PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 94' astra gsi sorgusu

onurdestan
22-09-2010, 22:51
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-kirmizi-seytan-3/detay

Öncelikle forumda arattım ama bulamadım daha önce sorgulandıysa kusura bakmayın

arkadaşlar bu fiyatlarda bisürü hothatch sınıfı arabaya bakıyorum bu araçta bir süredir favorimde duruyo gidip gören mazisini bilen hakkında bilgisi olan varmı

olaki kasasını beğendim aldım motorda sıkıntı çıktı istanbulda güvenebiliceğim beni dürtmeye kalkmıycak ustası varmıdır örneğin radar honda gibi biyer?

böyle bi durumda bu aracın motoru kırılmadığı sürece nekadara düzgün bi şekilde yapılır?

bana açıcağı abuk bi kronik sorunu olabilirmi örneğin clio rs in trigerini değiştirenin 1000 tl olması gibi abuk rakamlı işleri? biraz uzun bi konu oldu kusura bakmayın başka bu fiyatlara yakın alınabilir araçlar varsa onlarıda değerlendiririm önemli olan fiyatının abuk olmaması

herkese teşekkürler şimdiden

TaGo
22-09-2010, 23:02
Bu araçların olmayan parçası yoktur. Her servisde her işini gördürebilirsin. Özellikle opelci olmasına bile gerek yoktur. Araç dışardan iyiye benzio, sorunu yoksa fiyatıda iyi

chiefkadir
22-09-2010, 23:07
Bu arabalardaki c20xe motor ile genelde yaşlı amcaların bindiği 93-94 model vectra gt ler ile aynıdır o yüzden özel opel servislerede gidebilirsin..Motor kolay kolay kırılmaz yağ pompası sıkıntılıdır değiştirirsen kafan rahat olur..

onurdestan
22-09-2010, 23:07
dışardan fena değil ama ön tamponu sanırım orjinal değil emin olamadım sis yerleri olması gerekmezmi

bugra_0101
22-09-2010, 23:09
dışardan fena değil ama ön tamponu sanırım orjinal değil emin olamadım sis yerleri olması gerekmezmi

tamponu orjinal yani öle duruyor sis farları yok bazı gsi ların

chiefkadir
22-09-2010, 23:10
Bunlarda önden kaza yaptığın zaman toplanması masraflıdır buda muhtemelen kaza yapmış ve tanesi 80tl olan far yıkamalardan almamış sislerinde çifti 160 tl idi onuda kim açtıracak tamponada kim taktıracak..açması ampulü sisin kendisi işçiliği derken anasının nikahı yane kaçmış onlardan:D

TaGo
22-09-2010, 23:11
bu tamponu bulmak zaten hem kolay değil, hem 2. eli tuzlu. Başına birşey geldiğinde kolay kolay kimse yerine koymaz. Bu yorumdan araç kazasızdır sonucu çıkarılmasın, sadece tecrübesel yorum

onurdestan
22-09-2010, 23:19
tampon iyi paradır sanırım bide altındaki plastik karlığıda yok sanırım bunlar çok dert değilde motor içinin boyası çokmu parlak sizce yani boyanmış gibi duruyomu sizcede ?
arabayı bi tanıyan bilen olsaydı keşke ama izmit arabalarından korkuyorum istanbuldaki kaza yapanlar 41 oluveriyo genelde :)

TaGo
22-09-2010, 23:23
Bu paraya tostoparlak gsi zaten biraz imkansız. Sen şuanki durumu iyimi die bak bence.

onurdestan
22-09-2010, 23:28
kozmetiği hallederim ama ben motor olayından ve kazadan korkuyorum gidip görücem ama izmitte kime baktırıcam kim anlar bundan bilmiyorum kimi aradıysamda bu tarafa gelmeye yanaşmıyo 2 liraya kadar harcarım bi orjinal yağ pompası alırım yağını suyunu koyar binerim diye düşünüyorum

UĞUR YUMAK
22-09-2010, 23:30
Benim eski GSI ım istanbulda şu anda. Bir arkadaşıma sattım o da 4 kapı ihtiyacı için satıyor.Powercap egzoz , çip vs vs dolu bir GSI istersen resim yollarım.

BarışArdalı
22-09-2010, 23:33
opel dostlar var.yalçın usta. radarı geçince saolda :D bilinen bir servistir.aklınızda bulunsun.

çağlarcoskun
22-09-2010, 23:38
güzel duruyor. bütün parçalarını rahatlıkla bulabilirsin. temizse öyle bir keyif verirki bir daha inmek istemezsin. ama eğer sıkıntılı bi araçsa seni arabacılıktan arabadan bile soğutur. ocağına incir ağacı diker. yağ pompası , sibop iticileri , sıkıntılıdır genelde. çakma parça takmaya gelmez. orj parça kullanırsan hiçbir problem açmaz

Oğuzhan Ç.
22-09-2010, 23:39
Bayramda darıcada görmüştüm fena durmuyordu

onurdestan
22-09-2010, 23:41
başka araç önerilerinizide bu fiyatlara olduğu sürece dikkate alabilirim

araca bakmaya gidersem nelere dikkat etmem gerekir her aracın bi testi var bişeyleri anlamak için bunların nasıldır bilen varmı :) birde orjinal gm yağ pompasının fiyatını bilen varmıdır

TaGo
22-09-2010, 23:42
Sen yağ pompasına neden bukadar taktın??

Chatin
22-09-2010, 23:44
emre-g konuyu gördüğü gibi aracın fabrikadan çıkışından başlayıp bugüne nasıl geldiğini yazar.. biraz bekle

UĞUR YUMAK
23-09-2010, 00:02
başka araç önerilerinizide bu fiyatlara olduğu sürece dikkate alabilirim

araca bakmaya gidersem nelere dikkat etmem gerekir her aracın bi testi var bişeyleri anlamak için bunların nasıldır bilen varmı :) birde orjinal gm yağ pompasının fiyatını bilen varmıdır

Mesaj attım.

Chatin
23-09-2010, 00:05
bu arada o motordaki hava borusu eski simtel elektrikli supurgenin hortumu degil mi ?

Emre İlbi
23-09-2010, 00:21
Onur Kardeş ben 5 yıldır 94 model 2.0i GLS A kasa vectra kullanıyorum.ilk sahibinden almıştım.çok büyük bi şans olmuştu :) bana çok büyük bi masrafı olmadı bugüne kadar.çünkü çok temizdi.halen öyle :D
opellerin en belirgin sıkıntısı marş ve şarj dinamolarıdır.onlar genelde arıza verir.Vectranınkiler çok maliyetli değildi.Astralarda öyledir diye düşünüyorum :)
Birde bu araç resimlerden sanki önden sağlam bi darbe almış gibi geldi bana.nerden bunu çıkardığıma gelecek olursakta.aracın kaput altındaki fabrika çıkış orjinal kağıtları yok.yerleri ise boyanmış.belki keyfe kederde boyanmış olabilir

Birde SFI bi astranın az çok temiz diyebileceklerimizin piyasasının 13bin civarı olduğunu düşünürsek.bu aracın 10binlik fiyatı insanı düşündürüyor tabikide.Ama almayı düşünüyorsan gidip aracı görmen gerekir.Biz ne desek boş olur.çünkü sadece fiyat ve fotoğraflar üzerinden yorum yapıyoruz ;)
Belkide araç çok temizdir :)

onurdestan
23-09-2010, 00:58
banada motor içi çok parlak geldi yarın arayıp ciddi bi konuşma yapıcam sahibiyle durumu hakkında

yağ pompasına bu araçlar devirli agresif araçlar diye takıyorum her arabada malesef birde öncesini bilemiyoruz yaşları var araçların 2 arkadaşım motor yapmak zorunda kaldılar araçlarına ikisininde kapaklar bi açıldı motorlar komple yan sanayi yapılmış korkuyorum bu tarz şeylerden bu yüzden her aldığım arabada değiştiririm yağ pompasını

bugra_0101
23-09-2010, 01:05
ben yeni gsi aldım piyasada adam gibi gsilara 13 ten başlıyo sfi lar için konuşuyorum,, Emre G nin bir lafı var,10 milyara Gsi alırsın 10 milyarda harcarsın o zaman adama benzer :) emre kesin biliyodur bunu konuyu görmesi lazım o yüzden

EMG
23-09-2010, 02:11
Araç bayadır satılık bu fiyata, ön panel muhtemelen işlemli etiketler yok ve girinti çıkıntılar orjinal gibi durmuyor. Sağ arka çamurlukta sanırım düzeltme var olması gerektiği bombede değil. Yine sağ taraf komple sıkıntılı gibi yani biraz macunu dayamışlar gibi duruyor. Kasa olarak bence pek iyi durmuyor ama gidip canlı görmek lazım tabi. Sadece far yıkama, sis farları, ön lip takmak istesen aşşağı yukarı 500-600 TL'ye mal olur. 94'ün body parçaları tuzludur biraz.

Şanzıman parçası pek bulunmadığından iyi bakılması ve çok hor kullanılmaması gerekir, Ben 1 kez şanzıman kırdım komple şanzıman aldım fakat uygun rakamlara satılıyor komple.

Motor kırmak beceri ister kolay kolay bişey olmaz, iyi gitmesi için kompresyon değerlerinin iyi olması ve elektrik tesisatının, sensörlerin temiz olması yeterli. Parça sıkıntısı kolay kolay yaşamazsın her parçası orjinal veya yan sanayi olarak mevcut.

2-3 fazla verip temiz ve bakımlısını almanı tavsiye ederim, aksi takdirde hayattan soğutabilir:) Ama temizini alırsan çok keyif alarak binersin.

DogukanB
23-09-2010, 06:20
ucuz etin yahnisi yavan olur sözü bu tarz arabalar için kesinlikle geçerli, insanların yüzde 60' ı neye bindiğini, nasıl binmesi gerektiğini bilmiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-94-model-astra-gsi/detay

buda bir kaç aydır satılık. sıkı bir pazarlıkla alınabilitesi yüksek

elpadre
23-09-2010, 06:49
yag pompası en son sordugumda 560 lırydı gm pıyasada brezılya mallarıda mevcutu 170 200 tl arasında deyısıyor

emp:)
23-09-2010, 07:40
NE500 plakalı olan değilmiydi yau bu, o ise yoruma gerek yok.

chiefkadir
23-09-2010, 08:42
yag pompası en son sordugumda 560 lırydı gm pıyasada brezılya mallarıda mevcutu 170 200 tl arasında deyısıyorEvet bro,
Sedat'lardan hesaplı alınır bu tip parçalar www.opelparcaci.com

elpadre
23-09-2010, 08:45
alınır kadır abı orjınal olsun sorunsuz olsun

n500 bu kadar derlı toplu deyıldı

ERkut 205
23-09-2010, 11:00
Motor kabin içi boyalı.

TC_VTEC
23-09-2010, 12:52
tampon iyi paradır sanırım bide altındaki plastik karlığıda yok sanırım bunlar çok dert değilde motor içinin boyası çokmu parlak sizce yani boyanmış gibi duruyomu sizcede ?
arabayı bi tanıyan bilen olsaydı keşke ama izmit arabalarından korkuyorum istanbuldaki kaza yapanlar 41 oluveriyo genelde :)

araç gebzede 1.2 sene önce kompile gzl bir şekilde toplanmıştı ama 1.2 kez el deyişti.
Alan kişiler ne şekilde kulandı ne yaptıi,tam olarak incelemeden bişy denilmez.

KA®ANLIK
23-09-2010, 13:33
pek hoş durmuyor... önden kesinlikle kazası var, motor içi de boyanmış zaten belli.
bu paralara temiz GSI bulmak çok zor zaten...

13 civarlarında temiz GSI bulabilirsin. 10 buna verip cebelleşip cebinden +5000 çıkıp hala adam edemediğini anlayınca iş işten geçmiş olur.

13 ver 2-3 harca zamana yayarak, zevkle bin bineceksen :)

KA®ANLIK
23-09-2010, 13:36
bu arada; GSI bakacaksan; mutlaka bu araca bak...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-153000-km-de-temiz-94-model-gsi-acibadem-motor-takas/detay

iki tane N plaka vardı biri kötüydü biri çok temizdi ve sanırım bu temiz olanı. bakmak lazım eğer bu tahmin ettiğim araba ise GSI arayanların kaçırmaması gereken bir arabadır ;)

onurdestan
23-09-2010, 14:39
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-94-model-astra-gsi/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-153000-km-de-temiz-94-model-gsi-acibadem-motor-takas/detay

kırmızı olana bu fiyattan yaklaşamam ama arayıp bi pazarlık yapıyım

beyaz olan fena durmuyor ama dediğiniz gibi bunun hangisi olduğunu nasıl anlarım bu ikisini tanıyan çıkarmı

diğer arabadan vazgeçtim okadar yol gitmeye gerek olmadığını düşünüyorum gerçekten pek iyi durmuyor

ayrıca yardım eden yazan tüm arkadaşlar çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için olurda bitanesini alırsam size baya ızdırap olurum zaten :)

KA®ANLIK
23-09-2010, 14:57
beyaza git bak, istanbuldasın zaten,
götür bir servise göster.

kasası için bir ekspertiz yaptır. zaten kötü dediğim kazalıydı, kazalıysa zaten elersin, ama sanırım bu düzgün olanı. mutlaka niyetin varsa baktır.

onurdestan
23-09-2010, 15:12
beyazı aradım açan olmadı ilandada 22.30 dan 23 15 e kadar arayın yazıyo 45 dakikada yakaladık yakaladık yani :) inşallah uzun yıllardır olan gsi sevdamı gidericek bi araba bulurum

EMG
23-09-2010, 15:46
beyaz N plakanın güzel bi kazası var :)

KA®ANLIK
23-09-2010, 15:53
beyaz N plakanın güzel bi kazası var :)

baktınmı sen o arabaya ?
bi tane daha N vardı çünkü, karışıklık olmasun uşaam

EMG
23-09-2010, 15:56
baktınmı sen o arabaya ?
bi tane daha N vardı çünkü, karışıklık olmasun uşaam

yok yok bu araba, bizim burda oturuyor bende K varken gelmişti bi kez muhabbet etmiştik kendisi söylemişti önden patladım diye. İçi falan düzgündür km'si orjinal derli toplu bi araba ama kazalı işte

halilcan9455
23-09-2010, 16:08
bence de ön tarafta sıkıntı var çünkü modifiye tutkunu insanlar kule gergisine başvurur. biliyorsunuz ki ön taraf düzgün değilse kule gergisi oturmaz.
bence adam bu yüzden almamış olabilir kule gergisi.ayrıca:
Sağ arka çamurlukta sanırım işlem var.
ön tarafın içi boyalı
bunun en büyük göstergeside bence fiyatı .
sağlam GSI 'lar 12.500 den başlıyor.
bence 10 milyara bu alıp sanayide uğraşmaktansa 2-3 milyar daha fazla veririm. temizini alırım kafam rahat olur. motoru çok sağlamdır.106 gti motoru gibi zorlandımı cortlamaz :D
parça sıkıntısı yok ve ucuz.
modifiye parçaları biraz az bulunuyor. ama arayan bulur :D
bizde 1995 1.6 ecotech olanı var. yol tutuşu mükemmel :D
en iyi taraflarından biride yakıt konusu az yakıyorlar.

KA®ANLIK
23-09-2010, 16:33
yok yok bu araba, bizim burda oturuyor bende K varken gelmişti bi kez muhabbet etmiştik kendisi söylemişti önden patladım diye. İçi falan düzgündür km'si orjinal derli toplu bi araba ama kazalı işte

o zaman bu çocuk yapmış kazayı öncesi evveliyatı çok temiz bir arabadır.
kulelerinde birşey yoksa bence yine binilecek bir araba. varsın önden cortlasın kaput panel değişsin... sıkıntı olmaz kulelere girecek kadar ağır bir kazası yoksa emre.

he bu çocuk daha neler yapmıştır arabaya bi bakmak lazım tabi :D

Cimmeria
23-09-2010, 16:43
bence de ön tarafta sıkıntı var çünkü modifiye tutkunu insanlar kule gergisine başvurur. biliyorsunuz ki ön taraf düzgün değilse kule gergisi oturmaz.
bence adam bu yüzden almamış olabilir kule gergisi.

yani kule gergisi yok diye kazalı olduğuna karar verme mantığı da iyimiş...

o zaman şu anda hemen hemen bütün type r lar kazalı senin gözünde haberin olsun :)

çağlarcoskun
23-09-2010, 16:48
beyaz nedense itici duruyo yaa jantlardanmı farlardanmı çözemedim ama bende beyaz bu kasa gsi kullandım baktıkça tedavi oluyodum :D bu nedense farklı duruyo. kırmızı buz plaka güzel

onurdestan
23-09-2010, 17:31
1-2 arkadaş özelden tavsiyede bulundu yakınlarının araçlarını onlarlada ilgilenmeye çalışıcam şimdilik elle tutulur bi gsi yok malesef beyazda kazalıymış biraz ona heveslenmiştim sunrooflu ve beyaz diye neyse bu durumda aramaya devam

OverDose
23-09-2010, 23:15
Arkadaslar kaza olayi herkesin ve her aracin basina gelebilir Allah kaza vermesin kimseye AMA kazali olmasi bir aracin kotu oldugu anlamina gelmez saselerinde problem olmadigi surece bence bu tarz araclar alinabilir AMA gidip iyice bir bakmak lazim...

EMG
23-09-2010, 23:20
Arkadaslar kaza olayi herkesin ve her aracin basina gelebilir Allah kaza vermesin kimseye AMA kazali olmasi bir aracin kotu oldugu anlamina gelmez saselerinde problem olmadigi surece bence bu tarz araclar alinabilir AMA gidip iyice bir bakmak lazim...

Bu kişiden kişiye değişir ben şahsen kız gibi kazasız arabaya binmek isterim. Kimiside 3-5 ucuz paraya kazalısını alıp biner tercih meselesi.

onurdestan
24-09-2010, 00:34
dediğiniz gibi ben şasesi düzeltilmiş kulesi çekilmiş yada boyanmış ve tavanı boyanmış arabaya yaklaşmam he bi ön çamurluğu değişmiş olur yada kaputu değişmiş olur
tavan hariç komple boyalı olur bunlar dert değil ama arabaya ısınmam için dediğim gibi olması baştan şart

birde bir araba ufakta olsa kaza yapar yapılır ama düzgün yaptır be kardeşim herşeyi en ucuzundan yapıp iyice dönülmez yollara giriyolar o yüzden çoğunun yüzüne bakılmıyo

çağlarcoskun
24-09-2010, 00:50
İyide arabanın tavanında boya var die almamazlık yaparsan GSİ ye binemezsin 17 yaşında araba ben aldıımda tavanında boya yoktu 1 ay önce fotolarını çekip boyattım yani boyalı ama nie boyalı onu demek istedin sanırım sen :)

piyasayı yükseltmeyin leeenn :D emreyle siz yokmusunuz :hahaha:

onurdestan
24-09-2010, 00:56
belli olmuyo tavanında boya olmayan ne arabalar gördüm 16 yaşında diye tavan boyası yanmış olmak zorunda değil ama seninki gibi foto belgeli vs olursa çok dert etmeyebilirim

bu aldığım arabaya görede değişir ucuza almıycaksam bu dediklerimi ararım ama çok uygun rakamlı olur hırpalamaya alırım yada cazip gelir ozaman isterse takla atmış olsun düz gitsin yeter ama elle tutulur bi tarafı olmak zorunda ya motoru çok iyi olur ya fiyatı çok uygun olur yada kaportası çok iyi olur motoru bitik olur vs hepsi duruma göre

melih
24-09-2010, 01:24
Bu kişiden kişiye değişir ben şahsen kız gibi kazasız arabaya binmek isterim. Kimiside 3-5 ucuz paraya kazalısını alıp biner tercih meselesi.

satıyonmu :D

EMG
24-09-2010, 01:26
satıyonmu :D

yok hacı hayırdır niye sordun :D

melih
24-09-2010, 01:27
yok hacı hayırdır niye sordun :D

bana sat bana sat :D :)

onurdestan
24-09-2010, 01:28
3ününde maşallahı var ama fiyat olarak beni çok aşarlar 2. araba olarak zamanında nse ye çok niyetlenmiştim ama kısmet olmadı fiyatıda baya yükselmiş bu 2 senede maşallah hepsine

EMG
24-09-2010, 01:28
bana sat bana sat :D :)

malesef kapalıyık hemşerim :D

melih
24-09-2010, 01:29
malesef kapalıyık hemşerim :D

lekelerim valla :D

Low-Rider
24-09-2010, 01:31

sen arabanı satıcağın zaman kız gibi araba almak istiyen napıcak gardaş

melih
24-09-2010, 01:34

vites topuzu almışmı acaba sormak lazım :D:D:D secen sağ gibi geziyodu öyle bide utanmadan kanka böyle daha iyi vites atıyorum diyo :D

EMG
24-09-2010, 01:34

haklısın la nası satcaz 3 taklalı arabayı elimizde patlıcak:(

EMG
24-09-2010, 01:35
vites topuzu almışmı acaba sormak lazım :D:D:D secen sağ gibi geziyodu öyle bide utanmadan kanka böyle daha iyi vites atıyorum diyo :D

hahahah evet kronik hastalık orjinal vites topuzu eşşek kadar olduğundan hızlı vites atarken sıkıntı çıkarabiliyor bu yüzden topuzu söküyoruz mis:D

Low-Rider
24-09-2010, 01:36
haklısın la nası satcaz 3 taklalı arabayı elimizde patlıcak:(

ilana yazarsın

arabam 3taklalı , her yıkamada 4su yapıyorum ve kaporta kısmına kesinlikle kimseyi oturtmadım diye:D

EMG
24-09-2010, 01:37
ilana yazarsın

arabam 3taklalı , her yıkamada 4su yapıyorum ve kaporta kısmına kesinlikle kimseyi oturtmadım diye:D

ordan kurtarırız evet kaportasına g.t değmemiş ender gsi'lardan :D

melih
24-09-2010, 01:39
ordan kurtarırız evet kaportasına g.t değmemiş ender gsi'lardan :D

aman başka bişe deydirmesinler :eek:

Low-Rider
24-09-2010, 01:43
aman başka bişe deydirmesinler :eek:

:hehe::hehe:

insana müdahale edebiliyoda miki yapan kedileri engelliyemiyo

EMG
24-09-2010, 01:45
adamın konusunun a. koydunuz 2 dakkada yatın uyuyun :D

melih
24-09-2010, 01:45
:hehe::hehe:

insana müdahale edebiliyoda miki yapan kedileri engelliyemiyo

hatta videosu vardı kedilerin grup yapıyolardı

aynısı emrenin arabasının :surucu:üstünde :hoo:

ALPER-VNS
24-09-2010, 02:28
astrayı hangi mantıkla 94ten sonra çirkinleştirdiler acaba:icon_wack

onurdestan
24-09-2010, 02:49
hem motor hem görüntü olarak hemde :) sanırım maliyet kaygısı yüzünden birde satış rakamları yüzünden olabilir belki bu benim tahminim :)

KA®ANLIK
24-09-2010, 08:10
anlamadığım bir nokta var,

arabanın kaputu değişince veya çamurluğu değişince, hatta ön paneli değişince ( şaselerde, traveslerde taşıyıcılarda bir yamulma ve sıkıntı olmadığı sürece, sadece dış parçalardaki değişimden bahsediyorum ) ne fark ediyor arabada ?

iddia ediyorum, hele ki 94 GSI da, ön paneli ve çamurlukları değişmiş (orjinal) bir GSI, bu uvuzları hiç değişmemiş bir GSI dan daha "DÜZGÜN" durur.

şahsen ben arabamı satmasaydım kaporta boyaya girişirken ilk değiştireceğim yer ÖN PANEL olacaktı. ön panel, tampon demiri, gibi ön tarafı DÜZGÜN tutan bütün uvuzları değiştirecektim.

çocukça takıntılar gibi geliyor bana.
önden tıklamış olsun, paneli değişsin arabaya kattığı EKSİ yi hala kavramış değilim ? eski olup yamuk yumuk duracağına SIFIR olsun DÜMDÜZ dursun...

geçin bu saçma takıntıları arkadaşlar,
arkadaşım sana açık birşey söyliyim, o beyaz GSI benim bildiğim GSI ise, iddia ediyorum; eğer ırzına geçilmemişse ve şasesinde birşey yoksa ( bakıldığında anlaşılır zaten ) sahibindendeki birçok GSI dan aldıktan sonra çok daha memnun kalacağın bir GSI olur ;)

ben söyliyeceğimi söyledim :)
gerisi sana kalmış...

Emre İlbi
24-09-2010, 10:13
anlamadığım bir nokta var,

arabanın kaputu değişince veya çamurluğu değişince, hatta ön paneli değişince ( şaselerde, traveslerde taşıyıcılarda bir yamulma ve sıkıntı olmadığı sürece, sadece dış parçalardaki değişimden bahsediyorum ) ne fark ediyor arabada ?

iddia ediyorum, hele ki 94 GSI da, ön paneli ve çamurlukları değişmiş (orjinal) bir GSI, bu uvuzları hiç değişmemiş bir GSI dan daha "DÜZGÜN" durur.

şahsen ben arabamı satmasaydım kaporta boyaya girişirken ilk değiştireceğim yer ÖN PANEL olacaktı. ön panel, tampon demiri, gibi ön tarafı DÜZGÜN tutan bütün uvuzları değiştirecektim.

çocukça takıntılar gibi geliyor bana.
önden tıklamış olsun, paneli değişsin arabaya kattığı EKSİ yi hala kavramış değilim ? eski olup yamuk yumuk duracağına SIFIR olsun DÜMDÜZ dursun...

geçin bu saçma takıntıları arkadaşlar,
arkadaşım sana açık birşey söyliyim, o beyaz GSI benim bildiğim GSI ise, iddia ediyorum; eğer ırzına geçilmemişse ve şasesinde birşey yoksa ( bakıldığında anlaşılır zaten ) sahibindendeki birçok GSI dan aldıktan sonra çok daha memnun kalacağın bir GSI olur ;)

ben söyliyeceğimi söyledim :)
gerisi sana kalmış...

Arkadaşın Değişenden Kastı.Değiştiriyorlar Adi Parça Kullanıyorlar.Düzgün Toplamıyorlar,Müdahale Edilemez Hale Geliyor Diyor.Hani Haksızda Sayılmaz.Tabi Her Arabaya Müdahale Edilebilir.Ne Pert Denilen Arabalar Toplanıyor.Ancak Araba Toplama İşi Çok Masraflı Oluyor.Paran Biter Daha Araba Bitmemiş Olur :rolleyes:
Bence Bu Sebeplerden Dolayı.Israrla Değişeni Olmayan Bişeyler Arıyor.Düzgünü İçinde.Bir Arkadaşında Verdiği Linklerdede Görüldüğü Üzere 15bin'i Gözden Çıkartıcan :D
Yanlış Anlaşılma Olmasın.Bi Bakarsınız 12-13binliklerle 15binlik Hemen Hemen Aynı Olur.Adamın Paraya İhtiyacı Vardır Fiyatı Aşağı Çeker.Ben Aracımı Aldığım Zaman 2bin Lira Piyasadan Aşağı Almıştım.Ucuza Aldım Diye Yıkık Bir Araba Değildi.Aksine Bi Kaç Parça Boya Dışında Orjinaldi.Kazası Yoktu.Yürüyeni Çok İyiydi.Halen İyi :D
Piyasadan Aşağı Alma Sebebimse O Bahsettiğim Bi Kaç Parça Boya İdi.
Bizim Kayseride Azcık Bi Boya Olsa Dahi Fiyat Düşüyor.Bende Bunu Anlayamıyorum Yıllardır :rolleyes:
Arabanın Boyası Bitmiş.Astar Çıkmış Ortaya,Boyatmıyor Adam.Neymiş Orjinalliği Bozulurmuş :D Sıç.yım Öyle Orjinal Arabaya :D
Neyse Seçim Senin İyi Düşün.Bak,Sağa Sola Göster.Aceleye Getirme Sabırla Bekle.Öyle Al.Çünkü Bütçelerimiz Ortada :icon_tup:

DogukanB
24-09-2010, 18:06
[Sahibindende şu koyduğum 3 gsi dışında hiç bir GSİ ye bakma sana tavsiyemdir çünkü bunlar haricinde bütün baktıkların aynı b.k un lacivertleridir hep

bu araba hakkında bilgin var mı, işe yaramaz mı?

DogukanB
24-09-2010, 18:49
teşekkürler :)