PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Safkan van kedisi aranıyor

enesy
20-09-2010, 15:18
Safkn van kedisi arıyoru fakat bu hayvanlara ticari mal muamelesi yapılmasını sevmediğim için satılıklar& arananlara değil buraya açtım konuyu.bakamayan vermek isteyen olursa alıp bakabiirim. yada illa satıcam diyen olursa alabilirim. tel : 0 554 888 88 87

DogukanB
20-09-2010, 15:21
satın almak istersen

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=van&c=4301

tüm linki kopyalaman gerek

VTEC®
20-09-2010, 16:06
safkan van kedisi deyipde vermek isteyen varsa kedinin mutlaka chip kaydına baktır. orjinal van kedilerini devlet kontrolünde çiftleştirilmektedir. tabi milletimiz illegal işleri çok sevdiği için gerçek ırktan olmayan kırma hayvanlarda ortada dolaşmaktadır. Van kedilerinde ense bölümünde deri altına küçükken veterineleri tarafından chip yerleştirilir. vede resmi kayıtlı veterinerler ellerinde barkod okuyucu cihazla hayvanın ırk bilgilerini anne ve babasının kim olduğunu kime ait olduğunu bilirler. sende bu şekilde chip yerleştirilmiş kedi alırsan hem illegalliğin biraz önüne geçersin hemde daha sağlıklı bir kedi sahibi olursun. bende 4 adet kedi besliyorum evimde çevremdede kedi sever birçok kişi var eğer bulursam ve duyarsam kedi vermek isteyen birini saba bilgi veririm.

enesy
28-09-2010, 22:09
cevap yazamadım bayadır girmiodum foruma ama çip olayını ilk defa duydum.hergğn yeni bişiler öğreniom ansiklopedimisin techturkey :)