PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Corsa Gsi hakkında

Ef Driver
22-09-2010, 00:31
arkdaşlar daha öncede konu açtım pek ilgilenen olmadı corsa GSİ HONDA Sİ İNTEGRA FALAN DÜŞÜNÜYORUM AMA HONDALARA PARAM YETMİYOR 8 BİNİM VAR BU ARAÇ HAKINDA DÜŞÜNCENİZİ ALMAK İSTİYORUM 8 BİN TL EDERMİ SİZ OLSANIZ ALIRMISINIZ OLUMLU ÖLUMSUZ YÖNLERİNİ BİLEN KİŞİLERDEN ÖGRENEBİLİRSEM MUTLU OLURUM
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-opel-corsa-kazasiz-masrafsiz-biblo-gibi-gsi-31630842/detay

constantine_502
22-09-2010, 00:32
kafan çok karışık ;)

Ef Driver
22-09-2010, 00:34
kafan çok karışık ;)

abi kafamı boşaltıp artık sevgilimi onu yıkarken sagı soluyla oynarken terimi akıtacak bi araç istiyorum ama kararsızım dogru para book gibi olunca :D

mertarıkan
22-09-2010, 00:34
gsi için bi şey farkettim aracın sol arka jantı öteki 3 kollu oem gsi jantlarından farklı...

Ef Driver
22-09-2010, 00:36
gsi için bi şey farkettim aracın sol arka jantı öteki 3 kollu oem gsi jantlarından farklı...

evt onu simdi sayende bnde fark ettim niye takım bozulmuş yaaa

mertarıkan
22-09-2010, 00:37
takımı bozmaktan ziyade 4 lastik sıfır demiş satıcı bu demek oluyorki jantla ilgilenmemiş...

Ef Driver
22-09-2010, 00:39
takımı bozmaktan ziyade 4 lastik sıfır demiş satıcı bu demek oluyorki jantla ilgilenmemiş...

sanırım bide bu gsi de elektirik kesme olayı varmış bilgisi olan yokmudur?

mertarıkan
22-09-2010, 00:40
o konuda bilgim yok maalesef...saatte biraz geç olduğu için bu konuda yarın cevap alabileceğinizi düşünüyorum...

Ef Driver
22-09-2010, 00:42
bakalım :)

Ef Driver
22-09-2010, 01:43
yokmu gsiccciii yaaaa huhu:D

ygtkrmdnz
22-09-2010, 01:49
şimdi buna 8 verip gitmesi için para harcanacağına civic si daha mantıklı geliyor bence biraz bekle belki kısmetin açılır uyguna düşer güzel bir eg :)

cem
22-09-2010, 01:51
yokmu gsiccciii yaaaa huhu:D

Sadece "sizce alınırmı" yazarsan gsi cı gelip nerden dikkatini cekip bakacak konuya :)

Gsi ile ilgili birşey yazarsan daha cok dikkat ceker dimi.

Neyse düzeltiyorum ben sana yardımcı olmaları acısından.

Ef Driver
22-09-2010, 01:54
şimdi buna 8 verip gitmesi için para harcanacağına civic si daha mantıklı geliyor bence biraz bekle belki kısmetin açılır uyguna düşer güzel bir eg :)

wallahi dogru söylüyorsun ama 2 aydır arabasızım kendimi acayip kötü hissediyorum geçen sene honda si kişin 7 bin 8 bine bile vardi bu sene uçmuş millet anlamadım altınmıdır bu böle kıymetlendi yazık gibi geliyor tamm cook muhteşem araçlar bende almak istyorum ama 13-15 lirayada verip honda si almam o paralara daha iyi yürüyen stock araçlar bakarım örnek 2 lira ekleyip bi vti tertemiz 106 gti bakarım deli gibi hondaı sevmeme rağmen

Ef Driver
22-09-2010, 01:54
Sadece "sizce alınırmı" yazarsan gsi cı gelip nerden dikkatini cekip bakacak konuya :)

Gsi ile ilgili birşey yazarsan daha cok dikkat ceker dimi.

Neyse düzeltiyorum ben sana yardımcı olmaları acısından.

teşekürler :)

ygtkrmdnz
22-09-2010, 02:05
wallahi dogru söylüyorsun ama 2 aydır arabasızım kendimi acayip kötü hissediyorum geçen sene honda si kişin 7 bin 8 bine bile vardi bu sene uçmuş millet anlamadım altınmıdır bu böle kıymetlendi yazık gibi geliyor tamm cook muhteşem araçlar bende almak istyorum ama 13-15 lirayada verip honda si almam o paralara daha iyi yürüyen stock araçlar bakarım örnek 2 lira ekleyip bi vti tertemiz 106 gti bakarım deli gibi hondaı sevmeme rağmen

şu an tam sezonu ama yazın çok yükseldi fiyatlar kışın iyice çöker nakit para oluncada ilanlardaki fiyatları unut direk 2 3 indirimli bile alınır bende alıcam bu kışa doğru kısmetse bence bekle derim bu fiyatlar yanıltmasın düşer daha :icon_tup:

Ef Driver
22-09-2010, 03:20
dogru diyorsun bakalım kısmet

Ludacris
22-09-2010, 03:26
Az ucundan bakayım bişeyler varmı. Ankaraya gidebilirmisin araç için ?
Hande sevmesen iyi ilgilenirdimde sevdiğin markaya biraz uyuz oluyorum :o

EREN34
22-09-2010, 07:25
Eski corsa gsi sahibi olarak konuya denk geldim şans işte:) de ne diyeyim size ki ben şimdi?

Chatin
22-09-2010, 12:44
büyük ihtimal pertten toplama. plakadan tramer kayıtlarına baktır.

EREN34
22-09-2010, 12:48
Aracın airbag açtığı kemer kilitlerinden belli.Opel'lerde airbag açtığında kilitlerde minik bir açılma olup içinden sarı çizgi görünür.

R.I.P
22-09-2010, 18:14
97' 148bin de Siyah deri döşeme+yay+far stop+teyp+komponent+94' sisli tampon ve orjinalleriyle birlikte 10 a vermiştim ben geçen sene bu zamanlar hatta biraz düşüktü ama başka bi araç bulmuştum o yüzden uyguna verdim.değişeni yoktu motoru orjinal ve yağ yakmazdı.kemerlerdeki sarı parçayı göremedim ama kemerin yanından sarı çizginin çıkmış olması aktif gerginin çalışmış olduğunu aktif gergilerin değişmesi gerektiğini gösterir.
bobin değişmiş sanırım ilanda yazana göre orjinal gm değilse emin ol yakın bi zamanda yolda bırakır.sol arka jantta 98 ve bazı 97 modellerdeki jant.niye farklı anlamadım

Ef Driver
22-09-2010, 18:19
97' 148bin de Siyah deri döşeme+yay+far stop+teyp+komponent+94' sisli tampon ve orjinalleriyle birlikte 10 a vermiştim ben geçen sene bu zamanlar hatta biraz düşüktü ama başka bi araç bulmuştum o yüzden uyguna verdim.değişeni yoktu motoru orjinal ve yağ yakmazdı.kemerlerdeki sarı parçayı göremedim ama kemerin yanından sarı çizginin çıkmış olması aktif gerginin çalışmış olduğunu aktif gergilerin değişmesi gerektiğini gösterir.
bobin değişmiş sanırım ilanda yazana göre orjinal gm değilse emin ol yakın bi zamanda yolda bırakır.sol arka jantta 98 modellerdeki jant.niye farklı anlamadım

kesinlikle dogru diyorsun bugun aradım görüştüm fiyati 10 liraya cıkarmışlar jant degişikligi sebebide tümsekte parçalandı dedi :D:D:D :D

ACTPK
22-09-2010, 18:20
Ön tarafında neden 98 görünümlü olduğunu sorsaydın:) Millet şerefsiz ya.

Ef Driver
22-09-2010, 18:22
Ön tarafında neden 98 görünümlü olduğunu sorsaydın:) Millet şerefsiz ya.

en iyisi biraz daha beklemek paramı cebimde tutmaktan vazgeçtim gidip altın alıcam :D söz meclis dişi ama galerici degilmi böle oluyorrr kimi durtsem die bakıyor

DR808
22-09-2010, 23:03
Bencede Bıraz daha bekle usta paran cebınde kalsın kısın fıyatlar duser kendıne daha guzel bı honda veya gti alırsın en azından opelden iyi yürür ve hoş olur pekte Alımlı bi araba deyil bence saygılar

Xenomorph
23-09-2010, 00:07
kardeşim biraz rahatlat sen kendini ya...

hem galeri hem bağcılar :)...ordan araba alıcagıma bu genıs aılede bahsedılen at pazarı gercekten varmı dıye dekana danısırım bızım okulun...

allah muafaza uzak dur oralardan bıze bı 18 compact getırmıslerdı kazasız dıye :D...yazarsam burda 3 sayfa surer arabanın basından gecenlerı

Xenomorph
23-09-2010, 00:10
kesinlikle dogru diyorsun bugun aradım görüştüm fiyati 10 liraya cıkarmışlar jant degişikligi sebebide tümsekte parçalandı dedi :D:D:D :D

hangi tümsekte jant parcalanmıs...ben logar kapagına vurdum 60 la parcalayadım tumsekde nasıl becermısler...bu bagcılarda herhalde 100 esnaftan 1 ı çakal degıl

Ef Driver
23-09-2010, 00:13
hangi tümsekte jant parcalanmıs...ben logar kapagına vurdum 60 la parcalayadım tumsekde nasıl becermısler...bu bagcılarda herhalde 100 esnaftan 1 ı çakal degıl

yook yaaa sadece bu araç degil ben pek opelden falan yabancıyım anlamıyorumda honda tmmdır pekte alıcı gözü ile bakmadım jantın farklı oldugunu bile techten bi arkdaşın sayesinde cözdüm.düşün yani bu konuyuda bilen satan düzgün gsi olanlar belki kendileri satmayı düşünürler yada aracın artı eski yönlerinden bahseder diye düşündüm:)

Xenomorph
23-09-2010, 00:15
önce bi sakin abicim :D sonra yavaş yavaş bakmaya başla ilk önce git bak arabaya sahibinle konuş incele aracı,satanı sonra konu aç zaten secere dokulur...

bağcılarmış galeriymiş aman yani uzak dur bize bir 18 compact geldı ıste :) bır daha boyasız ep3 satsalar kı boya makınasıyla gıdıp bakıp boyasız oldugunu anlasam almam ordan bı sey :D