PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akhisarli Arkadaşlar(Cevre Edinme)

By_HaNNibaLL
16-09-2010, 02:48
Merhaba arkadaşlar
Ayin 27sinde allahin izni ile myo üniye gidecem artik 2 yıl akhisardayim şimdilik ev bulamadiğim için yurtta kaliyorum ama en kısa sürede eve cıkacağim 3 arkadaşiz ama akhisarda hiç arkadaşim cevrem yok bursadan sonra orasi cok sıkıcı gelicek oralarda bana yabancilik cekmemem konusunda yardimci olabilecek birileri varmidir acaba ?
NOT:
Konu Dragger'den izinlidir

MeMo
16-09-2010, 13:06
Manısaya gel ara sıra yanımıza dıcemde orasıda manısaya cok uzak be kardesım :)

By_HaNNibaLL
16-09-2010, 15:31
Manısaya gel ara sıra yanımıza dıcemde orasıda manısaya cok uzak be kardesım :)

Cok uzak değil bence ben cok gidip geldim izmir bile uzak değil yani araba ile sonucta yıl başindan sonra arabamida getireceyim organizasyonlara giderim izmire

MeMo
16-09-2010, 15:34
Cok uzak değil bence ben cok gidip geldim izmir bile uzak değil yani araba ile sonucta yıl başindan sonra arabamida getireceyim organizasyonlara giderim izmire

Hatırladıgım kadarıyla sende cbü'lüydün?

uluckaban
16-09-2010, 16:40
Akhisar'a arasıra giderim küçük bi yer gezilcek fazla yer yok...Tahir ün caddesi sanırım Akhisar ın en nadide yeri :) Mağazalar vs. genelde o caddede olur.Gölet'e uğramanızıda tavsiye ederim :) Akhisar'a uğrucak gibi olursamda bi şekilde haberleşir görüşebiliriz...

By_HaNNibaLL
16-09-2010, 17:56
Orda Cok Sıkıntı cekecek gibiyim gelen gecen olursa uğrayin görüşelim cok sıkıntılı olucak alişana kadar SİTEDE YOK MU akhisardan kimse ya :(

By_HaNNibaLL
16-09-2010, 17:57
Hatırladıgım kadarıyla sende cbü'lüydün?

Evet Celal Bayar Üniversitesi

MeMo
16-09-2010, 18:03
Evet Celal Bayar Üniversitesi

Bende celal bayardayım ama ben Allahtan muradıye kampusundeyım :) ızmır ve manısa ıcın benımde bole bı konu acmam gerekıcek sanırım :)

By_HaNNibaLL
16-09-2010, 18:15
Daha Süre var ama oralarda arkadaşlik kurabileceğim birileri yok mu ya valla yandim :S

Vtec
16-09-2010, 21:33
Bu kadar sıkma kendini elbet alışırsın. 2 yıl sayılı zamanda çabuk geçer ;)

By_HaNNibaLL
16-09-2010, 22:40
Bu kadar sıkma kendini elbet alışırsın. 2 yıl sayılı zamanda çabuk geçer ;)

Askerlik gibi olucak bu belkide 3 4 ay arabasizda kalicam :(

iLkay
16-09-2010, 23:29
Başlığı gördüm ve şok oldum..
Doğma büyüme Akhisarlıyım :D
2 yıldır İstanbul'dayım bende Üniversite'ye geldim..
Manisa nasıl uzak ya :)
İzmir 1 Manisa yarım saat..
Her türlü sıkıntını hallederiz Akhisar'da :)

CasabLanca
16-09-2010, 23:31
Akhisar'a arasıra giderim küçük bi yer gezilcek fazla yer yok...Tahir ün caddesi sanırım Akhisar ın en nadide yeri :) Mağazalar vs. genelde o caddede olur.Gölet'e uğramanızıda tavsiye ederim :) Akhisar'a uğrucak gibi olursamda bi şekilde haberleşir görüşebiliriz...

o tahirün caddesinde vakıfbank şubesinin yenilemesini arkada ödeme noktasını yaptık ömrümü yedi :D gölgede 48 dereceyi görmüştüm nevrim döndü
akhisarda bol bol köfte, kokoreç, kelle, paça yiyecek yer var :hahaha:

By_HaNNibaLL
17-09-2010, 03:27
Başlığı gördüm ve şok oldum..
Doğma büyüme Akhisarlıyım :D
2 yıldır İstanbul'dayım bende Üniversite'ye geldim..
Manisa nasıl uzak ya :)
İzmir 1 Manisa yarım saat..
Her türlü sıkıntını hallederiz Akhisar'da :)

istanbuldamisniz siz akhisardami anlamadim ama Pm ile irtibata gecebilirsek süper olur bi arkadaşim olsun istiyorum oralarda

se_RC_an
17-09-2010, 11:30
Bende celal bayardayım ama ben Allahtan muradıye kampusundeyım :) ızmır ve manısa ıcın benımde bole bı konu acmam gerekıcek sanırım :)

muradiyede dağın tepesindesin izmir menemen tarafına yakın

iLkay
17-09-2010, 12:01
istanbuldamisniz siz akhisardami anlamadim ama Pm ile irtibata gecebilirsek süper olur bi arkadaşim olsun istiyorum oralarda

Şu an İstanbuldayım tatillerde geliyorum Akhisar'a.. Ama doğma büyüme oralıyım.. 2 yıl önce üni kazanınca bende istanbul'a geldim demek istedim..

ToNy
17-09-2010, 12:10
Akhisarda 3-4 ay askerlik yapmıştım,
Bir arkadaşın dediği gibi manisa merkeze yarım izmirede 1 saat kadar uzaklıkta...
Küçük ama hoş bir yer...

iLkay
17-09-2010, 12:18
Akhisarda 3-4 ay askerlik yapmıştım,
Bir arkadaşın dediği gibi manisa merkeze yarım izmirede 1 saat kadar uzaklıkta...
Küçük ama hoş bir yer...

Küçük derken Ege'nin en büyük ilçesi abi :)

Kardeşim sen bana pm'den mesaj at ben sana nereye gidilir,nerde ne yenir hepsini anlatırım.. :D
Eve çıkmak falan istersen yardımcı oldururum ordan..

By_HaNNibaLL
17-09-2010, 12:37
Küçük derken Ege'nin en büyük ilçesi abi :)

Kardeşim sen bana pm'den mesaj at ben sana nereye gidilir,nerde ne yenir hepsini anlatırım.. :D
Eve çıkmak falan istersen yardımcı oldururum ordan..

Pm attim ilginize teşekkürler

Ahmetfikri
17-09-2010, 13:36
manisaya 50km ama emin ol akhisar manisadan daha güzel bi yer

manisaya gelirisen haber ver manisa kebabı yenmeden geçilmez manisadan ;)

MeMo
17-09-2010, 13:57
manisaya 50km ama emin ol akhisar manisadan daha güzel bi yer

manisaya gelirisen haber ver manisa kebabı yenmeden geçilmez manisadan ;)

Nerde ne yenır ne ıcılır buraya yazarsan bızde faydalanalım :) bende celal bayarı kazandım ogrenmek lazım :)

Ahmetfikri
17-09-2010, 14:07
manisada kebabın en güzeli ziraat bankası arkasında gülcemal yada eski ptt karşısı manisaspor kebabçısında

MeMo
17-09-2010, 14:12
manisada kebabın en güzeli ziraat bankası arkasında gülcemal yada eski ptt karşısı manisaspor kebabçısında

Bu haftasonu oralarda olcam bakalım gıderım belkı :)

By_HaNNibaLL
17-09-2010, 16:49
Ben geleyimde bol bol organizasyon yapariz o zaman manisa akhisar falan :)