PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da tavsiye edebileceğiniz LPG kiti takılan nereler var?

fangio
07-09-2010, 09:03
Bizim Civic vtec 2 ye BRC taktırmayı düşünüyoruz. Montaj konusunda deneyimli, tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

RCkid
07-09-2010, 09:05
benim tavsiye etmiyeceğim bir yer var
özelden söylerim abi

Alican
07-09-2010, 09:05
İlsay lpgye git orda kadir ve hacı ali var (heceli) her türlü kolaylığı sağlarlar

ArMy
07-09-2010, 09:10
Mavi denizler Brc bayisi..Ankara bölge bayisi kendileri.İşlerin gayet iyiler..

c@n
07-09-2010, 09:19

evet mavi denizler gayet iyi.brc takmanız şartmı iyi değil diyolar

fangio
07-09-2010, 09:36
benim tavsiye etmiyeceğim bir yer var
özelden söylerim abi

tamam bekliyorum :)

teşekkür ederim.

İlsay lpgye git orda kadir ve hacı ali var (heceli) her türlü kolaylığı sağlarlar
teşekkür ederim.

BRC'ye neden kötü diyorlar :soru:

flexamin
07-09-2010, 09:55
gt ye taktırcaksanıız gidin prins taktırın. brc de çok sorun yaşarsınız. Brc 'de arabanınkinden hariç ayrı bir maf sensörü war arabanın orjinal sensörü okuyor brc'nin ki geç okuyor yada okuyup geç iletiyor. buda sorun yaratıyor. 2.0 ve güçlü araçlarda çok önemli bir sorun. tekleme yapabiliyor. gaz yetiştirememe gibi durumları oluyor. çok sıkıntılı. prins dememin tek nedeni şu prinsin beyni aracınızın kendi beyninin kölesi. aracınızın beyni ne derse prinsin beyni onu yapıyor. bende de brc wardı :S çok sorun yaşadım. en sonunda gözüm karardı brcyi komple söküp atıp prins taktırdım. prins de hiç bir kayıp olmuor ve yakıt olarakda %55 civarlarında tasarruf sağlıyor. 1 senede prinse ödediğiniz meblağayı amorti edersiniz.

Orhan
07-09-2010, 10:13

+orhan
Aracıma lpg kitini orda taktırdım 1.5 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım gayet güzel çalışıyor
Ferhat usta var usta başı gidersen onunla görüş
karar verirsen özelden haber ver fiyat konusundada indirim almanda sanırım bi faydam olabilir

MuratGürakan
07-09-2010, 10:25
ben eski vtec2 aracıma brc taktırmıştım 35000 km yaptım bir kere bile sorun yaşamadım. Ne gaz ayarı bozuldu ne tekleme rolanti bozukluğu yaptı gayet memnundum ;)

fangio
07-09-2010, 11:30
gt ye taktırcaksanıız gidin prins taktırın. brc de çok sorun yaşarsınız. Brc 'de arabanınkinden hariç ayrı bir maf sensörü war arabanın orjinal sensörü okuyor brc'nin ki geç okuyor yada okuyup geç iletiyor. buda sorun yaratıyor. 2.0 ve güçlü araçlarda çok önemli bir sorun. tekleme yapabiliyor. gaz yetiştirememe gibi durumları oluyor. çok sıkıntılı. prins dememin tek nedeni şu prinsin beyni aracınızın kendi beyninin kölesi. aracınızın beyni ne derse prinsin beyni onu yapıyor. bende de brc wardı :S çok sorun yaşadım. en sonunda gözüm karardı brcyi komple söküp atıp prins taktırdım. prins de hiç bir kayıp olmuor ve yakıt olarakda %55 civarlarında tasarruf sağlıyor. 1 senede prinse ödediğiniz meblağayı amorti edersiniz.

Yok kardeş GT'ye değil vtec2 civic'e takılacak. Prins ve teleflex çok iyi ama fiyat konusunda da biraz sınırımız var. BRC genel olarak uygulaması çok yapılan ve memnun kalınan bir firma diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum yoksa?

+orhan
Aracıma lpg kitini orda taktırdım 1.5 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım gayet güzel çalışıyor
Ferhat usta var usta başı gidersen onunla görüş
karar verirsen özelden haber ver fiyat konusundada indirim almanda sanırım bi faydam olabilir .

Orhancım valla çok makbule geçer. Eğer oraya karar verilirse seninle hemen bağlantıya geçerim. :icon_tup:

ArMy
07-09-2010, 11:32
Brc'de benim gördüğüm tek sorun enjektör sesleri..Çok şıkırdama yapıyor..

Orhan
07-09-2010, 11:34
Orhancım valla çok makbule geçer. Eğer oraya karar verilirse seninle hemen bağlantıya geçerim. :icon_tup:

Ne demek elimden bişey gelirse ne mutlu küçükte olsa bi selamımız var onlarla
benim aracın montajı 3 gün sürdü canlarına okudum başlarından ayrılmadım :D
Şimdi beni görünce kaçacak delik arıyorlar :D

Orhan
07-09-2010, 11:37
Brc'de benim gördüğüm tek sorun enjektör sesleri..Çok şıkırdama yapıyor..

doğrudur ama arıza çıkartmıyor
motoru beslesinde sesde çıkartsın dert değil ;)

flexamin
07-09-2010, 12:58
Yok kardeş GT'ye değil vtec2 civic'e takılacak. Prins ve teleflex çok iyi ama fiyat konusunda da biraz sınırımız var. BRC genel olarak uygulaması çok yapılan ve memnun kalınan bir firma diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum yoksa?

valla ben 2.0 ve üstü için konuştum hp si yüksek araçlar için. ama 1.6 larda 1.4 lerde nasıldır bilmem orasını

fangio
07-09-2010, 14:35
Bu arada BRC'nin artık tamamen Türkiye'de üretildiğini duydum ama ??? Bu şıkırdama sesi çok hissediliyor mu?

Bir de OMVL diye bir markadan bahsettiler. Bu marka hakkında bir bilginiz varmı?

TarikS
07-09-2010, 14:45
Bizdeki BRC'li Focus'ta bariz duyulur bir $ikirdama sesi var, Prins'in enjektorlerini takmak istesek 4'u 720 liraya geliyormu$ :)

ALPER-VNS
07-09-2010, 14:45
bende de BRC war çok da memnunum hiç sorun yaşamadım çok zamandır.. samimi bi arkadaşımın yerinde taktırdm ben 4 5 arkadaşım daha aynı yerden taktırdı Istilldo war siteden o 2 arabasına taktı, sorunsuzuz hepimiz ;) istersen veririm iletişim bilgilerini ergünler lpg adı

c@n
07-09-2010, 14:58
brc de dizel araba gibi tıkır tıkır ses gelmesi kötü.ayrıca benzin bittiğinde sadece gaz ile arabada çalışması lazım o yüzden lovato diyorm

driftnolimit
07-09-2010, 15:02
şaşmaz'dan ivediğe giderken Opet'in karşısında Turkuaz Lpg var. Sahibi Murat.işlerini çok iyi yapıyorlar kesinlkle tavsiye ederim.

oğuzk
07-09-2010, 15:08
Teleflex ( Tunalı )
Prins ( Özbek Opel )

bu ikisine yaptırdık 2 farklı aracı ikiside mükemmel ve işinin ehli ustalar.

BRC'yi tur otoda taktırdık dayımın focusuna fena değil