PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada kol saati alınabilecek yer tavsiyesi olan?

se®k@n
10-09-2010, 00:26
Merhaba arkadaslar..

Kız arkadasımın dogum günü geldi, çattı.. Kol saati hediye almayı düsünüyorum..

Ankarada marka ve piyasaya göre daha uygun fiyata saat satan bi yer biliyorsanız, tavsiye ederseniz cok sevinirim..

150-200 TL peşin, duruma göre üstüne kalanı da kredi kartı çekerek bişeyler almayı düsünüyorum..

Şimdiden tesekkur ederim öneride bulunacaklara..

Burak K.
10-09-2010, 00:42
Ankara'da yer bilmiyorum ancak alisverissaati.com'dan alışveriş yapabilirsiniz ben kullanıyorum çok memnunum..

Alican
10-09-2010, 00:49
saat&saat'i tavsiye ederim bir çok markanın ithalatcısılar

Serencebey
10-09-2010, 01:05
Merhaba arkadaslar..

Kız arkadasımın dogum günü geldi, çattı.. Kol saati hediye almayı düsünüyorum..

Ankarada marka ve piyasaya göre daha uygun fiyata saat satan bi yer biliyorsanız, tavsiye ederseniz cok sevinirim..

150-200 TL peşin, duruma göre üstüne kalanı da kredi kartı çekerek bişeyler almayı düsünüyorum..

Şimdiden tesekkur ederim öneride bulunacaklara..

kankacım www.alisverissaati.com adresinde çok guzel indirimler oluyor istersen oraya bir bakabılırsın bayram ındırımı var su anda

Chatin
10-09-2010, 01:13
kesinlikle limango veya markafoni diyorum. davetiyen yoksa davetiye yolliyim.

se®k@n
10-09-2010, 01:16
İnternet sitesinden alabilecek kadar vaktim yok sanırım.. Ayın 13 ü dogum günü cünkü.. :(

Yine de inceliyorum simdi siteleri.. Tesekkur ederim öneriler icin..

se®k@n
10-09-2010, 01:16
kankacım www.alisverissaati.com adresinde çok guzel indirimler oluyor istersen oraya bir bakabılırsın bayram ındırımı var su anda

Bayram tatili nedeniyle 08.09.2010 Çarşamba ile 12.09.2010 Pazar arası vereceğiniz siparişler 13.09.2010 Pazartesi işleme alınacaktır. :(

Chatin
10-09-2010, 01:20
o zaman saat&saat e gideceksin sanırım armada ve cepada var. belki ankamall de de vardır.ve peşin paranı ortaya koyup bi güzellik yapın da beni bu dertten kurtarın falan diyeceksin hoca.

se®k@n
10-09-2010, 01:30
o zaman saat&saat e gideceksin sanırım armada ve cepa da var. belki ankamall de de vardır.ve peşin paranı ortaya koyup bi güzellik yapın da beni bu dertten kurtarın falan diyeceksin hoca.

Evet öyle yapıcam galiba mecburen.. saat&saat in sitesinden 2-3 saat begendim.. Onları bi gidip canlı görücem..

Sagolsun Ulukan da özelden 1-2 yer tavsiye etti, oralarla da bi gidip görüsücem..

Hiç te sevmem böyle hediye secmeyi... İnsan kendisine alırken cok kolay karar veriyor; ama böyle durumlarda cok zor oluyo karar vermek.. Neyse hayırlısı artık.. :)