PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa yakası-Haydarpaşa yol tarifi

brv
31-08-2010, 22:27
Çarşamba sabah erkenden Haydarpaşa Gata'ya gitmem gerekiyor,tren garına çok yakınmış sanırım.Birinci köprüden geçicem karşıya fakat kime sorsam farklı yol tarif ediyo,kadıköy'den sahile inip gidebilirsin diyen de var,harem'den gidersin diyende adam akıllı basit yol tarifi bulamadım yardımlarınızı bekliyorum :soru:

TEQUILA
31-08-2010, 22:33
Köprüyü geçtikten sonra Altunizade sapağından gir. Tabelalarla Kadiköy yönüne doğru ilerle. Yol zaten seni oraya götürecek.

Dragger
31-08-2010, 22:33
Ben Harem tabelasından gitmeyi tercih ederim ;)

GKD
01-09-2010, 03:33
Köprüyü geçtikten sonra Altunizade sapağından gir. Tabelalarla Kadiköy yönüne doğru ilerle. Yol zaten seni oraya götürecek.

detay olarak altunizade tabelasından girdikten sonra 600 700 metre sonra yol 3e ayrılıyo en soldan kadıköy tarafına giriceksin sonra ilerde düz ve sol olmak üzere tekrar yol ayrılıyo sen düz devam ediceksin yolu hiç bırakmadan sarı dolmuşları takip et zaten sırayla karacaahmet mezarlığı haydarpaşa numune hastanesi ve marmara üniversitesini görünce sağ sap solda kalıyo....

Mr.K
01-09-2010, 03:43
Kopruyu gectikten sonra 2.cikistan cik,ufak bi tunlin icinden yol seni yukariya cikartip saga ceviricek tatlicana,sonra 6serit bi yola girmis olucaksin,sol 2seritten birini secebilirsin yolun sonunda yol 3e ayriliyo sen sol 2 seritte kalmayi tercih et,yol bitince ilerden sola doncen(saginda asli pastanesi kalcak,donmeden karsinda gorceksin zaten,) sonra o yol seni 4serit bir yola baglicak sag seriitte kalk ilk 2 isikta,sonrasinda bol bol isik geciceksin,mezarlik geciceksin,karsina cami gelicek sen soldan gidiceksin,sonra yol ayrilicak (tabelada gorursun zaten) 'Kadikoy-Haydarpasa' diye saga donuceksin(tam sag degil tatli bi sag yapicaksin sonrasinda yol sola kivrilicak(zaten o yolda 400mt sonra haydarpasayi gorursun.) Karisik gelmesin cok kolay.

Kopruden sonra 2.cikistan cikiyosun.
O yolu bitirip sola donuyosun,sagdaki yolu takip ediyosun.
Onune gelen camideki isiklardan sola donup,tatli sag ve sol yapiyosun.

al buda kisa ozeti :)

brv
01-09-2010, 07:11
yol tarifleri için çok sağolun :)