PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza araba fln dinlemiyo.. !

AyB_Tv
22-03-2007, 23:47
Esenyurt eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan'ın oğlu Ali Erdem Çapan, Mecidiyeköy'de Ferrari marka otomobiliyle kaza yaptı.

Aşırı hız nedeniyle meydana geldiği iddia edilen trafik kazasında, otomobilde bulunan ve avukat olduğu belirtilen genç bayan hayatını kaybederken, Çapan yaralandı. Süratle bariyerlere çarpan lüks otomobil, alev alev yandı.

Edinilen bilgiye göre kaza saat 02.30 sıralarında D - 100 Karayolu Mecidiyeköy mevkiinde meydana geldi. Ali Erdem Çapan (28)idaresindeki 34 KK 017 plakalı Ferrari marka otomobil, iddiaya göre aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak orta refüjlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobilde bulunan kadın yola fırladı. Refüjleri parçalayarak takla atan otomobil, bir anda alev alarak ateş topuna döndü. Paramparça olarak yanmaya başlayan aracın içindeki sürücü Çapan, trafikteki diğer sürücüler tarafından dışarı çıkartıldı. Kazanın ardından vatandaşlar polise ve ifaiyeye haber verdi. Yaralı haldeki Ali Erdem Çapan, polis ekipleri tarfından Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Uzun süre yerde yatan ve herkesin ölü sandığı Ayşe Yamiç'in (26), sağlık ekiplerinin olay yerine geldiği sırada hareket etmesi üzerine yaşadığı anlaşıldı. Bunun üzerine sağlık ekipleri Yamiç'e hemen müdahalede bulundu. Yamiç, hemen ambulansla Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak, ağır yaralı genç bayan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Bu arada, alev alev yanan otomobilden sık sık patlama sesleri duyulurken olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Yanan otomobil, itafiyenin çalışmaları sonucu söndürüldü.

Öte yandan, Esenyurt eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, kazayı haber almasının ardından Ali Erdem Çapan'ın tedavi altına alındığı Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'ne gelerek oğlunun durumu hakkında bilgi aldı. Özel aracıyla geldiği hastane çıkışında özel aracına binmeyen Çapan, polis aracıyla Kuştepe Polis Merkezi'ne geçti. Karakola girerken gazetecilerin sorularını cevapsız bırakan Çapan, çıkışta, "Oğlum şu an yoğun bakımda. İç kanaması varmış. Karakola oğlumun eşyalarını almaya geldim." dedi. Çapan buradan, Ayşe Yamiç'in kaldırıldığı Şişli Etfal Hastanesi'ne geçti.

Ali Erdem Çapan'ın Esenkent Opet benzin istasyonunun işletmecisi olduğu ve Offroad yarışlarına katıldığı belirtildi.

http://www.showtvnet.com/haber/anahaber/haftalikarsiv/persembe.shtml

hiç sevmem böyle haberler vermeyide , 2 tane arkadaşımı trafik kazasında kaybettiğim için hassasım bu konularda..dikkatli olun beyler...kaza ve ölüm araba fln dinlemiyo ;)

cem
22-03-2007, 23:57
Allah rahmet eylesin.

gökan
23-03-2007, 00:01
Allah rahmet eylesin.

Jem
23-03-2007, 00:02
Allah rahmet eylesin..

MUGENPOWE®
23-03-2007, 00:14
ewet bı arkadsmn yakın tanıdıklarıydı ıkısıde oglen saatlernde aldm bende haberı cok yazı oldu mekanı cennet olsn alla trahmet eylesn

FaTiH44
23-03-2007, 00:21
Allah rahmet eylesin,kimsenin başına vermesin.

Low-Rider
23-03-2007, 00:40
Allah rahmet eylesin

ALPER-VNS
23-03-2007, 01:20
Allah rahmet eylesin... çok üzüldüm kızın haline.. yerde yatıyo öldü sanmışmışlar. bi bakın dimi yaşıyomu die, ölse bile bi kenara çekin..

ilkyardım dersi şart okullarda.. bnm zamanımda yoktu belki şimdi wardır ama öyle olsa bi ihtimal kurtulabilirdi belki..

bide konu dışı ama dikkat edin genelde sürücü hayatta kalıyo.. ankara daki kazada da böyle olmuştu.. ne olacağının farkında olduğundan koruyo kendini heralde şoför.. olan suçsuz kıza oldu işte.. neyse.. yawaş gidin arkadaşlar..

Onu-R
23-03-2007, 02:05
Üzücü bir olay, 27 yaşında Avukat imiş vefat eden bayan, kötü ya.. Allah rahmet eylesin, yaralı olarak kurtulan sürücüye de Allah şifa versin..

(Buarada ben de haberlerde izlemiştim, araç zannedersem f355 idi, haberde 500bin ytl lik Ferrari diye bahsettiler.. Öyle bir söyleyeyim dedim..)

Eriador
23-03-2007, 04:39
Allah rahmet eylesin çok üzücü :(

MiaMi
23-03-2007, 07:54
Neden bayan Şişli Etfal , Çapan Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'ne ????.

Haberde sağlık ekibi bayan için EX olmak üzere dedi, daha kritik olan kişi en yakın hastaneye neden götürülmüyor.

Allah rahmet eylesin.

Bir örnek geçen ay bir çalışanımın eline 300 kg lik kağıt bobin düştü forklift'ten baş parmağı komple parçalandı üç hastane dolaştık o gece bakmadılar , Olay 18:00 civarı oldu biz 21:00 civarı anca müdehale ettirebildik.

Memleketi yönetenler utansın.

tolgaa
23-03-2007, 08:29
Allah rahmet eylesin :(
gazetedede sözlüsü kullanıyomuş yazıo hürriyette :(

Ferhat_V
23-03-2007, 08:48
allah rahmet eylesin..

Ramcho®
23-03-2007, 09:10
Neden bayan Şişli Etfal , Çapan Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'ne ????.

Haberde sağlık ekibi bayan için EX olmak üzere dedi, daha kritik olan kişi en yakın hastaneye neden götürülmüyor.

Allah rahmet eylesin.

Bir örnek geçen ay bir çalışanımın eline 300 kg lik kağıt bobin düştü forklift'ten baş parmağı komple parçalandı üç hastane dolaştık o gece bakmadılar , Olay 18:00 civarı oldu biz 21:00 civarı anca müdehale ettirebildik.

Memleketi yönetenler utansın.

memleketi yönetenler le ne alakası var bi açiklarmısn?

tolga900
23-03-2007, 09:23
allah rahmet eylesin bu arac gecen cumartesi tarabyada karsimdan gelmisti.

MiaMi
23-03-2007, 09:54

Neden açıklama istedin anlamadım.

Devleti yönetmek ne demek. Sağlık Bakanlığı ne iş yapar.????

AyB_Tv
23-03-2007, 11:47

sağlık bakanlığı...

sonuna kadar haklı bence.. devlet hastanlerinin durumu ortada ! yurt dışında halk devlet hastanelerine güvenir bizde tam tersi..hepsi birbirine bağlı zincir bunlarun..belediye başkanı açıklama yaptı dubaililere satılan iett arsasından gelen 700 milyon dolar trafiğe akıtılacak diye..YETER..akıta akıta trafiğe diğer ne varsa en başta sağlık yerlerde sürünüyo..o parayı yollara değilde hastanelere verilse ozaman devlet sağlık için çalışıyo derim..devler hastanelerine giden varmı bilmiyorum ama bi tanıdığım için gece acile gitmek zorunda kaldım,işte o an beni sigortalıyan babam hertürlü duayı ettim..rezalet yaa..sağlıklı gitsen ölürsün çok ciddyim..adamın kolu kırık 4 saattir bekler,diğeri kırık sedyeden düşer vs.. bu durumda tek suçlu vardır sağlık bakanlığı yani devlet...

levent
23-03-2007, 11:54
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

cem
23-03-2007, 12:32

Nası yani ?!

Yoldan geçen adama diyelim demi ne olcak bu hastanelerin durumu diye.

Biraz açarmısın sen ne demek istedin cevap yazıcamda
belki yanlış anladım dedigini :soru:

Ayberk+1

Jam da Joker
23-03-2007, 20:56

Çapanıda ilk önce Şişliye kaldırmışlar daha sonra Metropolitana transfer olmuş ..

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Ama benim esas üzüldüğüm nokta bu çocuk eski belediye başkanının oğlu ve altında ferrari var insanlar sen bu parayı nerden buldun demesinler diye gazeteye ferrari kiralıktı galeri sahibi arkadaşından kullanmak için almışlardı gibi demeçler veriyorlar birde utanmadan arabayı nişanlısı sürüyordu diyorlar ceza almamak için . Nişanlısı ölmüş uğraştıkları işlere bak lanet olsun

tipo16v
23-03-2007, 21:06

Alakası şu olabilir ülkemizde önüne gelene yeşil kart verildiği için adam gibi primini yatıran insan gibi hizmet almayı alnının teri ile kazanmış dürüst vatandaş hastaneye gittiğinde kalabalıktan dolayı hizmet alamaz :mad: ... Ordan oraya dolaşır 3 saat:( Bizi yönetenlerin düzenlemesi lazım yeşil kart mevzusunu...

ALPER-VNS
24-03-2007, 00:29
devletin hastanelerden daha önemli işleri war arkadaşlar.. baksanıza belediye başkanının oğlunda bile ferrari war.. kıza çok üzüldüm ben Allah rahmet eylesin ama çocuğa üzüldüğümü hiiiç söyleyemem!

koray@si
24-03-2007, 09:34

Bu ne saçma bi soru ya.Kim sorumlu devlet hastanelerinden.Adı üstünde devlet.Tabiki devlet sorumlu ve dolayısıyla yonetenlerde sorumlu.

koray@si
24-03-2007, 09:40
Bu show haber turkiyedeki en çakma haber bulteni.Ya abartılırda 150bin ytllik arabaya 500BİN YTL denmezki kardeşim.Ayrıca bu kadarda şerefsiz olunmazki araba emanetti kazayı yapanlar kazayı ben yapmadım kız kullanıyodu diolar utanmadan.Butun şahitler aksini soyluyor

Pugcu_Atakan
24-03-2007, 13:55
Bence kız kullanmıyodu adamı arabadan çıkaranlar şöför koltuğundaydı diyolar o kadar adam yalanmı söylüyo yani? Allah rahmet eylesin...

Berkan
24-03-2007, 15:06
devletin hastanelerden daha önemli işleri war arkadaşlar.. baksanıza belediye başkanının oğlunda bile ferrari war..

sadece ferrari deil daa neler var basta bizim burdki opet bnziin istasyonu ve esenkent esenyurtun bi kısmı

ALPER-VNS
25-03-2007, 02:37
sadece ferrari deil daa neler var basta bizim burdki opet bnziin istasyonu ve esenkent esenyurtun bi kısmı

belediye başkanları iyi maaş alıyo desene:mad: türkiye çok büyük bi ülke walla bu kadar çalmayla hala batmadı

Bu show haber turkiyedeki en çakma haber bulteni.Ya abartılırda 150bin ytllik arabaya 500BİN YTL denmezki kardeşim.Ayrıca bu kadarda şerefsiz olunmazki araba emanetti kazayı yapanlar kazayı ben yapmadım kız kullanıyodu diolar utanmadan.Butun şahitler aksini soyluyor

bgn de bi gazete de "0-1000m. yi 10 saniyede kateden bu otomobil" diyodu.. bu kadar salak salak abartılmaz ki ya.. bence de kız kullanmıyodur.. direksyondakinin arabadan fırlaması zor bi ihtimal..

ef186
25-03-2007, 02:59
Direksyondan fırlamak pek zor o araçta ama bilinmesi pek mümkün değil atmaklada olmaz .
Vefat eden kızada kazada sağ kurtulan çocuğada ben çok üzüldüm açıkcası O adamın yerinde olmak istemezdim Çok Acı Çok Ağır bi durum ....