PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : smile adsl

zübeyir
19-09-2010, 10:34
Arkadaşlar 5-10 gun ıcınde ttnet abonelıgımın zorunlu taahhüt muhabbetı bıtıyor.smıle adsl suan bır kampanya yapmıs ona gecmeyı dusunuyorum herhangı bır sıkıntısı varmıdr.kullananlar varsa yardımc olursa sevınırım.veya limıtsız en uygun baska nerede kampanya var bılen varsa yardımcı olursa sevınırım.

Mutu
19-09-2010, 10:35
Ben de ttnetmii kapattırmak istiyorum . Smile düşünüyordum yorumları takip edeceğim .

SONE-R
19-09-2010, 10:38
ben smile kullanıyorum 2 yıldır... bir sıkıntı yok.. çok nadiren ayda 1 kez hat kesilip geliyor.. başka bir problemle karşılaşmadım.. 2 Mb limitsiz benimki..

Frid
19-09-2010, 10:40
bütün firmalar ttnet alt yapısını kullanmıyormu ki superonline hariç

gmalzays
19-09-2010, 10:40
1.5 yıldır smile kullanıyorum zamanında abonelik alana modem hediye kampanyasına dahil oldum hiç bir sıkıntı yaşamadım . Kesildiğini bile gormedim 1mb sınırsız.Üstelik ttnetten 5 tl ucuz oduyorum 45 tl..

Göki,ZD
19-09-2010, 10:43
ya arkadaş benim internetin yeminle kaplumbaga gibi Allah kahretsin diyorum her ay dünya para veriyorum. keza iş yeride öyle bana niye gıcık gidiyor bu telekom:ofk:

zübeyir
19-09-2010, 10:47
Arkadaslar bunu kullanan varmı acaba. 10 mb ınternet 49 tl dıyor:)

http://www.superonline.net/bireysel/ucretlendirme/superfiber-double.aspx

StyleALP
19-09-2010, 10:49
Smile kullanmadım bilmiyorum ancak SuperOnline kullanıcısıyım uzun zamandır oldukça memnunum ve son yıllarda iyice gelişiyor.

Bahsettiğiniz tarife Fiber Inter tarifi. Bulunduğunuz bölgede Fiber Internet uygulaması varsa geçebilirsiniz ancak şuan yoksa yapılana kadar geçemezsiniz. En uygun ve iyi tarifeler SuperOnline 'da zaten...

zübeyir
19-09-2010, 10:55
Smile kullanmadım bilmiyorum ancak SuperOnline kullanıcısıyım uzun zamandır oldukça memnunum ve son yıllarda iyice gelişiyor.

Bahsettiğiniz tarife Fiber Inter tarifi. Bulunduğunuz bölgede Fiber Internet uygulaması varsa geçebilirsiniz ancak şuan yoksa yapılana kadar geçemezsiniz. En uygun ve iyi tarifeler SuperOnline 'da zaten...

fiber ınternet ı sordum ona uyngun degılmış :)).dıger turlude smile en avantajlı 350 tl daha avantajlı.tek dusuncem zırt bırt düşüp sıkıntı yapıp yapmadıgı suan

SONE-R
19-09-2010, 11:04
zübeyir 1 yıllık taahhütlü olan abonelikleri tercih et.. biri.com.tr ye de bir göz at..

zübeyir
19-09-2010, 11:07
zübeyir 1 yıllık taahhütlü olan abonelikleri tercih et.. biri.com.tr ye de bir göz at..

birazdaha kontrol edıcembakalım 22 sıne kadar zamanım var.1 yıllıklarıda ıncelıcem artık

SONE-R
19-09-2010, 11:17
bence TTnet'e de rest çekebilirsin.. "abonelikten ayrılıyorum, ayrılmamam için bana önereceğiniz uygun bir tarifeniz var mı?" diye bir sor..

Mutu
19-09-2010, 11:19
bence TTnet'e de rest çekebilirsin.. "abonelikten ayrılıyorum, ayrılmamam için bana önereceğiniz uygun bir tarifeniz var mı?" diye bir sor..

Üyelik aylık 54e çıkınca lig tvye yapmıstık aynısını . Bu ay bizden diğer aylar 30 lira demişlerdi . :hahaha:

Oldschool
19-09-2010, 11:20
bende ttnet ten smile a geçtim suan cok memnunum ttnet sorumsuz müşteri temsilcileri ve kazıncı yapısıyla netten sogutmuştu beni smile adsl geçekten güzel kesinte vs olmuyor bende 8mb yaptırdım ama 4mb felan oldu alt yapı olmaıdgı için okadar destekliyor 50 lira bi ücret veriyorum

SONE-R
19-09-2010, 11:23
Üyelik aylık 54e çıkınca lig tvye yapmıstık aynısını . Bu ay bizden diğer aylar 30 lira demişlerdi . :hahaha:

ben de smile adsl'e yaptım daha 2 ay önce.. aboneliğim bitmişti, dedimki "biri.com.tr'nin şatları sizinkinden daha iyi, ben oraya geçeceğim". bunu duyunca kız hemen alternatif üyelik önerdi, şimdi ondayım.. ayrıca bu tarz restleşmeyi yapıkredi ve garanti bankasına "yıllık üyelik aidatı" konusunda yapmıştım orda da tutmuştu.. sesinizi çıkarmazsanız direk geçirmece yapıyolar...

Frid
19-09-2010, 11:27
resti kıvanımd ayapmak lazım bazen ters tepebiliyor :D :D

cagri-35
19-09-2010, 11:32
Bende kullanıyorum yaklaşık 6-7 aydır. TTnetten geçtim. Aynı altyapıyı kullanıyorlar evet eyvallahta ttnetin yogunlugundan dolayımıdır nedir smile a geçtikten sonra kopma yaşamıyorum hızım çok daha iyi download lar daha kolay ve zahmetsiz kısa sürüyor. Ben öneririm ben iki yıl taahhütlü ilk 1 yıl yarı fiyatına şeklinde bir kampanyasına abone oldum bakalım devam. Ayrıca ttnet ten ayrılacagınızı duyduklarında zaten yaklasık 20 dk telefonda bır kac paket sunup sizi geri döndürmeye çalışıyorlar. En azından bana öyle olmuştu , telefondaki kız ilk 6 ay sınırsızı 19 liraya indirip yine ilk 6 ay bedava 500 mb vınn tarzı o usb modemlerden teklif etmişti kabul etmedim :)

Rec.O
19-09-2010, 19:00
Ben aksarayda smile adsl dibiratörüyüm..Ttnet kullandıgınızı söylemişsiniz, ipal ettirip smile adsl e geçerseniz 1yıllıgına aylık 200 tl ye yakın bir karınız olacak neden derseniz, aylık sınırsız internete farzedelimki 49 tl veriyorsuz smile adsl e geçiş yaptıgınız peşin para olarak 10 ay 26 tl gibi cüzzi bir rakam kredi kartı ile talimat verirseniz aylık 26 tl ama 1 yıl geçerli bu süre 1 yıl tahhütü var..Smile 2 senedir satıyorum bir problem yok kendimde kullanıyorum hızı vs. güzel tavsiye ederim..Sınırlı düşünoyorsanızda gene peşin olarak aylık 10 tl verip 10 ay,kredi kartı ilede 12 ay bu kampanyadan faydalanabilirsiniz..İyi forumlar

Oytun
19-09-2010, 19:05
bütün firmalar ttnet alt yapısını kullanmıyormu ki superonline hariç

ttnet değil türk telekom altyapısı.. ttnet te smile gibi bir firma sadece.. türk telekomla bir ilgisi yok yani. ttnetle aynı altyapıyı kullanıyorlar ama onun altyapısı değil :)

GOKTAN
19-09-2010, 19:35
az kaldı bende gecicem smile'a,illallah ettirdi artık ttnet yaşattığı sorunlarla....

Göki,ZD
19-09-2010, 19:36
bölgemde fiber internet oldugunu nerden öğreniyorum telefon mu yoksa nette bakabileceğim yer varmı

Oytun
19-09-2010, 19:51
bölgemde fiber internet oldugunu nerden öğreniyorum telefon mu yoksa nette bakabileceğim yer varmı

araman lazm sağlıklı bilgi icin, büyük sitelerde falan oluyor fiber genelde maliyetli oldugu icin musteri potansiyeli kesin olmayan yerlere cekmiyolar

Schumi
19-09-2010, 20:52
Smile ADSL müşteri hizmetleri açısında harika. TTNET kabusu bitti artık. Babamın evindeki internetide Smile yaptım.

cess
19-09-2010, 20:53

4 yıllık smileadsl abonesiyim,son 2 yıldır 1Mbps sınırsız kullanıyordum..Hat kesilmesi çok çok nadir yaşadım,oda geçen ay 4-5 kere kesildi..Hız olarak çok küfür ettiğimde olmuştur,bugun baya iyi dediğimde olmuştur..Kredi kartıyla ödüyorum,bugune kadar gecikmeden dolayı vs. hattımı kesmediler.. aylık 45 tl..

Bu ay deneme amaçlı superonline fiber net kullanıyorum, 10Mbps sınırsız(49 tl).. Bu kadar rezil bişey olamaz açıkcası..Tamtamına 19 gündür kullanıyorum ve sadece bir kez bu hızı gördüm ,oda torrenten oyun indirirken..Ertesi gün başka oyun indiriyim dedim,1Mbps ye çıkamıyor bile..

Bunun haricinde youtube,vimeo vb. siteleri ilk bi iki gün hızlı doldurmasına rağmen, şu anda eski 1Mbpsden hiçbir farkı yok.. Mailimdeki küçük mb dosyaları bile 20-30 kb ile indiriyor, tamamen rezillik..Kendi modemlerinin performansı düşük,eskiden 5 çubuk çeken kablosuz şuan max.4 görebiliyor..

Superonline ı aradım,herşeyin normal olduğunu söyledir,hız testinde 9 Mbps ortalama çıkıyor ama reel de öyle bi olay yok..http://www.pardus.org.tr/ sitesindeki dosyayı denettiriyolar oda 400Kb ile anca inebiliyor..Kendi dns numaralarını + kablolu bağlanmama rağmen bu böyle..700-800Kb lara bile razı iken ,inanın eski bağlantım kadar bile olamıyor nedense..İnternette ne kadar çok sikayet olduğunada bakabilirsiniz..

Sadede gelicek olursak, 2 ürünüde kullanan birisi olarak eğerki smileadsl ın kampanyası varsa bence bağlatın..Bende ay sonunda eski modemimi geri takıp smiledsl i kullanmaya devam edicem:)

zübeyir
19-09-2010, 22:27
Ben aksarayda smile adsl dibiratörüyüm..Ttnet kullandıgınızı söylemişsiniz, ipal ettirip smile adsl e geçerseniz 1yıllıgına aylık 200 tl ye yakın bir karınız olacak neden derseniz, aylık sınırsız internete farzedelimki 49 tl veriyorsuz smile adsl e geçiş yaptıgınız peşin para olarak 10 ay 26 tl gibi cüzzi bir rakam kredi kartı ile talimat verirseniz aylık 26 tl ama 1 yıl geçerli bu süre 1 yıl tahhütü var..Smile 2 senedir satıyorum bir problem yok kendimde kullanıyorum hızı vs. güzel tavsiye ederim..Sınırlı düşünoyorsanızda gene peşin olarak aylık 10 tl verip 10 ay,kredi kartı ilede 12 ay bu kampanyadan faydalanabilirsiniz..İyi forumlar

bende hesapladım dedıgınız gıbı suankı ttnetten 200 lıraya yakın daha ucuz. ttnet bıraz cakallık etmıs. benım faturamı 20 sınde hesap kesım tarıhı yapmış.22 sınde sozlesmem bıtıyor.bırdahakı ayı almak ıcın yapmışlar galıba.eğer oyleyse şer.. sizliktir yaptıkları.smıle a gecıcem ınsallah bakalım artık baslatıcam yarın ınsallah smıle ı.

zübeyir
19-09-2010, 22:52
Birde ataşehirde varmıdır smile sozlesmesı yapacagımız bır yer. yoksa ümreanıye yada kadıkoyemı gıtmemız gerekiyor

_FrKn_
19-09-2010, 23:03

aynen aynen aynısı bize de oldu. bu ay bizden dediler 3 ay spormax açık kalcak dediler, sonrada 30 lira gibi bişey :) eski üyelere 54 tl yapmak ta zaten bayağı saçma bi lig tv için aylık 54 lira ne demek.yersen hesabı artırıyorlar sonra bi tepki ye hemen indirim.ne kadar koparsalar yanlarına kâr işte.

minimal_freak
19-09-2010, 23:04
fiber olayını arkadaşım kullanıyor ve 10mb/s tamamen yalann, benim şuan kullandığım 36 liralık ttnet ona 10 basar, süp.online'ı aradığında herşey sorunsuz diyorlar ve test yaptırıyorlar ama o da koca bir yalan, ekranda 9.50-10.25 arası gosterıyor, bana sorarsanız 1 mbs bile değil

_FrKn_
19-09-2010, 23:06
4 yıllık smileadsl abonesiyim,son 2 yıldır 1Mbps sınırsız kullanıyordum..Hat kesilmesi çok çok nadir yaşadım,oda geçen ay 4-5 kere kesildi..Hız olarak çok küfür ettiğimde olmuştur,bugun baya iyi dediğimde olmuştur..Kredi kartıyla ödüyorum,bugune kadar gecikmeden dolayı vs. hattımı kesmediler.. aylık 45 tl..

Bu ay deneme amaçlı superonline fiber net kullanıyorum, 10Mbps sınırsız(49 tl).. Bu kadar rezil bişey olamaz açıkcası..Tamtamına 19 gündür kullanıyorum ve sadece bir kez bu hızı gördüm ,oda torrenten oyun indirirken..Ertesi gün başka oyun indiriyim dedim,1Mbps ye çıkamıyor bile..

Bunun haricinde youtube,vimeo vb. siteleri ilk bi iki gün hızlı doldurmasına rağmen, şu anda eski 1Mbpsden hiçbir farkı yok.. Mailimdeki küçük mb dosyaları bile 20-30 kb ile indiriyor, tamamen rezillik..Kendi modemlerinin performansı düşük,eskiden 5 çubuk çeken kablosuz şuan max.4 görebiliyor..

Superonline ı aradım,herşeyin normal olduğunu söyledir,hız testinde 9 Mbps ortalama çıkıyor ama reel de öyle bi olay yok..http://www.pardus.org.tr/ sitesindeki dosyayı denettiriyolar oda 400Kb ile anca inebiliyor..Kendi dns numaralarını + kablolu bağlanmama rağmen bu böyle..700-800Kb lara bile razı iken ,inanın eski bağlantım kadar bile olamıyor nedense..İnternette ne kadar çok sikayet olduğunada bakabilirsiniz..

Sadede gelicek olursak, 2 ürünüde kullanan birisi olarak eğerki smileadsl ın kampanyası varsa bence bağlatın..Bende ay sonunda eski modemimi geri takıp smiledsl i kullanmaya devam edicem:)

bu hepsinde böyle galiba bizde ttnet kullanıcısıyız. güya hızı arttıralım dedik 8mbps yaptık 1 mbps yi arar olduk.sadece video yükleme hızları değişmişti onlarda eski haline dönmeye başladı.alt yapılar elverişli değil demek ki pek bilgim yok ama 1 mbps iken şimdikinden daha iyiydi.kopma falan hiç olmazdı şimdi 2 günde 1 sıkıntı çıkarıyo :S

CcRider
19-09-2010, 23:36
yarın arayıp bende atar yapiyim ttnet e şu kampanya bu kampanya diye durmadan arayıp sözleşme teklif ediyorlar kabul etmiyorum belki fiber gelir diye. Ayrılcam diye atarlanınca belki aynı paraya 2mb alırım:D

ondertopcu
20-09-2010, 10:36
smılede arıza olduğu zaman muhattab alabileceğiniz birisini bulmak çok zor

D.CaN
20-09-2010, 21:01
Smile Adsl Kullanmadım Ama Biri Adsl'i Tavsiye Edebilirim.TTnet'de Son Zamanlarda Net'e Giremez Olmuştum Girmemle Kompmam Bir Oluyodu.Yaklaşık 2 Ay Önce Biri Adsl Geçtim Gayet İyi,(1 Mb Limitsiz Kullanıyorum) Memnunum Tavsiye Edebilirim. 21 tl Bağlantı Ücreti var İlk 6 Ayda 7.77 :)

K.O.
20-09-2010, 21:55
superonline kullanıyorum 2-3 haftadır harika.ttnet kullanıyordum yıllardır ama berbattı.