PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : coilover anahtarı bulmak yada yaptırmak hangisi mümkün???

onurdestan
05-09-2010, 02:11
olayın aciliyeti olduğu için konu açmak istedim bugün 2. el aldığım coiloverlarımı taktırdım tamam çok güzel oldu ama fazla alçak oldu aldığım adam bana anahtarlarını vermedi bu anahtarlardan bulmak yada yaptırmak mümkünmüdür ufak bi kaldırma operasyonu için sök tak uğraşmak ve para vermek istemiyorum yadımcı olabilicek olan varmı acaba

ruudvan
05-09-2010, 02:18
olayın aciliyeti olduğu için konu açmak istedim bugün 2. el aldığım coiloverlarımı taktırdım tamam çok güzel oldu ama fazla alçak oldu aldığım adam bana anahtarlarını vermedi bu anahtarlardan bulmak yada yaptırmak mümkünmüdür ufak bi kaldırma operasyonu için sök tak uğraşmak ve para vermek istemiyorum yadımcı olabilicek olan varmı acaba

en son böyle bir muhabbet geçtiğinde mechanix mustafa bnde var demişti bndede var iki tane hatta hiç kullanmıyorum desem yeridir ama nemelazım bıgun belkı lazım olur ...

onurdestan
05-09-2010, 02:20
önlerle arkalarınki farklı oluyo sanırım bunu bulamasakta yaptıramazmıyım biyerde yada sadece bunlar tek tek satılmıyomu acaba

ruudvan
05-09-2010, 02:41
önlerle arkalarınki farklı oluyo sanırım bunu bulamasakta yaptıramazmıyım biyerde yada sadece bunlar tek tek satılmıyomu acaba

hayır farklı olmuoda .onu yaptırmaya gerek yok bn elle acıorum sen alınık olarak bı konu ac bakalım belkı satan bırı vardır.yada elınde olan ucretsız verebılıcek olan..

EREN34
05-09-2010, 02:58
Maslak Nam amortisör'e gidip istediğin kadar temin edebilirsin ordan.Maslak sanayide 2. kısımda.

ruudvan
05-09-2010, 03:15
Maslak Nam amortisör'e gidip istediğin kadar temin edebilirsin ordan.Maslak sanayide 2. kısımda.

yaşa be eren bnde dıorum bıyerde olcak bu ama kımdeydı namda bolca vardır..

rcpyldz
05-09-2010, 03:31
nam'dan zamanında almıstım bende var bır tane uyarmı bılmıyorum aldıgınız coıllere

EREN34
05-09-2010, 03:35
yaşa be eren bnde dıorum bıyerde olcak bu ama kımdeydı namda bolca vardır..

:) :) benimde aklıma gelmezdi normaldede geçen yolum düştü Nizamettin abiye uğradım 2 lafın belini kırdık.Orda gözüme ilişti kuzu gibi yatıyordu sehpa üzerinde bir tane :)

onurdestan
05-09-2010, 08:47
bende namda taktırdım dün ama bulamadılar desem inanırmısınız :) şakir abi garip bi aletle uğraştı ayarladı yanlız nizamettin abi çok daha yapıcı her konuda o ordaysa her iş çözülüyo dün bunu anladım