PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 207 RC sorgusu ?

Antalyalogy
18-08-2010, 11:17
Arkadaşlar linkteki araç hakkında bilgisi olan var mı?

Sahibi ile bir ben konuştum bir de başka bir arkadaş.

Bana dedi hiç boya darbe çizik yok tertemiz araç , arkadaşa demiş sol airbag çalındığı için değişti(kazadan değil) burası İstanbul ufak tefek göçükler var tabii ki ??

Teşekkürler TechTurkey..:D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-207-30-000-km-de-2008-model-207-rc1-6thp/detay

BoraRS
18-08-2010, 11:26
Araç çok güzel duruyor. Çok hoşuma gitmeye başladı bu RC' ler. Bu RC' lere çok iyi yazılım yaparsan hıdırlı tayyarlar ile belli hızlara kadar yanyana yürüdüklerini duymuştum ne kadar doğrudur acaba?

CLIORS
18-08-2010, 11:30
5664 turkcell plakayı yazın butun seceresı dokulsun, bu aracı gıdıp gormedım ama 5664 den hasar kaydı gelmıstı dıye hatrlıyorum ama emın degılım

CLIORS
18-08-2010, 11:31
Araç çok güzel duruyor. Çok hoşuma gitmeye başladı bu RC' ler. Bu RC' lere çok iyi yazılım yaparsan hıdırlı tayyarlar ile belli hızlara kadar yanyana yürüdüklerini duymuştum ne kadar doğrudur acaba?

RC lerin yazılım sorunu cozulurse cok uygun makınalar, tek sorun su gecen sene aracların 33.5 tan satılmaları :D OTV ındırımı en cok bunlara yaramıstı.

slowmotion
18-08-2010, 11:40
RC lerin yazılım sorunu cozulurse cok uygun makınalar, tek sorun su gecen sene aracların 33.5 tan satılmaları :D OTV ındırımı en cok bunlara yaramıstı.

rc nin nasıl yazılım sorunu var anlamadım? benim aracımda kn kutu içi filtre ve çip var. gayet memnunum hiç bir sorun yok. aynı şekilde konuyu açan özgür abide sorunsuz biniyor. geçen sene 33,5 satılanlar lemans serisi. hatta 32ye satıldı. bende ötv indiriminden aldım ama 32-35 e almadım. karıştırmayalım lütfen. sorgu açılan arabada 2008 model,zamanında 45bine alınmıştır. şu anda sıfır rc 6ay bekleme ile 47500tl ye geliyor.

slowmotion
18-08-2010, 11:43
ilandaki araç dediği gibi kaza boya yoksa fiyat gayet iyi. gözüme birşey çarpmadı ama eksozla biraz oynamışlar gibi. aşağıda duruyor gibi geldi bana

CLIORS
18-08-2010, 11:46
rc nin nasıl yazılım sorunu var anlamadım? benim aracımda kn kutu içi filtre ve çip var. gayet memnunum hiç bir sorun yok. aynı şekilde konuyu açan özgür abide sorunsuz biniyor. geçen sene 33,5 satılanlar lemans serisi. hatta 32ye satıldı. bende ötv indiriminden aldım ama 32-35 e almadım. karıştırmayalım lütfen. sorgu açılan arabada 2008 model,zamanında 45bine alınmıştır. şu anda sıfır rc 6ay bekleme ile 47500tl ye geliyor.

Emrah zaten senin aracına ya da butun RC lere genelleme yapmadım dıkkat edersen, yazılım sorunu ısını bılen ehıl ellerde cozuluyor bunlardan bırı de Muzaffer usta.

Normal RC lerin satıs fiyatını bilemeyecegim sizin aldıklarınızı ama gecen sene ilk baharda benim 2 tane arkadasım 33.5 tan Lemans aldılar. Ha bu bugunun fiyatlarını baglar mı baglamaz. Aynısı bu sene de sıfır Clio RS alan 3 sanslı arkadasımızı da rastladı 42.5 tan kampanyalı arabaları aldılar aracların satıs bedelleri 69'du.

Antalyalogy
18-08-2010, 11:51
Arkadaşlar konu RC nin iymi mi kötü mü olduğu değil ama :D:D Lütfen;)

Jön Türk
18-08-2010, 12:03
Memiş Abiye bakılıyor sanırım.
Çok titiz insandır araba beğenmesi zor :D

slowmotion
18-08-2010, 12:10
Emrah zaten senin aracına ya da butun RC lere genelleme yapmadım dıkkat edersen, yazılım sorunu ısını bılen ehıl ellerde cozuluyor bunlardan bırı de Muzaffer usta.

Normal RC lerin satıs fiyatını bilemeyecegim sizin aldıklarınızı ama gecen sene ilk baharda benim 2 tane arkadasım 33.5 tan Lemans aldılar. Ha bu bugunun fiyatlarını baglar mı baglamaz. Aynısı bu sene de sıfır Clio RS alan 3 sanslı arkadasımızı da rastladı 42.5 tan kampanyalı arabaları aldılar aracların satıs bedelleri 69'du.

abi üstüme alınmadım merak etme :) clio rs de süper fiyata gitmiş.

konumuza dönersek fotodan gördüğüm kadarı ile sorgudaki rc güzel duruyor

nitrosystem
18-08-2010, 14:41
Ben arac almadan once bu makinaya talip olmustum.adam aracin birsey i yok demisti sonra tramer e bakinca airbag yenilenmesi-bide arka tampon mu n degis misti yanlis hatirlamiyorsam.sonra tekrardan arayip adami sorunca kabul etmsti bende sogudum arabadan.adam uskudarda cicekciydi sanirm..

Antalyalogy
18-08-2010, 14:46
Ben arac almadan once bu makinaya talip olmustum.adam aracin birsey i yok demisti sonra tramer e bakinca airbag yenilenmesi-bide arka tampon mu n degis misti yanlis hatirlamiyorsam.sonra tekrardan arayip adami sorunca kabul etmsti bende sogudum arabadan.adam uskudarda cicekciydi sanirm..

Aynen bize de ilk önce bir şey yok dedi sonra airbag çalındığı için değişti dedi ,arka tampondaki çıtaya da kendi aracımız çarttığı için değiştirdik dedi,çiçekçiyim dedi :soru:

tuFAN
18-08-2010, 14:49
airbag değişmiş olabilir bir ara hırsızlar 207 lerin airbaglerine dadanmıştı ne varsa artık...

can_ank
18-08-2010, 14:54
Özgür RC niyetiniz varsa belki bende satmayı düşünüyorum ama tabi o fiyatlara değil :)

nitrosystem
18-08-2010, 15:21
airbag değişmiş olabilir bir ara hırsızlar 207 lerin airbaglerine dadanmıştı ne varsa artık...

Evet bende oyle birsey duymustum.bi ara 15-20saniye suryrmus islem..

Antalyalogy
18-08-2010, 15:25
Özgür RC niyetiniz varsa belki bende satmayı düşünüyorum ama tabi o fiyatlara değil :)

Kardeşim , araç alındıktan sonra 3-4 bin para yiyecek mod için o yüzden uygun bir RC arıyoruz..;)

Zaten stock binecek olursak birsürü senin gibi güzel arkadaşımız var pazarlık yapacağımız ama :icon_tup::icon_tup:

TarikS
18-08-2010, 21:33
buyuk birseyi yoksa alinir, mantikli paralar sonucta ;) 30 ustu pahali kaciyor bence hele 35-40 arasi olanlara hic girmeyelim :)

306gti
18-08-2010, 21:53
fiyat cok uygun kazasi fln yoksa bence alinir fotolardanda gayet orjinal duruyo araba.airbag calinmis olabilir cıkmacilardan airbag ariyosun adam elimizde yok ama 2 gun sonra olur diyo gidip caliyolar sonra elinde oluyo yani insanlık hali herkesin basına gelebilir.

BlackStone
18-08-2010, 22:00
Bence yorumlardan çok aracı hemen yetkili servise götürüp baktırın. Ciddi bişeyi yoksa biraz daha fiyat kırdırarak alın nihayetinde kaskolu araç airbag çalınmışsa bile serviste garantili olarak orjinaliyle değişmiştir bir sıkıntı olacağını sanmıyorum bu tür ufak şeyler canınızı sıkmasın km de düşük...

qwertynord
19-08-2010, 00:51
Aracın ilk sahibi istanbulda bi yetkili servis olması lazım air bag leride aynı serviste değiştirmiş bide arka tampondaki plastiğin yan dükkana gelen toprancımı ne vurmuşondan değiştirilmiş baya niyetlenmiştim 28 buçuğa kadar indi şu anda 28 27 yee kadar biter bence ama düşünüyorumda aksilik alırsın 1 hafta sonra sol önden bi kaza yaşarsın sol çamurluk değişir falan filan sonra satarken anlat air bag in kazadan değilde çalınıdıgı için değiştiğini güzel fiyat zor durum karar vermek zor olucaktır heleki titiz birisiyse..

Tuning055
19-08-2010, 04:47
Aracın ilk sahibi istanbulda bi yetkili servis olması lazım air bag leride aynı serviste değiştirmiş bide arka tampondaki plastiğin yan dükkana gelen toprancımı ne vurmuşondan değiştirilmiş baya niyetlenmiştim 28 buçuğa kadar indi şu anda 28 27 yee kadar biter bence ama düşünüyorumda aksilik alırsın 1 hafta sonra sol önden bi kaza yaşarsın sol çamurluk değişir falan filan sonra satarken anlat air bag in kazadan değilde çalınıdıgı için değiştiğini güzel fiyat zor durum karar vermek zor olucaktır heleki titiz birisiyse..

kayıtlarda aırbagın değişti gun kazadan once oldugu ıcın onun sorun olacagını sanmıyorum..

Antalyalogy
19-08-2010, 18:10
Güncel.......

Cem.B
19-08-2010, 18:55
valla fiyat bence normal 30 civarı zaten fazlasıda etmez ben 1 sene önce söylemiştim zaten :)