BRETE
22-11-2010, 13:09
Benden fazla yarış izlememişsindir emin ol.

Birde demekki; sadece yıkıcı eleştiri yapabiliyorsun, yapıcıda yapsaydın şaaşaalı draglar için o halde ;)

hakedene hakettiği eleştiriyi yaparım:cool:

BRETE
22-11-2010, 13:11
sana secere çıkaramıcam şimdi daha önemli işlerim var..

TaGo
22-11-2010, 13:11
Eleştiride çok iyisen, seni bizimde olduğumuz bir ortama bekleriz. Senden feyz alırız belki....

mertacar
22-11-2010, 13:12

ortada eleştiri yok ki.. İzmir bitmiş demekten başka bişi demiyorsun.
Bi eleştiri yap. Sana göre nesi eksikti. Katılım azdı, ücret vsvs. bişiler söyle sadece izmir bitmiş demekle olmuyor. Boş konuşmayalım

punto_multijet
22-11-2010, 13:14
@TaGo
@mertacar

çamur at izi kalsın hareketleri bunlar. bırakın kumda oynasın arkadas

mmustu
22-11-2010, 13:25
ya millet bi acayip ama mustafada aptallık kıçını yırttı ümit ülkü ye pisti org açtırana kadar kıçını yırttı millet mağdur olmasın izmirde güzel işler olsun diye

bütün yaz boyunca nerdeyse her hafta sonu maliyetine hatta zararına time trialler düzenledi Türkiyede ilk denilebilecek gece drag yarışı düzenledi

şimdi tarih bayrama gelmiş katılım az olmuş diye artislik yapıyosunuz garipsiniz o zaman sürekli 150 km yol yapın akhisarda yarışın artık

TaGo
22-11-2010, 13:29
İşte muştucum bizim en büyük hatamız bu.

Bizler İstanbuldan gelen, Ankaradan gelen, Türkiyenin 4 bir yanından gelen arkadaşlarımızı mutlu edebildik. Ancak buradaki bazı arkadaşları mutlu etmek zaten mümkün değil.

mmustu
22-11-2010, 13:33
ben şunu anlamıyorum

bu adamlar organizatöremi isyan ediyor yoksa izmirli arkadaşlara mı ?

yani pist kapınızın dibinde aslında bayram falan ama güzelde bi tatil zamanına gelmiş fiyat zaten uygun

böyle bir durumda bile katılım bu kadar az ise burda suçu insan kendinde arayacak izmirli yarışseverlerde arayacak demi

feRRo
22-11-2010, 13:36
insanlar sevdikleri için öncülük yapıyolar hiçbir çıkarları olmadan suclu görülmesinler..eger birileri suclanacaksa tuninigciyim yok yarıscıyım yok öle yok böle diyenler ARABASI HAZIR OLUP ALTINDA OLUP YARISA GİRİP KATILIM SAGLAMIYAN arkadaslar suclasın..

TaGo
22-11-2010, 13:36
Muştucum; bak tribünde oturacak yer yoktu, otoparkta ise boş park edecek yer bile yoktu. Seyirci açısından sıkıntı kesinlikle yok. Biz bile şaşırdık tatilin son günü bu denli insan nerden haber alıp geldi diye. Gel gelelim 10 araç katılım gösterdi sadece. Şimdi millet kafada arabalar geldi ben 1.2. olamıcam diye yarışa girmiyorsa biz ne yapalım??

Yarış bedeli 2 le 3 le çarpılmadı, kurallar zorlaştırılmadı, insanlar girmiyorsa nedenini bir kendisine soracak. Gösteri kalkışlarına bile izin verildi.

DetailEF
22-11-2010, 13:55
Girişe 7.5 lira veriyor ne ile neyi satın almak istiyor :) Yediğin kaba etmek lan bu :)

hüsor
22-11-2010, 18:15
@TaGo
@mertacar

çamur at izi kalsın hareketleri bunlar. bırakın kumda oynasın arkadas

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

DaRkNeSs-
22-11-2010, 20:17

çok açık ve net söyleyim HAKSIZSIN!!
bu sefer 8 araba katıldı belki ama sen bu işe gönül verdiysen 8 araba da yeter sana, güzel 8 araba vardı.. porsche 997 turbonun nasıl ok gibi fırladığını gördük, corvette nin kalkışı beklerken nası arka lastiklerinin dönmeye başladığını gördük :D
150 lira verdin sonunda kupa aldın? daha ne almayı bekliyordun? para ödülü gibi bişeyse türkiyede böyle bi sistem yok
sen git otobanlarda sahil yolunda hayatını tehlikeye at, orda yarış, hatta ruhsatına yarış heyecanlı olsun :icon_tup::ofk::Deli:

DaRkNeSs-
22-11-2010, 20:39
parası olana derken ne bakımdan? izleyici olmakmı kasıt? kişi başı 5 lira çok para mıdır? eğer çoksa bi dahaki sefere ben bizzat yardımcı olcam sana...
yada yarışçı için ise akhisarda bedava yarışılıyo da bizim mi haberimiz yok?akhisarı izlemek çok daha zor tribün yok bişey yok.. katılım ücretleri de bildiğim kadarıyla aynı bu işin hakkı bu çünkü..
akhisarda bende çok keyifli yarışlar izledim,hepsine de gittim izmirde olduğum süre içinde, organizasyon işi zor iştir arkadaşlar güzel yapıyorlar cidden lafım yok, ama bazen ne kadar iyi organizasyon yapsanız da gerek zamansızlık gerek katılımcının nazlanması yüzünden güzel sonuçlar olmayabiliyor,son akhisar yarışında da katılım azdı,olabilir 1 haftalık bi zaman dilimine sıkıştı, 150 km yol gittik benzin yaktık gittik izledik az kişi geldi .
senin gibi olsaydık akhisar bitmiş yaa derdik, ama demedim demem, şartlar dahilinde gene güzel bi yarış oldu gene yapsınlar gene gider izlerim,arabam hazır olsun girer yarışırım..

emin olunki sizden fazla yarış izledim orada...
neden o zaman akhisar yarışlarında kimse kötü yorum yapmıyor???
demek ki arada fark var emek var akhisar yarışlarını düzenleyen kişiler neyi ne zaman yapacaklarını çok iyi biliyorlar
bizden fazla yarış izlediğini nerden biliyorsun? ben şahsen her drag ve her pist şampiyonasını izledim şimdiye kadar hiç kaçırmadan. ayrıca bütün time trialleri
ha izleyici olmak konuşma hakkı vermez.
madem bu kadar çok konuşuyorsun, gel katıl bi kere yapılan organizasyona???
ben geçen sene 2 kere pist günleri serisine katıldım,bu sene de arabam yürüyecek hale gelir gelmez 26 eylüldeki draglara katıldım ayarım daha tam bitmeden.
eğer bi talihsizlik yaşamasaydık dün beni o kadar subaru m3 porsche falan içinde katılımcı olarak izleyecektin turbo crx im ile ;)
sözün özü bu kadar eleştirceğine ki yaptığın eleştiri değil sallamak sadece, gel katılım göster. araban 306 sanırım, arabam yavaş diye yerinme time triale gir eğer bileğine güveniyorsan,306 lar iyi yol tutar güzel zaman çıkarırsın direksiyonun iyiyse..

sana ben çok güzel bi eleştiri yapardım ama forumdan banlanmak istemiyorum
selametle:heyoo:

ihsans
22-11-2010, 21:44
Katılım az oldu. Bayram üstü vs vs ama 8 arac bile keyif verdi tesekkurler

Erol
23-11-2010, 00:40
bence bayramın son günü oluşu kötü etki. keşke 1 hafta ertelenseydi daha iyi olurdu.

BRETE
23-11-2010, 00:43
herkes içini döktüyse sorun yok:rolleyes: ben fikrimi yazdım kimse beğenmek zorunda değil kimsenin şahsına laf etmedim bana laf edenlere cevap bile vermem zaten verdikleri cevapların seviyesi belli :heyoo: laf sokmayı sanat sananlar var herkes cmylmz olmuş maşallah...

DaRkNeSs-
23-11-2010, 10:19
laf sokan sen oldun ama son alinti yaptigim mesajda ne yazdigin cok acik
sana guzelce soru sorulmustu ama sen sanki 40 yillik yarisciymissinda biz hepimiz yeni yetme cocukmusuz gibi yazarsan boyle tepki gormen normal. sen bastan seviyeyi kendin belirledin
elestiri senin yaptigin gibi yapilmaz senden bi onceki mesaj sahibine bak ne guzel elestirisini yazmis... ;)

TaGo
23-11-2010, 11:34
bence bayramın son günü oluşu kötü etki. keşke 1 hafta ertelenseydi daha iyi olurdu.

kesinlikle doğru soyluyorsun erol. Zamanlama kesinlikle yanlış. Malesef senenin başından takvimi eline alan, boşluğu gördüğü yere yarış koymuş. Bizcede erteleme yapılmalıydı. Yinede yapıldı biz dahi o denli kişinin izlemeye gelmesine şaşırdık, ama tabiki katılımcı yönünde ciddi bir düşüklük soz konusuydu.

Tabi bu durumu "İzmir Yarışları bitmiştir" şeklinde yorumlamak ne denli dorğudur anlamış değilim.

Erol
23-11-2010, 11:37
yaa bir kişinin memnuniyetsizligi kaide deildir.heleki yarışcı deil..ikatılıma gelinirse akhisardada durum hemen hemen aynı idi 17 araç vardı kii biz 35 araçlı katılıma az derken

07LB726
30-11-2010, 12:36
bu ay yarış var mı ?

TaGo
30-11-2010, 12:39
19 Aralıkta yarış var.

cembozbey
30-11-2010, 12:44
tarkan dile getirirsen sevnirim kardeş,
pistten gelen mesajlar bir gun öncesi geliyor,
sehir dısı katılımcıları enaz 2-3 gunden hazrlanmaları gerekiyor
mesajları daha erkenden çekebilirseler iyi olur

TaGo
30-11-2010, 12:44
çok doğru ve yapıcı bir eleştiri bu teşekkür ederim kardeşim. Mutlaka uyaracağım mail atan arkadaşı.

serdar_07
30-11-2010, 12:47
antalya'dan gelmeyi düşünüyoruz nasipse :)

Göki,ZD
30-11-2010, 12:48
tarkan dile getirirsen sevnirim kardeş,
pistten gelen mesajlar bir gun öncesi geliyor,
sehir dısı katılımcıları enaz 2-3 gunden hazrlanmaları gerekiyor
mesajları daha erkenden çekebilirseler iyi olur

+ben

eğer beyin işi hallolursa ve havalar izin verirse bende katılırım kesinlikle..

cembozbey
30-11-2010, 14:35
+ben

eğer beyin işi hallolursa ve havalar izin verirse bende katılırım kesinlikle..

beraber byuk piste kanka

Gokalp-M
30-11-2010, 14:39
antalya'dan gelmeyi düşünüyoruz nasipse :)

ewt antalyadan gelmeyi planlıyoruz :icon_tup::icon_tup:

Göki,ZD
30-11-2010, 14:45
beraber byuk piste kanka

herşey bu hafta sonu belli olucak, ya tamam söker stock devam ,yada sonuna kadar giderim :D

07LB726
30-11-2010, 16:13
antalyadan katılacak arkadaşlar manavgattan iki araba girecek eger gidecek var ise haberleşelim hep beraber gideriz

07LB726
30-11-2010, 16:15
hadi o zaman şimdiden konuyu hortlatalımda şenlik olsun:)

TaGo
30-11-2010, 16:25
Bu yarış güzel olacak desenize ;)

serdar_07
30-11-2010, 16:28
antalyadan katılacak arkadaşlar manavgattan iki araba girecek eger gidecek var ise haberleşelim hep beraber gideriz

tamam haberleşelim biz 3 araba gidicez inşallah 2 fransız 1 japon :)))

özcan07
30-11-2010, 17:54
antalyadan kimler neyle gidiyor,umarım güzel sonuçlarla dönersiniz...

DaRkNeSs-
30-11-2010, 21:29
bu sefer bol katılımlı güzel bi yarış olcak işallah
yetişebilcek miyim mustafa bey :D

hüsor
30-11-2010, 21:30
Bu seferki draglar çok güzel olucak gibime geliyor :)

Mehmet Gazihan
30-11-2010, 21:37
bu sefer çok güzel olacak..

Türkiye nin en hızlı dizelleri orda olacak..

Baris
30-11-2010, 21:40
19u gerçekten neşeli olacak hadi hayırlısı

speed
30-11-2010, 21:49

eski arabamı görücem yine gibi geliyor bana...özlemiştik iyi gelicek :)

07LB726
01-12-2010, 07:26

evet iyi olur benim 106 kesin muhtemelen mnvgattan 1 tanede vtı var ama onun bazı sıkıntılar var vize fln. toplam 4-5 araba olur hep beraber gideriz

mmustu
01-12-2010, 07:59
ege tunikkkkkkk nerdesiin :)

DetailEF
01-12-2010, 08:02
ege tunikkkkkkk nerdesiin :)

Gardaşım bıktık seni her konuda görmekten yiter yiter :D

serdar_07
01-12-2010, 08:13
antalyadan kimler neyle gidiyor,umarım güzel sonuçlarla dönersiniz...

antalyadan 3 araba bi aksilik çıkmazsa 1.saxo-onursoytam 2.106 gtı-alper 3.vtı-o da benim:D inşallah güzel bi sonuçla döneriz :)

eski arabamı görücem yine gibi geliyor bana...özlemiştik iyi gelicek :)

:D:D:D:D:D

evet iyi olur benim 106 kesin muhtemelen mnvgattan 1 tanede vtı var ama onun bazı sıkıntılar var vize fln. toplam 4-5 araba olur hep beraber gideriz

tamam o zaman haberleşelim..

07LB726
01-12-2010, 08:27
onurla gideceğinizde onurda benim no var cumartesi den gitmeyi planlıyalım gidelim hem gitmişken birazda takılırız

serdar_07
01-12-2010, 08:42
onurla gideceğinizde onurda benim no var cumartesi den gitmeyi planlıyalım gidelim hem gitmişken birazda takılırız

bizde öle planlamıştık cumartesiden gitmedelim dedik gece takılırız biraz :D:D

07LB726
01-12-2010, 11:56
cumartsei sabah a karşı çıkar yolda kahvaltı falan ederig sonrada öyleye doğru izmire varırız pistte lastıkleri falan bir deneriz asfaltında belki kendi aramızda arabalarıda deneriz bakarız. o zaman cumadan alolaşalım serdar

Mehmet Gazihan
01-12-2010, 12:01
Kahvaltıyı Konak Pier de yapın.. iyi oluyo yarış oncesi hırslanıyorsun :D

mmustu
01-12-2010, 12:02
Kahvaltıyı Konak Pier de yapın.. iyi oluyo yarış oncesi hırslanıyorsun :D

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

kanka edo bizi biryere götürdü son gün nerdeyse bizim masayı açık büfe masası sanacaklardı o derece yedik kişi başı 20 şer liraya :D

07LB726
01-12-2010, 12:46
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

kanka edo bizi biryere götürdü son gün nerdeyse bizim masayı açık büfe masası sanacaklardı o derece yedik kişi başı 20 şer liraya :D

abi muhteşemsin açık adres alalım :)

tunceR
01-12-2010, 12:50
hilton otelini karşısında bi otel var güzel kaliteli biyer açık büfe kişi başı 12,5 lira bilginiz olsun sabah 7 de açılıyo 11 e kadar.

serdar_07
01-12-2010, 14:03
cumartsei sabah a karşı çıkar yolda kahvaltı falan ederig sonrada öyleye doğru izmire varırız pistte lastıkleri falan bir deneriz asfaltında belki kendi aramızda arabalarıda deneriz bakarız. o zaman cumadan alolaşalım serdar

evet güzel bi kahvaltının ardından yola çıkarız :) pisti önceden bi görmek lazım :)) özelden pm attım cep telimi ordan haberleşelim...

07LB726
01-12-2010, 15:07
ok attııımm

mmustu
01-12-2010, 15:09
abi muhteşemsin açık adres alalım :)

öğrenip yazacam kardeşim hani kordona falan yakın bir yer değil ama gayet nezih bir yer pazar günü bildiğin sıra vardı :D

07LB726
01-12-2010, 15:20
bakalım abi inşllah bir aksilik olamz da geliriz.

onursoytam
02-12-2010, 22:26
bu yarış süperr olucak inşallah orda olucazzzzzzz :)

S.Mert
03-12-2010, 21:47
vaay bu yarış çok güzel olacak :D

mmustu
03-12-2010, 21:48
vay vay vay inşallah havalarda güzel olur baya bi katılım olacak sanırım

hüsor
03-12-2010, 21:56
Açık büfe yer arıyorsanız ikiçeşmelikde gordum gecenlerde acık bufe kahvaltı sadece 5 tl yazıyodu :D

Gokalp-M
03-12-2010, 22:19
nasipse ordayız güzel bi gün olucak.

chiefkadir
04-12-2010, 01:20
Sponsor bulursam gelirim :)

ahmet.GMS.
05-12-2010, 21:25
kısmet olursa istanbuldan 2 araç katılıcaz dizel c 30 ve robocop rni :Z

ahmet.GMS.
05-12-2010, 22:26
birde 1.4 sınıfında araç olucakmı manisa akshihardaki gibi kötü bi süprizle karşılaşmak istemyorum gelipte tek başıma orda yarışamıycam sonuçta

Mustafa Birsesli
06-12-2010, 11:04
evet beyler bu senenin son yarışı 19 aralıkta ;) bugün yarışın konusunuda açıcam inşallah ve bundan sonra yarışlarımıza katılım göstermek isteyen arkadaslarımız yarış tarihinden önce ön kayıt yaptırmaları halinde sadece katılım ücretinin yarısını ödeyeceklerdir katılım yaptırmak isteyen arkadaslar 0555 404 25 25 den bana ulaşabilirler

07LB726
06-12-2010, 11:37
oooo muhteşem oldu bu yawww

TaGo
06-12-2010, 11:41
Evet arkadaşlar; sizler dile getirdiniz bizlerde elimizden geldiğince yerine getrmeye çalıştık. Umarım işlevsel olmuştur. Şehir dışından gelecek arkadaşların çağrısına kulak verdik. Yalnız uyarmak isterim katılım imdiden oldukça yoğun. Sona kalıp dona kalmadan yarıştaki yerinizi almanızı tasiye ederim.

wekoo
06-12-2010, 11:44
evet beyler bu senenin son yarışı 19 aralıkta ;) bugün yarışın konusunuda açıcam inşallah ve bundan sonra yarışlarımıza katılım göstermek isteyen arkadaslarımız yarış tarihinden önce ön kayıt yaptırmaları halinde sadece katılım ücretinin yarısını ödeyeceklerdir katılım yaptırmak isteyen arkadaslar 0555 404 25 25 den bana ulaşabilirler

bunu begendi gerçekten bu güzel olmuşş

serdar_07
06-12-2010, 11:49
ooooo gerçekten büyük bi jest şehir dışından gelecekler için..yani bizim için :D:D

Mustafa Birsesli
06-12-2010, 12:32
ayın 15ine kadar yapılan kayıtlar için gecerlidir bu durumumuz

dragon07
06-12-2010, 12:53
bizde gelecez bakalım :)

Gokalp-M
06-12-2010, 13:35
antalyamızdan katılım iyi olucak :icon_tup:

DaRkNeSs-
06-12-2010, 18:57
indirim süper olmuş mustafa abi
yetiştir beniiii :D

KVB
06-12-2010, 20:27
Mustafa Abi beni de yaz :D

mmustu
06-12-2010, 20:31
bu adam daha ne yapsın yaaa :D

By_HaNNibaLL
06-12-2010, 21:50
bu adam daha ne yapsın yaaa :D

gara şayini görecez mi abi orada :D

mmustu
06-12-2010, 21:52
valla izmire kadar gelebileceğinden şüpheliyim :D

DaRkNeSs-
06-12-2010, 22:25
valla izmire kadar gelebileceğinden şüpheliyim :D

gelir bireder nolcak yaa :D
sen gel burda onu toparlarız biz :D

JumboAli
07-12-2010, 03:58
Mustafa abım Bu sene ızmırde Sezonu hareketlendırdıgın ıcın Sonsuz TEsekkurler. ORDA OLUCAM!

ahmet.GMS.
07-12-2010, 09:25
1.4 sınıfında şuanda katılım varmı onu öğrenebilirmiyiz

wekoo
07-12-2010, 09:48
1.4 sınıfında şuanda katılım varmı onu öğrenebilirmiyiz

denizliden reno gelicem dedi konuştugum kadarıyla..

ahmet.GMS.
07-12-2010, 16:57
kesin gelcek olan olsa bende hazırlık yapıp gelcemde